Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthon tornázók ide! fórum

Otthon tornázók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
182. Karyka (válaszként erre: 28. - 388b941089)
2015. máj. 15. 10:09
Erre gondoltam de mindegy már!
181. Karyka
2015. máj. 5. 22:02
Csajok jól eltűnt mindenki!!! Hogy vagytok Mizu?
180. csikil4ny (válaszként erre: 179. - Karyka)
2015. jan. 11. 11:43
Gyakran érzem én is még magam 80 kg-osnak, jobban látom a mostani 6 kg feleslegem mint akkor a 20 felettit.
179. Karyka
2015. jan. 10. 21:00
köszi :) engem is jobban izgatott a mérlegelés mikor már nem is volt hova fogynom :) hej de sok testképzavaros évem volt bakker,sajálom,ahelyett,hogy jól éreztem volna magam..
178. Androméda72 (válaszként erre: 177. - Karyka)
2015. jan. 10. 17:09
Ez jól hangzik, gratulálok :) Nekem messze még a mérlegelés, de nem is izgat annyira :)
177. Karyka
2015. jan. 10. 15:00
Csajok hogy álltok? én 56,6 kilóval a mérlegen :))
176. Karyka
2015. jan. 4. 14:59

mi sem vagyunk gyakran betegek,kvéve az uram.

Én sem szedtem semmi külcsit,de miután 2 hétig beteg votam és csak rosszabbodott az állapotom,muszáj volt elkezdeni ja plusz a gyerek meg kruppos, ott is muszáj a doki,kúp.

2015. jan. 4. 08:23
Én sem gyógyszerezem magunkat, annak is köszönhetem a legutóbbi arcüreggyulladásom, mert ha hamarabb kezdek gyógyszert szedni nem fajul idáig a dolog. Van amikor szükség van antibiotikumra, de persze kísérletezek továbbra is, valami csak hat nálunk is az immunrendszerünk megerősítésére.
174. ariel1
2015. jan. 3. 17:42
bocsi a sok hibáért nem tudom mért ütöttem ennyiszer félre a h betűt betig csak akkor üt ha külön odafigyelek.ez a laptopunk sajátossága.
173. ariel1 (válaszként erre: 170. - C9f9b53798)
2015. jan. 3. 17:40

hát...nem tudom mi a elyzet násoknál de nekünk hála istennek..már le is kopogtam a betegek is voltak pár nap alatt túl is estek rajta.szeptemberbe voltak betegek meg most karácsonykor a gyerekek de sikerrrel tl is jutottak rajta megint egy hét alatt a mi dokink azt mondja,hogy minket szinte alig látni olyan ritkán vagyunk betegek.Ahhoz láznak kell lennie vagy hasmenésnek hogy én gyerkőccel dokihoz mennyek kis köögést simán kikúrálom.Egy évbe jó ha egyszer kapnak antibiót mert ellenztem inkább,...úgy vagyok vele hogy isten úgy teremtette meg az emberi szervezetet,hogy az le is tudja közdeni a bacikat amiket szintén ő teremtett.Ha mi túl sokszor beokoskodunk teljesen felborítjuk az egyensűlyt és egy idő után a szervezet már nem tudja telkjesíteni amit kell.Oltásokkal nem így vagyok :)

szal az a lényeg hogy taknyosság köhögés esetén csak tüneti kezelést csinálok nem szaladok dokihos és lehet hogy ez működik jól nálunk :)

172. Karyka
2015. jan. 3. 09:24
40 dkg híztam. Nem vészes. Muszáj volt megmérnem magam :)
2015. jan. 2. 12:14
Amit tudok ajánlani még nagyon egészséges nassot, nálunk bejött (férjem is küzd súlyproblémákkal, anyukám is) a túrós kölesfeljfújt, savanyúbb lekvárral (házi, saját lekvár, így tudom, hogy mennyi cukor van benen, 25% egyébként - 75 % gyümölcstartalom). A túró fehérjedús és a kölesben is sok van, a köles lassan felszívódó ch, tojás kell még bele, annak sincs ch tartalma, kevés vaj, mininális cukor, vagy xilit, édesítő - ki mit használ. Mi nagyon szeretjük, laktató, egészséges.
2015. jan. 2. 12:07
Mi szedjük a Lányokkal a c vitamint, d vitamint, esszük a sok bio (saját fagyasztott) gyümölcsöt, déligyümölcsöt, savanyú káposztát... engem már a háziorvos-fül-orr-gégész-fogorvos passzolgat körbe-körbe fingjuk sincs mi okozza a gondot (van, látszik a röntgeneken)... valószínű, hogy öt éve vagy terhes vagyok, vagy szoptatok és a nyálkahártya már annyira kivan a felborult hormonok miatt (egyébként nőgyógyászatilag szintén kínlódok időről-időre...). Én spec a saját kínomat erre fogom, de hogy a két Lány miért beteg állandóan? Az oviban is folyton betegek a gyerekek, de a háziorvos barátnőm is mondja a saját két kisebb gyereke is egyikből ki, másikba be... ő is elkapja tőlük folyton, pedig hát háziorvosként régen nemigen volt ilyen... azt mondta, ha tudna rá valami gyógymódot, mondaná, de ugyanazt élik végig, amit mi... egyre durvábbak a vírusok, bacik, az időjárás megváltozott...
169. csikil4ny (válaszként erre: 168. - Karyka)
2015. jan. 2. 08:56
Én nem tudom mi van velem: eddig soha ennyiszer nem kaptam el vírust, mint az idén, pedig multivitamint és C vitamint is szedek (s azokból is jobb fajtát), az immunrendszerem hovatovább leépül.
168. Karyka
2015. jan. 1. 18:21
huh olyan sokan betegek :( ideje elkezdeni immunerősítőt szednünk.
2015. jan. 1. 17:43
Gyógyulást Nektek! Mi is Karácsonyra jöttünk helyre, de már előre félek, hogy januárban mit hozunk haza a napiból, suliból?! (a mérlegemről meg jobb nem beszélni).
2015. jan. 1. 11:09

Mi egy hónapig voltunk betegek, nekem két bölcsességfogam is bánta, de még mindig nem vagyok jól... arcüreggyulladásom lett, a két Lányom egyszerre és felváltva volt lázas, köhögtem, ment a hasuk-hánytak... tiszta takony volt mindkettő. Karácsonyra lettek jobban, nekem az ünnepek horror volt... soha életemben ilyen fáradt, meggyötört nem voltam... híztam persze... de!!! hátha 2015 tavasza és nyara elég lesz a fogyáshoz és az immunrendszerem megerősítéséhez!


Boldog új évet Nektek!

165. Karyka
2015. jan. 1. 10:49

Buék mindenkinek!!

Én nem tudtam tornázni bakker, lassan 2 hete vagyok beteg kis családom többi tagjával együtt, adogatjuk vissza egymmásnak. Nem ettem sokat,de a mérlegre nem mernék ráállni.

164. ariel1 (válaszként erre: 162. - Karyka)
2015. jan. 1. 09:59
az ünnepek alatt nem tornáztam de januártól járni fogok konditerembe heti háromszor a fentmaradó két napon meg otthon fogok tornázni
163. ariel1
2015. jan. 1. 09:59
boldog új évet :) jól a sütik tettek róla :D
162. Karyka
2014. dec. 27. 14:25

Boldog Ünnepeket mindenkinek!

Jól vagytok csajok?

161. ariel1 (válaszként erre: 160. - Karyka)
2014. dec. 4. 09:29
ebben bízom :)
160. Karyka
2014. dec. 4. 09:16
próbáld. Lehet a sütit sem fogod úgy kívánni ha zsömlét eszel
159. ariel1
2014. dec. 4. 08:47
de ma úgy döntöttem a puffasztott rizs helyett korpás zsömlét tesztelek és majd meglátjuk.
158. ariel1 (válaszként erre: 157. - Karyka)
2014. dec. 4. 08:47
hát tegnap a biciklizéssel az is megvolt :D egyből le is dolgoztam de azt az éééélvezetet!!! vanília pudinggal volt kitömve! hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
157. Karyka
2014. dec. 3. 21:13

így van, jól gondolod ;)

max kompenzáld mozgással

156. ariel1 (válaszként erre: 155. - Karyka)
2014. dec. 3. 19:07
köszi :) mindig lelkifurdalásom van mikor édességet eszek de nem akarom kikoplaltatni a szervezetem a szénhidrátra és aztn meg ha eszem azonnal raktározódna.
155. Karyka
2014. dec. 3. 18:55
ez kevés kaja szerintem,belefér a süti
154. ariel1 (válaszként erre: 153. - Karyka)
2014. dec. 3. 18:38
ihihii ugye? én is úgy éreztem főleg mivel gergőm lassan ment én vittem onimat hátul a biciklin a potom 20 kilóját lassú tempóba tudjátok az milyen mikor ahhoz hogy haladj kellene egy bizonyos ritmust felvenni de a gyerek miatt nem lehet így hogy azért el ne dőljön az ember és néha haladjon gyorsítgatni kell időnként...el is fáradtam belé az biztos.MA kétszer ettem Reggel olyan 9 felé két szelet puffasztott rizses sajtos kenyeret sonkával narancsal, 1 felé egy kis vanila puddingos fánkot és 5 körül 4 krokettet és sütöttem hozzé egy kb 7 cm -nyi főzőkolbásztés egy szelet puffasztott rizs kenyeret.Meg egy almát.Még alvás előtt eszek egy almát de ennyi.tudom nem a legjobb fogyós kaja de én később is akarok néha enni sütit ezért iktatok be édességewt is időnként.
153. Karyka
2014. dec. 3. 18:21
az elég mozgás mára pihenjünk;)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook