Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthon tornázók ide! fórum

Otthon tornázók ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2014. okt. 21. 11:53
Tegnap és ma is megvolt 25 perc alakformáló torna. Három hét kimaradt, mert a Nagyobbik hazahozott egy jó kis cuccot az oviból és oda-vissza adogattuk egymásnak a családban, most kezdünk helyre rázódni. Hááát nem mondom, hogy nem érzem még ezt a gyengusz tornát is az izmaimon három hét után! Taposógépet felkerült a pincéből, még szemezek vele, nagyon fáradt vagyok, nem érzek magamban hozzá még erőt!
31. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Icuska538)
2014. okt. 20. 14:28
Anyukám (közel hatvanéves) csinálja amit Te, meg alap zumbát, figyel a kajálására, és tud mellette fogyni, és mellesleg a cukra is beállt! Van nagy labdája, azon is "pattog", csinál ülve rajta felsőtestre is gyakorlatokat, azzal, hogy ülsz, és egyensúlyozni kell, tehát dolgozik a gerinc, derékrész. Nagyon jó tornaeszköz, nekem is van, de két gyerek mellett már nem fél el a lakásban:(, de amikor a Nagyobbat vártam kilenc hónapig tornáztam rajta, javarészt pilates gyakorlatokat.
30. c9f9b53798 (válaszként erre: 4. - Pasionella)
2014. okt. 20. 14:23
Taposógépet tudom ajánlani, vagy egy közepes intenzitású kick-boxot, abban nincs olyan nagy pörgés mégis izzaszt. Vagy ha teheted kerékpározz, túrázz.
2014. okt. 20. 13:54
Sziasztok! Már egy jó ideje bejelöltem a fórumot. Jó lenne, ha aktív lenne:). Nekem féléves a második Lányom, már tornázok hathetes kora óta, de egyenlőre inkább jóga, medencefenék torna, intim torna, mert rohamszülésem volt és sérveim lettek odalent. Félév alatt jutottam el olyan szintre, hogy elkezdjem az alakformáló tornát, szinte teljesen megszűnt a stresszinkontinenciám, úgyhogy merek erőteljesebbet is tornázni. Javarészt a fejemben lévő Béres Alexandra gyakorlatokat veszem elő, mivel szoptatok nem is akarom magam túlhajtani, inkább erőnlétemet akarom visszaszerezni, izmosodni, hogy később, ha már nem fog ennyit szopni a Lányom, és lesznek ciklusaim, rákapcsoljak a zsírégetésre, több izommal hamarabb lemennek a kg-ok. Én szoptatás alatt az első lányommal is nagyon meghíztam, egészen addig, amíg rendszeresek nem lettek a ciklusaim, akkor viszont fél év alatt húsz kg-ot leadtam. Első gyerek előtt is fogytam harminc kg-ot... (van egy hormonális betegségem, és ha nincsenek ciklusaim hízok, de ez hosszú). Szóval egyenlőre nekem alakformálás van, és nyújtó gyakorlatok, intim torna. Majd fokozatosan terhelem magam, újra akarok kickboxolni, zumbázni és taposógépezni, télen meg akarom tanítani a Nagyobbik Lányomat korizni is. Ilyen terveim vannak. Illetve, hogy ha a Kisebb a két évet betölti ismét "versenysúlyomban" legyek.
28. 388b941089 (válaszként erre: 27. - Karyka)
2014. okt. 20. 13:35

Helló!


Gyere a naplómba, oda mindig bevágom a tornákat. ;) D még csak 2 napja tornázok otthon, eddig terembe jártam.

27. Karyka
2014. okt. 20. 13:27

Hali :)

Üdv Vanessza. Te mi jót tornázol?

Én ma lépek egy szintet Tracy tornával,bár sajna megállt a fogyás,nyomatom, hátha beindul újra :)

Én nem feszt tornázok,hanem költöztünk net nem volt, ja és gyereket próbálnék nevelni :)

2014. okt. 19. 07:19

:)


Én ma újra megcsinálom a Tatarek 6o percesét, kíváncsi vagyok, hogy ennyi kihagyás után mennyire fogom bírni.

2014. okt. 18. 14:37
Ugy nez ki h en is otthon tornazo lettem :) sziasztok:)
2014. okt. 18. 09:29

sziasztok, mindenki úgy tornázik, hogy ideje sincs írni? :)


Hogy haladtok az otthon végzendő tornával? Én ma walkoztam egy jót. :)

23. Karyka
2014. szept. 3. 11:26

Igen én szeretem, mielőtt megunnám és leszakadna pl a karom az egyik gyakorlatban, már másikat kezd:)

R.R. annyi bajom volt, hogy az évek során meguntam, kb minden videóján ugyanazt csinálja és engem erősített. Mármint a combjaimat pl.

22. uteLau
2014. szept. 2. 21:39
Én is Rubint Rékára tornázom, minden nap, váltogatva a testrészek szerinti blokkokat, de Tracy Andersonon is gondolkodom, jónak tűnik. :)
21. Melcs25 (válaszként erre: 20. - 5953ac0df8)
2014. aug. 28. 19:07
Köszi! Jónak tűnik. Kifogom próbálni! Én inkább videókra tornázom, szeretem követni az összerakott edzéseket,és látom hogyan kell helyesen elvégezni egy-egy gyakorlatot. A súlyzókra én is pályázok,de még várok vele,még erősödnöm kell hozzá. A kar edzést is 0,33 l-es kis vizes palackkal végzem,még nem szántam rá magam a 0,5 kg-ra sem :)
20. 5953ac0df8 (válaszként erre: 19. - Melcs25)
2014. aug. 28. 18:45

Szia

Én találtam neten,pár videót,de nem igazán vált be nekem.Inkább valami jó zene kell nekem ,és magamtól lépkedek.

Vettem karra és bokára tehető súlyzókat,így még fárasztóbb,és kevesebb mozgással ,elfáradok. :)

Nem szeretek tornázni,minél gyorsabban szeretnék némi eredményt :)

Ez nem rossz,szerintem.

[link]

19. Melcs25 (válaszként erre: 18. - 5953ac0df8)
2014. aug. 28. 06:04
Szia! Nekem is van steppadom,de csak R.R. tornáinál használom,ha kell. Magadtól lépdelsz? Vagy van valamilyen dvd-d hozzá? Kerestem a neten de nem találtam semmi normális videót. :( A combom és a fenekem amin leginkább dolgoznom kell. :)
2014. aug. 27. 21:25

Sziasztok

Én egy ideje,step aerobicozom.

Vettem egy step padot először is :)

A combom a kényes rész,és ezért választottam ezt a mozgást...Egyenlőre élvezem a lépkedést :)

2014. aug. 27. 15:34

Sziasztok! Én két naponta tornázok otthon, szobabiciklizek,és R.R. tornáit váltogatom mellette.

Májusban kezdtem el edzeni rendszeresen,és mellette odafigyelni a kajálásra. 5 kg ment le 3 hónap alatt, augusztusban mentünk nyaralni ott elengedtem magam aztán még nem sikerült visszaállnom a normális étkezésre. Az edzést továbbra is rendeszeresen csinálom, 2 kg jött vissza.

16. Karyka
2014. aug. 27. 15:02
Ja azt nem írtam, hogy napi fél óra. különböző nehézségi fokú videói vannak amiket 10 napont kell váltogatni ha jól tudom(én 2 hetenként váltok)
15. Karyka
2014. aug. 27. 14:11

hali!


Én Tracy Anderson-ra tornázok. Követhető, abszolút nem unalmas, saját mozdulatokat fejlesztett ki,tök hatásos!

14. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 7. - Vacak88)
2014. aug. 26. 18:30

Én annak csak a bemelegítő gyakorlatait szoktam, de azt minden reggel.

A többi nem megy a gerincsérvem miatt.

De csinálnék valamit én is:)

2014. aug. 26. 14:48

Rengetegen fogytak már le zumbával, ha igazán csináljak, keményen, ahogy kell. Nagyon sokan.

Csak az mondja, hogy nem lehet fogyni a zumbával és, hogy milyen tingli-tangli aki még nem próbálta vagy nagyon béna zumba oktatója volt... :-P

3 éve Zumbával fogytam 10kg-ot 4 hónap alatt, aztán sajnos nem mozogtam semmit és a magánéleti dolgok miatt újra híztam és nem foglalkoztam vele.

de lehet vele fogyni csak normálisan kell csinálni és nem zabálni közben, ugyan úgy mint bármelyik másik mozgásformánál vagy fogyási "stratégiánál"...

12. Pasionella (válaszként erre: 11. - 388b941089)
2014. aug. 26. 14:46
De fogok :-P ahogy annó is megtörtént :-P
11. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. aug. 26. 14:29
A fogyás a célod? A zumbától nem fogsz...:P
10. Pasionella (válaszként erre: 7. - Vacak88)
2014. aug. 26. 14:21
Szia! Még nem, habár anyu nagyon ajánlotta.
2014. aug. 26. 13:17
Szasztok! Nem tudom ti milyen idősek vagytok, izületetek, hogyan birja strapát...én egyszerűen otthon tornázom mint régen a suliban tornáztunk, megpróbálok minden tagot átmozgatni, és vagy helyben lépdelni, vagy kinn udvaron vagy utcán gyorsan gyalogolni. Ha csinálom rendszeresen és a szénhidrátot megfogom , használ. Most próbálom újra ...remélem sikerrel....
8. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. aug. 26. 12:51
Az én kedvenceim: Tatarek, Leslie Sansone 4-es walkja, Tiffany Rhote
7. Vacak88 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2014. aug. 26. 12:14
Szia! A Pilatest próbáltad már? :)
6. Naphal (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2014. aug. 26. 11:53
Sajnos nekem ahhoz, hogy az egyszerűt követni tudjam, lassított felvételben kellene előadniuk... :-)
2014. aug. 26. 11:49

Csatlakozom Naphalhoz:)

Van egy szobabicikli,egy Leg Magic,egy step pad,pár súlyzó.

Rékázom.

Nekem a zumba annyira nem jött át:)

2014. aug. 26. 11:48
Én fogyni szeretnék, nem erősíteni, ezért leginkább vmi zsírégető lenne most a legjobb, cardio de vmi ami időnként felváltja a zumbát és kevésbé ugrálós és egy icipicit nyugodtabb tempójú :-)
2014. aug. 26. 11:47

Ez aranyos :-)

Tegnap találtam egy számomra új zumba dvd-t és volt benne egy 5 perces rész amit képeteln voltam követni, annyira gyors volt, de hál Istennek ezzel nincs bajom, abban az 5 percben meg csináltam más zumba mozdulatokat amik éppen arra a ritmusra illettek :-)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook