Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2191. judy1974 (válaszként erre: 2190. - Smukky)
2011. jún. 20. 13:55
Igen ,folyékony édesítőt tettem bele, és Dr.O. 3in1 dzsemfixet. Nagyon egyszerű vele, és tényleg finom lett.
2190. smukky
2011. jún. 20. 13:51

Sziasztok!

Megvettem ma a meggylekvárhoz a diabetikus befőzőcukrot (hát nem olcsó dolog...) meg teszek majd hozzá egy kis fruktózt. Kiváncsi leszek rá :) Már alig várom!

Szeszil! Sajnos még nem költöztünk, előbb el kell adnunk a lakásunkat, aztán abból felújitani a házat. Majd csak utána jön a költözés, de már nagyon-nagyon várom :) Ma is megyek füvet nyirni :) Nem nagy a terület, igy én hobbyból csinálom :)

Te otthon körmözöl? Mellékesbe? Én itthon csinálom, csak a lábápolásra nem vagyok nagyon beilleszkedve... :)

Judy! Az édesitős meggydzsem alatt mit értesz? Folyékony édesitőt használtál? Raktál még bele valami dzsemfix-et?

2189. judy1974 (válaszként erre: 2188. - Szeszil74)
2011. jún. 20. 13:50

Szerintem nagyon klassz szakma! Kreatív és azonnal látod a munkád eredményét.

Most kicsit kritikusan nézem a sajátom, mert már kezd lenőni, de jövőhét keddre kaptam időpontot. 5 hétre szoktam menni.

2188. szeszil74 (válaszként erre: 2187. - Judy1974)
2011. jún. 20. 13:44
Igen, 4 éve én is elvégeztem a körmös sulit. Azóta hobby-szinten űzöm. Főleg magamnak :)
2187. judy1974
2011. jún. 20. 12:44

Sziasztok!

Én is főztem édesítős meggy dzsemet. annyira jó lett, hogy szerintem kell majd még főznöm, mert télre nem marad belőle semmi. Majd még barackból akarok csinálni, ha érik.

Kicsibéka, kitartás, érezd jól magad a bulikban, biztos előbb utóbb rádtalál az igazid!

Smukky, gratulálok a sikeres tanfidhoz. Szilvi, te is körmös vagy? Imádom a műkörmöt, komolyan számomra kikapcsolódás a körmösömhöz menni, nemcsak azért mert őt magát is szeretem, hanem imádom nézni, ahogy dolgozik, meg persze a végeredményt is mindig szeretem!

2186. szeszil74
2011. jún. 20. 08:33

Jó reggelt!


Smukky, Isten hozott a körmösök táborában :)


De irigyellek, hogy költöztetek. Már én is nagyon vágyom, de hát nem olyan egyszerű eladni sem. Addig meg ugye nem tudok venni. Pedig rohadtul kinőttük már a 1,5 szobás lakást négyen..


Sajnos az elmúlt néhány nap én is bűnöztem. Csütörtökön az egyik kolléganőnk ment nyugdíjba, 11 tálca sütit hozott, és többek között én is segítettem felszeletelni, tesztelni, kóstolni, nyalni..... A francba!

Hétvégén szalonnasütés volt, de kilófaló kenyeret csöpögtettem, így kisebb a bűnöm :)


Én cseresznyelekvárt főztem, nagyon-nagyon finom lett. Valami fekete édes fajta volt, semmilyen édesítést nem igényelt, csak maga a gyümölcs. Még az uram is dicsérte.


Szép napot mindenkinek, üdv: Szilvi

2185. smukky
2011. jún. 19. 21:27

Sziasztok!

Nem vesztem el én sem, csak nagy volt a sürgés forgás az életemben...Házvétel, ház körüli munkák, és levizsgáztam kézápolás- műkörömépitésből is 5ösre :) Most még 2 hétvége a lábápolás, és végre végzek :) El sem hiszem :)

Stabilan állok a 65 kg-on. Sok bűnöset eszek, de odafigyelek, hogy kompenzáció képpen vagy kihagyok egy étkezést, vagy másnap leböjtölöm :)

Holnap főzök be update meggylekvárt :)

Majd megirom, milyen lett!

Kicsibéka! Jól teszed, hogy bulizol, olyankor legalább kikapcsol az ember agya! Meglátod, ahogy múlik az idő, egyre könnyebb lesz! Csak kitartás!

Szeszil (Stagnálótársam) :) xard le! Majd ha akar, lemegy az a pár fölös kiló! Nyugtasd magad, hogy a nagyja, ami a nagy változást hozta az életedbe, attól megszabadultál! Én is ezt teszem :)

2184. kicsibéka (válaszként erre: 2182. - Szeszil74)
2011. jún. 17. 11:28

Szia!


Aranyos vagy, hogy érdeklődsz! :)

Egy picit jobban vagyok. Az eszemmel tudom, hogy így jobb lesz, de a szívem valahogy ezt nem akarja belátni.

Ma is meg holnap is megyek bulizni, hátha az segít!

A drága exem most 3 napot az új nőjével tölt és ezt valahogy át kell vészelnem, csak így elég nehéz, hogy ebből 2x16 órát melózok és bőven van időm agyalni!

Fogyás szempontjából viszont jól állok, legalább erre jó ez az egész. Most 74 kiló vagyok, már csak 4-5 kiló van a célig.

Bár hogy őszinte legyek most inkább híznék 10et, csak boldog legyek!!!

2183. judy1974 (válaszként erre: 2182. - Szeszil74)
2011. jún. 16. 10:17

Szia Szilvi!


Unalomig hallottad már, hogy az utolsó 2-3 a legnehezebb. Nekem is utolsó 2-3 van mindig!!!!

Vedd meg a bérletet, és még élvezni is fogod azt az utsó 2-3-at!

Szia,szép napot!

2182. szeszil74
2011. jún. 16. 09:04

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓ! Van itt valaki?


Kicsibéka, hogy vagy lelkileg? Nem sok okosságot lehet ilyen helyzetben mondani, csak azt, hogy túl kell élni...Én sosem voltam ilyen helyzetben, de át tudom érezni a mások fájdalmát. Fel a fejjel, remélem azért már jobban vagy lelkileg!!!!


Én változatlanul stagnálok. Már nem is érdekel. Dehogynem, a francba! 2-3 kilót kellene még leadni, de olyan makacsul ragaszkodik hozzám, hogy csak na. Jövő hónapban veszek kondibérletet, aztán go.


Szép napot mindenkinek, üdv: Szilvi

2181. clugie
2011. jún. 7. 10:37

Bizony nem pörögnek a hozzászólások mint régen, de összességében azért elég sikeresek voltunk/vagyunk, ezen a fórumon, és ez a lényeg! Ha összeadnánk az október óta leadott kilóinkat tuti túlmenne a 100-on. :)))


Smukky, nagyon ügyi vagy, hogy tartod a 65-öt! Én megragadtam itt a 71-72 kilónál. Leginkább én is súlytartón vagyok, de végre van kedvem mozogni.


Kicsibéka, nagyon nehéz lehet most Neked! De ne add fel a céljaidat! Én drukkolok Neked!!!

2180. judy1974 (válaszként erre: 2179. - Kicsibéka)
2011. jún. 6. 11:53

Szia!

Őszintén sajnálom, hogy ezt kell hallanom! Fel a fejjel, kitartás, tudom nem könnyű!

Most nem is kérdezlek a zumbáról ,ha lesz kedved, majd írj róla és vigyázz magadra!

Szia, szebb napot!

2179. kicsibéka (válaszként erre: 2167. - Judy1974)
2011. jún. 4. 11:18

Sziasztok!


A zumbatanfolyam hihetetlen jó volt. Nagyon kemény 2 nap volt, de megcsináltam. :)

Viszont ahogy Pestről hazajöttem olyan mintha nem az én életembe jöttem volna vissza.

A párom (mostmár csak exem), 4,5év SzERELEM után úgy döntött, hogy belefáradt a kapcsolatunkba.

2 hete nem találom a helyem, olyan vagyok, mint egy zombi. De el kell engednem, és azt szeretném,ha boldog lenne, csak én pusztulok bele.

Így most fogyóznom sem kell, mert nem igazán tudok enni. 2 hét alatt fogytam 6 kilót.

És így most sajnos a zumba sem megy, mert nem érzem azt, hogy tudnám hozni azt az életérzést ami ahhoz kell, hogy jó órákat tartsak.

Szóval csajok légyszi drukkoljatok nekem, hogy helyrebillenjen az életem!

2178. smukky
2011. jún. 3. 21:12

Sziasztok!

Nem tűntem el én sem, csak úgy voltam, mint Szeszil... Sorry... :)

Miután elértem a célom (65 kg), új célt tűztem ki (60 kg), viszont amióta ezt elhatároztam, azóta átváltottam súlytartó üzembe :D (túró rudi, anyukám féle zserbó, stb..) Viszont ha már lelkifurdim van, és elhatározom magam, és visszatérek az update-hoz, 1 nap alatt lemegy akár 70 dkg is...Szóval szépen állok a 65ön, és megtanultam, hogy mik a határaim. Imádom az update-ot :D

Legújabb imádatom: sült zöldségek :) Gomba, cukkini, répa, hagyma, karfiol. Fűszerek, fólia alatt puhitani kicsit, utána rápiritani! Nyami-nyami! Próbáljátok ki! )

Jaa...és nem mozogtam már kb. 2 hónapja semmi céltudatosat. Fűnyirás, gereblyézés, csempeleverés, törmelék kihordás viszont van :)

2177. clugie
2011. jún. 3. 09:23
Ez egy jó befektetés! :) 38-as? A 40-ről is csak álmodozom... Viszont a 42-esek fele már jó rám , és ez nagyon klassz, mert ősszel még 44/46-os volt a méretem.
2176. szeszil74
2011. jún. 2. 22:39

Ma vettem magamnak egy mikroszálas 3/4-es fitnessnadrágot, 38-as méretben! Nemrég fel is avattam, 40 perc Norbi Aerobzóna + 20 perc Réka popsi. Tök jó, mert nem látszik benne, hogy izzadok. IMÁDOM!

Jó éjt mindenkinek!

2175. clugie
2011. jún. 2. 17:05

stagnálunk és pangunk, na szép! :))

Nem találtam a facen, volt egy, de azon nem volt kép. Szeszil engem inkább motiválnak az elhízott csajok, mint a jóképű hapsik. Ha ilyen brutál csajokat látok, aznap már sose nassolok, mert attól rettegek, hogy egyszercsak azt veszem észre, hogy a 22-es ruhák is ki szűkek. Nem vagyok normális ugye?

2174. szeszil74
2011. jún. 2. 13:31

Sziasztok!


ITT VAGYOK! Ránézek én a fórumra minden nap, csak a nagy pangás láttán nekem sem volt sok kedvem a nagy büdös semmiről írni!

STAGNÁLÁS!De júliusban, ha szabadságon leszek, veszek egy kondibérletet, és heti legalább 3x elmegyek.

Képzeljétek, hétfőn itt volt Debrecenben az egyik konditeremben Szentgyörgyi Rómeó, és elmentem az órájára. Egy óra latin aerobic, nagyon jó volt, és a végén még ajándékot is kaptunk. Floriol olajat egy Kiskegyed feliratú "shoping bag"-ban :))))

De helyes pasi..... hmm........

Fotó is készült, fenn van a faceb...on (Corpus Fitness) akit érdekel. A csoportképen ott guggolok Rómeó mellett bal oldalon.


Az uramtól pedig kaptam L-Carnitin itókát. Használ valaki?

2173. judy1974
2011. jún. 2. 13:04
nem baj, mert a lassan leadott kilók lenn is maradnak, hacsak nem szalad el veled a ló. Nekem a legtöbb fogyásom eddig 62-ről 55-re ez 4-5 éve volt, és idén febr. körül kezdtem ismét58-59-kilóról, most 55.6 vagyok, de szerintem csinálom tovább, megkísérlem az 52-53-at. Ennyi mondjuk szerintem gimisen sem voltam. Menyasszony koromban voltam 55. Ja és 162 cm vagyok ehhez.
2172. clugie
2011. jún. 2. 09:49

Ma reggel csak 71,4 voltam, ha ezt nézzük majdnem megvan a 10kg fogyás október óta. Nekem ez hatalmas eredmény, de persze szeretnék majd 65-68 kg-ra lemenni, nekem ennyi lenne az ideális.

Egyébként én az a típus vagyok akinek nagyon nehezen jönnek fel és mennek le a kilók, így észrevétlenül szép lassan tudok meghízni és hosszú hónapok kellenek a fogyáshoz is. :))

Te mennyit adtál le?

---------------------------

Többiek hol vagytok??????

2171. judy1974 (válaszként erre: 2170. - Clugie)
2011. jún. 1. 23:58

az elég elkeserítő, ha megáll a fogyás. Ez csak átmeneti, aztán ism. beindul, csak akkor nem szabad feladni. Én ha megkívánom, megeszem a fagyit is, bár én már elértem amit akartam, most kicsit még lejjebb toltam a célt, úgyhogy nálam minden egyes minusz kiló már plusz. (jól megmondtam, mi?)

De sokat is mozgok, függetlenül attól, hogy sokat nem kell fogynom. Szeretek mozogni!

2170. clugie
2011. jún. 1. 21:16

Nekem a kis pálcikás fehér csokis a gyengém, na meg a mandulás. :) Tuti azért kattantam rá mert már hiányzott a csoki az életemből.

Ma gyalogoltam egész nap, így megvolt mára a sport.

72kg állok már jó ideje...

2169. judy1974 (válaszként erre: 2168. - Clugie)
2011. jún. 1. 12:42

Nincs kedvenc, pálcikás, tölcséres, minden jöhet.

Tegnap este is egy kimerítő, intenzív egy órás tekerés után befeküdtem a kádba egy csokis jégkrémmel (mondjuk az a kicsi fajta)

de nem volt lelkiismeretfurdalásom, mert tudom, hogy ledolgozom.

A futásnál pedig nagyon inspiráló tud lenni egy jó kis cipő. Nálam bevált!

2168. clugie
2011. jún. 1. 11:01

Nekem a futás valahogy nem megy. 1-2 alkalom után feladtam, pedig anno ez volt a kedvencem. A bringázás viszont jó kis családi program, ha pedig egyedül megyek még pihentető is :)

Judy! Melyik a kedvenc jégrémed? ;)

2167. judy1974
2011. máj. 31. 10:10

Szia! ügyes vagy hogy leszoktál a jégkrémről. Az nekem nem megy, csak próbálom csökkenteni (tehát nem mindennap eszem) Csináltam UL fehérjeturmixból fagyit, de az azért nem olyan. Mindegy a súlyom akkor is mozog lefelé szép lassan, úgyhogy annyira nem izgat. Én is sokat bringázok, futok, tornázok!

Kicsibékára kiváncsi vagyok, de nagyon eltűnt amióta csinálta a zumbaoktatóit. Pedig szívesen hallanék a tanfolyamról.

Remélem mindenki jól van, és sikeres a fogyija (súlytartása)!

Szép napot nektek!

2166. clugie
2011. máj. 31. 10:05

Sziasztok! Nagyon leszoktunk a fórumozásról! :)

Jelentem nem híztam! Leszoktam a jégkrémről és sokat bringázok mostanában.

Ti hogy vagytok? Mi a helyzet a kilókkal? Smukky? Bebozi? Manócska? Szeszil? Kicsibéka?

2165. clugie (válaszként erre: 2164. - Szeszil74)
2011. máj. 20. 10:38
Igyekszem majd udatálni, már az is haladás, hogy felismertem a problémát! :)
2164. szeszil74
2011. máj. 20. 09:03

Clugie: IRGUM-BURGUM! Egy darabig mehet a kihágás, de utána szép lassan tessék visszaupdatesíteni magad (de ronda így leírva) :)

Nagyon hamar visszaszöknek ám a nehezen leadott kilók, hidd el...

2163. clugie
2011. máj. 19. 21:47

Csajooook!!! Képzeljétek totál feladtam, napok, sőt lassan hetek óta csak zabálok és egyre többet.

Ma pedig vacsi után még benyomtam 2 jégkrémet is. Azon kaptam magam, hogy már nincs lelkifurdalásom sem. Ez már a vég!!! :( Hízni még nem nagyon híztam, de, ha ez így megy....

Olyan jó volt amikor pár hónapja biztattuk egymást és együtt fogytunk...

Pedig képzeljétek kapom ám a dicséreteket, mindenki látja, a majdnem 10kg különbséget. :)

2011. máj. 15. 11:00

kösziiii:):)

Én ismerem az Update-t,de megígértem neki,hogy szerzek neki másoktól is infókat:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook