Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? fórum

Orrbelövés! Mi a véleményetek? Kinek van orrpiercing-je? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
765. Scarlett21 (válaszként erre: 763. - 9a54129580)
2011. márc. 22. 13:32
óvatosan :) én azért volt hogy majdnem kihúztam a zsepivel :) de egyébként semmi extra, évek óta van és nem zavar semmiben, pedig én még allergiás is vagyok :s
764. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 763. - 9a54129580)
2011. márc. 18. 15:00
semmi extra nincs benne :D annyi, hogy amelyiknek ilyen egyenes a szára 1 picit nyomhat ahogy összenyomod az orrod :)
2011. márc. 17. 21:32
Hogy lehet orrot fújni, piercinggel ? :D Bocs, lehet hülye kérdés, de mindig is érdekelt :P Nekem egy személy szerint csak akkor tetszik, ha nincs más pl 28 fülbevaló meg hasonlók. Max egy ilyen dolog legyen. Nekem van a köldökömben, de ki fogom venni, mert csak a "rossz" korszakom miatt csináltattam, és azóta már benőtt a fejem lágya :)
762. ében11 (válaszként erre: 761. - Zsffri734)
2011. márc. 17. 19:58

Igen akkor az orvosi fém megoldás lehet-szerintem menj el egy stúdióba-rendelj ékszert-biztos tudnak esetleg vékonyabbat max várni kell még megérkezik.

És a cserét is meg tudják ők oldani-nekik jobban kézre esik-nem nyúzzák meg az orrod.De csere után kezelni kell-legalább egy hétig.

761. zsffri734 (válaszként erre: 760. - Ében11)
2011. márc. 17. 19:52
szia! épp ezért gondoltam arra, hogy rakatok orvosi fémet, csak kéne olyat találnom, ami átfér a lyukon, az ugyanis rászűkült az aranynak a keresztmetszetére :S elvileg az orvosi fémet bírnom kellene. ha majd az se lesz jó, kiszedem inkább. gyulladáskor, miután a genny kijön, olyan nagy lyuk lesz mindig az orromon, hogy szinte becsúszik a piercing... de ez aztán visszamegy. szóval jó csúnya :(
760. ében11 (válaszként erre: 759. - Zsffri734)
2011. márc. 17. 10:15

Szia!

Valami oka van annak, hogy rendszeresen begyullad.Utána kellene járni-így a szervezetedet terheli a gyulladás.

Talán az ékszer nem megfelelő,az anyaga, vagy esetleg nem kényelmes.A helyedben én rendszeresen tisztogatnám-pl. octenisept spray-vel hetente egyszer áttörölnéd.Kívül belül lehet használni, nem csíp-de jól fertőtlenít.Ne hagyd így-mert ez nem normális, hogy havonta gondod van vele!!!Ha kicserélteted az ékszert-újra intenzíven kezelni kell(octenisept-tel)!

2011. márc. 15. 16:17
sziasztok! nekem is van piercingem, már másfél éve. sajnos menetrendszerűen begyullad, kb havonta. speciel most is tetran kenőcsben úszok, mert érzem, hogy most kezdődik a gyulladás. amikor kezd fájni és érzékeny, már előre bekenem, hogy mielőbb gyógyuljon. 1-2 nap, és elmúlik. nekem is orvosi fém volt benne, aztán kicsréltem aranyra, aminek az átmérője kisebb. tehát én is úgy jártam, hogy mikor vissza akartam rakni az orvosi fémet, nem tudtam. félig bement, aztán a nyálkahártyás részre már nem tudtam betolni, akárhogy erőltettem... :S
2011. febr. 25. 10:50

Sziasztok!


Köszönöm a sok pozitív és hasznos tanácsot. Most már biztos vagyok benne, hogy szeretném :)

757. ében11 (válaszként erre: 754. - Mockeelock)
2011. febr. 24. 13:27
benő, általában nem marad nyoma.ha kiveszi az ember, akkor is ajánlatos lekezelni...esetleg bepanthen kenőccsel kenegetni-az hámosító-szebben gyógyul-főleg ha gyulladásos volt előtte.
2011. febr. 23. 19:07

sziasztok


Nekem volt orrpiercingem, a lövés nem fájt, utána 1 hétig rosszalkodott, piros volt egy picit, aztán teljesen helyrejött. Sajnos a munkahelyem nem engedte, hogy megtartsam, így már nincs. De nekem teljesen eltűnt a lyuk, miután eltávolítottam. Semmi nyoma, pedig 3 évig volt!

2011. febr. 23. 14:05

Én először lövettem,majd kiszedtem...hát eléggé látszik a luk.

Aztán szúrták fél éve, a Pólusban csináltattam.Nem fáj,csak egy minimálisan.Nekem sajnos állandóan be volt gyulladba.Kiszedtem.Pár nap és nyom nélkül begyógyul!

2011. febr. 23. 14:02

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne, hogy az orrpircing után mekkora lyuk marad az orromon, ha mondjuk pár év után kiveszem? Benő teljesen a luk? Marad nyoma? Nagyon feltűnő?


Előre is köszi!

753. Tökfej. (válaszként erre: 752. - Veronika27)
2011. febr. 23. 10:45
lehet de utána alig bírtam belőle kivenni :O :D
752. Veronika27 (válaszként erre: 751. - Tökfej.)
2011. febr. 22. 21:31
Mi húzta össze a lyukat? Melegtől a pórusok kitágulnak, nem beszűkülnek:)
751. Tökfej. (válaszként erre: 749. - Veronika27)
2011. febr. 22. 21:21
nem tudom csak még hallottam valamikor hogy szauázni se jó vele.. de ez tényleg nem mert szauna után nagyon összehúzta nekem a lyukat, alig jött ki :\
750. Tökfej. (válaszként erre: 745. - Mockeelock)
2011. febr. 22. 21:20

szia na én is válaszolok :) én egyáltalán nem érzem h benne van, sőt kifejezetten elfelejtem így volt h már kirántottam törülközővel.. :S én is L alakút ajánlok mert a legkönnyebb cserélni, de a legbiztonságosabb a kunkori végű :D én azt 1 hónapig tanultam kivenni-betenni XD

Orrot fújni normális, bár én akkor is vigyázok mert már volt h beleakadt a zsepi kívülről és kirántottam..Nekem az elején sokat fájt (1-2 hónap de csak amikor cseréltem) már semmi ^^

749. Veronika27 (válaszként erre: 748. - Tökfej.)
2011. febr. 22. 21:18
Miért ne lehetne?
2011. febr. 22. 21:17
piercinggel lehet szolizni? :D
2011. febr. 18. 12:40

Szia!


Köszönöm a gyors választ!


Üdv!

746. ében11 (válaszként erre: 745. - Mockeelock)
2011. febr. 17. 21:45

én a hajlított végűt ajánlom-könnyebben lehet cserélni mint a bogyósat, ami sokszor nem jön ki, csak ha kettévágják.szokatlan érzés, és kellemetlen amíg gyógyul-óvatosan kell az orroddal bánni a gyógyulás ideje alatt.de meg lehet szokni.

amúgy minden nap többször kell kezelni-kívül belül-tehát nem marad rakta semmi cucc :D.

2011. febr. 17. 16:09

Sziasztok!


Szeretnék orrpiercinget, de lenne vele kapcsolatban egy csomó kérdésem. :) Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de ezek tényleg érdekelnek.

Milyen végűt ajánlotok? Milyen vele orrot fújni? Nem fáj közben? Nem marad rajta "cucc" ? Nem idegesítő érzés, hogy van valami az orrodban?

Köszike a válaszokat!


Üdv!

744. ében11
2011. febr. 9. 18:29
Örülök, hogy már jobban vagy.
743. summer88 (válaszként erre: 742. - Ében11)
2011. febr. 5. 17:33

Szia.

Köszönöm a tippeket, sajnos már nem tudtam várni mivel nagyon begyulladt. A bőrgyógyász adott rá antibiotikum kenőcsöt és már látszik a javulás. De van itthon octanisept is csak én nem tudtam a nővérem ma szólt.

De szeretném kicserálni a pierc inkabb orvosi fémre v aranyra mert csak az van itthon.

Köszi h válaszoltál ... :)

742. ében11 (válaszként erre: 740. - Summer88)
2011. febr. 3. 10:14

Szia!

vegyél a patikába octenisept spray-t esetleg clarasept derm spray-t

és ezzel kezeld napi 3-4 alkalommal-fültisztítóra kell fújni, és azzal bekenni a lyuknál.az octenisept

spray annyival jobb-hogy azzal belül is tudod kenni, mivel nem csíp és nyálkahártyán is használható.Ha pár nap múlva nem javul, keress fel egy piercingest(talán egy orvosi fém ékszer lenne jobb benne-akkor a hólyag,dudor is gyógyulna)szóval csere, vagy pedig bőrgyógyászt.

a kezelést pár hétig érdemes folytatni-főleg ha cseréltetsz, hogy biztos rendbe jöjjön.

és fontos-sose érintsd meg a piercingedet, mindig moss előtte kezet, ne menjen bele smink,krém stb és most ne szaunázz, fürödj vele(uszoda).ha teljesen meggyógyult akkor ezekre már nem lesz érzékeny.írj, hogy mi történik veled!

741. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 740. - Summer88)
2011. febr. 2. 07:28
Hát ártani sztem nem árt, de én igazából nem tudom... sztem menj vissza a piercingeshez ő biztos sokszor látott már ilyet vagy bőrgyógyászhoz :)
2011. febr. 2. 02:27

Sziasztok.


Kb 4 hónapka van orrpiercem, sajnos kiesett az amit fúráskor kaptam es tettem be ezüst pierct. Valami kis hólyag nőtt ki mellette, gondolom vadhús de amikor hozza értem jött ki belőle valami. Bekentem jóddal. Sztetek az segit? Előre köszönöm a válaszokat.

739. ében11 (válaszként erre: 736. - Muffin14)
2011. jan. 14. 21:23

Attól függ milyen fém okozza.próbáld ki-vegyél orvosi fém piercinget-fülbevalót-ha nem lesz baj akkor az orrodba is.És próbáld kerülni a bizsukat-a túl olcsó piercingek is gyanúsak lehetnek.

Menj be szalonba-és ott lehet rendelni is ékszert-arany ezüst különböző ötvözetek és természetesen orvosi fém-ami elvileg abból az anyagból van, amit műtétnél is használnak-pl. összecsavarozzák a csontokat stb.

738. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 736. - Muffin14)
2011. jan. 14. 12:45
én úgy tudom hogy lehet, de nem feltétlenül :) meg attól is függ h mennyire vagy durván allergiás; én plmegfigyeltem h nekem csak a nagyon gagyi fémektől gyullad be a fülem bizsukból is vanoylan fajta amitől igen meg amitől nem :) sztem kérdezz meg 1 bőrgyógyászt :)
2011. jan. 14. 00:50
hát én nem tudom sajna :( :)
2011. jan. 7. 23:17
Sziasztok!én orr piercinget szeretnék.és ha fülem allergiás a fémre akkor az orrom is az lehet?előre is köszi:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook