Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? fórum

Norbi Update diéta 2010. október 5-től! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1831. Vivienke30 (válaszként erre: 1827. - Kicsibéka)
2011. márc. 1. 08:34
szia!!!hát én stagnálok 95kilo vagyok nem mozdul a mérleg!!!ma még nem is ettem semmit
1830. szeszil74
2011. márc. 1. 07:47
Nem megszereztem, hanem elvégeztem a körmös tanfolyamot. Hiába, még korán van.
1829. szeszil74
2011. márc. 1. 07:46

Sziasztok!

Smukky: pár éve én is megszereztem a körmös tanfolyamot :))) Igaz, akkor még nem volt meg a kisebbik leánykám. De a tanulás így is kikészített. Öreg vagyok én már ehhez :)))))


Este finom babgulyást fogok főzni pipiciciből, kevés füstölt hússal, sok zöldséggel, update csipetkével v. nokedlivel. Aztán - mivel van 3 maradék tojásfehérjém - szerintem egy kis madártejet fogok összedobni tojássárga nélkül, vaniliapudinggal.

Sajna a torna nálam kimaradt, mióta dolgozom, csak egyszer taposóztam. De hiányzik a mozgás nagyon.

Megpróbálom délután apát rábeszélni, hogy legalább 40 percre foglalja le a pindurit, hogy tudjak tornázni. Csak hát nálunk a helyhiány a nagyobbik probléma :((

1828. kicsibéka (válaszként erre: 1824. - Smukky)
2011. febr. 28. 23:20

Kicsit irigyellek a tanfolyam miatt!

Én is szinte minden évben elgondolkodtam rajta pár éve,csak sajna nagy befektetés és családi támogatás kellene hozzá.Nekem ez sajna nem nagyon van! :(

De a remény hal meg utoljára! :)

Addig meg a barátnőimen gyakorlatozok. (Általában én vagyok mindenki fodrásza, körmöse, sminkese...)

1827. kicsibéka (válaszként erre: 1822. - Vivienke30)
2011. febr. 28. 23:17

Én benne vagyok! :)

Épp most rotyog a holnapi káposztám! (igen, tudom, hogy 11 óra múlott, csak nekem a kaszinó miatt nagyon fel van borulva az időérzékem).

Legtöbbször ha van még energiám, akkor ilyenkor főzök, az anyósomat nagyon ki tudom borítani ezzel! :D

Már alig várom, hogy meglegyen a zumba dvd-m és akkor azt is fogom nyomni! (Megkértem az egyik barátnőmet, hogy írja meg nekem, mert nekünk behalt az írónk vagy én vagyok béna)

Te most hogy állsz Vivi kilóügyileg?

1826. bebozi
2011. febr. 28. 21:58
Smukky:szerintem előtte hatásosabb a pálesztől ugyis kidőlünk utána már nem bírunk enni!!! :D Ezek szerint nem csak a vérnyomást huzza le,hanem a kilókat is??:D :D :)))
1825. Vivienke30 (válaszként erre: 1824. - Smukky)
2011. febr. 28. 19:04
az tök jo a körmös tanfolyam fizetös vagy ingyenes?
1824. smukky
2011. febr. 28. 19:03

Sziasztok!

Clugie! Körmös okj-s tanfolyamra járok, és úgy adódott, hogy néha vasárnaponként is kell menni. Tanulni még nem nagyon kellett, igy megy gyerek mellett. Ameddig suliban vagyok, addig meg az apjával van legalább :)

Vivi! Örülök, hogy jobban vagy!

Ezek szerint akkor nem csak én szülinapoztam 7végén :) Szombaton szinte csak az update sütikből, tortából ettem egész du. meg este, amit azért leöblitettünk néhány pálinkával. Hihetetlen, de reggelre -40 dkg val voltam kevesebb :) Aki fogyni akar, az kaják után igyon 3 cl pálinkát :) Nálam legalábbis hatásos, ha néha leguritok egyet :)

1823. Vivienke30 (válaszként erre: 1819. - Bebozi)
2011. febr. 28. 17:57
köszönöm szépen már jobbsn vagyok
1822. Vivienke30 (válaszként erre: 1820. - Kicsibéka)
2011. febr. 28. 17:57
kezdjük ujra én is holnaptol szigorubban veszem
1821. Shirley2 (válaszként erre: 1820. - Kicsibéka)
2011. febr. 28. 16:44
Hajrá, csak vágj bele bátran! :)
2011. febr. 28. 16:16

Helló csajszik!


Én ma nagyon elkeseredtem! Ráálltam a mérlegre és majdnem 84 kilót mutatott! :S

Úgyhogy már tényleg nem csak halogatom az életmód változtatást meg kifogásokat keresek, hanem belevágok keményen az update-ba!

Nemsokára el is kezdem csinálni az update székelykáposztámat! Úgy tervezem, hogy az lesz a holnapi meg talán a szerdai menüm!

Már alig várom! :)

Most megyek boltba, beszerzek egy pár ultra U1-es kaját meg alapanyagot!

1819. bebozi
2011. febr. 28. 16:03

Vivienke: jobbulást!

Tinana Szeszil: tudjátok van az a mondás nem azt kell nézni mit mondanak,hanem azt,hogy ki mondja!!:)

Rebeka köszi még meggondolom!!!(Csak félek meg ne álljon a növésben!):-))))

Tinana én rakott zöldbabot csináltam az is fini lett,én kis naiv azt hittem megvan akajám a hétre 1-2napra,de a kis családom lecsapott a tepsire,még apának is bejött,pedig tiszta u1-es volt!Nagyon várom a pénteki mérést addig nem merek mérlegre állni!!!Szép napot nektek és jó fogyást!!!:)

2011. febr. 28. 13:23
sziasztok hétvégén nagyon beteg voltam valamivel elrontottam a gyomrom vagy virusos valami.tegnap nem kellett semmi kaja
1817. bfec7fb205 (válaszként erre: 1816. - Shirley2)
2011. febr. 28. 11:37

Ja, legjobb az ilyen egy olyan kollégában, aki 45 kg. vasággyal együtt,kiporciózza otthon a családnak a kaját,:"Csak ennyit ehetsz!".

Az én férjem ki is akadna, ha közölném vele, hogy csak egy tányér bablevest ehet, s este már csak egy almát egyen. Mondjuk soha nem is jutna eszembe beleszólni a kajálásába, az a másik. S napi nyolc órában összezárva egy ilyen kollégával, aki örökké azt meséli, hogy a gyerekek már megint mennyit zabáltak,nem tud eleget főzni, (fél kiló húsból csinált pörköltet, s nem maradt másnapra pedig úgy tervezte) s a férjének - aki tök átlagos testalkat - fogynia kéne. S tudom, hogy a szemében még 70 kilósan is egy hájas disznó lennék, aki nem képes kontrollálni magát.


S ráadásul itt két ilyen kolléganőm is van, ennek a másiknak összesen 20 dkg plusz zsír van a hasán, s örökké simogatja, hogy milyen kövér...na ettől hányni tudnék, közben meg a föld alá süllyedek, hogy akkor mit szóljak én, vajon mit gondolhat az én hasamról???

1816. Shirley2 (válaszként erre: 1815. - Szeszil74)
2011. febr. 28. 11:12
Ne hallgass a sógornődre... "imádom" az ilyen bunkó embereket... sajnos én is ismerek párat. :(
1815. szeszil74
2011. febr. 28. 11:04

Sziasztok!

Shirley: gratulálok, gondolom hízott a májad a dicsérő szavaktól.

Clugie: nehogy azt hidd, hogy csak Te szülinapoztál, én az anyám 70. szülinapján voltam. Sütöttem neki egy halom (fehérlisztes) pogácsát, (ezt szereti a lelkem), de nem ettem belőle.

A tortából sem!!!! Viszont sütöttem magamnak kókuszkrémmel töltött diétás piskótát, azt majszolgattam. A sógornőm fikázott is, hogy majd alábbhagy ez a nagy lelkesedésem a fogyókúra iránt, stb., hasonló "kedves" beszólásai voltak.

Mondtam is neki, hogy örüljön, hogy ő ilyen szerencsés alkat, elég nagy baj az nekem, hogy így kell élnem, hogy kinézzek valahogy. Hülye bunkó!!!! Brrr. Gyűlölöm.


Tinana: ez a rakott brokkoli jól hangzik, el fogom készíteni.


Lekopogom, a kicsit engedte a doktornő bölcsibe, remélem nemcsak egy-két napról lesz szó.

1814. clugie
2011. febr. 28. 10:42

Látom nem csak én szülinapoztam a hétvégén,

pénteken a kisfiam legjobb barátjának, szombaton pedig a kisfiamnak volt a szülinapja. Mindkét bulin ettem 1-1 szelet tortát, de ezt leszámítva jól álltam a sarat. Most persze megint jött a bűntudat meg + 0,5kg, bár nem hiszem, hogy ez 2 szelet tortától lenne. Szerencsére májusig nem ünneplünk már :)

Ma csirkeszárnyat sütök, még nem tudom mit eszek hozzá.


Shirley, nagyon klassz lehetett a döbbent arcokat látni. Ennél jobb igazolás nem kell!


Smukky, Milyen suliba jársz? Hogy bírod a baba mellett?

2011. febr. 28. 10:07

Csináltam rakott brokkolit.

Rizs nélkül, csak főtt tojással raktam le, s pár szelet sonkával. A tejfölbe kevertem sajtot és egy nyers tojást, ezzel öntve nyakon a brokkolit. Fincsi, s karfiollal, vagy karfiollal felesben is jó!

Mindenkinek további jó fogyózást!

1812. Rebeka2011 (válaszként erre: 1799. - Bebozi)
2011. febr. 27. 18:03

Te tényleg egy hős vagy!


Miért nem tornázol előtte? Sajnálod szegény gyerektől azt a kis szórakozást? :-)))))

1811. smukky
2011. febr. 27. 17:46

Sziasztok!

Kicsit el voltam úszva az utóbbi napokban...Pénteken egész nap sütöttem, szombaton meg ma suliba voltam :S

Szépen gyarapodunk! :)

Shirley! Én mondtam, hogy nem fognak megismerni :) Biztos nagyon-nagyon jó érzés volt! Gondolom ez is hatalmas löketet adott! :)

1810. eper75 (válaszként erre: 1794. - Smukky)
2011. febr. 27. 16:54
Szerdán én is akartam kenyeret sütni, de 2 óra üzemelés után a kenyérsütő felmondta a szolgálatot:(
1809. eper75 (válaszként erre: 1806. - Shirley2)
2011. febr. 27. 16:52
Ez nagyon jóóó lehetett, hogy leesett az álluk:)
1808. eper75
2011. febr. 27. 16:48

Sziasztok!


Sajna egy kis bűnözéssel telt a hétvége:((ünnepeltünk). 5 hét után máris ettem olyat, amit nem kellett volna. Szerencsére nem híztam, ugyanott vagyok, mint 1 hete. Holnaptól visszaállok a rendes kerékvágásba!:)

1807. Shirley2 (válaszként erre: 1805. - Szeszil74)
2011. febr. 27. 11:33
A tekercselésnél nekem is ez volt a gondom. Fél óra mire rendesen betekerem a lábam, aztán 10 perc múlva már csúszik le az egész...
1806. Shirley2
2011. febr. 27. 11:32

Sziasztok!

Tegnap meg volt az osztálytalálkozónk. Háááát... nagyon jó volt. :D A többség szinte meg sem ismert. Azok az arcok.. !

Az osztályfőnök pedig egyáltalán nem ismert meg. Konkrétan köszönni is csak akkor fordult oda hozzám, mikor látta, hogy a többiek azért csak ismernek valahonnan. Először azt hitte, hogy az egyik osztálytársam rokona vagyok, vagy valami ilyesmi. :D

Azért a döbbent arcért már megérte elmenni. :D


És még csak nem is bűnöztem kaja terén. Roston csirkemell sajtokkal sütve, grill zöldségekkel. :)

1805. szeszil74 (válaszként erre: 1804. - Kicsibéka)
2011. febr. 26. 19:09

Én egyszer próbáltam betekercselni magam torna közben, de úgy csörgött, zörgött, hogy zavart. Arról nem beszélve, hogy mikor izzadni kezdtem, lecsúszott rólam. Pedig volt rajtam nadrág is.


Ami még nagyon hatásos, az a paprikakrém, és arra rá a tekercs. K...ára csíp, de hatásos. Viszont nagyon sokat kell hozzá inni, hogy a méregtelenítés jó legyen.

1804. kicsibéka (válaszként erre: 1799. - Bebozi)
2011. febr. 26. 18:38

4 ütemű fekvőtámasz? Én?

Abban is elfáradok ha a páromat nézem mikor ő csinálja!

Én sajnos hogy őszinte legyek 1 normális fekvőtámaszt sem tudok megcsinálni! :(

Csajok!

Szerintetek hatásosabb a torna,ha betekercselem magam hozzá?

Vagy azon gondolkodtam, hogy beszerzek egy "izzasztóruhát" vagy minek mondják.

Szerintetek?

1803. szeszil74 (válaszként erre: 1800. - 41fba44979)
2011. febr. 26. 16:04
Nagyon szívesen!
1802. szeszil74 (válaszként erre: 1799. - Bebozi)
2011. febr. 26. 16:04

Bebozi!

Megírtuk Norbinak a fogyással kapcsolatos sikertörténetünket, fotókat mellékelve, és minden héten kisorsolnak egy embert, aki egy hétig ingyen kapja az U14-es menüt. (Napi 4x étkezésre)

Kutya finom!!!!

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook