Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. júl. 23. 12:22
Ja,tettem fel új képeket....
2009. júl. 23. 12:12

Helló Mindenki!

Sajnos most is csak futólag tudok benézni.

Tegnap eltöltöttünk egy napot a Balcsin,jól felégtem,de majd megygógyul.Ma pedig sátorozni megyünk a tanyára a gyerkőcökkel.Sűrű a program,de ki kell használnunk ezt a hetet,mert jövő héttől vissza kell mennem dolgozni.Sajnos visszahívtak,és mivel állásidőn voltam,muszáj mennem.Így a gyerekek egy hétig anyósoméknál lesznek,aztán pedig ovi-bölcsi.Én jövő héten úgy kezdek,h túlóráznom kell,nem tudom,mikor érek ide,de amint tudok,jövök.

Tündi,megnézem a diétád,bár nekem most sajna nincs időm se számolgatni,se sportolni,de azért megpróbálok odafigyelni.Utóljára kedden bicajoztam,de azért hétvégén még akarok menni.

Szép napot!

1165. tundek
2009. júl. 23. 11:12

nincs mit


reggelim: amit most ettem meg


1.5 dl tejjel készült tejeskávé

1 zsemle 2 szelet párizsi paprika

1164. Tündi66 (válaszként erre: 1163. - Tundek)
2009. júl. 23. 11:06
Köszi!
1163. tundek (válaszként erre: 1162. - Tündi66)
2009. júl. 23. 10:49

szia nekem is a kicsi táborban a nagyobb van itthon.


olvasd el nagyon jó és érdekes a végén recik meg minden és egy fórum is van


[link]


ez egy fórum


ez egy napló:


[link]


Ha a naplót elolvasod minden világos lesz számodra. Nekem nagyon bejön és ma egy tésztasalátát fogok ebédelni.

1162. Tündi66 (válaszként erre: 1161. - Tundek)
2009. júl. 23. 10:45

Igazából nekálltam keresgélni merre tüntetek el.És örültem,hogy megvagytok,és jól vagytok.Most szabin vagyok,lányok táborban és ráérek olvasgatni.

Olvastam este az új diétát.Jónak tűnk,de hogyan lesz a számolgatás!Kinyomtattatom a táblázatot mi mennyi,és megpróbálom.Igazából lehet,hogy a bogyó melett hasonlóan ettem,mert mindenből ettem egy picit.De most rámegyek a számolásra.

1161. tundek
2009. júl. 23. 08:47

Sziasztok jó reggelt


Tündi örülök hogy benéztél és nem baj kell egy kis lazítás éd majd harcra fel utána.


Móni igazad van szeptembertől meló 1000-el. Szuper az új diéta keresd Gubaa naplóját nagyon szupi és ha elküldöd a vezetékes telószámodat priviben akkor felhívlak nekem ingyen van.


Szuszy, Zsani, Nicole, merre vagytok?


Kicsipoo te itt vagy azért nem kérdezlek.

1160. Monee1986 (válaszként erre: 1156. - Tundek)
2009. júl. 23. 00:05
Hűűű ebben a melegben télleg nehéz lesz az izzadást kerülni, de vigyázz rá, mert csudaszép!
1159. Monee1986 (válaszként erre: 1153. - Tundek)
2009. júl. 23. 00:04

Sajnos ezzel én is így vagyok, mindig sasolom a régi ismerős hozzászólásokat. Nem vagyok undok, hiszen egyszer én is voltam újonc ott is, csak az államvizsga miatt ezek szerint annyira kimaradtam, hogy már nem tudom követni a dolgokat :) Sokszor újra meg újra megnéztem a képeket, hogy ki kicsoda.


Állás az még nincs. Párom ma volt állásinterjún fent Bp-en,de majdnem nem ment el, mert előtte való este láttuk meg az emailt és innen eljutni 2,5-3óra vonattal. Nem volt neki rossz, bár ugye ő is pályakezdő, most várunk meg persze ugyanúgy keresgélünk tovább.

Engem ing-től hívtak, hogy átképzés, stb. de most vágtam bele ebbe a valutapénztáros tanfolyamba elég az, meg még a másik sulit se fejeztem be. Meg unokatesóm is ing-nél van és tudom, hogy ahhoz neki vállalkozói kellett stb.

De majd alakul, most még azért nem bánom, hogy kiélvezhetem a nyarat.

1158. Tündi66
2009. júl. 22. 23:25

Szia Tünde!

Nagyon szép a tetkód.

Most nem szedem a bogyót már több mint 2 hónapja,és sajna a szégyen listán lennék.Ugy tervezem még 1-3 hónap és újra nekiállok.Most nencs erőm fogyizni.Próbálom tartani amit elértem,de nem tudom mi lesz a vége.

Sok sikert!

1157. tundek
2009. júl. 22. 22:29
reggel jövök jó éjt
1156. tundek
2009. júl. 22. 22:29

Szia Kicsipoo én most nem futhatok 10 napig az izzadás miatt. A tetkóm nem kéne hogy szét menjen meg begyulladjon.


Nagyon ügyi vagy.


Én ma kezdtem a ww diétát és nagyon sok mindent olvastam róla és nagyon tetszik nekem hát röviden ennyi vigyázz magadra és igyál sokat ki ne száradj

1155. KicsiPoo
2009. júl. 22. 20:46

Halihó!Vége a mai napnak hála Istennek.Edzés is volt,kaja is volt...

Reggeli: Pár szem gumicukor

Ebéd: 2 szelet rántott szezámmagos csirke mell,majonézzel,kovászos uborkával

Vacsora: víz

Nem érzem magam éhesnek,de úgy kívánok valamit,főleg az után,hogy hétvégén elég sok csoki nasi volt.:D Majd túl teszem magam rajta.Lassacskán.

Edzés: 4 km futás,többet nem bírtam,mert nem ittam eleget ma és a 10. kör után úgy elkezdtem szédülni azt hittem elájulok.De sikerült haza érnem.Rögtön ittam is.Utána megcsináltam még a 200% Szandi dvd-t.Elfáradtam.Piroska is meg van...:S Mérlegelés elmaradt.Majd jövőhéten.Veletek miujság?

1154. tundek (válaszként erre: 1152. - Monee1986)
2009. júl. 22. 18:53

van már állás?


Ja küldtem privit

1153. tundek (válaszként erre: 1152. - Monee1986)
2009. júl. 22. 18:53
köszi Moncsika és ügyi vagy a dinnye nappal a redes fórumra nem megyek többet nekem az már nem fórum akit akarok megtalálok külön is Béka, Zsani, Te, Edi és még pár ember nekem már elviselhetetlen ami ott megy már azt sem tudom sokszor ki kicsoda.
1152. Monee1986
2009. júl. 22. 17:49

Szia Tünde!

Már hiányoltunk innen onnan :) Örülök, hogy újra olvashatom a napi holdat is.

Ja és amiért még írok, hogy nagyon jól néz ki a legújabb tattoo-d ;)

1151. tundek (válaszként erre: 1150. - Jofre)
2009. júl. 22. 15:07

szia Jofre köszi már megoldódott hála a barátnőm is azt űzi.

Jó lagzizást. Éppen most akarom megnézni mi ez a weight wachers diéta nagyon jól hangzik de majd mindjárt rákeresek kicsit

1150. jofre (válaszként erre: 1149. - Tundek)
2009. júl. 22. 11:17

Sajnálom ami történt vihar kapcsán. Ha biztosítós segítség kell, írj, mivel én is ezt a szakmát "űzöm". Szombaton lagziba megyünk, úgyhogy a szigorításokat utána folytatom:)

További szép hetet mindenkinek lányok és asszonyok!:)

1149. tundek
2009. júl. 22. 08:24

Sziasztok itt vagyok csak elvagyok havazva nagyon. Sok a meló itthon ezzel a brutál nagy kerttel fű növények stb. Meg most akarunk ablakot cserélni kint bent sok ez most kicsit nekem.


Majd vissza olvasok remélem mindenki jól van Zsani úgy látom gyerekeid hazaértek.

1148. Szuszy (válaszként erre: 1145. - Szerencsésné)
2009. júl. 22. 01:23

Akkor most boldog vagy, ott vannak a csibéid :)

Gondolom jól érezték magukat, de nagyon hiányoztatok nekik biztosan. Jól vannak? Akkor mostmár más programod is lesz:) Nem baj, így a jó.

A mérő 2.000 ft volt, de már hallottam, hogy van olcsóbb is, 1.000 ft-ért. Tescó, Lidl, Aldi, ezek közül ha van valamelyik a közeledben, inkább ott nézd meg szerintem. Már bánom én is hogy elkapkodtam, főleg mert nem is működött, de tegnap kicserélte az eladó, mert előbb beállította, aztán párszáz méter után megint össze-vissza mutatott mindent, visszamentem, akkor már kicserélte. Remélem ezzel nem lesz baj, de már ez is behülyült, az órát már nem mutatta jól, de az nem baj, nekem a km a lényeg.

2009. júl. 21. 22:47

Sziasztok!

Nekem 3 hetes orvosi diétával sikerült leadnom először 9, majd 8, majd 9 kg-ot. Mondjuk sok volt a mozgás is, de abszolút elviselhető volt. Az étrendről összefoglaló is van, ez inkább gyerekeknek ajánlott, de mindenki meríthet belőle ihletet :) Ha valakit érdekel, írjon egy üzenetet! :)

1146. KicsiPoo
2009. júl. 21. 22:26

Sziasztok Csajok!

Haza értem,holnap kezdem újra a fogyókúrát,a futást,és a mozgást.Nagyon eltunyultam.Igaz Debrecenbe is edzettem,de az nem volt olyan "komoly" mint itthon.:) Hogy vagytok?Megy mindenkinek a diéta?:)

1145. Szerencsésné (válaszként erre: 1144. - Szuszy)
2009. júl. 21. 15:14

Szia!

Bocsi,h nem jöttem,de most,h már itthon vannak a gyerkőcök,nem nagyon érek ide.

Azért nem írom a változást,mart szigorú elhatározásom,h csak augusztus 20-án állok mérlegre.

Mindent úgy csinálok,mint eddig,érzek is valami változást,de nem mérem még meg magam.

A bicaj szinte mindennapos,és ókor a futás is "beugrik".Na,ez ritkábban a meleg miatt.Utóljára szombat este futottam a vihar után.Akkor jó levegő volt.

Nekem is kéne egy ilyen mérő a bicajra.Mennyibe kerül?Drága?

1144. Szuszy (válaszként erre: 1143. - Szerencsésné)
2009. júl. 21. 00:26

Szia Zsani! Köszönöm hogy leírtad, ki is próbálom, még talán a héten meg is tudom csinálni:)Hogy vagy?

Ma kicserélték a számlálót a bicajon, mert hiába állította be a főnököm, 5,9 km-en megállt, és szombat délutántól ma délutánig ki sem kapcsolta magát. Elmentem az üzletbe, beállították, elindultam, néhány száz métert jöttem vele, már azt mutatta hogy 90 km-t tettem meg:) Na, gyorsan vissza, aztán kicserélte egy másikra. Most úgy tűnik ez jól mér, legalábbis még nem sikerült meghülyitenem:) Fogytam az elmúlt 1 hét alatt megint, olyan jó és nagyon feldob :) Te hogy állsz? Mostanában nem írod hogy ment -e le valamennyi??

1143. Szerencsésné (válaszként erre: 1142. - Szuszy)
2009. júl. 18. 13:11

Szia!

Na,a cukkíni még ma is itt figyel a hűtőben,anyukámnál ettem zöldbabfőzeléket.

Úgy kell készíteni,mint a rakott karfiolt,zöldbabot,kelt.Én meghámoztam,felkarikáztam,és úgy rétegeltem a husis rizzsel,és minden réteg között meglocsoltam tejföllel(mert apa imádja a tejfölt).

Amúgy a cukkínit én rántva imádom,ahhoz viszont nem szoktam meghámozni,csak megmosom,és felkarikázom,lesózom,és ugyanúgy beforgatom lisztbe,tojásba,zsemlemorzsába mint a rántott husit,ahogy készítem.

Ja,és bicaj,futás volt,a másik fórumon leírtam részletesen.

1142. Szuszy (válaszként erre: 1141. - Szerencsésné)
2009. júl. 18. 00:36

Megvolt a bicaj? És a kaja, végül mit ettél?

Ezt a rakott cukkinit ki kellene próbálni. Nem tudom hogy kell? Mondjuk mint a rakott karfiolt, vagy káposztát? Ha igen, akkor a rizs? Megírod, szeretném kipróbálni, amúgy meg még életemben nem ettem cukkinit, mert nem tudom mit lehet vele kezdeni :) Ez nagyon vicces, de tényleg nem tudom :)

1141. Szerencsésné (válaszként erre: 1140. - Szuszy)
2009. júl. 17. 12:55

Szia!

Tegnap nem bicajoztam,és futni sem tudtam.A barátnőm lemondta,és fél kilenckor még annyira meleg volt,h nem bírtam rávenni magam.

Ma bicaj lesz,vmikor délután-este felé.

Tegnap reggelim tejeskávé volt,ebédem pedig rakott cukkíni,aztán már csak ittam.Mára is maradt belőle(cukkíni),de nem kívánom.

Még nem tudom mit fogok ebédelni.

Lehet,h hideg kaját.

1140. Szuszy (válaszként erre: 1136. - Szerencsésné)
2009. júl. 17. 00:54

Én itt vagyok, Ti meg csucsukáltok ugye? Gondoltam :)


A gyerekek? Mikor mennek haza? Gondolom akkor már megint nem lesz időd ennyit bicajozni meg futni, vagy meg tudod oldani?

1139. KicsiPoo (válaszként erre: 1138. - Szerencsésné)
2009. júl. 16. 22:55
A bicajozás az holnapra marad?Mit ettél ma?:)
1138. Szerencsésné (válaszként erre: 1137. - KicsiPoo)
2009. júl. 16. 21:44

Szia!

Ügyes vagy,de sztem mégiscsak kéne ebédelned!Mármint főtt kaját.

Én reggel futni próbáltam,de nem bírtam.Pedig állítólag az a jó,de nekem spec. nem megy.

A tornát is délután,este szoktam,azt reggel még nem is próbáltam.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook