Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyásznő Budapest III. kerületében fórum

Nőgyógyásznő Budapest III. kerületében (beszélgetős fórum)


6. jajjj (válaszként erre: 5. - Angéla19)
2013. nov. 13. 17:17
Köszönöm ezt is, mintha már olvastam volna a nevét. Utána nézek!
5. angéla19 (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2013. nov. 13. 16:47

Azt hiszem értem mire gondolsz, én is sokkal jobban szeretem a női orvosokat, mert általában empatikusabbak.

Nőgyógyászok között sajnos elég ritka, nekem egy valaki jött be:

Tsehai Nega, Róbert Károly Magánklinika XIII. kerület, ő nagyon kedves és amellett jó szakember is.

4. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2013. nov. 13. 14:46

Akiket írtam, ebből a szempontból is okésak. Én csak azért nem közülük választottam, mert munkatársi kapcsolatba nekem ez nem fér bele.

Remélem, megtalálod, akit keresel.

3. jajjj (válaszként erre: 2. - AnnaTimianyukája)
2013. nov. 13. 14:08
Nekem férfiakkal emberileg nem volt jó tapasztalatom, végtelenül kiszolgáltatva éreztem magam minden alkalommal mikor férfinél voltam, és soha nem éreztem egy percig sem, hogy megpróbálnának segíteni nekem oldódni. Nem feltétlenül az ő hibájuk, szerintem ember kérdése Egyszer voltam nőnél, ott ez jobb volt. Meggyőződésem, hogy férfiból és nőből is van akinél fáj, és van aki bunkó. Nyilván jó szakembert keresek, de olyat is, aki könnyebbé teszi a helyzetet számomra, hogy egyáltalán hajlandó legyek elmondani neki a problémámat, ne az legyen az egyetlen célom, hogy ki innen minél előbb.
2. AnnaTimianyukája (válaszként erre: 1. - Jajjj)
2013. nov. 13. 13:58

Szia!

Először is annyit mondanék Neked, hogy anno én is a női nőgyógyászokat preferáltam, majd miután az egyiknek köszönhettem az életem legfájdalmasabb rákszűrését, a másiknak meg egy ritka bunkó és sértő beszólást, mégis inkább a férfiaknál maradtam... nem olyan sokkal ezelőttig egy II. ker.-i magánrendelőben dolgoztam, ahol volt szerencsém 3 nőgyógyásszal is együtt működni, hidd el, jó szívvel ajánlom bármelyiket. Ha érdekelnek a részletek, kélek írj privit és leírok mindent.

2013. nov. 13. 13:44

Sziasztok,

III. kerületben, vagy a III. kerületből tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető kerületben (pl. XIII., II.) keresnék nőgyógyászt. Nőgyógyásznőt preferálnék, vagy nagyon empatikus férfi is szóba jöhet, akinél könnyű feloldódni.

Magánrendelő is ok. Szülés még nem aktuális, de olyat keresnék aki szülés levezetését is vállalja. Jó lenne valakinél megállapodni.


Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook