Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1047. tundek (válaszként erre: 1046. - KicsiPoo)
2009. júl. 7. 06:37

Jó reggelt Csajok


Én is bedühödtam az este, hiszen már kb másfél hete nem volt futás, részben a lustaság és részben a betegség okozta, de mindegy nekem sem volt sokkkal jobb a hozam bár km-re nem is mentem annyit mint Te. Az eső is közbeszólt. Bár nagyon sokat mozogtál szerintem ügyes vagy.


Ma már telihold van és holnatól erőteljesen s fogyóhold lép életbe. Számítok a segítségére nagyon.


A leveskúra első napja feltünően jól sikerült a levesek finomak lettek és hát mit mondjak latató is egy akkora tányér belőle.


Zsani, Szuszy, Nicole merre vagytok?


Szép napot mindenkinek.

1046. KicsiPoo
2009. júl. 6. 21:21

Csodálkoztam volna,hogy ha ma letudtam volna futni 8km-t.Sikerült 4 km-t futnom és utána kipurcantam.:)Kicsit felhúztam magam.De remélem 1 hét elég lesz,hogy vissza álljak.Erősítettem még 400 tárogatás Lm-en,2x110 felülés,4x15 fekvőtámasz.

Reggeli: 2 sárga barack,1 őszi barack,2 szelet puffasztott búza szelet

Ebéd: 1 tányér habart bab leves,8 szem gumicukor

Uzsonna: 2 szelet puffasztott búza szelet,1 vaníliás tejpuding

Holnap remélem jobb lesz.Ugyi?:S

1045. tundek
2009. júl. 6. 17:32

Sziasztok Csajok Kicsipoo de jó hogy megjöttél végre



nézzetek be hozzám ha van kedvetek:


[link]

1044. KicsiPoo
2009. júl. 6. 13:06

Sziasztok csajok!:)

Haza értem épségben és egészségben ja és 2 kilóval többen.:) De nem számít nagyon jó volt,azta vissza mennék még vagy 2 hétre.Tegnap este 11re értünk haza 29 óra volt az út,de már nagyon vártam,hogy haza érjek.Fáradt voltam nagyon.De ma újult erővel keltem.Kipakoltam mindent a táskából oda adtam a szennyest mosni nagyimnak.Olyan szép helyeken jártunk,hajókiránduláson is részt vettünk,barlangokba voltunk hajóval,robogót béreltünk 3 napra bejártuk az egész területet.Csodálatos volt a tenger meg csillogó villogó,tiszta,homokos.Képeket majd teszek fel.Hát így nagy vonalakban ennyi ami történt velem.Szóval most 60 kg vagyok így kezdhetek neki megint fogyizni.Nagyon várom,mert tele ettem magam sok,sok,sok,sok gyrossal meg minden fajta olajos zsíros sz@rokkal.Igaz nagyon nagyon jól estek és csodálkoztam is,hogy csak 2 kilót híztam.Ma már megyek futni,meg már elkezdtem a diétát.Reggelire barackot ettem meg puffasztott búza szeletet.A többi még nem tudom mi lesz.Nagyon sokat gondoltam rátok.Nicole ügyesek vagytok,hogy már beköltöztetek.Szuszy neked mi történt a lábaddal?Vissza olvastam de nem rémlik mit írtál.Mennyit akarsz még fogyni?57 kg nem elég még?Tundek,sok sikert kívánok újra a 2 hetes diétához.Remélem sikerül majd.Szerencsésné,hogy állsz a fogyival?:)

1043. tundek
2009. júl. 5. 07:00

Jó reggelt mindenkinek!


Nicole küldtem róla linket neked nézd meg.


Csorieva én még nem próbáltam


Képzeld Szuszy én is pont így vagyok mint te látom, tudom és mégis ez van. Ettem igen a pacalból és a túrós pogiból is amit sütöttem.



Azon jár az eszem hogy megcsinálom a kéthetest keddtől. pont két hét múlva lesz a fiam szülinapja és akkorra véget is érne. Lehet belevágok. Addig még gyűjtöm az erőt.


Ma tortát kell sütnöm a szomszéd kisfiúnak ma lesz 2 éves. Nagyon édes kisfiú.


Főzök husilevest meg rántott husit és krumplit, rizst mellé.


Szép napot mindenkinek

1042. Szuszy (válaszként erre: 1036. - Szerencsésné)
2009. júl. 5. 00:26

Csak most tudtam jönni, pedig már aludnom kellene, múlt éjjel is itt űltem, hajnalban meg alig tudtam felébredni, gondolom most is így lesz, félhatkor megint ébresztőt zeng a telefonom, de holnap már más lesz a helyzet :)


A szereléseket elvégezte az exem, de a tusoló nem akart működni, ezért este 9-kor visszajött, és most ment el, jól eldumáltuk az időt, még zuhanyoztam, hajat mostam, ágyaztam, de nem tudtam volna elaludni úgy, hogy nem nézek be ide:)

A hajam még vizes, a hajszárítót nincs merszem bekapcsolni, a szomszédok tuti rám vernék az ajtót, gondoltam amíg száradok jövök :)


Milyen volt a buli? Remélem vidáman telt, és Te is engedtél a bőségzavarának ?


Én ma elég jól voltam kaja ügyben, reggelizni nem volt időm, dél körül egy natur csirkemell szeletet ettem, az itthonról vitt salátámmal (paprika, uborka, paradicsom, újhagyma, magyaros joghurtos öntettel)

Délután maminál: találtam még néhány későn érő cseresznyét a fán, ezt persze lelegeltem, aztán bevonultam a málna bokrok közé :)

A bűnöm a következő volt: Bementem a spaizba, zacskóért, mert szedtem néhány uborkát, meg szilvát, és megláttam amit nem kellett volna. Diós rácsos, istenien nézett ki, gyorsan kikotortam onnan, de valahogy visszakellett mennem, és hát persze hogy vágtam egy jó nagy szeletet, be is faltam :( Most van egy kis bűntudatom, főleg azért mert érzem és látom magamon hogy híztam, a mérleg is egyetért velem, és mégsem volt annyi akaraterőm, hogy ne egyek belőle. Úgy gondolom, vagy nem kellene mamihoz járnom, vagy nagyon nagy erőt kell vennem magamon, ez nem mehet így tovább, nem tudom mi van velem, elszállt az összes erőm ami eddig visszatartott ezektől a dolgoktól. Valahogy vissza kell állítani az agyamat arra az időre, amikor még volt bennem kitartás, mert érzem hogy egyre kevesebb sajnos.

Te bírod még? Hogy csinálod? Adhatnál egy-két tippet, vagy pofont :)

1041. Szuszy (válaszként erre: 1039. - 4b6a2525df)
2009. júl. 5. 00:15
Nem ismerem, bővebben? Jut eszembe mindjárt utána nézek. Miért kérdezted? Neked bevált, vagy Te is csak érdeklődsz?
1040. Szuszy (válaszként erre: 1037. - Tundek)
2009. júl. 5. 00:14

Szia Tünde!


Remélem finom lett a pacal ! ? Szerintem ettél, de sebaj, ennyi belefér.

A joghurt érdekelne, nem hallottam még róla.


A Túrbó tényleg sz@r ? azt hittem jó lenne, talán ha csak vagy 3 kiló lemenne, már jobban érezném magam, ma reggel már majdnem 57 kiló voltam, borzalmasan érzem magam. Tudom más örülne ennyinek, de ez nekem sok- sokk:)

2009. júl. 4. 17:30
Próbáltátok a Neerát?
1038. Nicole01 (válaszként erre: 1037. - Tundek)
2009. júl. 4. 12:21

Szia!De aranyos vagy,hogy hiányolsz!:-)Itt vagyok,csak nem túl sűrűn és nem sokat!:-)

Elárulod,hogy mi ez a joghurt,ami neked segít?:-)

1037. tundek
2009. júl. 4. 07:39

Jó reggelt Csajok


Szuszy hát csak csodállak benneteket, bár nem válltam még el sosem és remélem em is lesz ilyen, de valahogy én nem bírnám apát utána ilyen szivélyesen fogadni vagy ki tudja nem semmi, de jó hallani.


Akkor most szalma leszel két hónapig, majd itt leszel velünk és hamar eltelik.


De jó Kicsipoonak remélem élvezi


Nicole merre vagy?


Zsani bűnözz ne törödj semmivel.


Szuszy képzeld az elmúlt két napban zabakényszerem volt és mint állat annyit ettem össze vissza. a lábam mint a mozsár az újjaim is a kezemen és érzem hogy szétfeszíti a víz. Ja és reggel a mérlegen 77 kiló voltam nem semmi. Gondolom nem a 2 nap zabától lettem ennyi


Túrbó kúra nagy sz@r nem váltja be a hozzá fűzött reményeket az tuti.

Sogornőm most csinálta.


Én a leveseken gondolkodtam lehet ki kellene próbálni nem tudom.


Bár ilyeneket az ember magának is tud főzni és két napig eszegeti. Én ha levest eszeek eltelek tőle.


Ja a wc gondra nekem most nagyon bejött a reggeli anyagcsere beindító joghurt az a reggelim minden nap és másnap reggel tuti wc már két hete iszom isteni az íze. Felhívtam a dietetikust és csak 250 kcal van a fél literben. Nagyon fincsi fahéjs mandulás zabpelyhes meggyes.


Hú hosszú lettem szép napot nektek. Ma bográcsba pacalt főzök biztosan enni is fogok belőle.


Most jut eszembe lehet a nagylányságom miatt zabbantok ennyit. Lehet nagylány leszek? Csak a Jó Isten a megmondhatója.

1036. Szerencsésné (válaszként erre: 1033. - Szuszy)
2009. júl. 4. 02:03

Köszi,nagyon aranyos vagy!

Jó éjt neked,és szép hétvégét,ha nem "találkoznánk"!

1035. Szerencsésné (válaszként erre: 1033. - Szuszy)
2009. júl. 4. 02:03

Köszi,nagyon aranyos vagy!

Jó éjt neked,és szép hétvégét,ha nem "találkoznánk"!

1034. Szerencsésné (válaszként erre: 1033. - Szuszy)
2009. júl. 4. 02:03

Köszi,nagyon aranyos vagy!

Jó éjt neked,és szép hétvégét,ha nem "találkoznánk"!

1033. Szuszy (válaszként erre: 1032. - Szerencsésné)
2009. júl. 4. 01:08

Tényleg nem könnyű, szerencsére nálunk minden rendben van a volt férjemmel is, és a jelenlegi feleségével is. Olyan mintha barátnők lennénk, mindenről tudunk beszélgetni, sőt puszi-puszi van a találkozásoknál. Ez ritka, mindenki csodálkozik, de bennem sincs harag meg ilyesmi, meg a volt férjemben sem. Ami volt elmúlt, ettől még nem kell gyűlölnünk egymást, a gyerekek meg örülnek, hogy "normálisak" a szüleik. Szerintem a kicsiknek lenne rossz, ha másképp lenne.

Holnap pl. én dolgozom, a volt férjemék meg talán hajnalban érkeznek, de délelőtt feljön hozzánk a lányommal, mert van egy-két szerelni való dolog a lakásban, vízcsap, wc, ágycsavar, ezeket most mind megcsinálja, nem kell szerelőt hívnom.

Megyek aludni lassan, reggel 5.30-kor kelnem kell, jól elment az idő :)

Jó bulizást holnap (ma) és egyél sütit Zsani, meg tortát, az ember tesója csak egyszer 30 éves nem ?

Jó éjt Neked!

1032. Szerencsésné (válaszként erre: 1031. - Szuszy)
2009. júl. 4. 01:00

De édes!

Tök jó,h ilyen jóban vagytok!Sok válás után csak gyűlölködés marad,és a gyerek fejének tömése azzal,h a másik szülő "hülye".

Mindezek ellenére én azt mondom,h nem könnyű neked!

1031. Szuszy
2009. júl. 4. 00:56
Minden nyaram így telik, már megszoktam. A lányom jól érzi magát apáéknál, főleg mert van egy 4 éves hugi, akivel imádják egymást :)Tündéri kislány, én is imádom, most Ő van itt 2 hete maminál, (volt anyósom) aztán vasárnap jönnek értük, és viszik... elvittem Őket ma a MCDonaldsba, nagyon örültek, aztán a végén Nóci meghívott engem is nyaralni hozzájuk :) nem érti miért ne mehetnék én is :)
1030. Szerencsésné (válaszként erre: 1029. - Szuszy)
2009. júl. 4. 00:50

Persze,ez így érthető,de nagyon nehéz lehet neked!

Biztosan te is nagyon hiányzol neki ilyenkor,de ha ő jól érzi magát,és szívesen megy,akkor hadd menjen.

1029. Szuszy (válaszként erre: 1028. - Szerencsésné)
2009. júl. 4. 00:37
Nem könnyű, de mit tegyek? Csak nyáron vannak együtt 1-2 napnál többet, évközben sajnos a 400 km elválasztja őket, csak telefon van, karácsony meg húsvét. Nem tilthatom meg, csak nekem hiányzik nagyon, de Ő jól érzi magát, hát engedem.
1028. Szerencsésné (válaszként erre: 1027. - Szuszy)
2009. júl. 4. 00:22
Ez a 6-7 hét ez nagyon hosszú,nem???Hogy bírod?
1027. Szuszy (válaszként erre: 1023. - Tundek)
2009. júl. 3. 23:49

Szia! Én vagyok, csak ritkán, Kicsipoó Görögországban sütteti a hasát :)

Nekem baj van a lábammal, minden nap akkora, hogy egy 7 mérföldes csizma is kicsi lenne :(

Próbálkozom mindenféle "kuruzslással", de eddig nem sok sikerrel. Sőt, bármit eszem, több mint egy hete nem voltam wc-n, akkora a hasam mint egy hordó, totál ki vagyok készülve. Torna a lábam miatt nincs, nem merek, a kaja meg, hiába minden, hízok. Most azon gondolkodom vagy 2 napja, hogy hétfőtől megpróbálom a túrbót, de nem tudom hogy bírnám.

Azért látom Te toppon, vagy, ennek örülök, és remélem jól telik a nyarad!


Jövő héttől már jobban ráérek, a lányom vasárnap megy az apjához, kb. 6-7 hétre, remélem sulikezdésre hazahozzák :)

1026. Szerencsésné (válaszként erre: 1025. - Tundek)
2009. júl. 3. 21:55
Remélem azért a közeljövőben összehozzuk!!!
1025. tundek (válaszként erre: 1024. - Szerencsésné)
2009. júl. 3. 16:58
igen én is nagyon készültem rá.
1024. Szerencsésné (válaszként erre: 1023. - Tundek)
2009. júl. 3. 15:17
Sajnálom.Tényleg jó lenne találkozni már személyesen is!
1023. tundek
2009. júl. 3. 14:38

sziasztok!


Nicole most költöztetek?


Zsani eddig úgy néz ki hogy mégsem megyünk felétek sajna.


Kicsipoo, Szuszy merre vagytok?

1022. Szerencsésné (válaszként erre: 1020. - Nicole01)
2009. júl. 3. 13:08
Örülök neki,h jól sikerült a költözés-beilleszkedés.A jó szomszéd aranyat ér!
1021. Szerencsésné (válaszként erre: 1018. - 943ca15687)
2009. júl. 3. 13:07

Na,ezt én is így érzem!

Nem tudom,h Medárd napján esett-e,de ha nem,akkor a népi jóslás semmit nem ér!

1020. Nicole01 (válaszként erre: 1015. - Szerencsésné)
2009. júl. 3. 12:24
Örülök,hogy gyógyulgatsz!:-) Szuper az új kecó!:-)A szomszédok tök normálisak!Elég fiatalos a légkör!:-)
1019. Nicole01 (válaszként erre: 1018. - 943ca15687)
2009. júl. 3. 12:23
:-(Nem lehetne,hogy csak az eső marad el?:-)
1018. 943ca15687 (válaszként erre: 1017. - Szerencsésné)
2009. júl. 3. 12:21
A nyár az idén, érdeklődés hiányában elmarad:D
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook