Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯
495. Pali87
2016. jan. 26. 19:14

Nekem 60 g fehérje és 80 g szénhidrát van megadva ebédre. Mondjuk én 128 kg-ról kezdtem, ezért több.

Annyit azért elmondanák, amit a dokitól is megkérdeztem, a 60 g fehérje az minimum bevitel, annál lehet több is, de a szénhidrát az bizony maximum beviteli mennyiség. Szóval a megadott szénhidrátnál ne nagyon vigyetek be többet.

494. e2f062d598 (válaszként erre: 493. - Jázmin16)
2016. jan. 22. 16:24
Én jelenleg 45 g fehérjét és 60 g szénhidrátot kell, hogy egyek, de korábban máshogy volt. Nekem változtatja közben a bia mérések függvényében az orvosom.
2016. jan. 22. 16:01
Sziasztok,én 107kg-ról kezdtem jan.6-án. 2,5kg ment le,5napja nem mozdul. Viszont egy kérdésem lenne,ebédre ki milyen szénhidrát és fehérje bevitelt számol? 60-40. Ennyit mondotg az orvos a barátnőmnek,de ezen viráztunk ma,h melyik melyik...én 40gr szénhidrátot számoltam,de ő állitja h 60-at kéne ennem. 40gr fehérje viszont kevésnek tűnik...segítség.( ja én nem voltam dokinál.) J.
492. bianka077 (válaszként erre: 491. - Pali87)
2015. dec. 28. 12:29
Hát akkor igazad lehet. Valamit félre érthettem nagyon :D Mert egyik nap sem bírtam annyit megenni főétkezésre. 135 kilóval kezdtem amúgy. Akkor most megnyugodtam, hogy egész nap kell bevinni annyit, mert nekem az orvos végig x-elte a prospektusban a mennyiségeket a 90 g-nál...és megijedtem, hogy az rengeteg....azt hittem a főétkezésnél kell bevinni annyit.
491. Pali87
2015. dec. 28. 09:40

Nem értettél félre véletlenül valamit?

Nekem 128 kg kezdeti súly mellett férfiként adott meg a doki 96 g fehérjét egész napos bevitelre, amiből 18-18 g az Insumed által, a maradék 60-at kell főétkezéssel.

Mégis mekkora súlyfelesleggel kezdted el hogy 90 g fehérjét kell bevinni főétkezéssel?

Nem lehet hogy ez az adag az egész napos szükséges bevitel?

490. bianka077 (válaszként erre: 489. - E2f062d598)
2015. dec. 21. 18:32
Nekem 90 gramm feherjet adott meg az orvos, de képtelen vagyok annyi húst megenni.
489. e2f062d598 (válaszként erre: 488. - Bianka077)
2015. dec. 21. 18:15
A fehérjét mindenképpen edd meg, a szénhidrátból maradhat el. Nem sok ez a 391 g? Én csirkemellből 196 g-ot szoktam főzni, mert annyiban van meg a 45 g előírt fehérje.
2015. dec. 21. 16:39
Sziasztok! Valaki segítene? 5 napja csinálom az insumedet, de egyszerűen nem bírom megenni az előírt adagokat. Nagyon sok a hús. Pl. Csirkemellből 391 grammot kellene megennem, de egyszerűen nem bírom. Fixen meg kell enni, vagy nem baj ha marad pici?
2015. dec. 19. 08:52

Engem is érdekel ez a fajta fogyókúra.Rettentően ragaszkodó túlsúlyommal már szinte mindent kipróbáltam-kevés eredménnyel.

Tudna valaki abban segíteni,hogy Esztergom környékén találok-e Insumed-del foglalkozó orvost?

A 2 hetente orvoshoz járás csak viszonylag kis távolságra megoldható.

486. e2f062d598 (válaszként erre: 485. - Bianka077)
2015. dec. 18. 12:44
Nekem változó, hogy mikor iszom, mert változó, hogy hogy érek rá, én ha vacsorára eszem, csak a szénhidrát felét eszem, illetve krumplit, rizset, tésztát, kenyérféléket nem.
2015. dec. 17. 15:16
Sziasztok! Én ma kezdtem el :) Ma meg holnap, csak a port iszom. A 3. naptól reggelire, meg ebédre iszom a port és vacsoráznom kell majd rendes ételt. A suli miatt így tudtuk megoldani a dokival a főétkezést. Csoki és karamell ízben vettem elsőnek.Január 4.-én megyek vissza a dokihoz. Remélem hatásos lesz :) Van még valaki, aki szintén reggelire és ebédre issza a port? :)
484. bevamama (válaszként erre: 483. - Bianka077)
2015. dec. 12. 20:32
Az első konzultáció az én orvosomnál Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében 8.000 Ft, ehhez jön még a 11.500 Ft-os Insumed por 2 dobozzal, mert a kezdet kezdetén többet kell inni. Így 31.000 Ft az első látogatás, amit azonnal kell fizetni. A további konzultáció 2.000 Ft szokott lenni, ami mérést, tanácsadást, tapasztalatok megbeszélését tartalmazza. Első alkalommal 2 hét után volt, de aztán elegendő havonta egyszer járni. Egy doboz por kb. 2-3 hétre elegendő, attól függ, hogy hány alkalommal és milyen mennyiségben javasolja a dietetikus.
2015. dec. 7. 18:02
Sziasztok! Valaki lenne szíves megmondani, hogy egyben kell kifizetni a kb 30.000 forintot egy hónapra előre az első konzultáció alkalmával? :)
482. évanéne (válaszként erre: 481. - Pali87)
2015. dec. 4. 08:25

Szia! Gratulálok, szép eredmény!


Talán segít az én tapasztalatom: Jópár éve Insumeddel fogytam le. Már akkor is 30 felett voltam, a sport soha nem volt erősségem... Ez volt életemben az első módszer, ami működött.

Tartottam a súlyom pár évig, de aztán visszakúsztak a kilók. Volt ebben stressz-evés, hormonkezelés, fegyelmezetlenség...

Nyilván orvosa válogatja, de én anno abban nem nagyon kaptam tanácsot, hogy a por után hogyan tovább. A mostani eszemmel azt mondom, rágni kell a doki fülét, hogy ebben is igazítson el, illetve lehet, hogy érdemes egy dietetikussal tartani a kapcsolatot.

Az alapvető problémát én abban látom, hogy a diéta idején speciális étrendünk van, amikor vége, onnantól visszaállunk a családi kosztra. A másik dolog, amit el kell ismernem: mozgás nélkül nem megy. Van egy súly, amíg jobb nem erőlködni, mert sem az izületeknek, sem a szívnem nem feltétlenül jó. De aztán nincs mese, neki kell állni rendszeresen gyalogolni, futni, edzeni, csinálni valamit, különben lehetetlen kondiban maradni.


További sok sikert kívánok!

481. Pali87
2015. dec. 2. 19:45

Sziasztok,


Már szeptember 18 óta csinálom az Insumed diétát.

Eddig még halogattam, de úgy érzem hogy most már itt az ideje hogy megosszam veletek sikereimet, hátha ezzel másokat is inspirálhatok. Mikor belekezdtem kerestem olyan hozzászólásokat, akik már régebben alkalmazták ezt a módszert, mert kíváncsi voltam hogy mennyire volt hatásos, és hogy később mennyire sikerült a leadott kilókat lent is tartani, de nem nagyon találtam ilyen jellegű hozzászólásokat.

Szóval én szeptember 18-án kezdtem bele, és minden második hét szerdán voltam ellenőrzésen a dokimnál. Szépen kúsztak/kúsznak lefele a kilók, és szerencsére csak zsírból.

128 kg-mal kezdtem és most járok (utolsó mérés november 28) 114 kg. A heti 1 kg fogyás körülbelül mindig megvolt. A dokinőm szerint ha elérem a 102 kg-ot, akkor már a normál határértéken belül leszek.

Ruhatárat még nem cseréltem, de ami eddig feszült, az most már lóg.

A kollégák pozitív visszajelzése is nagyon inspiráló.

Nem mondom hogy 100%-osan betartom a szabályokat, hisz van hogy ha hazaérek és pakolok másnap ebédre, akkor bizony bele-bele csipegetek a kajába, nyugtatva magam hogy ez még belefér. Még mindig nagyon szeretek enni, az étvágyam azóta sem csökkent, van hogy ebéd előtt olyan 10 és 11 óra körül olyan farkas éhség tör rám hogy már majdnem az asztal szélét rágom, de ki kell bírni.

Már várom a végét, mert akkor fog jönni még egy nagyobb megpróbáltatás, vissza tudom -e majd fogni magam, és tudok -e majd egy megfelelő, egészséges étrendet tartani.

Sajnos imádok enni, imádom a jó kajákat, a finom ízeket, és ha ilyeneket eszem, akkor szeretek jól is lakni. Ezeket kell majd agyban egy kicsit átformálnom, és megtanulni másképp gondolkodni, mert különben visszajutok oda ahonnan indultam.

Egyre elégedettebb vagyok az alakommal, és egyre elégedettebb önmagammal.

Szeretem csinálni ezt a diétát, még ha néha nehéz is egy kicsit, de legalább délben jókat ehetek :)


Bocsánat ha hosszúra sikerült. :)

Sok sikert a most kezdőknek és kitartást a sorstársaknak!

2015. nov. 27. 23:01

Sziasztok!

Insumedes dokit keresek Zalaegerszegen, vagy Szombathelyen! Tudtok segíteni? A honlapon én is látom, kiket ajánlanak, de úgy túnik, nem épp frissek az infók...

479. e2f062d598 (válaszként erre: 478. - Juhildi)
2015. nov. 27. 14:15
Nekem az első konzultáció 8000 Ft volt, a második alkalomtól kezdve 2000 Ft. Én úgy tudom, és tartom a diétát, hogy semmilyen zsiradék (kókuszzsír, olívaolaj sem) nem használható.
478. juhildi
2015. nov. 21. 21:03

Sziasztok!


Érdekelne hogy kinek mennyi az orvosi konzultáció? Nekem 10.000 Ft-ot mondott alkalmanként az orvos.

Ahol én voltam ott testsúlyt mértek és testösszetételt. Várom a válaszaitokat.

Most olvastam, hogy kókuszzsírt sem lehet használni? nekem semmi ilyet nem mondtak, kaptam egy papírt melyen a burgonya, rizs tészta, teljes kiőrlésű kenyér és húsok adagja volt felírva. Köszönöm!

477. Tyara (válaszként erre: 476. - Tyara)
2015. nov. 20. 08:24
*abbahagyhatom az Insumedet. Nem az edzést, természetesen. :)
476. Tyara
2015. nov. 20. 08:23

Sziasztok!

Én július 22-én kezdtem, az első pár hét nagyon látványos volt. Sajnos az első mérésem kicsit pontatlan volt, de körülbelül 10 kiló ment le október elejéig. Sajnos a rendszeres mozgást nem tudtam beépíteni, pedig kellene. Nagyjából 5 kiló van hátra, de hetek óta nem mozdul a mérleg, ezért a héten időhiányban és hullafáradtan, de elkezdtem tornázni, mert azt remélem, hogy legkésőbb januárra abbahagyhatom.


Másnak volt olyan tapasztalata, hogy stagnált hetekig? A dokim javasolta, hogy ilyenkor tartsak egy csak shake-napot, de azt csak havonta egyszer lehet, és az eredménye ideigelen, amint megeszem az első rendes ebédem, mintha semmisem történt volna. :(

475. Leda8
2015. nov. 8. 11:17

Szia !

Én is 4 hete kezdtem a diétát.

Nekem a reggeli por után nehéz kivárni az ebédidőt,amikor rendes ételeket eszem.a szervezetem már nagyon megszokta/ ez nagyon furcsa más fogyókúránál ezt soha nem tapasztaltam/így nekem ez a nehezebb.de ebéd után estig nem vagyok éhes,sokszor az esti port ki is hagyom.

2015. nov. 6. 20:27
Sziasztok! Én négy hete kezdtem el! Este mindig éhes vagyok !Ti ?
473. bevamama (válaszként erre: 471. - Leda8)
2015. okt. 30. 20:07

Szia!

Július elején kezdtem el inni a port. Minden orvosi előírást betartottam. Odafigyeltem az étkezésre (csirkemell,csirkecomb, zöldség, savanyúság, minimális rizs, krumpli, tészta, lightos termékek voltak az ételeim. Rengeteg folyadék: napi 5 liter is elfogyott, igaz nagyon meleg volt a nyáron. Naponta minimum fél órát bicajoztam, a rossz idő beálltával sétáltam, most pedig beszereztem egy elliptikus trénert. Ha még kérdés van írj nyugodtan!

472. amianne (válaszként erre: 470. - Leda8)
2015. okt. 30. 08:18

Kedves Leda8!

Kitartást és sok erőt neked a céljaid eléréséhez. Szép teljesítményeket olvastam itt.

Ha így is megy lefelé a súly és még kiegyensúlyozottságot is érzel magadon, beleférhet az az 1 csoki ;). Pláne ha ez igazi, jó minőségű, magas kakótartalmú igazi csoki!

471. Leda8
2015. okt. 29. 09:01

Kedves bevamama!

Érdekelne mennyi idő alatt érted el ezt a fogyást!

Mennyire tartottál be mindent!?

Én is kb ennyit szeretnék fogyni ezért is érdekel!

Mit ettél? Mennyit mozogtál?

Köszi

470. Leda8
2015. okt. 29. 08:57

Kedves amianne!

Köszi a választ! Igazán nagy cél,de úgy tűnik nagyon elszánt vagy és így biztosan sikerül is!

Én 73kg-ról indultam 3 hete és már 3kg fogytam is,szeretnék még 10kg- ot fogyni.

Sajnos a mozgást még nem tudtam beiktatni,és néha édességet is eszek.

Inspiráló ahogy te csinálod,talán én is szigorubban fogom venni ezt a diétát!

Köszi!

469. e2f062d598 (válaszként erre: 468. - Nusika)
2015. okt. 29. 07:37
Azért, mert a konzultáción méréseket végez az orvos, amely alapján folyamatosan alakítja az étrendet, nem olyan, hogy ennyit kell enned és kész így végig jó lesz.
468. Nusika
2015. okt. 28. 14:23

Mi a szarért kell még külön fizetgetni orvosi konzultációkat 2 hetente. Mi van ha nem kérem,mert már nem telik rá, akkor nem vehetem meg ?

Szomorú vagyok !

2015. okt. 27. 20:32

Sziasztok!

2015. július 4-én kezdtem el alkalmazni az Insumedet, 75,9 kg volt akkor a súlyom. Ma már 60 kg vagyok és a ruhaméretem 50-ről 38-ra csökkent. Sajnos viszont az aktív sport mellett (kerékpározás, séta, elliptikus tréner, zumba) kialakult a "kötény has" illetve a karomon az "integető izom". Tehát komolyra fordítva a szót lóg a hasamon és a karomon a bőr. Ennek ellenére mindenkinek csak ajánlani tudom a port, mert egy nagyszerű találmány. Már visszatértem a rendes étkezéshez, csak reggel iszom az Insumedet, de így is a heti 0,5-1 kg fogyás meg van. Mindenkinek kitartást kívánok, mert van értelme! Ne adjátok fel!!! Szívesen olvasnék a tapasztalataitokról, tehát a mozgás és diéta mellett írásra fel! :)

466. amianne (válaszként erre: 464. - Dna1)
2015. okt. 27. 08:48

Szia!

Az 5000 Ft/ tanácsadás+mérés. 12000 Ft a tápszer (1 henger), ezekből kezdetben 2 ízt választhatsz, hogy ne érezd monotonnak az ízeket. (Ez a kezdeti 2 tápszer 1 havi adag kb.)

Hajrá, hidd el működik és orvos felügyel, nem a újabb divatdiéták és pénzlenyúlás! Egészségesen, felügyelet, támogatás alatt éred el a célod!

❮❮ ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook