Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jojó elfelejtve, maradjunk örökké vékonyak és csinosak!:) fórum

Jojó elfelejtve, maradjunk örökké vékonyak és csinosak!:) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. szept. 19. 15:36

na ma a futás elmaradt..helyette torna lesz 1000rel:)

miujs?hogy vagy?remélem minden rendben!

2010. szept. 19. 07:07

halihó!


Bocsi,hogy eddig nem voltam...


Egész jól állok mindennel,kondizni elkezdtem..ma is kéne menni délután,bár délelőtt jobban szeretek járni,de ma nem tudok reggel menni!:)


én mindig attól rettegek,hogy elkezdek hízni.mindig ha egy kicsit többet eszem,akár csak egy pár falattal is...úgy érzem,hogy hízok!szörnyű...de szerintem csak bebeszélem magamnak!


kajálással úgy ahogy,próbálok egészségesen enni!újabban nagyon rákattantam a levesre és a főzelékekre:)


sok sok kitartást neked,szerintem mindenképp kezd el ismét a sportot,életmódkként alak,jtsd ki,mert tudod,hogy a nélkül SAjnos..:)nem megy!

2010. szept. 12. 18:20

szia! :)


Tegnap elég sokféle kaját ettem, mindenből egy kicsit. :D Pizzás csiga, gyros pitában, rántott csirkecomb petrezselymes krumplival, chips, pattogatott kukorica... Mozgalmas nap volt és csak gyors kajákra volt időnk. :)

Azt hittem ma reggelre látszani fog a mérlegen is... Ráálltam és nagyon boldog voltam, mert 62,0 kg! ;)

Egy ideje tartom már, lassan megint elindul lejjebb remélem.


Te, hogy állsz a kajálással? :) Még mindig minden rendben?

Kondi? :)


Én azóta se vettem rá magam a mozgásra, pedig hulahoppozni mindenképpen szeretnék, mert alig van derekam. :( Nem tetszik így az alakom, az pedig segítene rajtam... :) Csak, hát csinálni kéne. :)

125. 06026b7547 (válaszként erre: 124. - 90a795d28a)
2010. szept. 11. 18:51

sziaa!

:)


Örülök,hogy írtál!:)

ugyanez van velem is,bár...jövőhéten mostmár befizetem a kondit és heti 3x fogok futtni!muszálj...mert..ahogy nem csinálom intenziven,máris kezdek kerekedni és utálom ezt az érzést!amúgy kajaügyileg nekem is minden oké:)


oké,bármikor itt jársz,irj,hogy mi van veled...

a Naplóirás most valahogy nekem sem megy:)


kitartás!!:)

2010. szept. 8. 22:21

Szia!


Most már én is ritkábban tudok jönni. :(

Naplóírással is elég rosszul állok, de tényleg nem sok időm van.

Ennek örülök. ;)

Kaja ügyileg én is jól állok, hosszú idő után ismét láthattam 62 kg-t a mérlegen. :) Olyan jó volt.

Sajnos a sport nem akart összejönni... egyszerűen nem szeretem. Néha -néha valami, de semmi rendszeresség. :(


Igyekszem majd többet járni erre. ;)

2010. szept. 4. 19:34

halihó!!:)


vagyok,csak nagyon ritkán...

megvagyok egyébként,kajaügyileg szuper...ami a sportot illeti...hát..azon még van mit keményíteni!és Tee???:)

mizujs véled???:)


Bocsika,hogy eddig nem jöttem!!

2010. aug. 21. 15:49
Senki nem ír már csajok? Mi van veletek? (: Hogy haladtok? Hová tűntetek? :(
121. 90a795d28a (válaszként erre: 119. - 06026b7547)
2010. aug. 14. 09:10

Amiket leírtál... akár én is írhattam volna. :S Nem tudom, hogy én mikor fogok tudni kilábalni ebből. Jelenleg a költözést látom az egyetlen megoldásnak, de sajnos lehetetlen.

De ki tudja... idővel remélem jobb lesz. ;)

120. 90a795d28a (válaszként erre: 118. - 06026b7547)
2010. aug. 14. 09:08

Jó reggelt :)

Tegnapra már tényleg sokkal jobban voltam. :)

9re mentünk, fél 10-kor már úsztam, és egészen este 6-ig pancsoltam. Kb. 1 órát pihentem, amikor ettem vagy labdáztunk :)

Nagyon jó ez az úszás, nagyon megdolgoztatja mindenemet :) Hétfőn megyek újra.

Így van, jók vagyunk! És tudom, hogy minden jó lesz, csak ezt akkor, mikor "be vagyok kattanva" nem így látom. :S :)

Hát, akkor rápihentél a délelőttre. ;)

2010. aug. 13. 07:03

szia,jó reggelt!legyen nagyon szép és jó napod ma!majd mesélj,hogy milyen volt az úszkálás:))


én ma megyek fodrászhoz,csak mosás meg szárítás...:)

és ma tornázni is fogok délelőtt folyamán..aztán délután meg a nagy pakolás...


érezd nagyon jól magad!:)


egyébként ez csak természetesen,hogy próbálunk egymáson segíteni,azért vagyunk itt:)

nagyon rossz állapot a depresszió...egy nagy nyomás és feszültség,amitől úgy érzed nem tudsz szabadulni...egy ördögi kör,mert amikor úgy érzed kezdessz végre kimászni belőle,jön egy újjabb szakadék,amibe ismét beleesel..és ez így megy körbe-körbe...velem pontosan 5 évig ez ment.teljes mértékben elvesztettem az uralmat az agyam felett..teljes mértékben elvesztettem a személyiségemet!kislány koromban vidám,mindenkivel kedves,laza,vicces gyerek voltam...állandóan viccelődtem mindenkivel és mindenki szeretett és én is szerettem mindenkit!eszembe sem jutott,hogy valakire irigy legyek,vagy rosszakaró,eszembe sem jutott,hogy bárkit is megbántsak,mert én rosszul érzem magam és ezért máson töltöm ki a haragomat!az emberek azt mondják,hogy a felnőtt korral jönnek a gondok és a felelősség,de nagyon de nagyon sokszor tévedünk szerintem ezzel a kijelentéssel!mivel:mindenképp meg kell tartani a gyermekkori naív hitet és lazaságot...és az őszinte szeretetet!ez belőlem 5 évig kiesett,nem veszett el,mert szerintem az nem lehet,csak...nem használtam.nem tudtam igazán szeretni,mert magam nagy ellensége voltam..utáltam az embereket!(de persze...olyan környezetben is voltam,ahol a szeretet és őszinteség nem az első,hanem a versengés és az irigység a jellemző)


és végre most kezdek rájönni arra,hogy ez így nagyon nem megy,képtelenség így élni,ha csak nem akarok pár éven belül a pszichiátrián kikötni!és kezdek szép lassan változni,nem hirtelen...mert az képtelenség...de igenis próbálom magam teljes mértékben visszaterelni a helyes útra,gondolkodásra!


jajj,ne haragudj,hhogy ennyit regéltem erről:D

csak...úgy jött belőlem!:))


hidd el,minden jó lesz...:))

118. 06026b7547 (válaszként erre: 117. - 90a795d28a)
2010. aug. 12. 19:31

egy 3 éves kapcsolat kettészakadása tényleg nem lehet könnyű dolog,bár én sajnos nem tudok ebbe belegondolni,mert a pasi ügyeim...:Dna azt hagyjuk!:D

de nagyon remélem,hogy rátalálsz majd a helyes útra és az idő begyógyítja a sebeidet!nemrég volt június...de hidd el,hogy idővel minden jobb lesz!fel a fejjel,most koncentrálj a holnapi szuper úszásra és arra,hogy egyre fittebb,egészségesebb és szebb leszel:))

hajrá AIM!!!!:)))mindent bele!Jó vagy!!és jó lesz minden,ha hiszel benne!:)


nekem valahogy elmaradt tegnap és ma a sport://enyje már megint lazsálok...na de holnap délelőttre teszem,amikor friss vagyok!

2010. aug. 12. 18:40

Igen, én is érzem, hogy nagyon jó dolog. Mindenemben izomlázam van. :D


Hát, ilyenkor rám ül a rossz hangulat és mindenben csak a rosszat látom... Igen tudom, hogy ez nem normális dolog. :) Igazából egy 3 éves kapcsolatomnak lett vége június elején. Még most sem tettem igazán túl magam rajta... nem is fogom szerintem egy darabig még. Nagyon nehéz. Aztán néha-néha belegondolok és utána nem könnyű jó kedvet varázsolni magamnak. :)

De tényleg nincs nagy probléma. A holnapi napom meg remélhetőleg ismét nagyon jó lesz, mert megyek úszni reggel 9re és délután 5-ig pancsolhatok utána a családdal. :)

Köszönöm, hogy ilyen aranyos vagy és segítesz. ;) Sokat jelent nekem.

116. 06026b7547 (válaszként erre: 115. - 90a795d28a)
2010. aug. 12. 17:30

az úszás az szuper jó!!!tök jó,hogy jársz!:)


depi???mi a baj??az nem jóó...tudom,hogy mi a depi---én is küszködöm vele mai napig,de mindenképp azon vagyok,hogy jó irányba tereljem a gondolataimat,és neked is ezt tanácsolom...persze iszonyat nehéz...de MUSZÁLJ!!!gondolj arra,hogy mennyire minden hozzáállás kérdése!!hihetetlen amikor belegondolok,hogy az történik veled,és olyan módon,ahogy azt elgondolod..és kigondolod.az agyban dől el minden!!!

persze,bocsi,hogy most elkezdtem okoskodni...:)csak próbálok segíteni!!remélem nem nagy a gond...és ura tudsz lenni a depidnek!

2010. aug. 12. 16:53

Szia :)


Ennek örülök. Most nálam is minden rendben kaja+mozgás ügyben, viszont lelkileg picit rosszabbul vagyok. Na, de nincs nagy gond, csak a folyton visszatérő "depim". (: Ezen a héten kezdtem el úszni, heti 2-3x fogok járni. Most épp mindenemben izomláz van. :D Holnap lesz az e heti 3. alkalom. Nagyon élvezem. :)

Szerintem egyáltalán nem gond, ha esetleg gyümölccsel vagy zöldséggel picit "túl" eszed a ponthatárt. Nekem még nem ártott meg. :)

Remélem minden rendben marad vagy csak jobb lesz. ;)

2010. aug. 12. 16:14

halihó!


bocsi,hogy eddig nem voltam.

alakulnak a dolgok,már elkezdtem mozogni és jobban is enni...bár...ma egy kicsivel talán többet!

bár nemtudom a gyümievés meg zöldségevés beleszámít e a többletbe...?szerinted?

mert...az is felfúj..sőt...nagyon is!

de alakul minden,kezdem végre jobban érezni magam,bár tudom,hogy szombattól lesz az igazi,mert megyek vissza Pestre..:)

és veled mizujs?hogy vagy?

2010. aug. 10. 17:57

Sziasztok. :)

Ma egész jól ettem (eddig). Tegnap fürdőzni voltunk, annyi mindent össze ettem megint, de nagy részét le is mozogtam, mert csak enni jöttem ki a vízből. :D

Ti hogy vagytok? Mi van veletek? :)

112. 90a795d28a (válaszként erre: 111. - 06026b7547)
2010. aug. 8. 14:54
Hidd el hamar rutinos leszel :) Könnyen bele lehet tanulni :D
111. 06026b7547 (válaszként erre: 110. - 90a795d28a)
2010. aug. 8. 14:40

igen,lehet,hogy egy próbát megérne!:)

csak mindig azon agyalni,hogy hány pont??na jó,most a lustaság beszél belőlem:D

110. 90a795d28a (válaszként erre: 106. - 06026b7547)
2010. aug. 8. 14:35

A jó reggelt nálam már késő, így Szép napot kívánok! :)

Szerintem is megérne egy próbát a Ww. Tényleg nem ettél sok kalóriát. Én most is csinálom, naplót vezetek, így jobban látom, hogy mennyit ettem és mennyi fér még bele a napba. :)

109. 90a795d28a (válaszként erre: 105. - 06026b7547)
2010. aug. 8. 14:33
Vannak naplók, ahol képekkel együtt láthatod a változást. :) Keress rá keresésbe, elég sokan használják.
108. 06026b7547 (válaszként erre: 107. - 8e163afeff)
2010. aug. 8. 13:10

sziaa!:)

aranyos vagy,köszi a tanácsot!

igen,nálam továbbra is és folyamatosan a már kialakult evészavar,étrendzavar...ételmennyiségzavar...már nem is tudom milyen zavart írjak:D...áll fenn!és ezért nem tudok haladni már egy bizonyos ponton..és ezért hízom meg olyan könnnyen!

a WW...hm...nagyon jónak hangzik,de egy kicsit nyűgös is,hogy állandóan pontozni kell...de azért...ki kéne próbálni!na benézek a fórumotokra!:)

köszi!!!

107. 8e163afeff (válaszként erre: 106. - 06026b7547)
2010. aug. 8. 12:21
Szia, rég jártam itt, látom, jobban vagy... viszont azt látom, hogy azért mégsem tökéletesen mennek a dolgok: továbbra is bűntudatod van a kajálás miatt, rettegsz az ételtől. Ez nálam is így volt, ezért szólok, hogy innen már csak egy lépés az étkezési zavar. Próbáld meg reálisan nézni: hiszen alig ettél valami kalóriát! Ez nagyon is lájtos, diétás reggeli! Te meg úgy látod, mintha túllépted volna a határt. Szerintem segítségre lenne szükséged, gondolkodtam, hogy mi lehet hatékony, és eszembe jutott a weight watchers diéta. Bármit lehet enni, minden kajának pontszáma van, és adott, hogy hány pontot ehetsz. Heti 1 kg fogyás, de az garantált. Van itt róla fórum, pörög is rendesen, mert szépen fogy vele mindenki. És megtanít helyesen enni - és nem fogsz parázni, hogy mennyit ettél, mert tudod, hogy belefért-e vagy sem. Adott az is, hogy mennyi a minimum pont, amit MUSZÁj megenned, az alá nem mehetsz. Szóval egy olyan rendszer, ami szerintem segítene a gondjaidon.
2010. aug. 8. 06:43

amúgy JÓ reggelt!:)

remélem ma jobban leszel,frissen és üdén indul a napod!:)

nekem olyan üdén indult,hogy jól bezabáltam reggel:D

tanácsot szeretnék kérni!reggel azt történt(már többször is volt ilyen az utóbbi időben)hogy hajlamos vagyok sokkal többet is megenni egy étkezés alkalmával,mint kellene!amikor "diétázom"akkor ez általában(ez még a jobbik eset)reggel történik meg,mivel farkaséhesen kelek föl!

ma reggel pl.megettem egy kevés puliszkát kecsketúróval,aztán a kávéhoz 2 db sós bio kekszet,és egy elég nagy szelet görög dinnyét!ez így egyszerre ha nem is annyira,de azért elég sok.fel is vagyok fújva rendesen!

lehet,hogy drasztikusnak hangzik,de szerintem össze kell azért egy kicsit szűkíteni a gyomrot!ma már csak ebédelni fogok,utána meg próbálok semmit nem enni,na de tudom,hogy ez nagyon nem jó így!

105. 06026b7547 (válaszként erre: 103. - 90a795d28a)
2010. aug. 8. 06:35

el is fogod érni nemsokára és meg is fogjuk tartani!!nem is kérdés!:)


még nem néztem utána,de nagyon jónak hangzik ez az olaj!mindig is a hajamat akarom a legtöbbet ápolni,mivel nagyon hosszúra szeretném növeszteni és kell és ráfér is neki az ápolás!

104. 90a795d28a (válaszként erre: 102. - 06026b7547)
2010. aug. 7. 20:03

Jól van, én is örülök, hogy beszéltünk, most jobban is érzem magam. :)

Szép estét Neked is! Igyekszem. :) Köszi :)

103. 90a795d28a (válaszként erre: 100. - 06026b7547)
2010. aug. 7. 20:03

Jó ám, tudom én csak a kitartás hiányzik belőlem. :)

Egyszer már szépen lementek a kilóim, szeretném még egyszer elérni azt az állapotot, aztán pedig meg is tartani. :)


Hú, hát elég sok mindenre jó. :) Én hajat és szempillát növeszteni vettem. Rákenem hajamra picit felmelegítve, letakarom fóliával és ha már nem olyan meleg, akkor hajszárítóval picit felmelegítem, kb. 2 órán keresztül szoktam rajta hagyni.

A szempilláim mindig szépek és aránylag hosszúak is voltak, de szeretnék hosszabbakat. :)

Már most látszik, hogy erősebbek és szebbek.

Amúgy keress rá google-n, mert tényleg sok hatása van, pl. természetes hashajtó is. :)

2010. aug. 7. 19:50
most viszont mennem kell,tök jó,hogy itt voltál!legyen nagyon szép estéd,és pihenj sokat!:)
2010. aug. 7. 19:50
egy kérdés:mire való a Ricinus olaj???
100. 06026b7547 (válaszként erre: 99. - 90a795d28a)
2010. aug. 7. 19:48

hu te az nagyon jóó!:)

csak így tovább és meglátod csak úgy olvadnak le a kilók!:)

2010. aug. 7. 19:44

Legkevesebb fél órát, de ha ráérek vagy filmet nézek közben, akkor 1-1,5 órát is akár. :)

Hát, ez jó kérdés. :) Én mindig úgy mozgok, hogy stoppert benyomom és néha néha ránézek, s ha még nem vagyok elégedett az idővel vagy nem vagyok már nagyon nagyon elfáradva, akkor nyomom még. :) Ugrálni nem szoktam, a térdem nem is nagyon bírná, de hulahoppozásnál vagy tornánál is így vagyok. :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook