Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2011. febr. 21. 17:11
sziasztok én is nagyon várom már hogy tavasz legyen
1680. Shirley2 (válaszként erre: 1679. - Rebeka2011)
2011. febr. 21. 15:23
Én is így voltam vele. Kb. 3 hete nem fogytam egy dekát sem, de most úgy néz ki beindult ismét. Nekem már nem kell sokat fogyni, ezért csak vánszorognak a kilók.
1679. Rebeka2011 (válaszként erre: 1677. - Shirley2)
2011. febr. 21. 15:14
De jó! Gratula! Én most platón ücsörgök, de amíg nem hízom, addig nem vagyok elkeseredve. A nadrágom rám jön, ez a lényeg :-))))
1678. Shirley2
2011. febr. 21. 14:21
A kódokhoz annyit fűznék hozzá, hogy én személy szerint a 3 kódos rendszert használom. Nekem az már bevált, és bár olvastam az utolsó könyvet, de úgy döntöttem nem változtatok. Persze ezzel nem azt mondom, hogy hülyeség a kódok variálása, csak nekem ez már bejött, megszoktam, mostmár ennél maradok. :)
1677. Shirley2
2011. febr. 21. 14:15

Sziasztok!

Én is itt vagyok ám. Ismét megmozdult a mérleg lefelé, annnnnnnnnyira boldog vagyok! :D


Üdv az újaknak! Csak bátran vágjatok bele az update-be, menni fog! Ez egy hatásos életmód. :)

Én is szívesen segítek bárkinek bármiben, ha kérdés van esetleg. :)

2011. febr. 21. 13:20
Azért megnézném az emberek arcát, ha meglátnának minket tüllszoknyában táncolni a hóba. A véleményükre jobb, ha nem is vagyunk kíváncsiak!!! :):):):):)
2011. febr. 21. 13:15
Szerintem én se lennék piskóta!!!!!!!:)
2011. febr. 21. 13:13

Köszi, megkaptam!


Én pont jól néznék ki tüllszoknyában :-)))) amint tavasztáncot járok a hóban :-)))))

2011. febr. 21. 13:10
ÉN MÁR PEDIG ÚGY DÖNTÖTTEM LEGYEN TAVASZ ÉS KÉSZ EL IS KÜLDTEM NEKTEK JEL FORMÁJÁBAN
2011. febr. 21. 13:05

Helló új Lányok!!!


Tolna megyében is esik a hó, pedig már igazán elkelne egy jó kis napsütés. A tavasztánc ötlet tetszik, csak nem tudom, hogyan kell el táncolni, sőt ha kell tüllszoknyát is húzok és abba járom el csak LEGYEN MÁR TAVASZ!!!!!!!!!!!!;)

1671. smukky
2011. febr. 21. 12:49

Sziasztok!

Örülök a sok csatlakozónak! Higyjétek el, sikerülni fog! Mi vagyunk rá az élő példák (mi is :) )

Szeszil! Milyen volt az első munkanap?

1670. bebozi
2011. febr. 21. 12:24
Oké,megpróbálom megszerezni,nem vagyok az a sértődős fajta(az igazságért)nekem sztem a kenyér lesz a legnehezebb.Nálunk is esik,tegnap írtam a fb-ra várom a tavaszt,ismerősöm írta vissza járjunk tavasz táncot.Szerintem valamit nagyon elrontottunk...:)
1669. Rebeka2011 (válaszként erre: 1667. - Szeszil74)
2011. febr. 21. 12:14
Nap????? A csücskét sem látjuk :-(((( Zuhog a hó Pest megyében.
1668. Rebeka2011 (válaszként erre: 1666. - Bebozi)
2011. febr. 21. 12:12

szeszilnek igaza van, szerintem is a Norbi duci tréninggel kellene kezdeni. Nem hiszem, hogy ez megbántás lenne bárkinek is, én is ezzel kezdtem, mert ha az ember el van szokva a mozgástól, nem szabad hirtelen túl erőssel indítani.


Nemrég megkaptam a kövér ember nem bűnös c. opuszt, ebben ár csak 2 kód van. Ebben írja egyébként norbi a rob falgin elmélet lényegét:

1. Ha finomított cukrot, szénhidrátot eszünk, akkor az inzulin működésbe lép. Első körben kielégíti a szervezet energiaigényét, a vércukrot eljuttatja a sejtekhez. De mert persze túl sokat eszünk, a többivel feltölti az izomzatban és a májban lévő szénhidrát raktárakat. Majd ami még mindig maradt, azt zsírrá alakítja és eltárolja rosszabb napokra.

2. A glükagonnak az inzulinnal ellentétes funkciója van. A glükagon lebontja a testzsírt cukorrá, amit a testünk eléget.


Vagyis ha nem adunk neki cukrot és lisztet, kénytelen lesz bontani :-)))) Norbi szerint a testünk 2-3 nap alatt feléli a szénhidrát tartalékokat a májból, aztán kénytelen a zsírraktárakhoz nyúlni, mivel kell az energia.


Ennek megfelelően már csak fogyási napokra ajánlott ételeket és fogyási napokon tiltott ételeket sorol fel.

1667. szeszil74
2011. febr. 21. 11:52

Hol éltek Ti? Szibériában? Hóesés??????????

Nálunk 7 ágra süt a napocska, bár hűvös van.


Üdv. az újaknak!!!!!


Bebozi: nehogy egyszerre akarj mindent!!! Szép lassan, fokozatosan. Először csak próbáld meg fokozatosan kiiktatni az étrendedből a cukrot és finomlisztet. Ez a legfontosabb. Aztán egy kis mozgás sem árt, Neked kezdésnek Norbi Duci Tréningjeit javaslom. Nehogy megsértődj, de ez a legkíméletesebb egyenlőre. Aztán később jöhet a többi is.

Folyadékfogyasztás!!!!! Napi minimum 2 liter. Bagoly mondja verébnek, nekem ez sosem jön össze.


G-VJ: kíváncsi leszek, hogy ízlenek az Update termékek.


Jövő hétre kértem a nyeremény Update menüt a melóhelyemre, nagyon kíváncsi leszek.


Most búcsúzom, gyorsan megebédelek, aztán irány a fodrász. Szép (inkább csak szebb) szeretnék lenni holnapra. Aztán este szülői a bölcsiben. Mai torna kizárva. Esetleg este egy kis taposás.


Puszika Nektek!

1666. bebozi
2011. febr. 21. 11:47
Köszi már attól meghatódtam,hogy ilyen gyorsan reagáltatok ez erőt ad.Megvan a2005-ös zsebkönyv,-10kg/hó-t is megkaptam kölcsön.
1665. 7d6739e46c (válaszként erre: 1662. - Bebozi)
2011. febr. 21. 11:23
Szia,szerintem a lényeg.hogy ne akarj mindent elsőre megváltoztatni,hanem először csak apró dolgokat.Aztán ha lesz sikerélmény,majd újabb dolgokat.ilyen súlynál lesz sikerélményed hamar és az erőt ad a folytatáshoz.
2011. febr. 21. 11:19
sziasztok csajszik ujra vagyok csak nem volt netem
1663. Rebeka2011 (válaszként erre: 1662. - Bebozi)
2011. febr. 21. 11:10
Szia! Jó, hogy jöttél. Egyszerűen csak kezdd el, kis lépésekkel. Megvan Norbi valamelyik könyve neked?
1662. bebozi
2011. febr. 21. 11:02
Sziasztok én most csatlakoztam hozzátok,most kezdem a Norbi updatet igaz még nem vagyok képben.Nagyon muszáj elkezdeni,mert katasztrófa vagyok. :( Itt olvastam egy-két adatot hát én bálna vagyok hozzátok képest.:( (144KG-170CM)Booorrrzzaaasztooo!!!Segítsetek,hogy kezdjem!!!
2011. febr. 21. 10:38
Sziasztok!Most rendeltem egy pár Update cuccot a biotill honlapjáról.Holnap után megyek érte,már nagyon várom!Kíváncsi vagyok!Itt nálunk az egyetlen Update bolt eléggé kihalt,nem sok minden van.Múltkor vetem náluk pizza lapot,tegnap azt akartunk vacsizni és penészes volt,pedig még volt 2 nap a szavijából.
2011. febr. 21. 10:20
Köszönöm a kedves fogadtatást - a hó itt is hull :-(((, pedig tegnap láttam, hogy a téltemető virág kis sárga feje már kibújt!!!!
1659. clugie
2011. febr. 21. 10:18
Nálunk is esik, pedig már nagyon, de nagyon várom a tavaszt!!!!
1658. smukky
2011. febr. 21. 10:05

Sziasztok!

Rebeka! Üdv köztünk, remélem te is sok jó tapasztalatot osztasz majd meg velünk :)

2 kód? Ez érdekes...Mondjuk nekem a 2-3 kód kicsit összeolvad, csak reggelente eszek ilyeneket, de akkor nem figyelem, hogy kettes -e vagy hármas...

Szeszil! Sok erőt és kitartást kivánok, de tudom, hogy úgysem lesz semmi gond! Ügyes csaj vagy!

Clugie! Örülök, hogy visszatértél :) Meglátod, megint szépen meg fognak indulni a kilók lefelé, és újra magabiztos és kitartó leszel! :)

Kivagyok a mai időtől.. Nálunk esik a hóóóó :(

1657. clugie
2011. febr. 21. 09:45

Sziasztok! Itt vagyok,

3 napi szénhidrátzabálás után, mostmár igyekszem visszatérni hozzátok.

Nem akarom feladni csak elegem lett a rám nehezedő terhekből.

Tegnap reggel még barackbefőttet ettem tejszínhabbal, de azóta csak update!!! Tornázni viszont semmi kedvem és ez lassan egy hete így megy. Lehet, hogy ez ilyen tél végi depi nálam,

de nagyon nem vagyok önmagam...

Bízom benne, hogy átvészelem a szénhidrát elvonás kritikus 3 napját és könnyen visszatérek az update-hez, az akarat megvan.

Olyan jól esett amit írtatok, köszönöm!!!! Ez erőt ad!

Manócska! Nagyon örülök, hogy minden okés a pároddal!!! Ez a legfontosabb!!! Nehogy eltűnj ám!!!!

Rebeka! Üdv köztünk! :)

1656. szeszil74 (válaszként erre: 1655. - Rebeka2011)
2011. febr. 21. 09:00

Igen, én is olvastam. Bár szerintem a régi kódos módszerrel is kitűnően működött a fogyás, de hát gondolom nem szórakozásból módosította.


Kellemes napot mindenkinek!!!


LÁNYOK!!! Holnap kezdem a melót, drukkoljatok!!!!

1655. Rebeka2011 (válaszként erre: 1654. - Szeszil74)
2011. febr. 21. 08:37

Köszi, és köszi a privit is!


Norbinak van ez a legutolsó könyve, amiben gyakorlatilag már csak 2 kódot tartott meg: amit fogyáskor lehet enni, és amit nem. Nekem ez a könyve a szimpi most.

1654. szeszil74
2011. febr. 20. 16:30

Sziasztok!


MANÓCSKA! Örülök, hogy jelentkeztél, kiöntötted a lelked, biztos könnyebb egy kicsit!

Nem semmi, ami Veled (Veletek) történt az utóbbi időben, 10 éve nekem is volt hasonló sok rossz az életemben, és csak az tartotta bennem a lelket, hogy ott volt az akkor 2 éves gyerekem, vele kellett foglalkozni, rá kellett koncentrálni, őérte kellett talpon maradnom!!!!!! Fel a fejjel, csak egészség legyen!!!!!


A sült szalonna amúgy is engedélyezett :)))


Rebeka: Isten hozott közöttünk! Remélem jól fogod érezni magad. Ha bármiben tudunk segíteni, csak szólj, akár priviben is!!!! Remélem a többiek nevében is szóltam.


Én is a Norbi módszerével + tornával adtam le 15 kilót. Hidd el, menni fog!!! Szép lassan, kitartóan, türelemmel.

A paleo táplálkozásról egyébként én is sok jót hallottam már.

2011. febr. 20. 14:08

Sziasztok! Szeszi74 hívott át, mert egy eléggé gyéren csordogáló fórumban voltunk.


Én valójában a cukorbeteg párom miatt kezdem tanulmányozni a paleot meg Norbi diétáját. Végül gyakorlatilag paleozunk, de Norbitól is ellestem pár jó dolgot, pl. a kenyerét veszem, amikor már nagyon kenyérhiányunk van, vagy nincs kedvem paleo pótkenyereket sütögetni.


Nemrég az akupunktúrát is segítségül hívtam, így leadtam ajdnem 5 kilót, most ennek a megtartásával és további, most már lassabb tempójú fogyással próbálkozom. Nekem egy volt kolléganőm csodálatosan lefogyott a norbi menüvel és sporttal.

1652. smukky
2011. febr. 20. 11:28

Szia Manocska!

Nagyon örülök, és megnyugodtam, hogy jelentkeztél! Sajnálom a veled történteket! Teljesen érthető, hogy szüntetet tartasz! Első a lelki egyensúly! A sült szalonnával csorgatod ám a nyálam :)

Remélem hamarosan minden rendben lesz körülötted, és újúlt erővel megint birtokba veszed jó pár hétre a kis házi versenyünk első helyét :)

És nagyon bölcsen gondolod, hogy mások miatt nem adod fel az álmod!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook