Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
1227. KicsiPoo
2009. aug. 4. 20:10

Halihó!

Nah megjöttem és mindenki eltűnt.:( fél6tól esik az eső,futni nem tudtam :( de vannak új Szandis dvd-im és most a Menni fog című tornát csináltam.Nagyon brutális,az orromról csorgott a víz.:) Mivel futni nem tudtam,így elővettem a LM-et 500 tárogatást csináltam,meg 5x10 kitörést.Edzés ennyi volt.Kaja:

Reggeli: Csokis shake,3 muffin

Ebéd:Dinnye,pár szem fokhagymás kétszer sült,túró rúdi

Uzsonna: 2 csupasz barack

Vacsora: víz

Nincs valakinek valami tapasztalata a Gast Royal-os ételekről?

1226. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1223. - Tundek)
2009. aug. 4. 08:35
Szept. 1-13. között leszek otthon. 6-án félmaraton...mi legyen? Én valószínű elindulok, még ha ki is dőlök közben. :)
1225. Tündi66
2009. aug. 3. 21:07

Köszi a jókívánságokat.

Csak 2 lány volt vendég.Pizzát és lángost sütöttem nekik.Meg igazi torta helyett olyat,mint a tiramisu,csak nem kávés és gyümölcsöt metéltem a krémbe.Sárgabarackot és nektarint.Tetejére sablon segitségével 14 -et irtam.

Jól sikerült.

1224. KicsiPoo
2009. aug. 3. 20:55

Jelentem,itt vagyok!Kicsit megkésve!:)

Fuu,hát rámszaladt pár kilócska.Futás az a héten 2szer volt,a többi napon gyümölcs szedés,föld túrás stb., ma viszont újra egyedül vagyok :( (Geri vissza ment Debrecenbe) így neki látok ledolgozni a felesleget.Reggel elmentem úszkálni egy kicsit,most este elmentem futni,kicsit erősítettem combra.Ott látszik nagyon a változás.:(

Reggeli: Csokis shake,2 muffin

Ebéd: tonhal,majonézzel,kukoricás rizzsel

Vacsora: Víz

Holnap jövök.Eddig is zsírégetős éjszakát kívánok mindenkinek.Holnap vissza olvasok.

1223. tundek (válaszként erre: 1220. - 0b409e1a00)
2009. aug. 3. 16:00
Szia ezer éve nem beszéltünk, mikor jössz haza? Mi jól vagyunk köszi. Ma is voltam bár reggel sőt inkább hajnal tájt mert nagyon meleg van
1222. tundek (válaszként erre: 1219. - Tündi66)
2009. aug. 3. 15:59
Szia Tündi hát ne is légy az nagyon sok boldogságot neki és persze nektek is
1221. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1219. - Tündi66)
2009. aug. 3. 15:57
Gratulálok! Sok boldogságot! :)
1220. 0b409e1a00 (válaszként erre: 1218. - Tundek)
2009. aug. 3. 15:57

Szia! Jól néztek ki! :D

Alig van időm bármire...

Hogy vagytok? Futás?

1219. Tündi66
2009. aug. 3. 14:46

Kisebbik lánykám ma 14 éves.

Ez nekem elég ok arra,hogy ma ne legyek szigorú.

Ünneplünk!

1218. tundek (válaszként erre: 1217. - 0b409e1a00)
2009. aug. 3. 12:27

EDI SZIA MI VAN VELED????????


DE JÓ HOGY JÖTTÉL :-)))))))


holnap kezdem a kéthetest

2009. aug. 3. 10:28

Én vagyok. Nem tudom, merre tart a fórum...:S

Kitartást mindenkinek! :D

1216. tundek
2009. aug. 3. 08:55

Sziasztok Csajok merre vagytok sehol senki?


Hát ez nem szép mindenki itt hagyta ezt a fórumot?


Tessék írni ide is.

1215. Tündi66 (válaszként erre: 1213. - Szerencsésné)
2009. júl. 31. 19:06

sZIASZTOK!

Én is csatlakozok a li..-is jégkrémesek csapatához.

Jó pihenést az első heted után.

Múlt héten engem is megcsipett a méhecske.Igyál kalciumot.Nekem mindig van itthon flonidan nevü gyógyszer.Némelyik szúnyogcsipés bedagad és a viszketést lecsillapitja.És méhcsipéskor is jó.

1214. Monee1986 (válaszként erre: 1213. - Szerencsésné)
2009. júl. 31. 18:21

Igen, igen azt eszi a család, meg most vagy egy hónapja minden vasárnapra volt vmi jégkrém akció a lid..ben. Jobban megéri,mintha fagyiznánk.


A méhcsípésre igyál calciumot valamilyen formában, úgy tudom az jó rá, még akkor is ha nem vagy a csípésre allergiás!


No,de vége akkor az első hetednek, lehet pihenni, meg ünnepelni!

2009. júl. 31. 17:15

Sziasztok!

Túl vagyok a héten,ami jó,de beígérték jövő hétre is minden napra a túlórát.Ráadásul ma nagyon brutális napom volt,tegnap délután megszúrta a lábam(talpamon az ujjam tövénél)egy méh.Az eredmény az lett,h ma egész nap dagadt a lábam.Éjjelre beborogattam,reggelre tűrhető lett,de napközben csak dagadt,dagadt.Mostanra már a bokám is teniszlabda nagyságú lett.Mit ne mondjak,igen "baráti" volt így végiggyalogolni a 10 órát.Délben már nagyon oda voltam,de 4-ig kellett kibírnom.Nagyon szenvedtem.De ezen is túl vagyok.A hétvégénk mozgalams lesz szokás szerint,anyukám névnapja lesz megtartva kinn a szőlőnél.Főzés,fürdés.....Legalább kipihenem a hetet.....

Amint tudok jövök.

Móni! Te is ezt a li..-is jégkrémet szoktad enni?Nekem nagyon bejött.Biztosan finom a sima csokis is,de én imádom a mogyorót.

Többiek???

1212. tundek
2009. júl. 31. 06:13

Sziasztok


Na Móni te is finit ettél. Végül is nem lett paprikáskrumpli ez miatt a ......festés miatt. Este 9- re végeztem a terasszal és 3 kapuval meg a gázóraszekrénnyel. Hát most egy darabig ecsetet sem akarok látni. Festéket még sajna látok, mert van még bőven belőle rajtam.


Ha kapok ma halat akkor halászlé lesz bográcsban ha nem akkor a paprikáskrumpli.


Többiek merre vagytok? Szuszy, Zsani, Nicole?

Kicsipoo igazoltan hiányzik de ma már ő is jön elvileg.

1211. Monee1986 (válaszként erre: 1210. - Tundek)
2009. júl. 30. 11:59

Hmmm az fincsi, koviubi nálunk is van, csak panelban nem tudunk bográcsozni :(

Ma halat akartam, ami a hold szerint jó is lett volna, de mire felkeltem anya megelőzött és már készült a csirke. Mellé jégsalit csináltam meg.

Meg cukkiniből akartam tócsnit, de egyszerűen szétmegy az olajban, majd délután tepsiben megcsináljuk valahogy.

A családi ünnep az okés mára, mert Mama szülinapja van, megyek is mert köszöntjük :)

Dinnyézni még én is akarok, csak majd ha jobb dinnye lesz, meg a fogyó holdnál, hogy dupla löket legyen :)

Szép napot!

1210. tundek
2009. júl. 30. 08:48

Jó reggelz mindenkinek


Igen éhgyomorra kell menni mert minden érték akkor a leg optimálisabb.


Dinnyenap minusz egy kiló

hétfőn is lesz egy és keddtől belevágok egy fiatal kislánnyal a kéthetesbe erősíteni szeretném és ez legalább nekem is jó lesz arra hogy ne adjam fel. Remélem most ügyi leszek és vannak legalább fini friss zöldek és lehet majd enni finom zöldsalátát.


Én ha kész ma a kovi ubim akkor paprikáskrumplit fogok főzni bográcsban.

1209. Monee1986 (válaszként erre: 1208. - Tundek)
2009. júl. 29. 23:34

Én úgy tudtam, hogy éhgyomorra kell menni vérvételre, legalábbis én úgy szoktam. Külön volt olyan amikor vettek le vért, majd enni kellett és két óra múlva megint vettek.

Sőőőt volt olyanom amikor vasterhelésen voltam akkor kb. óránként vettek.


Ügyes vagy a dinnyével, én délutánra feladtam, már rá se bírtam nézni sem, pedig nem ettem belőle csak épphogy egy kicsit ma.


Megyek pihizek, holnap főzőcskézek, csinálok rántott halat jégsalátával, meg van cukkini azt is ki kéne rántani :)

1208. tundek
2009. júl. 29. 21:35

Sziasztok Csajok


Zsani tessék enni mert rosszul leszel a melóhelyen ennyi hirtelen jött meló mellé kell a kaja egyél mielőtt elmész otthonról valami kicsit. Légyszi


Tündi vérvétel előtt 2 órával nem eszünk nem iszunk igen még jó hogyy csak 7 mert az megdobja bizony és majd csak két három óra múlva áll vissza a rendes értékre.


Nekem is tökléletes lett a bogyó mellett is a labor sőt.


Tessék keveset idegeskedni.


Móni dinnye nap kipipálva :-)))

1207. Monee1986 (válaszként erre: 1205. - Szerencsésné)
2009. júl. 29. 20:00

Szia!

Hmm lid... jégkrém, fincsi, én is azt szoktam de csak a sima vanília és csoki bevonatosat vagy néha tölcséres. Ezeken sajnos nincs rajta a kalória, én se találtam sehol, de szerintem nem olyan vészes.

1206. Tündi66
2009. júl. 29. 17:05

Sziasztok!

Tündi!

Örülök,hogy nincs nagyobb baja a fiadnak.Igy is elég sz.r a gipsz ebben a melegben.

Én is tegnap csináltattam labort.Ma lett eredmény.Minden oké.A cukor picit sok,7, ettem egy adag fagyit a kórházhoz menet,de ez nem emelhetné igy meg.Vagy igen?6-ig jó.Meg 1 mekis sajtos sonkás szenyót ettem a fagyi előtt.De ugy gondoltam vérvétel előtt valami kell.

A pajzsmirigytől féltem nagyon,mert a szorulás a torkomba vissza jön a bogyó nélkül is.Dokim szerint idegi.Most mindent arra fognak.De a lényeg,hogy az eredmény jó,nem pajzsmirigy.Nem tette tönkre a bogyó.

2009. júl. 29. 17:03

Helló csajok!

Sajnos egyre fáradtabb vagyok,már semmihez sincs erőm.Ma azért rendes ebédet ettem(4 órakor,amikor hazaértem),rakott karfiolt.Megint sokat ittam is.

Igazad van Szuszy,valóban kell enni,h legyen mit "elégetni",de ottben valóban a 10 óra meló alatt 1-szer 20 perc alatt le kell tudni a kajálást.Ebbe nekem két szendvics fér bele.

Ma viszont eszem majd Lid.-s jégkrémet,aminek vaníliás a balseje,és kívűlről mogyorós csokival van bevonva.Nem tudom,h ez hány kalória,mert nem találtam rajta.

Mindenkinek sok puszi!

ha tudok,holnap is benézek.

Tündi ,kitartás!Én is felkaptam pár kilót....ha ráállok a mérlegre,leírom.

1204. tundek
2009. júl. 29. 12:55

itt vagyok jövő szerdán fogom vissza vinni és akkor majd eldől.


Hála égnek akkor nincs nagy baj és ez a lényeg nem árt azért évente 1-2 labor baj nem lehet belőle. Az ember legalább nyugodt.

1203. Monee1986
2009. júl. 29. 10:39

Fiad jól van?

Gipsz meddig lesz rajta?

Szegénynek így nyáron ez nem lesz a legkellemesebb. Az én lábam is volt egyszer gipsz sínben és viszeketett össze vissza.

1202. Monee1986
2009. júl. 29. 10:38

Na hazaértem, jöhet a dinnye, csak cseppet sem kívánom!

A vérvétel az ilyen szokásos ellenőrzés, párom szerint én biztosan szeretek vérvételre járni (meg ugye adni is szoktam). Igazából van egy kis hipohonder beütésem és ezért szeretem ellenőriztetni. Tavaly alacsony volt sokáig a vasam (ezt végül a supergreen-es lúgosító helyrerakta,gyógyszer nem is használt), meg tavaly nyáron a pajzsmirigyem is alulműködött, most elsősorban ezek miatt kértem, hogy nézessük meg.

Szóval nincs baj!

1201. tundek (válaszként erre: 1200. - Szuszy)
2009. júl. 29. 07:05

Szia Köszi az jó lesz egyébként semmi extra én ilyen jojos vagyok sajna egyébként meg sok a víz amit a szervezetem vissza tart egyéb okok miatt amit senki nem tud megfejteni, mert vese, szív, máj téren minden oké nálam. Tehát rejtély, de ez van sajna. Képes vagyok ha veszek be vízhajtót egy éjjel 5-6 kilót is kipisilni és ez nem az amit megittam a nap folyamán Mindegy megy ez lefelé. Látod két nap alatt másfél kiló azért az nem zsír. De a feljött 8 kiló sem 1 hónap alatt.


Nagyon jó a bici és tényleg ügyi vagy benne a tornák meg szupi. Remélem ma már én is eljutok futni legalábbis nagyon szeretném.


Remélem Móncsival tervezett dinnyenapunk is sikeres lesz.


Szép napot mindenkinek

1200. Szuszy (válaszként erre: 1195. - Tundek)
2009. júl. 29. 01:06

Köszike, és a másik mondatot is :)

Ma azért volt bicaj 54 perc, 12,7 km. Ez össze vissza mindenfelé, fodrász, kellékes, munka. Ahol fogadóórát tartok, kérdezték hogy mi van a kocsimmal hogy újabban piros autó helyett piros biciklivel járok? Mondtam hogy nyaral a parkolóban a ház mellett, most sokkal jobban esik a 2 kerék, azon legalább jár a levegő, a kocsiban nincs klímám, pokoli meleg van benne ilyenkor. Meg hát, spórolok is egy csomót, parkolójegy, benzin, nincs kocsikopás meg ilyenek:) közben meg ég a zsírom:)

Szóval, volt ma bicaj, aztán 2x20 perc Réka, aztán még 9 perc Réka, de a súlyzózást nem bírtam tovább, aztán 15 perc Norbi. Ennyi elég volt mára. Illetve tegnapra, ma azért lesz torna, legalábbis bízom benne.

Veled mi történt, úgy láttam hogy feljött pár kiló. Tünde hajrá, menni fog az, nehogy már...égjen el az a fránya zsír, én szurkolok Neked és küldök valami zsírégető álommanót :)

1199. Szuszy (válaszként erre: 1196. - Szerencsésné)
2009. júl. 29. 00:59

Szia!

Írtam a naplómba. 114.sz. bejegyzés.

Szegény kicsid, sajnálom, de talán így a jobb ha otthon alszik, és anyukád oda megy reggel hozzá. Nálunk is volt ilyen, és inkább mami jött hajnalban.

Az ivásoddal nem volt baj úgy látom, de a kaja szerintem kevés volt ennyi munkához. Azért tudod kell az energia, Te is mindig ezt mondtad nekem, most meg visszavágok :):)

Tényleg edzett leszel ennyi melótól, no meg persze a háztartás, a gyerekek és még ott van ugye APA is :)

Én is szeretek festeni, tavaly az erkélyemet 3 hétig festettem :):):):)

1198. tundek
2009. júl. 28. 17:41
Szuszy nagy grat most láttalak a mérlegelőben nagyon ügyi vagy.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook