Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1077. tundek (válaszként erre: 1076. - Szerencsésné)
2009. júl. 13. 09:54
sok norbis van és sokfélét tudsz összeválogatni vagy egytálételt főzni
1076. Szerencsésné (válaszként erre: 1075. - Tundek)
2009. júl. 13. 09:50

Én 3 körül bicajozni,aztán,ha lesz erőm,akkor este futni.

Az ebéden agyalok,h mit kéne ennem,nem tudom.....

1075. tundek
2009. júl. 13. 09:48
Na akkor elkezdtük Zsani nekem délelőtt csak gyümi plussz tejeskávé ebédre valami fehérje lesz még nem tudom mi. Aztán már igyekszem nem enni vagy ha mégis akkor csak valami lighteset. Megyek este én is persze futni.
1074. Szerencsésné (válaszként erre: 1073. - Tundek)
2009. júl. 13. 09:25

Halihó!

Én Norbizom 1000 kalóriával vegyítve.Konkrétan du. 5 óra után már csak inni fogok.+ a sport,aztán meglátom,mi lesz.

Ma reggelim egy joghurt,10 körül meg iszom majd egy nagy bögre tejeskávét.

Az ebéden még nem is gondolkodtam......

Szép napot mindenkinek!

1073. tundek
2009. júl. 13. 08:54

Sziasztok csajok


Rendben Zsani én már elkezdtem, a 90 naposra gondoltam megpróbálom megint.


Akkor hajrá


Szép napot mindnekinek

1072. Szerencsésné (válaszként erre: 1071. - Tundek)
2009. júl. 12. 22:14

Csatlakozom!

Holnaptól én is bekeményítek.Ahányszor lehet,bicajozni is fogok,és futni is.

Diéta meg ezerrel!

Hajrá Tüni,vágjunk bele!!!!!

1071. tundek
2009. júl. 12. 09:02

Sziasztok


Zsani meglátod nem lesz gond a gyerekek már csak ilyenek


Annyira ügyik vagytok Szuszy te meg főleg nagy grat Zsani te is a bicivel


Holnaptól kemény leszek és 70 ig meg sem állok


Kicsipoo, Nicole gyertek


Szép napot nektek

1070. Szerencsésné (válaszként erre: 1069. - Szuszy)
2009. júl. 12. 00:12

Húúú,nagyon ügyes vagy!!!!

Nekem a holnapi nap lesz katasztrófa kajaügyileg,de hétfőtől bekeményítek magamnak.

Holnap ünnepeljük a papám 85. szülinapját,nemrég lettem kész az egyik sütivel,a tortát meg áthozta anyum,mert náluk nem fért be a hűtőbe......

De ma szerencsére bicajoztam,és ha holnap időben hazaérek,akkor holnap is akarok.

Hétfőtől pedig a nap nagy részében egyedül leszek itthon,belevetem magam a takarításba,és nem lesz időm az evéssel törődni!

Remélem sikerül végre visszafognom magam!

1069. Szuszy
2009. júl. 11. 22:58

Kész vagyok, sikerült mamit úgy meglátogatnom, hogy nem hoztam és nem ettem semmit, pedig volt zöldbableves, derelye, (imádom) és mégsem kóstoltam, nem hoztam. Hoztam viszont: sárgabarackot, egyet megettem nemrég. Uborka, újhagyma, meggy. Az ubit már megcsináltam salátának, holnapra persze. A meggyet és barackot viszem magammal holnap a dolgimba, ezzel el leszek egy darabig.

Megettem az utolsó adag levest, de mivel nagyon fincsi volt, úgy tervezem holnap munka után megint főzök egy fazékkal. Vettem egy kicsi fej karfiolt, répát, a többi zöldség van itthon. Lehet teszek bele kicsi kelkáposztát is, az is van. Mami mondta hogy menjek holnap kajáért, de megköszöntem, és nem megyek, pedig husileves is lesz, imádom. Aztán mondtam neki, hogy egy kis levest küldhet a sógornőmmel, közel lakik hozzám, úgyis ott ebédelnek minden vasárnap. Csak leves, és zöldség lehet benne :) Megígérte, hogy így lesz ha így akarom:) Vettem egy görögdinnyét is, a felét otthagytam anyósomnak, a másik felét betettem a hűtőbe, holnapra. Annyi mindent fogok enni holnap, ill. csak tervezem, de majd meglátjuk. Ezeket a kajákat szerintem nyugodtan ehetem, nem hiszem hogy ártanak. Legalábbis nagyon bízom benne.

Nyolc körül értem haza, és gyorsan átöltöztem, tornáztam is ám, nagyon ügyi vagyok :). Norbi ducitréning 2. ez 25 perc, utána még 120 hasizom, 120 belsőcomb, 120 biciklizés, és lábemelés, meg egy kis vegyes ez-az. 12 percig tartott. Jól leizzadtam azért. Ma valahogy mégsem akartam Rékázni, pedig napközben ez volt a tervem, aztán még Tatarek tornát is akartam, de Norbi lett belőle.

1068. Szuszy (válaszként erre: 1067. - Szerencsésné)
2009. júl. 11. 22:47
Nyugi, elmúlik, meglátod. Lehet úgy kellene lefeküdnöd este, hogy elhatározod magad, holnaptól szigorúbban veszed, és reggel is úgy kelsz fel, hogy ez az első gondolatod :) "Mától nincs semmi olyan, amit nem ehetek". Talán sikerül. :) Nekem bejött már többször, csak tényleg kőkemény elhatározás kell. Most fogyó hold van, lehet érdemes lenne kihasználni :)
1067. Szerencsésné (válaszként erre: 1066. - Szuszy)
2009. júl. 11. 17:10

A "torna" részével nincs gondom.Bár futni régen voltam,de a bicajozás azért megy.Ma reggel is voltam(15 km).Fogalmam sincs,mi van velem.Remélem igazad van,és elmúlik!Kéne vki,aki jól seggberúg!

Te nagyon ügyi vagy!

Köszi a bíztatást,jól esik!

1066. Szuszy
2009. júl. 11. 17:07

Mai kaja eddig: de. 1 alma, ebéd: tökfőzelék, csak magában, du. (most) egy negyedke görögdinnye.

Este még eszek majd zöldséglevest, ez nagyon bejött nekem, holnap meg főzök egy másik fazékkal. Még vennem kell répát, karfiolt hozzá, a többi dolog van itthon, mamitól hozok újhagymát a kertből, meg uborkát, azt is fogok enni, megcsinálom tejföllel, imádom magában, hidegen:)

Ma remélem a levessel beérem majd, nem szeretnék mást is enni.

Tornát is tervezek, rem. összejön.

1065. Szuszy
2009. júl. 11. 17:03

Sziasztok TÜNDE - ZSANI !

Én is így voltam majdnem 2 hétig, amikor úgy telezabáltam magam csokival, hogy hányingerem lett tőle, és még akkor is ettem, és ez szószerint így történt, hogy akkor teljes undort keltett bennem az amikor ránéztem a csokipapírhegyre. Akkor megfogadtam hogy ennek vége, ezt így nem lehet, és most 6. napja betartom. Nem kívánom az édességet, nem eszek semmi olyat amit ne lehetne. Szerintem egyétek degeszre magatokat, talán ez kell nektek is :)

Nekem ma jött meg, ilyenkor néhány nappal előtte (2-3 napig) nekem is ehetnékem van, de most semmi ilyesmi, és nem vagyok felfújva, mint ilyenkor szoktam lenni, teljesen le vagyok döbbenve.

Remélem túl léptek ezen, és menni fog! Én bízom és hiszek bennetek! Kitartás Csajok! Veletek vagyok!

1064. Szerencsésné (válaszként erre: 1062. - Tundek)
2009. júl. 11. 16:55

Húúúú,te én éppígy vagyok!!!!!

Napközben diéta,este zaba!!!!Mérlegre sem állok,mert rettegek.Ott lebeg a szemem előtt,h hülye vagyok,le akarok fogyni,nem hízni,és mégis egy kis ez-az,és arra eszmélek,h zabálok!!!!!Nekem is most lett vége a mensimnek tegnap!Nem tudom,mi van velem!A Red-et is mindig elfelejtem bevenni!Kész vagyok!!!!

1063. Szerencsésné (válaszként erre: 1062. - Tundek)
2009. júl. 11. 16:52

Sziasztok!

Igen,a gyerkőcök élvezik a nyaralást.Tegnap este is,és ma reggel is beszéltem velük,és minden oké!

Annyira ideges voltam,h a pici elmarad-e,de úgy néz ki,h nem lesz gond.Bár hosszú a 10 nap,de remélem kibírják.

Én voltam ma reggel is tekerni 15 km-t,ez azért is jó,mert "kitekerem" magamból az idegességet.Tiszta gyomoridegem van,h nincsenek itthon,de legalább sok mindenre van időm!Takarítás,torna,stb....

Úgy néz ki,h a férjem a jövő héttől dolgozik reggel 7-délután 5-ig,úgyhogy úgy döntöttem takarítok ezerrel.

Holnap elmegyek a nagyszüleimhez,a papikám hétfőn lesz 85 éves.Családi banzáj lesz,ma este még sütit sütök.

Jó hétvégét mindenkinek!!!!!!!

1062. tundek
2009. júl. 11. 09:06

Sziasztok Zsani jó hogy it vagy újra.

Gyerekek bírják?


Szuszy nagyon klassz a levesed és jó is nem hízlaló nyugodtan eheted


Nicole nagyon ügyi vagy. Grat érte.


Gyorsan elköltözök én is, mert a fogyásom egy nagy kuka. a levesdiétát két nap után abbahagytam.

kicsit magam alatt vagyok, nem panaszkodni akarok és sajnáltatni magam csak egyszerűen nem megy a fogyi. Reggel megy a por oké elvagyok vele akár délutánig is aztán eszek valamit mondom este meg majd por és oké és erre este mint egy ökör tolok magamba mindenfélét. Egyszerűen az agyam mondja, hogy fejezzem be meg mondom is magamnak hogy nem kellene de egyszerűen nem tudom abbahagyni. Az a baj, hogy semmi önkontroll nincs most bennem. Nem tudom mi lehet ez.Futni nem voltam két napja egyszrűen leállt a dolog és kész. Attól félek ha így haladok ez megy már két hete, visszamegyek 90 kilóra. Először azt hittem hogy azért mert megfog jönni, de már elis múlt akkor most miért azért mert elmúlt? Nagyon tanácstalan vagyok. Egyszerűen nincs lelkierőm.


Mérlegem is olyat mutatott amitől dobtam egy hátast és valahogy mégsem érdekel. Ilyen nincs nem tudom mi van velem.


Jó hétvégét mindenkinek

1061. Szerencsésné (válaszként erre: 1058. - Szuszy)
2009. júl. 10. 20:25

Köszi,próbálkozom....

Ma ugyan elmentek Nyaralni,de félek tőle,h a picike nem fog elmaradni.A férjem nagynénjénél vannak kb 25 km-re tőlünk,úgyhogy ha gáz van,megyünk érte.Remélem így,h a tesójával van,kibírja.De ha nem,az sem baj,még elég kicsi.

Nemrég mentek el,de tiszta gyomoridegem van.Eszem....

1060. Szuszy (válaszként erre: 1059. - Nicole01)
2009. júl. 10. 18:34

Szia Niki!

Épp tegnap gondoltam Rád, azt hittem még mindig pakolsz:)

Jó a költözködés, én is fogytam 4 kilót amikor költöztem, pedig nem diétáztam. A főnököm azóta is emlegeti, hogy miért nem adom el megint a lakást, akkor sikerülne gyorsabban fogyni.

1059. Nicole01
2009. júl. 10. 13:16
sziasztok!Végre ide is tudtam jönni!:-)Mindenki jól van?Én most jól érzem magam!:-)Semmi diéta,semmi torna,még is fogytam!:-)Nem tudom,hogy csináltam,de nagyon örülök!:-)Most már remélem beindul,ma már tervezem a tornát!Futni is kellene,hátha megszeretem!:-)
1058. Szuszy (válaszként erre: 1056. - Szerencsésné)
2009. júl. 9. 18:54
Zsani! Nagyon ügyes csaj vagy, szerintem megoldod:)
1057. Szuszy (válaszként erre: 1055. - Tundek)
2009. júl. 9. 18:53

Szia Tünde! Gondolom nem esik jól ez a sok munka :) Azért a fogyid megy úgylátom :)

Ma én is főztem magamnak egy nagy fazék zöldséglevest, az előbb lett kész, ettem is jó forrón belőle egy tányérral, és nagyon jól esett.

Szerintem legalább 8 liter lett, mert a legnagyobb fazékban főztem, és majdnem félig van :)

Remélem ettől nem hízunk :) /karfiol, répa, petrezselyem, karalábé, hagyma-új és vörös, petrezselyemzöld, zeller, és belecsempésztem 2 pici krumplit is :) azt már nagyon régen ettem/.

Mostmár csak azt kellene kitalálni, hogy - hogy fér majd be a hűtőbe a nagy dinnye és egyéb szigorúan egészséges :) kaják mellé.

2009. júl. 9. 15:15

Helló csajok!

Végre ideértem.Mozgalamasak a napjaim,mindkét gyerkőc itthon,és semmire sincs időm.Az elmúlt 2 hétben járok a fiammal úszótanfolyamra is,és valahogy azt is meg kell oldanom,h levegőn is legyünk(konkrétan egész nap!),de a pici aludjon is ebéd után,fürdeni is tudjanak......

Nem egyszerű.A lényeg,h ezért nem nagyon tudok jönni,de azért igyekszem!

Puszi mindenkinek!

1055. tundek
2009. júl. 9. 09:00

Sziasztok Csajok


Semmi gáz Kicsippo meglesz a minusz 5 amilyen tempóval tornázol az tuti nagyon ügyi vagy. Nem tüntem el sok a meló bent kint üzlet stb. Azért ha tudok jövök. Eszem a leveseket remélem jó lesz.

Igen elvileg a szervezet most belülről kifelé ürít, megszabadul attól amire nincs szüksége.


Ügyes vagy Szuszy nagyon. Még ma benézek csajok csak ügyesen. Tegnap nem voltam futni, de ma megyek

1054. Szuszy (válaszként erre: 1053. - KicsiPoo)
2009. júl. 9. 00:27

Helló!

Olvastam hogy hazajöttél, jól érezted magad, és sok-sok fincsi gyrost ettél:) Nem is szedtél fel sokat szerintem. Én ezt itthon is fel tudtam szedni, a mértéktelen csokizabálással :(

Azért hétfő óta, és már eltelt 3 nap nagyon szigorú vagyok magammal, eddig oké vagyok :)

A torna a lábam miatt nem nagyon ment, de tegnap este elkezdtem egy lightos Rékával, az első dvd második 20 percesét végig csináltam. Gondoltam, mivel 8 nap kimaradt, lesz izomláz. amit úgy imádsz Te is, de eddig semmi, bár már tapasztaltam hogy a második napon jelentkezett. Meglátjuk holnap mi lesz. Ma is akartam tornázni, de nemrég ment el az unokaöcsém, ezért megint nem jött össze, de holnap tuti..


Szerintem nem épp diétás kajcsikat ettél, lángos meg ilyesmi :) de a futás és torna valamennyit biztos ledolgozott belőle, bár ami azt illeti, szerintem nem sokat sajnos.

Tudod mit csináltam? Zabáltam, nem tornáztam, és hányingerig ettem magam édességgel, mindezt az ágyban fekve, de legalább undort keltett bennem, és így most könnyebb nekem úgy tűnik ez a hét, amit úgy kezdtem, hogy hétfőn mérleg, és centiben mérés, aztán elraktam a mérleget, mert már naponta 2x álltam rá, aminek persze semmi értelme nem volt, most úgy döntöttem hogy csak hétfő reggelenként mérem magam. Remélem sikerül betartanom. 56 kg-ról indultam hétfőn, kiváncsi leszek mit produkálok majd.

Kaja: Hétfő: R. -- Ebéd: 10 dkg pulykapárizsi, 2 db paradicsommal. Uzsi: görögdinnye, nem túl sok. Vacsi: 15 dkg pulykapárizsi 1 db paradicsom, 1 natur activia.

Kedd: R.: -- Ebéd: 1 db alma (a kocsiban, útközben) Vacsi: görögdinnye, egy darab, nem tudom hány deka lehetett. Torna: Réka: 20 perc.

Szerda: R:-- Tízórai: 10 dkg párizsi + uborka

délben (ebéd) görögdinnye, egy negyed darab egy fél dinnyéből

Uzsonna: :) 12,5 dkg barnarizs (tasakos)+ 2 db

paradicsom, Vacsi: 2 db alma.

Én ezeket ettem. Szerinted? Ugye fogyok? Remélem.

1053. KicsiPoo
2009. júl. 8. 20:55

Ma étrendem:

Reggeli: 1 mirelit hamburger (féleség) nem nagyon jött be,egy vaníliás tejpuding,1 cs. győri édes.

Ebéd: Sajtos-tejfölös lángos(nagyon finom volt,jó régen ettem már,muszáj volt megkóstolnom.:)),3 gombós fagylalt,1 kisebb szelet dinnye

Uzsonna:Pár szem málna

Vacsora: Víz

Vajon mennyi lehet ez?Ledolgoztam vajon legalább a felét?

1052. KicsiPoo
2009. júl. 8. 20:44

Csajok!

Rátok sem ismerek.Mi történt mindenkivel?Máshol fórumoztok?Ma is sikerült elmenni futnom,ma nagyon jól esett.Főleg a tegnapihoz képest.:) 6km sikerült,aztán erősítettem.1200 LM tárogatás,12x10 lábujjhegyes guggolás,4x15 fekvőtámasz,2x110 felülés,10 vádli.B.Szanditól lestem el.Annyi az egész,hogy leguggolsz és lábujjhegyre emelkedsz majd vissza.Hát abból most csak 10 ment,mert nagyon égett a vádlim utána.Holnap többet csinálok az biztos.Szerintetek ez a lábujjhegyes guggolás milyen hatással van a combomra?Nagyobb lesz?Vagy marad így,de erősödni fog?Jó lenne választ kapnom rá,mert nem nagyobbodni szeretnék...:S Meséljetek ti is...

1051. KicsiPoo
2009. júl. 7. 20:52
Mérlegelésem: Testtömeg: 60kg,derék: plusz 1 cm,így 65 cm,has plusz 1 cm,így 81 cm,csípő -1cm,így 89 cm,combok maradtak 50cm,vádli maradt 32 cm. Most csak úgy vagyok,de neki látok.:) -5 kg a cél.
1050. KicsiPoo
2009. júl. 7. 20:48

Halihó!

Tundek ha fogyóhold van akkor elvileg mi is fogyunk vagy mi?:) Ehhez nem értek.:)

Mai menü: Reggeli: fél liter csokis shake,másfél paprikával

Ebéd:1 tányér habart bab leves,1db natúr csirkecomb paprikával,1 mini mars csoki,pár kólás gumi cukor :( (hiba volt)

Uzsonna: 1 narancs

Vacsora: víz


Edzés: 6 km futás nagyon lightosan,1200 LM tárogatás, 8x15 lábujjhegyes guggolás, 2x110 felülés, 2x30 fekvőtámasz.


Nektek milyen napotok volt?Meséljetek.

1049. tundek (válaszként erre: 1048. - 4b6a2525df)
2009. júl. 7. 15:32
Szia Évi a kéthetest csináltad meg? Vagy melyiket? Nagyon szép a 7 kiló nagy grat éret.
1048. 4b6a2525df (válaszként erre: 1043. - Tundek)
2009. júl. 7. 08:46
Én most csináltam meg, 12 nap -7 kg. A folytatása pedig: csak ebéd, az is salátamix párolt hussal, a többi evés még a neera.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook