Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nyári torna, hogy csinosak legyünk? fórum

Nyári torna, hogy csinosak legyünk? (beszélgetős fórum)


149. Tidike
2009. júl. 15. 12:02
Így ne is csináld addig amíg ennyire nagy a hőség. Az egészséged a fontos:)
148. hpkati
2009. júl. 15. 08:40
Ebben a melegben tornáztok? Én nem tudom magam rávenni. Szívizomgyulladásom volt 15 éve és szapora pulzus (100/min) maradt vissza. Ilyen melegben ha pihenek is 120 így nem tudok tornázni......
147. Tidike
2009. júl. 15. 08:18

Sziasztok!

Sikerült tegnap délután is tornázni. Nagyon jólesett. Úgy tervezem, hogy heti 5 alkalommal fogok tornázni és a hétvégéket pedig szabadnak hagyom. Tegnap az Alexandra CD-t csináltam: "Egyensúlyban Önmagaddal". Nagyon jó az is. Ezen a CD-n sok gyakorlat megy a hátizmokra és a derékra is. Azt hiszem, hogy egyik nap ezt csinálom, másik nap pedig a 200% alakformálást. Így minden testrészem meg lesz mozgatva.

146. Tidike
2009. júl. 14. 12:40

Sziasztok!

Tegnap tornáztam a Béres Alexandra 200% alakformálás CD-re, úgy néz ki, hogy ma is megcsinálom délután. Meglátjuk mikorra lesze redménye. Mindenkinek sok sok kitartást és sikert kívánok!

2009. júl. 13. 22:32

Sziasztok!

Mindenki nagyon ügyes!!!

Ma már én is tornáztam ismét RR-ra.

Szerintem holnap is fogok,mert ütána következő lapokon nem lesz idő,mert ezerrel fogunk sütni-főzni!

Valaki lát már változást magán akár centikben..?

Jó éjt mindenkinek!!

144. hpkati (válaszként erre: 141. - Moncianya)
2009. júl. 13. 21:12

Köszi, igyekszem.


Pilatest nem ismerem, bocsi

143. hpkati
2009. júl. 13. 21:12
Hajrá, mert pénteken strandra megyünk!!!
2009. júl. 13. 13:23
Én csak azt tudom, hogy amikor beakartam jelentkezni pilatesre egy hónapra előre fullon volt a létszám, és az a poén, hogy 4szer van egy héten...Szóval biztos nem lehet rossz. Így én se próbáltam még:) Dvd-t már láttam hát...nem egy pörgős RR az tuti:) De tuti hatásos:)Biztos nem véletlenül szeretik annyira.
2009. júl. 13. 12:46

szisztok.


nagyon ügyi mindenki.

hpkati: nem semmi Nő vagy, le a kalappal :)

hajrá mindenkinek.


még annyit, a pilates tényleg olyan jó? most akarok majd letölteni egyet... megéri?

2009. júl. 13. 11:35
ÉN ma kipróbálom az új RR hasizom részét, meg a régiekről a felsőtestet, és a combot fogom csinálni. Már csak egy hónapom van a haza látogatásig, úgyhogy bele kell húzznom, muszáj mert a Balcsin kell majd feszítenem:)))
2009. júl. 13. 11:24

Hello!

Szombaton is lenyomtam RR 20 perceseit. Így megvolt a heti kettő. Plusz este elmentem kocogni egy kicsit. Ja, meg előtt pilateseztem, mert RR-től igen csak merevek itt-ott az izmaim.

138. hpkati
2009. júl. 12. 20:40
Ma a teraszon megtakarítottam 17 ablakot, ebből 6 db 6,5 méter magasan van, ezen kívül elettem 6 nagy üveg sárgabarack dzsemet, így ma nem tornáztam.
2009. júl. 11. 21:51

Sziastok!

Én holnap fokok tornézni,mert tegnap és a mai nap is úgy elment,hogx örülök,hogy ettem és már a tornát nem bírnám,meg tele pocival nem is jó!

Holnap írok! :)

2009. júl. 11. 14:01
Sziasztok. En mar az ev elejen elkezdtem a tornazast, dietazast. Fogytam 5.6 kg-ot, meg szeretnek leadni 2-3at. A torna eleg nehezen megy, mivel sosincs kedvem elkezdeni, de ha alkezdtem akkor jol esik. A derekamnal es a hasamnal valamint a fenekemnel kene meg leadjak,legalabbis onnan szeretnek.
2009. júl. 11. 11:59
én tegnap Réka 20 perc felsőtestét, és 20 perc hasizmával bírkóztam:) a has a kedvencem:) Ma megpróbálom jobban nyomni:)Lassan megyek haza és a Balcsin toppon kell majd lennem:)
2009. júl. 11. 11:43

Sziasztok.


én ma is legyűrtem a 200%-t.... olyan jól esett :)

remélem hatása is lesz

2009. júl. 9. 12:10

Hello!

Tegnap csináltam meg RR 20 perceseit. Sajna az első két 20 perc 50 percig tartott, mert szaggatta a lejátszóm a videót, de azért remélem így kicsit lassabban is hatásos. Engem ez a harmadik 21 és fél (!) perc készít ki mindig, teljesen.

132. Tidike (válaszként erre: 129. - Moncianya)
2009. júl. 9. 08:49

Szia!

Én hétfőn tornáztam és végre ma ismét sikerülni fog. Úgy tervezem, hogy a Béres Alexandra 200% alakformálást fogom ismét megcsinálni. Így, ha maradnak ki napok akkor erre tornázom, mert ennek legalább van hatása és jól érzem magam utánna. Érdemes 1-2 napot kihagyni a tornás napok között.

2009. júl. 9. 07:30

Sziasztok!

A mai torna is megvolt!

Megyek zuhizni,mert folyik rólam a víz!!! :)

Hali mindenkinek!

2009. júl. 9. 06:31

Sziasztok!

Tegnap csak futottam,de rendesen éreztem a lábamat!Még egy kicsit most is fáj,mert jól megtornáztattam tegnap előtt és előtte is.

Látom mindenki úgyes és jól halad,eddig bnen kellett a biztatás nég bírjuk!!!

Kiváncsi leszek,hogy télen mennyire fog menni!

Puszi nektek és mjad írjatok.

129. moncianya (válaszként erre: 127. - Tidike)
2009. júl. 8. 17:58

hát most ki is fogok hagyni két napot, mert nem lesz időm. azért nyomtam most két napig, hogy mégis legyen valami.

én már magamnak amúgy is tornázgattam, de nagyon keveset egyszerre és ez több volt annál...

128. Tidike
2009. júl. 8. 15:23
Anno nekem is volt olyan izomlázam ami nagyon fájt és ki kellett miatt hagynom egy pár napot. Nem akartam, hogy rosszabb legyen és később ne tudjak tornázni.
127. Tidike (válaszként erre: 126. - Moncianya)
2009. júl. 8. 15:22
Lehet, hogy túl sokat csináltál egyszerre. Sztem most hagyj ki vele egy-két napot, mert ha erre a fájdalomra rátornázol, csak rosszabb lesz. Sok sikert!:)
126. moncianya (válaszként erre: 125. - Tidike)
2009. júl. 8. 13:48

a lábaim nem gázak, csak akkor mikor csinálom, akkor érzem. na de a hasam.az előbb le akartam Nórihoz feküdni hasra, hát..... mint egy béna. ÚGY FÁJ :(

de tudom, hogy dolgoztam :)

125. Tidike (válaszként erre: 123. - Moncianya)
2009. júl. 8. 12:45
Nekem már nincs izomlázam, hisz csak 2 hetet hagytam ki, de viszont torna után mindig érzem , hogy megcsináltam amit akartam. Egy nagyon kicsit éreztem a belső combot tegnap.
2009. júl. 8. 11:47

Sziasztok!

Tegnap én is tornáztam ismét RR-ra és még este futottam is.

Érzem rendesen!!!!!!!!!!Remélem ma is lesz időm este tornázni,mert most eléggé lefoglal a sütés,de nem adom fel!!!!!!!!!

További szép napot mindenkinek és HAJRÁ!!

123. moncianya (válaszként erre: 122. - Tidike)
2009. júl. 8. 10:36

Szerintem már az is jó....

Én ma is végigcsináltam az Alexandrásat. Következő két nap viszont nem lesz időm, illetve holnap biztosan nem... de addig kitart ez az izomláz.

Nektek nincs izomlázatok? Nekem nagyon

122. Tidike
2009. júl. 8. 09:51

Sziasztok!

Nekem ma kellene ismét tornázni, hát nem tudom mennyire tudom megoldani. Ha nem sikerül 2 naponta akkor a heti 3x-i alkalmat próbálom beiktatni.

2009. júl. 7. 22:22

sziasztok.


hát nekem már nagyon húzódik a hasam... Ti hogy vagytok?

120. hpkati
2009. júl. 7. 21:17

Ma már 15 percet hagytak a fiúk tornázni!:D Remélem holnap megint többet bírok.

Mennyire el lustultam...meg ez a meleg is. De nem hagyjuk abba!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook