Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update mától 2012.07.20. Ki tart velem? fórum

Norbi Update mától 2012.07.20. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2012. júl. 25. 14:17

Nekem is februárban van a szülinapom. :)

Én szeptember végéig szeretném leadni ezt a maradék 15kg-ot. Ugyanis gyereket szeretnék és a hormonproblémáim miatt le kell adnom, hogy esélyes legyek a teherbeesésre. Meg persze nem is érzem így jól magam. Semmilyen ruha nem áll jól rajtam. Alig kapok normális ruhát.

56. kata218 (válaszként erre: 53. - 0a3f334f8b)
2012. júl. 25. 13:48

165 cm magas vagyok, és 83 kg :(

20-23 kg-ot szeretnék leadni a születésnapomig, februárig...

55. kata218 (válaszként erre: 54. - Szegabi)
2012. júl. 25. 13:47

Én is dolgozom, és munka közben tudok itt is írni... ha hazamegyek már nem vágyom gép elé. :)

Igen, szoktam otthon DVD-re "ugrálni"

Norbi és Réka DVD-it váltogatom... bár az utóbbi időben kicsit ellustultam, de most rendszeresen fogok mozogni...

2012. júl. 25. 13:32
Kata218 és te tornázol valamit?
53. 0a3f334f8b (válaszként erre: 52. - Kata218)
2012. júl. 25. 12:57
Közben már írtam...:) És te? Bár mindjárt visszaolvasom, lehet írtad már. Most munkában vagyok, ilyenkor, ha nincs ügyfél ráérek. Szóval sűrűn tudok napközben itt lenni.
52. kata218 (válaszként erre: 50. - 0a3f334f8b)
2012. júl. 25. 12:52
Milyen magas vagy és hány kg-ot szeretnél fogyni?
2012. júl. 25. 12:51
Fagyit is eszem, vagy a reggelimet (ha nem megyek dolgozni) vagy az ebédemet azzal váltom ki. Ezt is házilag csinálom, így garantáltan egyes kódú. Ja, és sokszor csinálok túrógómbocot zabkorpával, amaranttal, dióban hempergetve. Az is finom. Kb. 8-9 darab az ebédem. Szóval nem eszem sokkal kevesebbet, mint az, aki nem diétázik, csak másképp főzök. Liszt, pékáru egyelőre nem (teljeskiőrlésúek sem). Sajnos még nagyon sokat kell fogynom. 170 cm vagyok és most 81 kiló. 65 szeretnék lenni (persze 60 lenne jó, de 65-tel vékony vagyok, mert ilyen a testfelépítésem). Szóval elégedett lennék azzal is. Nem vagyok éhes, néha rámjön, de csak akkor ha valami miatt nem tudok vacsorázni, akkor este éhes vagyok egy kicsit, de 7 után már nem eszem. Inkább iszom egy kis mentás-citromos limonádét.
2012. júl. 25. 12:38

Nem éhezem.Az nekem nem megy. Így néz ki egy napom:

Reggel: 2 db cukornélküli gyümijoghurt (vagy házilag készített) müzlivel (saját készítésű:zabpehely,pattogatott amarant,mazsola,kis aszalt gyümi)

Dél: 2 szelet pestos csirkemell+karfiolpüré

vacsora: 25 dkg túró (körözött vagy édesen elkészítve)

49. kata218 (válaszként erre: 48. - 0a3f334f8b)
2012. júl. 25. 12:17

Hmm, nem eszel valami túl sokat... Egyáltalán nem vagy éhes? :)

Vigyázz, mert a szénhidrátra a szervezetnek szüksége van ám :) A gyümölcs is szénhidrát, de a jobbik fajtából való...

48. 0a3f334f8b (válaszként erre: 47. - Kata218)
2012. júl. 25. 12:01
Nagyjából csak egyes kódú ételeket eszek. Inkább megpróbálok kevés szénhidrátot enni és inkább csak fehérjét, illetve jó zsírokat. Zabpehely, zabkorpa, dió, mogyoró (ezeket eszem délig 14h-ig). Néha egy kis gyümölcs. Egy nap gyüminap volt, de mostantól heti egyet be akarok iktatni, mert imádom a gyümölcsöket. A húst nem szeretemm annyira, így nekem ez nem igazán jó, de szerencsére a túró vagy a ricotta megteszi. Eszem sajtot is. Tornázni nem tornáztam, ha csak a reggeli futásom a dombon a busz után nem számít annak. Sajnos vidéken lakom és Pestre járok dolgozni, ezért 5-kor kelek és 18h után érek haza. Utána főzés, kert, kutya stb.
47. kata218 (válaszként erre: 46. - 0a3f334f8b)
2012. júl. 25. 11:49

De jó, hogy itt vagy! :)

Hogyan sikerült elérned ezt a szép eredményt? Hogyan diétázol?

10 kg egy hónap alatt? Nem semmi! :) Ügyes vagy.

2012. júl. 25. 11:45
Sziasztok! Bár úgy gondoltam, hogy nem csatlakozom kialakult csapathoz, de ha lehet ide is csatlakozom, mert még csak nemrég kezdtétek. Remélem itt nagyobb mozgás lesz...Én nem teljesen Norbi diétát csinálok, de ahhoz hasonlót. 1 hónapja kezdtem 91 kilóról és most 81 kg vagyok. :)
45. kata218 (válaszként erre: 44. - Szegabi)
2012. júl. 25. 10:55

A lisz és a cukor elhagyása nagyon sokat számít.

Nem is egészséges gyorsan fogyni.

Gratulálok az eddigi eredményedhez, csak így tovább! :)

2012. júl. 25. 10:48
Mindkettő. Mióta elhagytam a cukrot és a lisztet közel 10 kg-ot fogytam.Ez persze nem egy-két hónap alatt, több mint fél év volt. Előtte is tornáztam , és azért figyeltem rá, mint mikor egyek, de úgy látszik, a liszt és cukor cseréje vált be igazán.
43. kata218 (válaszként erre: 41. - Szegabi)
2012. júl. 25. 09:02

Szerintem ez így teljesen rendben van. :)

Van súlyfelesleged, amit szeretnél leadni, vagy csak az egészséged miatt fogtál bele?

42. kata218 (válaszként erre: 40. - Réka26)
2012. júl. 25. 09:01

Persze, egyszer-egyszer én is szoktam azért vásárolni Update terméket, de nem rendszeresen.

Amit megkóstoltam, az a puding és a túró rudi :) Mindkettő isteni!

A péksütiket még nem kóstoltam, de sort kerítek majd rá... :)

2012. júl. 24. 17:32
Én sem rendeltem még sosem. Minden nap itthon főzök.Kódok szerint az első könyv az, amit szoktam nézni. Sok helyen olvasom, hogy nem értik, miért változott több termék kódja, nekem is bejött , ami az elsőben volt. Kb. április óta járok futni, hetente 1-2 alkalommal, a többi nap vmilyen torna: RR, Péntek Enikő tornáit szeretem.
2012. júl. 24. 17:28
Szerintem néha meg lehet venni Norbi saját termékeit is. A péksütik kb. 2x annyiba kerülnek, mint a Fornetti, viszont felével is jól laksz és tovább nem vagy éhes. A pici fiam is nagyon szereti. A szörp meg kifejezetten olcsóbb, mint másfajta. Mi is ritkán vásárolunk Update pékségben, mert drága, de néha megéri, mert nagyon finom!! ;)
39. kata218 (válaszként erre: 37. - Szegabi)
2012. júl. 24. 14:43

Az Update szerint táplálkozol?

Milyen mozgásformát választottál?

38. kata218 (válaszként erre: 37. - Szegabi)
2012. júl. 24. 14:37

Igen, az Update termékekekn kívül is vannak egészséges élelmiszerek, csak tudni kell mikor kell enni...

Az Update készételeket soha nem rendeltem, és valószínűleg nem is fogom, mert nem az én pénztárcámnak találták ki. Lehet úgy főzni, hogy az Update legyen. :)

37. szegabi (válaszként erre: 36. - Kata218)
2012. júl. 24. 14:20
Igazad van , a szénhidrátra szüksége van a szervezetnek, csupán az a kérdés milyen? A Norbi módszere jó, igaz nem értem miért vannak az új kódok. Én igazából csak az irányelveket követem, nem elvakultan, hogy csak ez az egyetlen a jóút a fogyáshoz. Próbálok számomra megfizethetőbb lisztet találni, ami szintén szénhidrát csökkentett, ebből sütöm a családnak a kenyeret, és mindent.
36. kata218 (válaszként erre: 31. - Radica947)
2012. júl. 24. 13:46

Először el kell olvasni legalább egy könyvet, csak utána tudsz véleményt tudj alkotni...


A köszvényesek a vörös húsoktól vannak eltiltva, ha jól tudom, a csirke hús és egyéb más is megfelelő fehérje forrás...

És senki nem mondja, hogy a szénhidrátot ki kell iktatni az étrendből...

35. kata218 (válaszként erre: 31. - Radica947)
2012. júl. 24. 13:40

Ha végigolvasod a fórumot, itt senki nem a módszer magalkotóját "majmolja", hanem próbál egészségesen étkezni, és tapasztalatot cserélni...


Én sem veszem az Update termékekekt, mert nem engedhetem meg magamnak... de képzeld, imádok főzni, és minden ételt el lehet készíteni úgy, hogy a módszerbe beilleszthető legyen.

A módszer jó, működik, és ezt nem csak itt, hanem máshol is, több ezer ember tudja igazolni.

Csak egy támpontot ad, amit mindenki követhet, hogy sikereket érjen el.


UI: Én olyan fórumba nem írok, ami nem érdekel, és tiszteletben tartok másokat, nem fogok elkezdeni senkit sem negatívan bírálni...

34. 76e5505548 (válaszként erre: 33. - Milli29)
2012. júl. 24. 13:29

:) teljesen igazad van!


először én is azt mondtam, hogy ez tuti nem ér semmit, micsoda marhaság. Aztán a -10.kilónál már nem mondtam.


a másik, hogy én sem veszem meg a méregdrága kenyeret, de azért betartom, hogy mit mikor lehet enni.


Végül... ha valaki utálja, vagy nem akarja csinálni, az ne csinálja!! De miért akarja szabályozni, hogy mi csináljuk-e?

33. milli29 (válaszként erre: 31. - Radica947)
2012. júl. 24. 12:55
Mielőtt ítélkeznél azok fölött, akik az update szerint szeretnének vagy már aszerint étkeznek, csupán elmondom, hogy én a drágább termékei közül még nem vettem semmit. DE!!!! A rendszert anélkül is be lehet tartani, hogy csak az ő általa forgalmazott termékeket vennénk és ennénk. A másik dolog pedig az, hogy mindenkinek szuverén joga, hogy hogyan és mi módon szeretné az általa kitűzött súlyt elérni. DE mind ezt csak "szél.jegyzet"-nek szántam, ahogyan gondolom te is nekünk az általad leírtakat:)))
32. milli29 (válaszként erre: 25. - Kata218)
2012. júl. 24. 12:47
Hát remélem, hogy le fog menni. Tényleg nem tűnik soknak az 58 kg, de a 154 centiméteremhez viszont már nem előnyös:)Talán itt köztetek nem adom fel újra.
2012. júl. 24. 12:41
Én egyrészt azt nem értem, hogy miért csak ma került hozzám a Hoxa, ha már 20-án is hozzá lehetett szólni, de nem is ez a lényeg! Van még valaki ebben az országban, aki hisz ennek a kis gnómnak, nem veszitek észre, hogy mindig csak a pénzszerzés a célja? a sok fogynivágyó pedig megy utána, mint a birka. Ha azt mondja, az Ő kenyere nem hizlal, akkor csak a zsebe hízik, most ez az új "paraszt diéta" tiszta Atkins koppintás, ami a sok fehérjétől köszvényt, ill vesekövet csinál az arra érzékenyeknél. Normális étrend és mozgás mellett még az idősek is rendbe tudják hozni a súlyukat!
30. kata218 (válaszként erre: 28. - 76e5505548)
2012. júl. 24. 10:59

Igen, a ruhák4 Ebben is hasonlítunk... :)

Rengeteg ruhám van a szekrény mélyén, amiket már évek óta nem tudok hordani, mert nem jönnek rám...

Hihetetlennek tűnik, hogy egyszer rámjöttek.

Ezek a ruhák a "motivációs ruháim". :)))


A kajákkal kicsit valóban nehéz, ha a párod is szeret enni... ehez kitartás kell :)

29. kata218 (válaszként erre: 27. - Orsikae)
2012. júl. 24. 10:55

Sosem adjuk fel! :)

Tegnap otthon elkezdtem gondolkodni, és arra jutottam, hogy erra már jó volt, hogy rájöjjek, hogy nem csak én küzdök ilyen problémákkal, és másnak sem megy könnyen, és mindenkinek óriási kitartás kell ahhoz, hogy elérje a kívánt célt.

Arra is rámutatott, hogy ha másnak sikerült, akkor nekem miért is ne sikerülne?

Hajrá csajok! :)

28. 76e5505548 (válaszként erre: 27. - Orsikae)
2012. júl. 24. 10:43
Ne add fel! Az eredményre gondolj. Én már most olyan ruhákat tudok felvenni, amik már csak emlékbe voltak eltéve. Pedig még nekem is van hátra. Az a tapasztalatom, hogy nem szabad olyat venni itthonra, amit én is szeretek, és nem szabad megennem. Páromnak veszek, de azokat szerencsére én nem is szeretem.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook