Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1197. tundek
2009. júl. 28. 17:41
Sziasztok hú Zsani akkor a mai nap is letudva megy ez neked kevés a kaja teesék még enni a meló mellé kell mert gond lesz.
2009. júl. 28. 16:51

Helló Csajok!

A mai napon is túl vagyok,bár ez kissé keményebbre sikerült,mint tegnap.De ez az edzés....Annyira meleg volt a gyárban egész nap,h csak ittam,ittam,aztán azt vettem észre,h fél óránként kell mennem a Wc-re.Visszagondolva megittam a 10 óra alatt 4 liter folyadékot.Pedig nem tudatosan ittam.

Sajnos nálunk "csak úgy" enni nem lehet,van egyszer 20 perc szünet,akkor lehet enni,máskor nem.Így a mai kajám is hasonló volt a tegnapihoz(2 szendvics korp. kenyérből),de ma ebédre is hideget ettem(3 szelet korpáskenyér vajkrémmel meg paradicsommal).

Ígérem lemérem magam,és lírom,de most eltűnt a centink,kell vennem egyet.

Tündi!

Olyan szívesen segítenék neked,imádok kerítést,korlátot,stb... festeni.Kislány korom óta,nem tudom,miért.

Igen,persze igent mondtam apának a hétvégi kirándulásra,csak kell keresni vmi időpontot,mert ő ugye majdnem minden szombaton zenél,úgyhogy lehet,h csak szeptemberben jön össze,de Akkor is jó lesz.

A gyerkőcök most anyósnál vannak,és a Lau nem jól bírja.Úgy volt,h ma ott kell aludjanak,mert a gábornak reggel 7-re kell vinni a virágport Tabra,így olyan 5 körül fog elmenni itthonról,én meg fél 6-kor,de a Lau nem akart tegnap sem ottmaradni,amíg elugrottam a bankba.Erre anyós felhívott most nemrég,h ma inkább ne is menjek át,nehogy a Lau sírjon utánam.Én meg közöltem vele,h igenis átmegyek,ha kell kérek szabit,vagy megoldom másképp,de nem hagyom,h kínlódjon a picike,mert nem lát engem.Aztán beszéltem anyummal,és ő mondta,h ha kell,átjön inkább reggel fél 6-kor,h a Lau itthon aludhasson,ha ott nem akar.Szóval nem egyszerű,de jövő héttől már bölcsi,ovi,megoldódnak ezek a gondok is.

Szuszy!

Korábban kérdeztem,h hol dolgozol,h vasárnap is mész,meg este 8-kor érsz haza?

Amúgy valóban nagyon ügyes vagy!Én most még bicajozni sem tudok elmenni,nincs erőm hozzá,pedig nem 6-ig voltam,csak 4-ig,de csak az itthoni "muszáj teendőket" fogom megcsinálni.(eltekerek a boltba,mosogatok,elpakolom a száraz ruhákat,mosok,teregetek)Én mondjuk bicajjal járok dolgozni,de nincs messze tőlünk a gyár.

Igen,kell idő,amíg megszokom ezt a sok gyaloglást,de legalább "edzett" leszek!

1195. tundek
2009. júl. 28. 14:40

Szia Zsani legalább így beszélgetünk egy kicsit mégha időben csúszva is vagyunk egymással

Az tuti hogy pár kiló lefog ennyi menéstől ugrani na mérd meg magad ma centi súly stb és egy honap múlva pont újra méregess tedd meg légyszi kiváncsi vagyok leszek az eredményre

Örülök hogy így vagytok és ez nagyon szuper mint a friss házasok látod mondtam hogy kitartás és meglesz az eredmény nem volt ott még minden veszve, most ha ügyes vagy óvatosan nem rámenősen kitudod "ANYUKÁT" szorítani a nyeregből.

Örülök nektek és nosza rajta nyaralás ha csak pár napra is mégha péntektől vasárnapig ebből ne engedj. Még egy kis vacsi szerintem is mehetett volna vagy valami gyümit vagy nasit délelőtt még nyomhatsz úgyis lemozgod ha máshol nem este Apával

:-))


Szia Szuszy te nagyon klassz kitartó csajszi vagy és mind ez mellett nagyon ügyi is. Minden elismerésem a tied. Nem csoda ha bici után nem akartál tornázni


Én ma festem a teraszon a korlátot tegnap is azzal bohóckodtam. Remélem ma már a végére érek bár ha itt ülök és nektek írok akkor tuti nem, na megyek is dolgozni, mert így nem haladok este még benézek.


Pussz nektek


Nicole merre vagy? Már nagyon régen nem voltál

1194. Szuszy (válaszként erre: 1190. - Tundek)
2009. júl. 27. 23:53

Szia Tünde! Most is késő van tudom, de ilyenkor érek rá ide ülni egy kicsit:)

Este 8-ig dolgoztam, aztán még elmentem bicajozni, más torna ma nem is volt, de ma nem is bírtam volna szerintem.

Hazajöttem, ágyazás, zuhany, mosogatás, és most megint itt vagyok:)

1193. Szuszy (válaszként erre: 1192. - Szerencsésné)
2009. júl. 27. 23:51

Húú! Sajnálom, gondolom elég volt az első napot túlélni, aztán majd vissza rázódsz. Tényleg kemény munkát végzel, minden tiszteletem.

Szerintem sem kell most a torna, majd ha már megszoktad a sok munkát, ha ugyan meg lehet szokni, de ráérsz majd tornázni akkor amikor a szervezeted átáll.

A kajád szerintem jó volt, sőt még ehettél volna:)

2009. júl. 27. 18:26

Helló Csajok!

Túl vagyok az első napomon,és pozitív,negatív hatás van egyaránt.A pozitív az,h mindenki nagyon rendes velem,még a főnököm is,ráadásul holnaptól 1 hét szabira ment,tehát nem lesz vele gondom.Viszont a negatív az,h reggel 6-délután 2-ig folyamatosan mentem.Komolyan mondom,érdemes lett volna rámkötni valami kilométer mérő műszert.Nagyon elfáradtam,és holnap meg 6-6-ig leszek.A korábbi munkámmal is sokat mentem,de ez lagalább a duplája.Sebaj,legalább meglesz az eredménye.Mármint fogyókúra terén.

A mai kajám :2 vajkrémes,paprikás szendvics(korpás,magvas kenyérből),1 sima joghurt,egy ivójoghurt <-ez volt 2-ig,aztán az ebédem tökfőzelék volt egy kis sült husival,és egy cső főtt kukorica.

Éhes már nem vagyok,maximum egy shaket fogok még inni.Számolni nincs erőm,fogalmam sincs,h ez hány kalória lehet,vagy hány pont a ww-diéta szerint,de remélem beleférek a napi-ba...

Azt hiszem,h a héten hanyagolom a futást,bicajozást,mert tényleg hulla vagyok.

Tündi!

Köszi,tényleg olyanok a gyerkőcök,mint mi.Jó volt ez a pár nap a múlt héten,és képzeld,apa megkért rá,h menjünk el kettesben valamikor egy hétvégére valahova.Ez már nagyon jó,ilyen még sosem volt.

Sok puszi,amikor tudok,jövök!

1191. tundek (válaszként erre: 1186. - KicsiPoo)
2009. júl. 27. 09:54
Szia Kicsipoo ügyes legyél a futásban de úgyis az leszel és siess vissza hozzánk.
1190. tundek (válaszként erre: 1182. - Szuszy)
2009. júl. 27. 09:51
Hú Szuszy szinte éjfél és te ilyen kevés alvással elvagy hát én haldoklok a kevés alvás után alig vagyok akkor észen.
1189. tundek (válaszként erre: 1181. - Szerencsésné)
2009. júl. 27. 09:50
Szia Zsani már most ahogy írom ezt dolgozol és nagyon sajnállak a lelki terror miatt de sajnos az ember sokat tényleg nem tehet. Elkell sokszor azt fogadni ami van. Próbálj másra öszpontosítani ne a melóra már lélekben. A gyerekek nagyon édesek Gergő tiszta Apja Laura meg Anyja, szépek vagytok és örülök hogy minden oké köztetek is.
1188. tundek (válaszként erre: 1178. - Monee1986)
2009. júl. 27. 09:46
Móni ne hajtsd túl magad az tényleg nem jó, bár amit Kicsipoo művel az már nekem sokszor túl extra.
1187. tundek (válaszként erre: 1177. - Tündi66)
2009. júl. 27. 09:44

Szia Tündi gyógyulgat a combod remélem sőt már el is múlt talán. Az az igazság, hogy tényleg nem egyszerű a munka mellett a család na de ha nem lenne akkor mit kezdene az ember.


Füstli: 3 pont lecsót bátran ehetsz szint minden zöldség 0 pontos és a lecsóban csak annyi pont van ahány ek olajat és tejfőlt teszel bel.


Itt megnézheted a pontokat klasszul.


[link]


bármikor főzöl valamit vagy készen vagy hideget eszel a pontokat megnézheted


Itt egy heti étrend átlag 25 ponttal és a ponthatárok amik ehetők:


A testtömeged alapján tudhatod meg, hogy naponta hány pontnyi ételt fogyaszthatsz:


68 kg alatt 18-25 pont

68-79 kg 20-27 pont

79-90 kg 22-29 pont

90-102 kg 24-31 pont

102-113 kg 26-33 pont

113 kg felett 28-35 pont


És egy heti étrend hozzá:


1. nap



Reggeli: 5 dkg graham kenyér, 10 dkg aszpikos pulyka, 10 dkg friss, zárt lemezes sampion gomba (3 pont)

Tízórai: 10 dkg szilva (friss vagy fagyasztott) (1 pont)

Ebéd: 22 cm-s pizza, paradicsommal, sok zöldséggel és/vagy 10 dkg csirkemellel vagy 2 dkg light, reszelt sajttal + 2 nagy friss paradicsom (12 pont)

Uzsonna: 1 gombóc eperfagyi (1 pont)

Vacsora: friss zelleres burgonyasaláta (klasszikus light majonézes, hagymás burgonyasaláta 200 gr + 100 gr frissen, durvára reszelt zeller + 1 db főtt tojás karikára vágva) (8 pont)



2. nap



Reggeli: 1 db magos zsemle, 150 gr sovány joghurt (3 pont)

Tízórai: 10 dkg banán (2 pont)

Ebéd: 10 dkg rántott csirkemell, 2 evőkanál sűrített paradicsom (ketchup helyett), 10 dkg hasábburgonya, 20 dkg csemege vagy kovászos uborka (12 pont)

Uzsonna: 1 gombóc ribizli fagyi (1 pont)

Vacsora: sajtos-cukkinis-kapros tészta (7 pont)


Így készítsd a tésztát:

20 dkg cukkinit reszelj durvára, 1 teáskanál vajon párold meg, és ízlés szerint fűszerezd kaporral. Főzz ki 5 dekányi tésztát, majd alaposan keverd át a cukkinivel, és végül szórd meg 5 dkg reszelt sajttal



3. nap



Reggeli: 5 dkg tökmagos kenyér, 1 db tükörtojás, 1 db nagy paprika (4 pont)

Tízórai: 20 dkg szeder (friss vagy fagyasztott) (1 pont)

Ebéd: 10 dkg sült csirkemáj, majonézes kukorica ( 20 dkg kukorica, 2 evőkanál tartármártás), 1 kisebb meggyes piskóta (13 pont)

Uzsonna: 1 gombóc dinnyefagyi (1 pont)

Vacsora: 5 dkg camambert sajt, 1 db zsemle, 15 dkg retek (6 pont )



4. nap



Reggeli: 5 dkg félbarna kenyér, 2 db paradicsom, 5 dkg kenőmájas (5 pont)

Tízórai: 20 dkg ribizli (friss vagy fagyasztott) (1 pont)

Ebéd: 1 db sült csirkecomb, gesztenyés szójával (10 pont)

Uzsonna: 1 gombóc málnafagyi (1 pont)

Vacsora: nagy adag lazacos Cézár saláta (10 dkg füstölt lazac, 30 dkg friss saláta, 2 evőkanál saláta öntet, ), 4 dkg bagett (8 pont)



5. nap



Reggeli: 10 dkg konzerv tonhal olaja nélkül, 1 db kornspitz, 10 dkg friss uborka (8 pont)

Tízórai: 20 dkg áfonya (friss vagy fagyasztott) (1 pont)

Ebéd: májgombóc leves, 1 meggyes, + 1 fitt müzliszelet (20-20 gr) (8 pont)

Uzsonna: 1 gombóc citromfagyi (1 pont)

Vacsora: 1 db sajtburger, 2 dl céklalé (7 pont)



6. nap



Reggeli: 2 dl kakaó soványtejjel, 1 teáskanál cukorral, 1 db korpás zsemle (5pont)

Tízórai: 20 dkg málna (friss vagy fagyasztott) (1 pont)

Ebéd: Tojásos francia lecsó (8 pont)


Így készítsd a tojásos lecsót:

Amikor forró a 30 dkg lecsó, adj hozzá 10 dkg szeletelt cukkinit, párold 5 percig, majd tegyél bele 2 db, habosra vert tojást. A tojást addig keverd, amíg megdermed. 20 dkg főtt kölessel fogyaszd.


Uzsonna: 1 gombóc ananászfagyi (1 pont)

Vacsora: 10 dkg virsli, 5 dkg félbarna kenyér, 2 dl paradicsomlé, mustár (10 pont)



7. nap



Reggeli: 2 szelet kétszersült, egy csomó friss, újhagyma, 5 dkg pulyka párizsi (3 pont)

Tízórai: 20 dkg sárgadinnye (1 pont)

Ebéd: házi, zsírtalanított húsleves, zöldséggel, 10 dkg marhapörkölt, 30 dkg főtt zöldbabbal (8 pont)

Uzsonna: 1 gombóc szederfagyi (1 pont)

Vacsora: 10 dkg rántott hal, 20 dkg párolt vegyes zöldséggel (12 pont)



egész könnyen kivitelezhető hétköznapi kaják bár van amit szivesen kicserélnék benne pl köles.

1186. KicsiPoo
2009. júl. 26. 19:42

Sziasztok!

Tegnap nem írtam, egész este filmeztem.:) Kaja sok volt,futás nem.

Tegnapi kaja:

Ebéd: Tejberizs kakaóval,dinnye,pár darab sós pálcika

Edzés nem volt.

Mai menü:

Ebéd:Húsleves,gombás sertés hús,natúr hús,kovászos uborka,rizskó

Uzsonna:Dinnye

Edzés megint nem volt.

Holnap megyek Debrecenbe,egész héten fogok menni futni vagyis remélem sikerül.A kajára oda fogok most nagyon figyelni.Hát pénteken tudok jönni legközelebb,mindenkinek szép hetet kívánok és sok fogyást.:) Pápá

1185. Monee1986
2009. júl. 26. 00:21

Sziasztok éjjeli baglyok :)


Zsani! Amúgy egész jó volt ez a dinnyés 2 nap, bele lehetett rázódni, majd még csinálok ilyet a nyáron.


De ma bűnöztem, kollektíven az egész család, ettünk egy-egy lil..-ből való olcsó jégkrémet :) mert a volt lakótársam elég bunkó módon írt nekem egy levelet...bonyolult most leírni, a lényeg, hogy el kellett vinnie a nethez való dolgokat mert lejárt, és úgy gondolta, hogy ez amúgy az én dolgom lett volna, de hát én már hamarabb kiköltöztem mint a net lejárt...na a lényeg, hogy nem éppen felnőtt módján viselkedett ezzel.

Pont tornázni készültem mikor megnéztem a maileim és ez betett, így torna nem volt, helyette nasi.

De majd holnap ledolgozom :)


Megyek megpróbálok aludni,bár későn keltem ma.

Jó éjt mindenkinek!

Kellemes vasárnapot hmm már mára :)

1184. Szerencsésné (válaszként erre: 1182. - Szuszy)
2009. júl. 26. 00:11

Szia!

Én is imádom ezeket a tökféléket,az ubisaliért meg egyenesen odavagyok.A rántott cukkíni,meg patiszon is a kedvenceim közé tartoznak.

Hát nem nagyon tudom leírni,h mivel foglalkozom,,de megpróbálom.Szóval egy lámpagyárban(ami régen Massive volt,most már Philips)készítem ki egy adott lámpa alkatrészeit,amit le kell gyártani.Mondjuk létezik egy lámpatípus,amiből kell 600 db egy rendelésben.Na,ennek a 600 db lámpának az összes alkatrészét kell egy lista alapján összeszedni,raklapra tenni,és ez lesz egy széria.

Ebből pedig norma alapján megvan,h mennyit kell egy nap(8 órában) teljesíteni.Konkrétan véleményem szerint ez igencsak férfi munka,mert sokszor 50 kilókat kell emelgetnünk,és egy nőnél ez maximum 25 kiló lehetne,de persze ez senki nem érdekel.Nem tudom,mennyire tudtam érthetően leírni,de nagyjából ennyi.

Először úgy volt,h csak szalagra vesznek fel,de szerencsére azt megúsztam.Az még rosszabb.

Te hol dolgozol,h holnap is mész ilyen korán?

Amúgy ezentúl én is minden reggel 3/4 5-kor fogok kelni.Na,ezt sem lesz könnyű megszoknom...

1183. Tündi66 (válaszként erre: 1181. - Szerencsésné)
2009. júl. 26. 00:10

Szia!

Igazából nagyon sajnállak,hogy vissza kell menned melózni.A gyerekeknek az a legjobb,ha otthon van az anyu amig lehet.

Mikor a fiam 3 éves lett nagyon sokáig bántott,hogy mivel harmadik gyerek itthon lehetnék a 8 éves koráig.Már rég nem jutott eszembe,de most eszembe juttattad,hogy még mindig lenne 1 évem.Csak mivel visszavettek,nem tehettem eg anyagilag,hogy otthon maradok.De tényleg lelkileg nagyon megviselt.

Ezért most nagyon együttérzek veled.És a Te lányog még 3 sincs ugye?

1182. Szuszy (válaszként erre: 1181. - Szerencsésné)
2009. júl. 25. 23:47

Szia Zsani! Nagyon édes a kicsi lányod azzal a cumival :) Te meg nagyon csinos vagy miniben is! Tényleg sajnálom hogy menned kell dolgozni, igaz nem tudom mi a munkád, csak azt olvastam hogy fizikai, gondolom nem egy leányálom :) Tünde is írta, hogy nehéz munkád van. Biztos nehéz lesz visszaállni a régi kerékvágásba, főleg nyáron, a gyerekek, meg sok program lehetne, meleg is van, húúú, nem lesz könnyű az biztos.

Tényleg finom lett a cukkini, ma is ettem egy picit és még mindig van :) Tegnap rántottam patisszont, maradt 4 szeletke, azt is megettem ma, de legalább azt holnap már nem tudok enni...bár ami azt illeti, van még 6 db a hűtőben, szemezek velük ha benyúlok valamiért, lehet hogy újra neki állok :) Persze nem most, fáradt vagyok hozzá:) Az uborkám viszont még a sóban fűrdik, megyek megcsinálom a salátámat holnapra, tzatziki -joghurtos sali lesz. Persze ilyenkor kell csinálni:) Na mindegy, későn jutott eszembe, megyek reggel dolgozni, félhatkor kelek, akkor nem lenne kedvem meg időm ilyesmire, de én is úgy vagyok vele, ha viszek kaját jobban járok, mert venni csak olyat tudok, ami nem éppen diétás.

1181. Szerencsésné (válaszként erre: 1168. - Tundek)
2009. júl. 25. 22:06

Köszi!(Tettem fel még egy-két képet.)

Igen,most minden rendben!Nagyon jól érzem magam,úgyhogy így azért "könnyebb" lesz melóba állni,bár,h őszinte legyek,konkrétan legörbült a szám,mikor kiderült,h muszáj mennem.De majd megszokom ám!

Örülnék,ha legurulnának a kilók,és remélem így is lesz,mert ez tényleg fizikai munka,úgyhogy ha odafigyelek a kajára(márpedig csak azt tudom enni,amit viszek)akkor végre elérem a célom.Lelkileg viszont nem lesz túl egyszerű,mert a főnökömmel nem vagyunk összhangban,és ő a lelki terror mestere,és nekem mindig idő,amíg beleszokom ebbe.De egy idő után már nem lelkizek a bas..gatásain,csak azt az időt kell kibírnom,míg "rezisztens"leszek rá....:)

1180. Szerencsésné (válaszként erre: 1169. - Monee1986)
2009. júl. 25. 21:56

Köszi!

Nagyon ügyes vagy a Dinnye-diétával!!!

Csak így tovább!

2009. júl. 25. 21:41

Sziasztok!

Ma a gyerkőceim mamira vágytak,ezért anyumnál alszanak.Csütörtök és tegnap éjjel kempingeztünk kinn a tanyán,sátorban aludtunk,napközben strandoltunk,este szalonnasütés.Összességében szuper volt,nagyon jól éreztük magunkat,de sajnos tegnap éjjel a vihar hazazavart bennünket.

Ma összepakoltunk,és a "délutáni alvás" ideje alatt letekertem a szokásos távom.

Szerencsére a tegnap esti dőzsölés után ma nam kívánok enni-semmit.Főtt kukoricát ettem csak anyuméknál,azt imádom.

Sajnos hétfőtől tényleg meló,kötelező túlórával,ami azt jelenti,h kedd-szerda reggel 6-este 6-ig.Egyáltalán nem várom,de sajnos az anyagi helyzetünk most erre kényszerít.De nem panaszkodom,nekem legalább van munkám,ami itt a környékünkön nagy dolog.....

Szuszy,most én is megenném a rakott cukkínit.....Amúgy nálunk úgy volt,h apa kiette a husit,nekem meg megmaradt a tejfölös cukkíni.Fini volt,én nagyon szeretem.

1178. Monee1986
2009. júl. 25. 12:00

Sziasztok!

Én ma nagyon későn fél11kor keltem, mert éjjel nagyon fájt a lábam, anya szerint túlhajtottam magam, de valóban lehet mert az elliptikus és a bicaj után kezdett fájdogálni.


Én most nem számolgatok, csinálom úgy ahogy eddig, de ha lesz időm utánaolvasok meg lehet mire odajutok már nektek is sok jó tapasztalatotok lesz.


Tegnap a tes...-ban bevásároltunk salátából:jégsaláta, lollo saláta :) Most meg is csináltam egy fej jégsalit, a másikat nem is teszem hozzá, mert csak én eszek ilyet és frissen finomabbak. Halat csinálok hozzá, ezt is csak én eszek így csak egy szeletet párolok meg fűszerezve.

Meg vettem gastro...-os lightos túrórudit, hát egynek elmegy, annyira nem ízlett, az volt a késői reggelim. Ennél a Norbis is finomabb :)


KicsPoo ne aggódj, viták nálunk is szoktak lennei, sőt amíg én Nyíregyen tanultam, ő meg Bp-n addig a telefonban majdnem minden napos volt a kisebb összeszólalkozás, néha a fáradtságot egymáson sikerült levezetni...


Hjaj ez a munkakérdés, bármilyen rossz úgy kell hozzáállni, hogy milyen jó, hogy legalább van, én is keresgélek, eddig nem sok sikerrel...


No megyek főzőcskézni!

Szép napot, talán ma kicsit hüsibb lesz!

1177. Tündi66
2009. júl. 25. 11:45

Tünde!

1 db füstli vajon hány pont?Nem találom.Ma lecsót ettem reggel 1 füstlivel,tojás nélkül,1 zsemlével.Kicsit csípősen akartam,de nagyon az lett.

Este szülinapra megyek.Barátnőm 50 éves.Most sütök egy adag sajtos pogit neki.

A 3 hét leállásból még 1 hetem van.Én sem vágyom vissza,de a mai világban szörnyü csapásként élném meg,ha nem lenne munkahelyem!Pedig a 3 gyerek 3 müszak sokszor nem egyszerű.Délutános héten alig találkozok a családdal.És a torna is nehéz.

Tegnap végre usztam egy jót.A méhecske meg megcsipte a combomat.Most olyan a combom,mint mikot kövér volt.

Bocsi,hosszú lettem.Sziasztok.

1176. tundek
2009. júl. 25. 09:44

Sziasztok jó reggelt


Móni oké akkor majd összebeszélünk és legalább egy kicsit dumcsizunk. Igen igyekszem követni a WW rendszert bár tegnap kicsit elúsztam és naplót sem írtam de ma bepótolom.


Szuszy nagyon imádom mindkettőt küldhetnél nekem is belőle. Ügyes vagy a tekeréssel jövő héttől én is neki állok a futásnak. Ja és naná hogy vidd vissza nem azért vetted, hogy ne tudd használni.


Kicsipoo olyan szépek vagytok együtt és ahogyan kinézel az fantasztikus szinte semmi felesleg rajtad, nagyon csini vagy. Többet már ne fogyj semmiképpen. Remélem hamar kibékültök ilyen esetek mindig is vannak és lesztek is remélem azért nem komoly a dolog.


Ja Szuszy annyira nem jó Zsani melóhelye szerintem ő annyira nem vágyik vissza.


Szép napot nektek

1175. KicsiPoo
2009. júl. 24. 22:32

Sziasztok!

Kicsit rossz kedvem van ma,összebalhéztunk a párommal.Felhúzott egy pöppet.:S Lényegtelen.A mai kajám:

Reggeli:Dinnye,3 vajas pogácsa

Uzsonna: 4 virsli,mustárral,kenyér nélkül,dinnye

Vacsora: Víz

Edzés: 15 kör (6km) futás,100 LM tárogatás,200% dvd.

Ajánlanám mindenkinek megnézni az Angyalok és démonok című filmet.Nagyon jó.Most megyek alszom inkább,mert csak Geire tudok gondolni és idegesít.Jó éjszakát!

1174. KicsiPoo (válaszként erre: 1173. - Szuszy)
2009. júl. 24. 11:03
Muszáj csinálni,különben cseszhetem az eddigi eredményemet.:) Egyébként az is közre játszik,hogy a pálya csak 9-ig van nyitva utána bezár,és máshol nem tudok futni,túl sok a beton.:S Így kénytelen vagyok elmenni olyan fél8 körül,akkor már árnyékos a pálya,kicsit jobb.De azért te sem panaszkodhatsz a bicikli sem lehet jobb ilyen melegbe,vagy tévedek?Gondolom izzadsz rendesen.:)
1173. Szuszy (válaszként erre: 1170. - KicsiPoo)
2009. júl. 24. 01:23

Húúú, nagyon belemerültél a futásba:) Hogy bírod ilyen melegben?

Nagyon fincsit ettél már megint... szezámmagos csírke Ó....

1172. Szuszy (válaszként erre: 1161. - Tundek)
2009. júl. 24. 01:21

Szia! Én itt vagyok, csak mindig ilyen későn :)

Klassz az új tetkód:) Én is mindig szerettem volna, de valahogy nem mertem. Neked nagyon jól áll, illik a karakteredhez :)

1171. Szuszy (válaszként erre: 1167. - Szerencsésné)
2009. júl. 24. 01:18

Klasszak vagytok :) Zsani jól nézel ki !!!

Nagyon fincsi lett a rakott cukkini, kaptam ma 3 db-ot, és csináltam egy tepsivel :) Ettem belőle, csak az a baj, hogy több mint a 3/4-e ott van a hűtőben, nem tudom mi lesz a sorsa, oda kellene adni valakinek, mert simán megettem volna akár az egészet is, de a gyomrom úgy tele lett egy kis adagtól, majd ki durrantam :)

Holnap meg patisszont rántok a szerelmemnek, mert idehozott ma a 3 db cukkinin kívűl 8 db!!! "tököt" is. Nincs aki megcsinálja neki, pedig imádja a rántott patit, hát akkor én holnap azt fogok neki gyártani. Majd etetek vele egy kis cukkinit is, akkor hamarabb elfogy :)

Olvastam hogy menned kell dolgozni. Egy kicsit azért irigyellek, de biztos nem lesz könnyű visszaállni.

Ma tekertem másfél órát este, de még mindig nem tudom hány km, ugyanis hétfőn kicserélték a műszerkémet, de ez sem jó, holnap megint megyek:)

A fickó lehet ki fog vágni, de szerintem jogos hogy visszaviszem, ez már a második ami nem működik.

1170. KicsiPoo
2009. júl. 23. 22:11

Sziasztok!:)

Mára végeztem én is mindennel.Kaja volt bőségesen,edzés meg még inkább.:)

Reggeli: 3 szelet különféle esküvői sütemény,egy kis dinnye

Ebéd: Szezámmagos rántott csirkemell,majonézzel,kovászos uborkával (nagyon bejön,de ez volt az uccsó nap,hogy ilyet ettem)

Uzsonna: Dinnye

Vacsora: Víz

Edzés: 9 km futás,500 LM tárogatás,200% Szandi dvd

Még most megnézek egy filmet,írok egy kis naplót is aztán csucsuka.Elfáradtam megint.Ja én is tettem fel képeket.:)

1169. Monee1986
2009. júl. 23. 20:04

Sziasztok!

Na itthon vagyok, egész nap napoztunk.

Ma is csak dinnyét ettem, ma már talán nem rontom el mással.

Hát még lehet jó lenne holnap is csak azt, de lehet mostmár tényleg el fog fogyni a lelkesedés :)ű


Zsani! Nagyon aranyos kép, szép család vagytok! Te pedig nagyon csini vagy az új képeden is!


Tünde! Okés, majd egyeztetünk, hogy vagyok itthon, meg anyuméknál van a teló, én meg nem mindig vagyok ott (két lakás van egymás mellett).

Látom már a ww-t követed, igen én is néztem a fórumot meg a naplót is. Majd elolvasgatom amiket neten is találtam, csak most eléggé fáradt a szemem, biztos a nap+a víz együtt.


Tündi! Nem vesztünk el, valamelyik fogyis oldalon ott leszünk hát remélem nem mindig, de még mostanában biztosan :)

Te is szép eredményt elértél már és majd újra erőre kapsz! Most meg próbáljuk a növő holdat kicselezni!


Na megyek tusolni, pihenni!

Szép estét!

Tünde! jó étvágyat a halhoz, nyammm :)

1168. tundek
2009. júl. 23. 14:07

Szia Zsani tök jók a képek szépek vagytok együtt az egész család szupi és boldogságban, legalábbis ez látszik rajtatok.


Kár hogy menned kell dolgozni, meglátod az a pár kiló hamar leszalad majd a kötöttségek és a szaladgálás időhiány miatt. Legalább 5-6 kiló minusz tuti lesz.


Használd ki ezt a hetet.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook