Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1861. smukky
2011. márc. 3. 22:09

Szevasz Timi!

Üdv köztünk :) Teljes kiörlésű tönkölyliszt! De irtam privit is!

Szeszil! Ez az összecsukható infraszauna megdöbbentett...hogy mik vannak ?! :D Viccesen nézhetsz ki benne, ha csak a fejed látszik ki belőle :) Vagy én képzelem el rosszul a dolgokat? :)

1860. timmka85
2011. márc. 3. 20:21
Sziasztok bocsi hogy így bepofátlankodom de Smukky írd ide amit ma beszéltünk milyen lisztet kell vennem ?Köszi
1859. szeszil74 (válaszként erre: 1857. - Eper75)
2011. márc. 3. 19:48

Én meg pár éve beruháztam egy összecsukható infraszaunára, azt használom. Be kell cipzározni magamat, benne ülök, és csak a fejem van kinn belőle. Imádom!

Holnapra sóskamártást készítettem, a családnak burgonyapürével, én pedig tükörtojcsival.

1858. smukky
2011. márc. 3. 19:48

Kicsibéka! Siklóson voltunk! Hétköznap jó menni, mert alig vannak, meg olcsóbb is! Mindenképp menj majd ki az orosz szaunába!!!

Reni! Én a piskótát zabpehelyliszttel csinálom és fruktózzal, ugyanúgy, mint a normál piskótát! A túrókrémet sovány túróból, édesitővel, 1 citrom reszelt héjával, a fele levével, és liga zsircsökkentett margarint teszek bele, és egy kis natúr joghurtot, hogy jobb legyen az állaga. Esetleg egy kis vanilia aroma mehet bele. A zselét a tetejére fantával szoktam csinálni. Ha kisebb mennyiség kell, akkor 1 cs. Dr. Oetker Eredeti vaniliás pudingpor, és 4 dl üccsi.

Olyan, mint az igazi! Próbáld ki! Nálunk nagy sikere van mindig!

1857. eper75 (válaszként erre: 1851. - Kicsibéka)
2011. márc. 3. 15:07
Én fekvő infraszaunában voltam kb.3-szor az életmódváltásom elején, de azóta nem jött össze, hogy menjek, pedig jó volt az is!
1856. eper75
2011. márc. 3. 15:05

Sziasztok!


Én ma karalábé főzeléket csináltam, húsgombóccal.

Holnaptól pedig bajban leszek a főzéssel, mert elkezdik kicsit szétverni a konyhát! Ezért rá is beszéltem a férjemet, hogy a jövő hétre rendeljünk Norbis kaját.

2011. márc. 3. 14:29
Hahó senki nincs fent???::((
2011. márc. 3. 14:11
Sziasztok valaki le tudná írni az üditő szelet recepjét természetesen update 1-es??(milyen vajat raktok bele)?? Előre is köszi a választ Reni::))!
1853. kicsibéka (válaszként erre: 1852. - Bebozi)
2011. márc. 3. 12:20

Én találtam itt a hoxán is egy csomó jó update-es receptet ( csak írd be a keresőbe!), meg megvan a Norbis szakácskönyvem. Abban is vannak jó ötletek (bár nekem az arányokkal voltak gondjaim).

Emésztéssel kapcsolatban szerencsére nincs problémám ezektől a kajáktól, sőt!

Nekem sajnos amúgy is elég rendszertelen a wc-re járásom (csak hogy szépen fejezzem ki magam), volt úgy, hogy 3-4 napig semmi. Most azért valamivel rendszeresebb, gondolom a "sok" zöldségtől, gyümölcstől meg a több rosttól.

1852. bebozi
2011. márc. 3. 11:59

Sziasztok!!:)

Zabpelyhes túrós muffin,kilófaló galuska hmmmm...honnan szeditek a recepteket???:O

tegnap gombapörit főztem olyan jó lett volna mellé valami,mert savanyúval nekem túl karcsú volt.:( :)

Ma még nem tom mit főzök pedig ideje lenne már dönteni...:)

Mááás ..nektek volt emésztési problémátok a fogyókúra alatt??Nekem konkrétan mostanában kín szenvedés,pedig se csoki se krumpli akkor mitől???:(pedig iszom...bocsika tudom,hogy így a kaják után hülyén jön ki...:)

1851. kicsibéka (válaszként erre: 1849. - Smukky)
2011. márc. 3. 10:26

De jó nektek! Én is imádok szaunázni!

Tavaly minden héten, max 2 hetente elmentünk a párommal kicsit wellnesselni, olyan jó volt!

Idén sajna még 1x sem sikerült eljutnunk, már hiányzik is nagyon! Érzem, hogy jót tesz a szervezetemnek is, meg a kicsi lelkemnek is. :)

Véletlenül nem Siklóson voltatok?

Mi oda készülünk már egy ideje, talán jövő héten sikerül eljutnunk. Talán.

2011. márc. 3. 10:14
Túrógombócot lehet fagyasztani,szerintetek?
1849. smukky
2011. márc. 3. 09:22

Sziasztok!

Fő a babgulyásom! Nyami-nyami :)

Szeszil! Ezek szerint akkor U1! Én is tervezek bele kilófaló galuskát tenni! :)

Gondolom jól esett a torna, na és persze utána a szauna! Én is szeretek, csak ritkán van lehetőségem rá! Hétfőn voltunk fürdeni családostul, és most jártam először orosz szaunában! Nagyon hangulatos, és nagyon szuper volt! Minden nap fél óra, tuti segitene a fogyásban!

Képzeljétek! Megindult végre megint a mérlegem!

Nagyon lassan mennek már le a kilók, de azért még mennek! Már csak 3,9 kiló választ el az elsőre kitűzött célomtól!

1848. szeszil74
2011. márc. 2. 22:13

Smukky! Tegnap én is babgulyást főztem, és kuktában. Nem főtt szét a bab, épp jó. Sok zöldség, és zabpehelylisztből nokedli. Csirkemell és füstölt hús. Még holnap is azt viszek a melóhelyre.


Ma este végre tornáztam. 40 perc Réka nénivel, aztán fél óra szauna, miközben csípős paprikakrémmel voltam betekerve. Brutál volt!!


Manócska, jobbulást a "hadirokkantnak" :))


Jó éjszakát mindenkinek!

1847. smukky
2011. márc. 2. 20:08

Sziasztok!

Kicsibéka! Szerintem U1, igy a neve alapján :)

Holnap babgulyást terveztem főzni. Szerintetek a bab hányas kód? Olvastam olyat, ha félkeményre főzi az ember, akkor 1es, de ki a tököm eszi félkeményen?! :) Na mind1, nem érdekel. Erre gyúrok már egész nap, úgyhogy holnap az lesz :)

Többiek, ki mit főz?

2011. márc. 2. 18:14

Helló mindenki! :)


Most sül éppen a zabpelyhes-túrós muffinom.

Ti szoktatok vacsira ilyesmit enni és ha igen mennyit?

7 óra körül gondoltam eszek belőle 3 darabot (ezek ilyen kis miniMuffinok :D) egy pohár tejjel.

Szerintetek ez így belefér?

A recept szerint U1-es, de ha "tésztaféléről" van szó, akkor mindig olyan érzésem van, hogy bűnözök!

1845. clugie (válaszként erre: 1844. - Manocska73)
2011. márc. 2. 13:27
Nem semmi, még jó, hogy megúszta ennyivel!
2011. márc. 2. 11:56
A pici lányom kihúzta alóla a szőnyeget és ráesett a lábfejére. Nálunk mindig zajlik az élet. Törpikém már feltalálta magát, ha járkálni már nem járkálhat akkor hát négy kézláb közlekedik ha tudok futni azonnal, mint a kisbabák.
1843. eper75
2011. márc. 2. 09:22

Sziasztok!


Tegnap szerencsére olyan sok dolgom volt, hogy nem járt egész nap evésen az agyam:)

Ma tökfőzeléket csinálok ebédre, de a többieknek még mi kéne találni rá valami feltétet.

1842. welkin102
2011. márc. 2. 09:11
Nekem június 18ig kell leadnom még 7et...62 vagyok,és jó lenne 55nek lenni a leendő sógornőm esküvőjén...
1841. bebozi
2011. márc. 1. 20:04

Én is április végére gondoltam a 10%-ot,csak az a baj,hogy nálam az 14kg!:( Deee hááátha meglepem magam szülinapomra asszem lenne öröm!!!:)Április 28-ig még van időőőő!:)

Smukky:én azért mondtam,hogy előtte mert én egy pohárkától is beájulok(nagyon nem bírom a piát).:D

Manócska jobbulást a leányzónak!

Szeszil:sztem ne kend,de lehet,hogy dokinak meg kellene mutatni az én lányom is volt kiütéses gyógyszertől(allergiás lett rá)azt a fajtát azóta sem kaphatja!

Üdv mindenkinek!!!:)

1840. szeszil74
2011. márc. 1. 18:10

Sajna nálunk is kicsi a kéró, így körmös asztalom sincs. Ha vendégem jön (nem sok van), az étkezőasztalra pakolok ki, és ott tevékenykedek. Ha pedikűrözök (azt pedig csak főlem anyámnak szoktam), a szobában. Pedig jó lenne egy "saját kis birodalom".

Viszont nekem már megtérült a tanfolyam ára, úgyhogy ha vendégeim nem is lesznek, csak magamnak csinálom, akkor is megéri.


Fő a babgulyás, kész a madártej!!!


Manócska: rátok jár a rúd az elmúlt időben, szegénykém! Jobbulást a leánykádnak!

Az én kicsim jár bölcsibe tegnap óta (vajon meddig), és ma azzal fogadtak, hogy kiütés-jellegű foltok vannak az arcán. Gyorsan megnéztem az antibiotikum "mellékhatásait", bizony benne van a kiütés, bőrpír. Ilyenkor mit lehet tenni? Kenjem valamivel, vagy elmúlik magától?

1839. smukky
2011. márc. 1. 13:51

Sziasztok!

Én is már évek óta kacérkodtam a körmözéssel, de most szántam rá magam. Szerintem nem nagy befektetés, és ha jól csinálja az ember, hamar megtérül. Azért kellett kicsit győzködnöm a párom, 1 dolog miatt húzta a száját: Nincs nagyon helyünk a lakásban, ki van akadva, hogy még egy körmös asztalt be akarok zsúfolni valahova...De hát valamit valamiért...

Szeszil! Te űzöd is az ipart? Vagy csak saját célra?

Manocska, mit csinált a lányod? :(

Bebozi! Szerintem ha kaja előtt tolja le az ember, még jobban éhes lesz, legalábbis én igy vagyok vele :) Ki kell tapasztalni :P

2011. márc. 1. 13:00

Helló Lányok!

Ma begipszelték a középső lányom lábát, eltörve nincs de nagyon csúnyán ropog neki, így kapott egy hetes pihentető gipszet. "Változat kondira"!!!:(

1837. kicsibéka (válaszként erre: 1836. - Clugie)
2011. márc. 1. 11:41

Huhh, akkor az nekem majdnem 8,5 kiló! :(

Remélem április végére meglesz! Ez talán reális elképzelés.

1836. clugie (válaszként erre: 1835. - Bebozi)
2011. márc. 1. 11:36
Azt mondják 10%-ot kell leadni az eredeti súlyodból ahhoz, hogy egyértelműen látszata legyen. Én fél kg híján ott tartok :)
1835. bebozi
2011. márc. 1. 11:14
Phhhuuu Clugie ez nagyon jól hangzik,vasárnap megcsinálom!!!Tök jó,hogy ilyen dicséreteket kapsz,már én is alig várom,hogy legyen látszata,csak ahhoz sztem. nekem 10-15kg kell lefogyni!:( De hajrááááá!!!!:)
1834. kicsibéka (válaszként erre: 1831. - Vivienke30)
2011. márc. 1. 10:11

Ne keseredj el, ha tényleg odateszed magad biztos megindul a mérleg nyelve lefelé!

Egyszer már megcsináltad, most is menni fog! :)

Majd én biztatlak! :D

Mi lesz a mai menüd?

1833. clugie
2011. márc. 1. 09:42

Sziasztok Csajok!


A rosszindulatú ostoba embereket ki nem állhatom, nem szabad komolyan venni őket.

Nekem is volt olyan 50kg-os kolléganőm aki egész nap a kövérségével volt elfoglalva, meg azzal, hogy honnan szerezzen pénzt a mellnagyobbításra. Aztán később férjhez ment, vidékre költözött, gyereket szült, meghízott és elment a helyi gyárba 3 műszakba melózni..... no komment...


Még nem is meséltem, hogy a hétvégi szülinapi bulin amikor végre többen is láttak nagykabát nélkül, nagyon meg lettem dicsérve és az egyik barátnőm egy papírt rakott elém, hogy azonnal írjak neki egy bevásárlólistát, hogy ő is elkezdhesse az update-et. :)

Ez annyira jó volt, hogy utána tényleg nem kellett volna a tortát benyomni :)


Akinek még nincs facebook-ja és ötlete az ebédhez, bemásolom Norbi sorait:


Update1 Mustáros Csirkecombfilé Sopszka Salátával


Hozzávalók 4 személyre:

4 db közepes csirkecomb file

...Update mustár

gyömbér

3 gerezd fokhagyma

bors

0,1 l tejszín


Sopszka saláta:2 db kígyóuborka

2 db zöldpaprika

3 db paradicsom

1 fej vöröshagyma

1 evőkanál borecet

3 evőkanál olaj

0,12 kg juh sajt


Elkészítés:

A csirkecombokat megmossuk és szárazra töröljük mkajd sózzuk,borsozzuk.Ezután elkészítjük a szószt. Összekeverjük a mustárt a,gyömbérrel,fokhagymával és a tejszínnel és ezt is sózzuk,borsozzuk. Ezzel a páccal alaposan megkenjük a csirkecombokat,de a pácnak cask a felét használjuk fel.160 fokos előmelegített sütőben megsütjük a csirkecombokat.A sütés alatt többször átkenjük ismét a páccal.


Az uborkát hosszában négybe vágjuk,majd a négy részt további 4 cm.es darabrokra.A zöldpaprikát kicsumázzuk és szintén kockára vágjuk.A paradicsomot fölszeleteljük a hagymát vékony csíkokra szeljük.A zöldségeket összekeverjük,sózzuk és az ecetes olajban átforgatjuk és állni hagyjuk,hogy az ízek összeérjenek.

Tálaláskor juh sajtot reszelhetünk a tetejére és ide helyezzük a csirkecombokat is.



1 személyre a hasznosuló tápértékek

Energia 380 kcal

Fehérje 36 g

Zsír 20 gramm

Szénhidrát 10 gramm

GI 10

1832. bebozi (válaszként erre: 1831. - Vivienke30)
2011. márc. 1. 09:04
Vivienke ne keseredj el majd meglódul az a fránya mérleg!!!Meg kell,hogy lóduljon!!!Mennyi időközönként mérlegelsz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook