Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update mától 2012.07.20. Ki tart velem? fórum

Norbi Update mától 2012.07.20. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. nov. 27. 10:18
Nálam most a sport a kutyasétáltatás- egyelőre, meg napi 2-3 km séta, köszönhetően a "jó" közlekedésnek. Mivel a kutyánk egy beagle, ezért sajnos eléggé húz, ami felér egy kiadós tornával. Azon gondolkodtam, ha egy kicsit fogyok még, akkor talén futni si mehetnék vele. Sajnos a lábam miatt nem ez a sport lenne a megfelelő, hanem a jóga és Pilates, de most az Aviva torna gyakorlatokat csinálom (ez a gyermekáldáshoz kell).
266. kata218
2012. nov. 27. 10:14

Gratula a fogyáshoz!

Ne feleldd, hogy tartós, szépe eredményt csak úgy tudsz elérni, ha rendszeresen sportolsz. Hajrá! :)

2012. nov. 27. 09:04
Jó reggelt! Mai mérlegelésem 77,2kg. Ennek nagyon megörültem. Egyébként szerintem ha eszem diót vagy mandulát, akkor fogyok. Nem tudom miért de így van. Pár napja diós bundában lévő dolgokat fogyasztottam.
2012. nov. 26. 15:20
Sajnos még nem tornáztam azóta sem. Kutyát sétáltatok, sétálok, meg néha túra, kellene már vmi mozgás is.
263. 0a3f334f8b (válaszként erre: 262. - Kata218)
2012. nov. 26. 15:04
Ezt már én próbáltam, de nem igazán van kedvem hajnali 5-kor erre, így elmaradt mindig. Most inkább próbálok sok zöldséget enni, meg iszom a Füredi lúgos vízet, meg most rendeltem lúgosítót, de nem azt a drága löttyöt, hanem egy olcsóbb fajtát, mert ebben is hasonló dolgok vannak.
262. kata218 (válaszként erre: 261. - 0a3f334f8b)
2012. nov. 26. 14:48

Minden reggel, éhgyomorra reggeli előtt fél órával igyál meg egy fél citrom levét k dl vízben... ettől állítólag egész szépen lehet fogyni is, és nem utolsó szempont, hogy a citrom egészséges is...

A citromnak a gyomorsavval érinkezve lúgosító hatása van :) Én is szeretném majd kipróbálni, eddig csak a lustaságom miatt nem tettem...

261. 0a3f334f8b (válaszként erre: 260. - Kata218)
2012. nov. 26. 14:37
Az jó...Mikor utoljára beszéltünk kb. 80 voltál..Én is tartom újra az étrendet, nem is akartam változtatni ezen, mert nagyon bevált, de elég sok minden történt. Annyi,hogy mivel szeretnék gyereket és a PCO-m, meg az IR-em miatt lúgosítani is akarok, de nehéz csak zöldséget enni, így azért eszem húst is. Kevesebb tejterméket eszem, tejet egyáltalán nem. Inkább csinálok kókusztejet, mandulatejet vagy máktejet (bár ezek nem igazán tejek, de azért finomak).
260. kata218 (válaszként erre: 259. - 0a3f334f8b)
2012. nov. 26. 11:31

Lassan-lassan mennek le a dkg-ok, kisebb kilengésekkel tartom az Update életmódot, és mozgok rendszeresen...

75.1 kg a jelenlegi súlyom :)

259. 0a3f334f8b (válaszként erre: 258. - Kata218)
2012. nov. 26. 07:26
Szia!Kicsit eltűntem, de itt vagyok. Történt 1-2 rossz dolog az életemben, amiról most nem akarok beszélni. Augusztus óta nem igazán diétáztam, most kezdtem 1 hete. Igazából csak 1-2 kiló jött rám vissza a 3 hónap alatt, pedig ettem rendesen. Most 78,2 kg vagyok... Megpróbálok itt lenni. Te már biztos sokkal jobban állsz. Majd mindjárt visszaolvaslak benneteket.
258. kata218 (válaszként erre: 256. - Frumilla)
2012. nov. 10. 12:05

Holnap gyümölcslevest csinálok édesítővel és vanillia pudinggal, valamint tejjel... cukor nélkül!!! :)))

Rántott husi lesz, amit zabkorpával készítek zsemlemorzsa helyett... salit eszek majd hozzá, valószínűleg céklát. :)

257. kata218 (válaszként erre: 255. - Frumilla)
2012. nov. 10. 12:00

Heti 1 alkalommal szervezett alakformáló aerobicra járok.

Otthon pedig heti legalább 3x Rákára vagy Norbora mozgok 40-80 percet...

Te milyen intenzitással mozogsz?

2012. nov. 9. 11:55

Kedves Sorstársak?

Hétvégére mit föztök? Recepteket várok ami update1,és kiadós, és egyszerüen elkészíthető,és nem utzolsó szempont megfizethető!

Jó hétvégét kívánok!

2012. nov. 9. 11:53
A futás és az izomerősítés(Réka torna ) egy hét lebontásában Ti ,hogyan ,hányszor tartjátok ?
254. kata218 (válaszként erre: 253. - Sunshine86)
2012. nov. 6. 11:01

Ügyes vagy! Hajrá!

Én imádom a mozgást, ebben a szürke időben is. :) Hidd el, Te is eljutsz majd erre a szintre, azt fogod érezni, hogy hiányzik, ha több napot kihagysz

253. sunshine86 (válaszként erre: 251. - Kata218)
2012. nov. 6. 05:59

Hello Lányok! :) Én annyira jól érzem magam most a bőrömben! Nem is hittem volna hogy 10 kg elvesztése ennyire megváltoztat! Újra nyitott vagyok, mosolygós, egyszerűen szuper!

Sajna a futás ebben az időben nem nagyon megy, így átváltottam Réka tornára, ami még annyira sem, de nem adom fel! Ti mit mozogtok ebben a szürke, hideg, esős időben?

2012. nov. 4. 19:22
Én már készülök a váltásra:) Keddtől már Norbi menü lesz az ebédem, ma beszereztem egy sereg Norbis cuccot:) A könyv áttanulmányozva, s a legjobb hogy a párom mindenben mellett áll és segít:)
251. kata218
2012. okt. 27. 10:09
Hogy vagytok?
250. kicsibéka (válaszként erre: 249. - Kata218)
2012. okt. 26. 10:37

Teljesen egyetértek!

És tényleg a megtartás a legnehezebb...sajnos ezt is tapasztalatból tudom! :(

Rengetegszer fogytam már 10-15, sőt 25 kilót is! De sajnos mikor elérem a célt, akkor visszaálltam a "normális" (ami korántsem normális) kajálásra és az edzések is kimaradoztak.

Ennek köszönhetően a bőröm olyan, mintha már legalább 2-3 gyereket szültem volna (pedig még 1 sincs). :(

Tudom, hogy ezeket a nyomokat, a striákat eltüntetni már nem tudom, de ha elérem a célom, akkor sem fogom többet abbahagyni az update-et.

És kezdem átnevelni a családom is...szerintem csak így lesz tartható hosszú távon.

Faterom már rendeli is az update1 ebédet és tegnap vacsira már mindenki norbis kaját kapott! :)

249. kata218 (válaszként erre: 248. - Kicsibéka)
2012. okt. 26. 09:46

Örülök, hogy valaki leírta egy könyvben a módszer lényegét, mert van egy támpont, és átlátjuk az egész rendszert...

Szerintem ennél nincs hatásosabb, és elnézést ha ezzel a kijelentésemmel bárkit is megbántanék... Tapasztalatból beszélek, mert lehet hatásos bármelyik diéta, de hosszú távon nem nagyon tartható, és nem eredményez tartós fogyást... És itt a SÚLYTARTÁST hangsúlyoznám!

Bármennyire is úgy tűnik, hogy a súlyt leadni nehéz, és nem megy egyik napról a másikra, megtartani 100x nehezebb lesz, és ez nem működhet másképp, csak ha életmódot váltunk...

Erre nincs is jobb módszer, mint az Update! :)))

Hajrá csajok!

248. kicsibéka (válaszként erre: 247. - 7d038080af)
2012. okt. 25. 21:51

Csak nyugodtan, ezért vagyunk!

Magamból kiindulva nagyon jólesik, hogy van kikkel megosztanom a tapasztalataimat, sikereimet.

És persze nagyon tud ösztönözni mások sikere is!

Úgyhogy most már nincs kifogás, UPDATE-RA FEL!!! :)

2012. okt. 25. 20:45

Sziasztok!


Köszönöm a segítséget:) Tényleg sokat segítettetek, köszönöm is szépen. Holnap este neki is ülök a könyvnek, áttanulmányozom, s lassan bele is kezdek. Remélem menni fog, mert össze kell kombinálnom majd a haematológusom által előírt diétát, kicsit nehéz de meg fogom oldani. Szerintem sokszor foglak titeket "nyaggatni" :) segítségkérésért, előre is bocsi:)

246. kata218 (válaszként erre: 242. - Kicsibéka)
2012. okt. 24. 11:54

Szerintem nagyon sokat segítettél Nocole13-nak. :)

Én is hasonlóan étkezem...

Én is bűnözöm 1-2 hetente, és megnyugtat, hogy mások sem teszik ezt másképp. :)

Amiért azóta jobban fogysz, ez azért lehet, mert az anyagcseréd jobban mozgásban tartod...

Ügyes vagy, gratulálok. :)

245. kata218 (válaszként erre: 241. - 7d038080af)
2012. okt. 24. 11:42

Írtam privát választ az üzenetedre.

A legfontosabb, hogy olvasd el a könyvet. :) Ez legyen az első.

244. kata218 (válaszként erre: 240. - Kicsibéka)
2012. okt. 24. 11:36

Ügyes vagy! :)

Egyre több olyan ruhadarab fog előkerülni, ami motiválni fog. :)

243. kata218 (válaszként erre: 240. - Kicsibéka)
2012. okt. 24. 11:35

Sziasztok!

A hétvége nagy forgatagában nem álltam rá a mérlegre, abból az okból kifolyólag, mert kicsit csaltam, és többet mutatna, mint kellene :)

Kb 76 kg biztosan vagyok.

November 20-án közlök új adatot.


Te? HOgy állsz?

2012. okt. 23. 19:22

Szia Niki!

Én már "rutinos" norbis vagyok, remélem tudok egy kicsit segíteni neked.

Nyugodtan kövesd a régi elveket, nekem azok nagyon bejöttek. Most is a 2006-os zsebkönyvet használom.

Nekem nagyban megkönnyíti a napjaimat, hogy rendelem a kaját. Nem menüt szoktam, csak 1 adag valamit aminek a 2/3-át ebédre a többit pedig vacsira eszem +kiegészítem egy kis gyümölccsel vagy norbis pudinggal, joghurttal.

És annak ellenére, hogy mindenki mondja, hogy milyen drága így, nem így van. Én most sokkal kevesebbet költök kajára, mint eddig és nem kell a konyhában órákat töltenem. Ja, és nagyon jól főznek!

Reggelire kávét vagy teát szoktam inni és mellé 2 hamlett szendvicsnek elkészitve.

Még délelőtt be szoktam kapni valami nasit, persze csak update-et (puding, rudi vagy péksüti), az ebéd az amit éppen rendeltem. Uzsonnára általában 1-2 alma (fontos a megfelelő rostbevitel) akár fahéjasan is, vacsira pedig a maradék ebéd ahogy már írtam. De ha napközben megkívánok 1-2 szem aszalt szilvát vagy egy kis kolbászt akkor nyugodtan megeszem.

Ja és lehet, hogy hülyeség, de én hetente vagy kéthetente engedek magamnak egy kis bűnözést (csoki, süti, pizza, fehér kenyér), hogy feltöltsem a ch raktáram és így nem érzi a szervezetem, hogy éheztetem. Azóta még jobban megy a fogyás!

Remélem 1 kicsit tudtam segíteni, de ha van valamilyen kérdésed, akkor nyugodtan írd meg!

Ja, és inni, inni, inni!!! Sok folyadék kell, hogy átmossa a szervezetet és ki tudjanak ürülni a zsírok és a méreganyagok!

2012. okt. 23. 17:23

Sziasztok!


Új lennék:)S szeretnék tanácsot kérni, hol is kezdjem a Norbi update életmódváltást...Kicsit nehéz a helyzetem, mert most derült ki egy éve, hogy van egy örökölt betegségem, ami miatt naponta gyógyszerhez vagyok kötve,s bizonyos syncumar diétát kell betartanom. Sajnos azóta 10 kg-t híztam. Szeretném ezt a 10kg-t 2-3 hónap alatt leadni, de elvesztem az online oldalak rengetegében. Először is, hogy szükség van-e újabb Norbi könyvre, mert régebbi talán a 2005-ös kiadás az megvan, vagy ti melyiket ajánljátok? Tudom...van google kereső, s ott is megtalálom őket, neki is állok tüzetesebben átolvasni őket majd. Mit érdemes naponta enni, mit kerüljek, update menüt lehet e naponta enni, ha azt rendelek ebédre??? Tudnátok pár jótanácsot dobni Nagyon hálás lennék érte?


Köszönöm:Niki

2012. okt. 20. 14:16

Sziasztok lányok! Nagyon nagy a csend! :(

Csak nem elfogytatok??? :)

Kata218! Ma 20.-a van, mértél!? Kíváncsi vagyok a 3 hónapos eredményedre!

Képzeljétek, ma fel tudtam húzni úgy az egyik farmerom, hogy nem buggyan ki a hájam belőle és kényelmes is! :) Pedig pont ez miatt már vagy 1 éve nem húztam fel!

Remélem nálatok is minden pozitívan alakul!

239. kata218 (válaszként erre: 237. - Kicsibéka)
2012. okt. 17. 15:29

Ezt én is észrevettem, hogy kevesebbet járok Wc-re, mint előtte...

Én is iszom eleget, és eszem rostos dolgokat is, és kávézom is... de azt már megfigyeltem, hogy csak munkanapokon nehézkes, mert hétvégén nincsenek ilyen gondok... én sem értem :)

238. kata218 (válaszként erre: 235. - Kicsibéka)
2012. okt. 17. 15:25

hetente próbálok 4x tornázni, előfordul, hogy csak 3x jön össze, de próbálom tartani.

Ezek általában alakformáló tornák Rubint Réka DVD-re, vagy Norbi aerobic DVD-ire.

Egyszer egy héten járok a lakhelyemen alakformáló aerobicra.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook