Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯
465. amianne (válaszként erre: 463. - Leda8)
2015. okt. 27. 08:44

Kedves Leda8!

Nagyon szép ütemben fogysz, úgy ajánlják az orvosok is, hogy 2 heti méréseken -2kg az ideális, tehát hetente 1 kg. Úgyhogy remekül csinálod.

Nálam viszonylag nagy súlyfelesleget (40kg) kell ledolgozni, emiatt én borzasztóan szigorú vagyok magammal, mert fejben nálam így működik, semmi nasi, semmi "bűnözés". Szigorúan az előírt ételek és mennyiségek. Megtorpanás hála az égnek eddig nem volt, de teszek is érte, hogy ne legyen, tehát ha érzem, hogy pl. egyik nap fűszeresebbre sikerült a csirkehús, akkor másnap picit ízetlenebbül, vagy picit kevesebbet engedélyezek magamnak, arra figyelve, hogy ne éhezzek, mert ott kezdődhetne a baj. Időben addig csinálom míg pénztárcám engedi és elérem a céljaimat, de tavaszig, amikorra lekerülnek a 3 réteg ruhák és jobb érzéssel fellélegzik az ember, addig mindenképpen. A mozgásom, napi 20 perc Flabi, és sétálok a munkahelyemre (kb. 30perc). Egyelőre ennyi fér most bele az életembe. Nekem ez így 2 heti mérésenként mínusz 3-4kg-ot jelent.

Hidd el, annyira szuper, hogy a nadrágok kezdenek leesni, megjelenik a nyak és egyszerűen energikusabban éljük meg a napjainkat.

Kitartást, erőt, és sok ízletes falatot kívánok ebben az időszakban!

Ha van kedved írd meg a te verziódat, szívesen olvasom a te véleményedet és sikereidet erről a témáról! :)

464. dna1
2015. okt. 25. 18:04

Sziasztok!

Most találtam erre a módszerre. Segítene valaki, mennyibe kerülnek a konzultációk és a termék? Akár priviben is. Köszönöm.

463. Leda8
2015. okt. 23. 22:25

Kedves amianne!

Köszi a választ nagyon ügyi vagy,én 3hete kezdtem és 3kg fogytam.nagyon elégedett vagyok.

Érdekelne hány kg-ról indultál volt-e megtorpanás a fogyásban vagy egyenletesen fogytál? Mennyire tartod szigorúan a mozgást és az étkezés mibenlétét? Mennyit akarsz fogyni,és meddig akarod csinálni időben?

Köszi

2015. okt. 22. 19:55
Én annyit tudok, hogy a zsírbontást segíti, illetve nem kell mellé semmilyen multivitamint szedni, mert minden van benne. A diéta nagyon egyszerű, napi egy étkezés, aminek a fehérje és szénhidrát tartalmát az orvos egyénileg állítja össze, semmilyen zsiradék (pl.: kókuszzsír) sem használható. Mozogni persze itt is kell, hogy az izomból ne veszíts, csak a zsírból. Akihez én járok ő 2-3 hetente rendeli vissza a pácienseit, annak függvényében, hogy ki mennyire tartja be a diétát, minden alkalommal van egy testösszetétel mérés, haskörfogat mérés és persze testsúlymérés.
2015. okt. 22. 18:27

Sziasztok!

Megkerdezhetem, h mitöl különbözik ez a por, a boltokban kapható feherjeporoktól?T. dieta és társai?

Illetve orvoshoz lehet ket havonta is menni?

én minden heten nem tudok oda menni sajnos.

Köszi a valaszokat.

460. e2f062d598 (válaszként erre: 458. - Leda8)
2015. okt. 22. 14:12
Én szeptember 11-én kezdtem eddig 7,1 kg-t fogytam.
459. amianne (válaszként erre: 458. - Leda8)
2015. okt. 22. 05:10

Kedves Leda8.

En kereken egy honapja kezdtem, -6kg. Egy percig sem ehezem es nem korog a gyomrom. A legnehezebb dolog az, hogy eszembe jusson hogy adott idonkent enni kell. :) Energikusabb, magabiztosabb vagyok es lassan be kell szereznem egy ovet, mert kezd laszani hogy lejjebb engedett a fenekem es combom. :) csupa csupa pozitiv amit mondani tudok rola.

458. Leda8
2015. okt. 9. 19:57

Sziasztok,

Érdekelne,hogy van e valaki, aki most kezdte el ezt a diétát.ill akik a nyáron kezdték hol tartanak most??

457. marcipan095 (válaszként erre: 456. - Elassona)
2015. okt. 4. 12:09

Szia!

Van csütörtökönként is rendelés Szegeden, ha ezzel tudok segíteni.

2015. szept. 20. 09:19

Sziasztok,


Én nagyon megvoltam elégedve vele,de sajnos abba maradt hosszabb időre,mert külföldön voltam.

Bajon még,hogy 70km-re jártam(Szegedre) és ez még pluszban igen húzós.

Élet úgy hozta,hogy most tanulni járok Szegedre heti 2x,viszont nem egyezik a rendelés napjával az én ottlétem.


Mivel rendelni nem lehet,(én eddig nem találtam ilyen oldalt)ha lenne Szegeden aki jar Insumed_re és megtenne,hogy vesz en talalkozok vele es kifizetem vagy megbeszéljük,hogy jó.

Vagy esetleg aki tud javasolni beszerezhető helyet szivesen veszem az információt.

2015. szept. 14. 19:01
Sziasztok! Én csütörtökön megyek a második kontrollra 6 hét után. Az első kontroll 3 hét alatt 6kg-ot adtam le, ebből 5kg zsírt, most megyek ismét kontrollra, szemmel látható a ruhatáramon érezhető a különbség 6 hét után. Szívesen nézek tükörbe.
2015. szept. 10. 18:10
Sziasztok! Én ma voltam az első konzultáción, holnaptól kezdem a kúrát. Már nagyon sok mindent kipróbáltam kisebb sikerekkel, de a jojóval sokat küzdök. Kíváncsian várom, hogy milyen lesz.
453. Evika68
2015. aug. 25. 07:15
Sziasztok! Hogyan működik ez a rendszer? Mennyibe kerül? Én Nagysápi vagyok,Komárom-Esztergom megye aki esetleg ide jár orvoshoz , akkor kérek tapasztalatokat! De leginkább az ára érdekelne, illetve hogy van itt a tanácsadás? Szívesen kipróbálnám.
2015. júl. 22. 23:09
sziasztok :) Én egy 20 éves,jelenleg 97 kg nyomó 184 cm-es srác vagyok. :) most van az utolsó,böjtnapom utolsó órája,gondoltam megosztom veletek :).Kemény két nap volt,nagyon éhes voltam,1-2 paradicsomot (s egyéb zöldségeket krumpli stb kivételével)engedélyezett az orvosom,de egy szelet trapistára és egy kis grapefruit radlerre a nagy melegben elcsábultam...annyi baj legyen,remélem nem zavart be sokat.A 2 nap alatt rengeteg vizet megittam,holnaptól kezdem az úszást is.20-25 kg-tól szeretnék megszabadulni.
2015. júl. 17. 15:24

Sziasztok!


Tegnap voltam a 2. heti mérésen: 3,5 kg ment le és mind a zsírtömegből! Beszereztem egy biciklit, mert mozgásnak bicajozni fogok. Továbbra is az a véleményem, hogy egy szuper termékre tettem szert ezzel az Insumed porral!!! Nektek mi a véleményetek?

2015. júl. 10. 21:47

Sziasztok!

Túl vagyok az első héten, ami 2 kg mínuszt jelentett nekem! Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a port! Simán ki lehet vele bírni: nincs éhezés, rossz közérzet, nassolás. Az előírt adagokat sem tudom mindig megenni, mert egyszerűen nem kívánom. Bár most ebben a nagy melegben, mint ami az elmúlt napokban volt lehet, hogy más sem kívánta az ételt, csak a folyadékot. Volt olyan nap, hogy 5 litert is megittam. Akik még itt vannak ezen az oldalon beszámolnának, hogy mit tapasztaltak saját magukon? Vagy esetleg mindenki a szabadságát tölti, mert mostanában nem sok hozzászólás volt.

2015. jún. 28. 17:04
Én lassabban fogyok mint az átlag, két hónap alatt kb. 6 kg., de a kívánt "cél" eléréséig nem fogom abbahagyni. Olvasom itt az árakat, bizony nagyon eltérő rendelési díjak vannak. Nekem az első konzultáció 3.000,- Ft. volt, 3 hetente megyek vissza kontroll mérésre, ami alkalmanként csak 1.000,- Ft. A port 12.000,- Ft.-ért kapom. Igazából - napi költségre lebontva - alig kerül többe a kúra, mint amikor egészséges "minőségi" reggelit és vacsorát veszek (pl. teljes kiőrlésű zsemle, vaj, felvágott, zöldség, v. minőségi joghurt). Nyilván drágább, mint hogyha csak egy olcsó pékárut vennék - de hiszek a mondásban: "ételed az életed". Az Insumed por nemcsak fogyaszt, de az összetételének köszönhetően a fogyás a lehető legegészségesebb módon történik. Nincs fáradtságérzet (sőt...), rossz közérzet és "hisztiszindróma" sincs :)) stb. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2015. jún. 28. 13:01

Sziasztok!


Az idén április óta több kolléganőm is használja az Insumed port. Nagyon bejött eddig mindenkinek, így én is gondolkodom rajta, hogy kipróbálom. Ülőmunkát végzünk, így a mozgást úgy oldották meg, hogy sokat sétálnak, a 3 emeletet - ahol dolgozunk - naponta többször megjárják. Reggelire és vacsorára isszák a port, ebédidőben pedig egy rendes ebédet (leves és második fogás) esznek. A vizet azt isszák rendesen. Egyébként Nyíregyházára járnak a doktornőhöz, ahol az első konzultáció + por 31.000 Ft-ba kerül. A továbbiakért 4.000 Ft-ot kér, illetve 11.000 Ft a por. Van olyan, aki csak egy hónapig csinálta az egész kúrát, 7 kg-os fogyást ért el, amit a mai napig tart. Nagyon motiválnak ezek a lányok, asszonyok, belevágok én is, csak hát a pénz, az nagy úr.

447. mauschen (válaszként erre: 446. - Adry66)
2015. jún. 16. 12:30

Szia :)


Vegyek tejszínt ( Aldiban 30%-os) és azt felkeverem, de ne legyen belőle hab. Abba öntök még kb. 2-3 dl tejet és 3 adagnak megfelelő, 6 kanál port.

Ha vaníliás a porom, akkor még teszek bele vanília aromát. (tetszés szerint lehet édesítőszert bele tenni, de én nem szoktam)

Kis tálakba öntöm, letakarom ( fontos nagyon!) és megy a fagyasztóba.

Max 5 napig fogyasztható, utána már nagyon sűrű lesz a por és kissé kásás lesz.

446. Adry66 (válaszként erre: 436. - Mauschen)
2015. jún. 10. 18:56

Kedves Mauschen!


Hogy csinálod meg fagylaltnak? Csak simán lefagyasztod? Köszike

445. mauschen (válaszként erre: 443. - Mariat)
2015. jún. 4. 01:57

Az orvosi vizsgálat során egy műszerrel a doktornő megállapítja, hogy mennyi méreganyag - víz és zsír távozott a szervezetemből, illetve mennyit fejlődött az izomzatom.

Szerintem erre van más orvosoknál is lehetőség..

444. mauschen (válaszként erre: 439. - Napocska75)
2015. jún. 4. 01:55

Sziasztok!

Nekem nagyon bevállt az, hogy eszek.. Folyamatosan eszek, minden négy órában.

Szoktam főzni zöldséglevest hússal, tápláló és egészséges. Illetve sokszor eszem salátát joghurttal.

Tésztát egy héten maximum csak egyszer eszem, igyekszem a szédhidrát helyett mást enni .. egy-egy adag saláta, vagy magában dupla adag hús(természetesen száraz).

Ha sokat eszek és sokszor, akkor a testemnek mindig van milyen energiából a súlyfelesleges lebontani..


A korábbi chips helyett pedig lehet enni répát. (de arra figyelni kell, hogy a főtt répa nagyon hízlal).


Sok sikert kívánok Mindenkinek!

443. Mariat (válaszként erre: 436. - Mauschen)
2015. máj. 29. 13:13
Honnan tudod, hogy a fogyásodból mennyi a zsír?
442. Napocska75 (válaszként erre: 441. - Johanna40)
2015. máj. 29. 08:42
Köszi a bíztatást. A problémám annyi, hogy most 2-3 hete nem mozdul a súlyom. Ma megyek vissza a dokihoz, kíváncsi vagyok mit fog mondani. Szorulásom nekem is volt nekem mályva teát ajánlott a doki viszont attól nagyon görcsöl a gyomrom. Majd erről is beszélek vele. Sziasztok mindenkinek kitartást és szép napot!
441. Johanna40 (válaszként erre: 439. - Napocska75)
2015. máj. 28. 21:41
Az orvosod - akitől a port veszed - mit mond? Gondolom készít valamiféle rendszerességgel BIA mérést, ami "elvileg" ennek a diétának a része. Az abban lévő adatok sokmindenre adnak választ... bár írod, hogy az orvos szerint megfelelő az ütem, akkor bizonyára a mért adataid is megfelelőek. Szerintem mindent jól csinálsz - végül is fogysz. Egy a lényeg, legyél kitartó és ne add fel, mert nem a "tempó" a lényeg, hanem az eredmény.
2015. máj. 28. 21:31
Sziasztok. Én 3. hete csinálom a diétát, eddig kb. 4 kg. ment le. Ülő munkát végzek,így (a sétákon kívül) idehaza rubust elliptikus gépen mozgok hetente kb. 4-5x 45 percet. Az én orvosom azt mondta, hogy a heti 1 kg. fogyás az jó. Ami nekem gondot okozott az elején, hogy szorulásom volt. Arra a Hunyadi vizet javasolta - ezt (bár ki kellett tapasztalni a mennyiséget) egy hete iszom, így ez a problémám is megszűnt. Mindenkinek sikeres és egészséges fogyást kívánok, írjatok a tapasztalatokról! :)
439. Napocska75 (válaszként erre: 436. - Mauschen)
2015. máj. 27. 12:45

Sziasztok!

Én már 2 hónapja csinálom ezt a diétát és titeket olvasgatva kezdek pánikolni. Betartom szinte szó szerint, szerintem a folyadék is meg van. Viszont 2 hónap alatt "csak" 6 kilótól tudtam megszabadulni. Vajon mit csinálok rosszul? Kérdeztem az orvost is, szerinte megfelelő az ütem, de már 2. hete nem akar mozdulni a mérleg és mégha nem is edzek órákat naponta, azért elkezdtem a mozgást. 10 napja csináltam egy 1 napos porozást, de megálltam :(((. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Jelzem 83 kg vagyok jelenleg és nem 52-ről akarok 50-re lemenni. Nem értem! :(

2015. máj. 27. 08:00

Sziasztok.


Nekem 5kg ment le egy hònap alatt,ùgy,hogy heti 3x jàrok edzôhöz!

Az elsô kèt hètben mrg hiztam is 0,60dkgt,azòta folyamatosan megy le.

Elègedett vagyok vele,idealis ütemben fogyok.

Folyadèk nekem nagy erôfeszîtès bevinni,îgy azzal mèg küzdök.


Esetleg valaki tudja e,hogy repülôn bontatlan csomagolàsbsn ha vinnèk magammal port,kell e orvosi igazolàs,hogy mi ez???

437. Andga
2015. máj. 21. 18:39

Sziasztok.Én 2 hete kezdtem kb 5-6kg eddig a fogyásom és centiben is mérhető.Azt hittem nehéz lesz,de eddig egész jól megy.Igaz vannak egy kicsit nehezebb napok.Én Győrbe járok.Van valakinek tapasztalata jár valaki oda?

További sok sikert mindenkinek.

2015. máj. 18. 20:07

Sziasztok! 21 éves vagyok.

2015.04.24-én voltam az első konzultáción Kecskeméten, és 179 kg voltam.

Az elmúlt majdnem egy hónapban 18 kilogrammtól szabadultam meg. Ebből 16,7 kg zsír.

Ülő munkát végzek és sajnos keveset mozgok, mégis erősödik az izomzatom.

Reggel és este iszom turmixot, a főétkezés délben van. Persze a 3 műszakos munkarend mellett, ez olykor változik.

Amikor a turmix unalmas, akkor fagylaltként fogyasztom el. Szerencsére az Aldiban olcsón jutok hozzá a friss zsírmentes alapanyagokhoz.

Számomra ez az első olyan diéta, amely éhezés és szenvedés nélkül ilyen jó eredményt biztosít.

Kenyeret nem eszem és nem is vágyom rá. Eljutottam arra a pontra, ha kinyitnak mellettem egy zacskó chipset, akkor nemet tudok mondani rá.

Eldöntöttem, hogy végig csinálom és ezt betartom. Ha az elhatározás elég erős, akkor a kitartás csak gyerekjáték.

Kívánom, hogy másoknak is sikeres legyen!! :)

❮❮ ... 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook