Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthon tornázók ide! fórum

Otthon tornázók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
62. pink habroló (válaszként erre: 61. - Karyka)
2014. nov. 1. 14:44
Hogy lehet egy ilyen gépet csak dekorációkét alkalmazni?Én le sem szállnék róla max ha leszédülök:-D
61. Karyka
2014. okt. 30. 21:11
állíólag nagyon jó, én 5 perc után közepes fokozaton alig tudtam leszállni, még megszédültem. Bnőméknél csak dísz :)
60. pink habroló (válaszként erre: 59. - Karyka)
2014. okt. 30. 17:39
Erre rá kellet keresnem.Hatásos ez a gép?
59. Karyka
2014. okt. 30. 15:52

Tabula a mozgással nincs baj itt anyáméknál se,mert a férjem kiírta dvdre, nyomatom, bnőmnél még oto chiliztem is :D


sok türelmet és kitartást nektek,le a kalappal,reméljük kinövi mielőbb.

58. pink habroló (válaszként erre: 56. - Karyka)
2014. okt. 29. 13:00

Én úgy szoktam,hogy veszek egy zsugorral,és mindig tartok 1 flakonnal a radiátoron,hogy szobahőmérsékletű legyen,akkor jobban csúszik.

Péntek Enikő zóna light dvd-je,pont kezdőknek és kismamáknak van kitalálva.

3 kb 20 perces blokkból áll.

light kardió

comb-has

Nekem nagyon tetszik,ha beteg vagyok,de mégis akarok valami mozogni ,akkor ezt szoktam elővenni.

hát-fenék.

57. c9f9b53798 (válaszként erre: 56. - Karyka)
2014. okt. 29. 11:46

Nem vagyok magas, 165 cm, de tényleg a 70 kg-mal már mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak. Én is azzal a súllyal érzem magam nagyon jól.


Próbálj meg ott is vagy kocogni, vagy nagyokat sétálni a Gyerekeddel, az kicsit kompenzál.


Hát ez nem fog meggyógyulni, max. kinövi vagy nem... a fogzás is bejátszik nagyon egyébként, még csak féléves, de a kezdetektől dugul az orra, most meg elég szarok az éjszakák. A gyerekorvos azt mondja két és hároméves kor között lehet leghamarabb műteni, de ha nem volt légzéskimaradás, vagy extrán sok gyógyszerszedés a legújabb áramvonal e téren, hogy nem műtenek, mert az orrmandula is az immunrendszer egy jelentős védelmi vonala... és iskoláskorra teljesen kinőheti... szóval ez a kitartás kategória. Most abban bízok, hogy hátha a fogzás után jobb lesz a helyet kb. két éves kora körülre, a legjobb, hogy szopizik, és azt minél tovább.


A Nagyobb meg pl. végigköhögte a fogzást, az utolsó fogak is kijöttek mint amit elvágtak... az is elég idegtépő volt.

56. Karyka
2014. okt. 29. 10:46

Tabula hány centi magas vagy? Szegény babád, jobbulást, mennyi idős?


Én egyébként ott is látom a probléma lehetőségét magamnál,hogy kevesebbet iszok mostanában mint kellene és mint régen,de olyan rossz a csapvíz az új kerületünkben...ásványvizet meg nem mindig veszek annyit. Mostmár elkezdtem újra többször enni keveset, mert ez sem jött össze mindig, nem nagyon volt időm foglalkozni ezzel a gyerek mellett.


Meglátjuk ha betartom alakul e vmi.

Most leutazunk egy hétre a szüleimhez biztos jól lefogyok az ootthoni dínom dánomoktól,na de azért csak okosan :)

2014. okt. 29. 10:18
Visszatérve a fórum témájára, én tegnap csak alakformálást csináltam, fél órát. 10 perc comb-popsi, 5 perc belső comb, 10 perc hasizom, 5 perc hátizom volt.
2014. okt. 29. 10:17
Karyka! A terhesség annyi ismerősömnél kihozott pm problémát, hogy nem jött a második gyerek (hosszú szoptatás miatt, ahogy abbahagytam, plusz néhány hónap teljes rendeződés a hormonoknak, azért megfogant) a dokim is egyből nézette a tsh-kat, meg az anti tpo-t, plusz női hormonokat, de szerencsére minden okés volt, csak nem lehet siettetni ezeket a dolgokat. Mondta, hogy sajnos muszáj ezeket megnézni, mert tényleg rengeteg nőbetegének lett pm problémája, holott az első gyerek ripsz-ropsz sikerült.
2014. okt. 29. 10:15

60 kg-mal nem is állnék neki fogyózni:).


Egyébként ez a súly érdekes, amiatt, hogy túlműködik a mellékvesém az egész izomzatom, csontom férfias. Ha elkezdek tornázni pillanatok alatt látszik az eredmény, ugye a férfiak is jobban tudnak fogyni, alakulni. És az is érdekes, hogy 70 kg-os súlynál már 36-38-as méretű nadrágokat hordok!!! Tehát nekem nem is megy le ettől jobban a súlyom, de ilyenkor már szokták mondani az ismerősök, hogy kezdek túl sovány lenni, durva így leírni, de így van.


Pl. egy kajakos csajról se gondolná soha senki, hogy üti a 70 kg-ot, vagy ha magasabb akár a 80 kg-ot, mert ilyen a csontozatuk, izomzatuk. Ezért hülyeség a kg-okat nézni, én inkább a nadrágméretekben, meg abban hiszek, ami a tükör mutat. Nekem most nem szépeket, de ugye írtam, meg Pink Habrolo is, hogy szélmalomharcban vagyok.


Meg a gyerek azért a fontosabb, főleg, hogy van már picinek az orrmandulájával gond, és muszáj folyamat szoptatni, hogy ne pangjon a váladék az arcüregében, fülében, és hátha kinövi, szóval jó sz.rok az éjszakáink...

52. Karyka
2014. okt. 29. 08:51

hát eddig sosem volt gondom nekem sem a fogyással az életben csak még akkor nem szoptattam és pajzsmirigyemmel sem volt gond. Na ez az új felállás úgy látszik ezt dobja.

30 éves vagyok, ebből kb 10et fogyóztam, életmódváltás stb. Na nem 100 kg voltam,csak kicsit több mint a fele,csak sosem voltam megelégedve magammal :)

51. csikil4ny (válaszként erre: 48. - Karyka)
2014. okt. 29. 07:50
Valami oka csak van annak, hogy nem fogysz, vagy még türelem kell hozzá, vagy lehet, hogy keveset eszel? Nekem ezzel a kettővel szokott gond lenni, persze nem vagyunk egyformák...
50. pink habroló (válaszként erre: 46. - C9f9b53798)
2014. okt. 28. 21:35

Hormonok,ciklus ,ismerős...mindenünket ezek uralják,gyakorlatilag tenni ellenük,vagy,hogy minden jól működjön bármit is,szinte lehetetlen.Sz@r ezt így leírni ,de sajnos nagyon így van,saját tapasztalat Szélmalomharc az egész.

persze,meg kell próbálni mindet amit csak lehet...

2014. okt. 28. 21:30

Köszi szépen Lányok,be is zsebelem a gratulációt:)

Azért annyira én sem voltam ügyes,több évig tartott a fogyás.2 biztos volt,mire elértem a terhesség előtti súlyomat,utána még kb 1 év és lejött rólam az utolsó 5kg,amit azóta tartok is.

Viszont oda kell figyelnem mai napig az étkezésre,nálam csak a torna nem működik.Olyan 50-50 %az étkezés és az edzés.

Karyka ,annyira nem vagyok még tökély,de dolgozok rajta.A hasamat csinosítgatom,több kevesebb sikerrel,ha jobban visszaszorítanám a napi nasit akkor többel;-)


Megrágtam,nem csinálom meg a gamma naptárat,Inkább marad a Zónázás heti 3x,2x meg T25 gamma súlyzós videó.

Tömény lenne ShaunT,egy egész hónapig:-)

48. Karyka (válaszként erre: 40. - Csikil4ny)
2014. okt. 28. 14:30

Gondolom ez nem nekem szólt, mert leírtám már hogy odafigyelek a kajára és tudom mire kell odafigyelni;)


Pink nagyon ügyes vagy, hogy izmosodni kell és már tökély is vagy ;) hajrá!

2014. okt. 28. 11:17

Én sem éheztem soha, ha mozgok akkor automatikusan fogyok, még úgy is, hogy néha eszek édességet is. DE!!! mondom, ha nálam működik a testem (a hormonrendszerem), akkor simán a mozgással már fogyok, ha pedig a kajára is figyelek, akkor tényleg nagyon látványos a dolog.


Meg vagyok arról győződve, hogy sokaknak van valamilyen hormonális gebasz, ami megakadályozza a fogyást, és csak jojoznak, meg kínlódnak évekig.

46. c9f9b53798 (válaszként erre: 44. - Pink habroló)
2014. okt. 28. 11:13

Nekem amíg rendszeresek nem lettek a ciklusaim (először hathós volt hogy megjött, de nem rendszeresen utána sem egy jó ideig) az első Lányomnál, ez kb. 16 hós volt híztam 15 kg :(, utána még szoptattam tíz hónapig, több mint kétéves koráig, és érdekes utána nem sokkal nagyobb erőfeszítéssel lefogytam 20 kg-ot fél év alatt. Nekem volt a terhességeim előtt egy nagy cikluszavarom, és bármit csináltam dagadtam, majdnem 100 kg-ra... aztán ahogy rendeződött, fél év alatt akkor is fogytam 30 kg-ot... szóval nekem a hormonok rohadtul odanyomnak, figyelhetek, meg minden, amíg nincs rendes peteérés, nem klappol minden, hízok, oké többet is eszek, de a gyerek is rengeteget szopik, és van, olyan, ha nem eszek késő este, hajnalban már hangosan korog a hasam...


Most féléves a Kisebbik Lányom, sajnos megint közelítem a 90 kg-ot:(, úgyhogy megint 20 kg-tól kell megszabadulnom. De ez van, egyszerűen amíg a hormonok nem rendeződnek szakadhatok meg. És érdekes, hogy terhesség alatt nem híztam meg egyikkel sem, hanem szoptatás alatt, mondjuk ilyenkor a mellékvese hormonjai működnek fokozottabban, és nekem alapból is sajnos túlműködik, amint elér egy értéket szoptatás nélkül is elkezdek hízni, és hosszú-hosszú hónapok után, ha nem figyelek megborítja a női hormonokat és jön a cikluszavar... DE! ha rendszeresen sportolok, akkor kordában tudom tartani. Szóval van aki tud fogyni, és van aki nem, csak hízni szoptatás alatt, és lehet igénytelen otthonülő kismamaságra fogni, stb... de!!! sok esetben tényleg nem tud egy nő mit kezdeni. Én próbáltam az elsővel, tornáztam, kevesebbet ettem, semmi, csak híztam, aztán amikor végre átaludta az éjszakákat, onnan jött egy változás, éreztem a peteérést minden hónapban, és fogytam is 20 kg-ot rövid időn belül. Mire kétéves lett, már 70 kg voltam, amennyi szülés előtt, és amennyivel kezdtem a Kisebbikkel is a terhességemet.


Pink Habroló ismerős a helyzet, és nagyon szuper, hogy már csak izmosodni, alakot formálni szeretnél! Gratulálok, hogy sikerült visszafogynod! Ügyes vagy!

45. pink habroló (válaszként erre: 38. - C9f9b53798)
2014. okt. 27. 21:18

FocusT25 Gammával szemezek. Elkezdtem naptár szerint és hozzá rakok Péntek Enikő valamelyik DVD - ről 1 vagy 2 blokkot.

Most talán fejlődésnek indultam, nem akarom elkiabálni, de tagolódnak az izmaim, sajnos a kaján néha elcsúszok.

Nekem már nem kel fogyni, persze, ha fogyok nem követek el harakirit:-D az izomépítésre gyúrok, már amennyire lehet gyúrni otthoni környezetben XD

44. pink habroló (válaszként erre: 39. - Karyka)
2014. okt. 27. 21:10

1,5 évig szoptattam, a végén napi 1x és semmit nem tudtam fogyni, pedig nagyon figyeltem a kajára, nem zabáltam, a magas prolaktintól mondjuk művészet is.

Mikor megjött a menszim el is apadt a tejem,elkezdtem tornázni és araszolgattak le a kilók :-)

43. 388b941089 (válaszként erre: 40. - Csikil4ny)
2014. okt. 27. 20:55
Egyszerüen nem egèszsèges mozgás nèlkül fogyni. El se tudom kepzelni h mennyit ehet az, aki mozgas nelkul fogy:O
2014. okt. 27. 20:06
Én lusta voltam lemérni a centiket, de a nadrágom mintha már bővebb lenne kicsit. A súlyomat meg próbálom 2 hetente csak egyszer mérni.
2014. okt. 27. 17:17
joggal, már írni sem tudok. :(
2014. okt. 27. 17:00

Én se dicsekszek azzal, hogy lusta disznó vagyok, egyre kevesebbszer tornázok, pedig kívánom, de valahogy ismét találok kifogást, hogy miért nem. Mindjárt jön is Vanessza és jobbal leszid, majd arra is találok kifogást. :(


Én nem panaszkodok, szépen alakulgatok, aki szoptat az is odafigyelhet arra, hogy mit eszik, én gyakorlatilag csak elcseréltem a fehér lisztet és nem használok cukrot, ha több húst és zöldséget fogyasztasz már működnie kell a dolognak.

39. Karyka
2014. okt. 27. 14:52

na látod én meg tulajdonképp azért nem írok mert hetek óta nincs sikerélményem. Nem eszek sokat, már sajna csak egszer szoptatok este, mégsem folynak a kilók olyan gyorsan.

Centik sem :( még hátra van 6 kg és kb 6 cm csípő has tájékon.

38. c9f9b53798 (válaszként erre: 37. - Karyka)
2014. okt. 27. 14:13

Ki mit tornázott, fejlődött-e valamiben (ismétlésszám, vagy cm, kg, ruhaméret), bármiről! :)


Én hízok folyamatosan, azt nem írom:), de sokat is eszek a szoptatás miatt, egyenlőre ez egy szélmalomharc, de a mozgás kell, mert kicsit feltölt, és hátha mégis megindulna lefelé...

37. Karyka
2014. okt. 27. 13:39
Mit írjunk? Én pl még mindig tornázok minden nap,várom hogy fogyjak, ezt nem írom le minden nap :)))
2014. okt. 26. 15:53

Én callanetics alakformáló tornát kezdtem néhány napja már mindennap. Szeretnék elkezdeni majd újra futni, ahhoz nagyon jó felkészítőnek tartom.

Persze nyitott vagyok új dolgokra is, majd nézelődöm valami pörgősebb után :)

2014. okt. 26. 15:48

Napok óta senki sem ír! :(


Én ma elkezdtem a taposást. 300 taposás - 10 perc felsőtest, derék - 300 taposás - 10 perc hasizom - 300 taposás. A második gyerek előtt 2500-3000 lépést tapostam le 20-25 perc alatt... de! tekintve a szülés következményeit, most csak fokozatosan építem fel.


Nekem egyébként bejött, hogy a váltakozó intenzitású gyakorlatokat váltogatom egymással, vagyis kardiot-alakformálást váltogatom. Ezzel fogytam és alakultam a legjobban.

34. c9f9b53798 (válaszként erre: 33. - 388b941089)
2014. okt. 21. 14:59
Én még a két gyerek között regisztráltam oda, azóta is küldik e-mailben az ajánlataikat minden hétre. Végülis pénzért kell kreditet venni, és akkor azért tudsz letölteni edzéseket, van amelyik kevesebb, van amelyik több kreditet ér. Legalábbis még két évvel ezelőtt így működött. Én nem töltöttem le onnan végül semmit. Találtam a youtube-on is néhány edzést, meg amik megvoltak itthon, meg fejből.
2014. okt. 21. 14:14

Valaki tudja, hogy itt h lehet edzésekhez jutni?


[link]

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook