Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki tud Budapesten jó női nőgyógyászt? fórum

Ki tud Budapesten jó női nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
73. Lanni
2017. jún. 14. 11:04
Dr. Benkovics Júlia
72. life14
2017. jún. 4. 19:18
Dr Reszler Beata, Dr Brubel Reka, Dr Csibi Noemi, Dr Paczai Anita
2017. jún. 2. 20:26
Dr. Oláh Orsolya, évek óta hozzá járok én is meg többen az ismerősök között, nagyon szereti mindenki. Nem lekezelő teljesen partnerként áll az emberhez, és nagyon jó orvos is.
2014. aug. 24. 00:17

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni a nőgyógyászati magánrendelésre járóktól, hogy kb. mennyibe kerül a konzultáció és rákszűrés manapság?

69. Vivigr
2014. ápr. 23. 10:32

Sziasztok!


Talán vannak mások is akik cukorbetegen és korábbi nőgyógyászati betegségeik mellett is szeretnének babát.. Nekik tudom ajánlati dr. Turi Zsuzsannát, aki nőgyógyász-diabetológus, kimondottan problémásabb terhességekben is nagy a tapasztalata. Nagyon kedves, segítőkész doktornő. Én nyugodt szívvel ajánlom. Nem csak államiban rendel, hanem van magánrendelői praxisaa is a Nőgyógyászati Központ magánrendelőben. Körültekintő és profi, tányleg tapasztalt nőgyógyásznő.

68. ilcsi81 (válaszként erre: 1. - Lolca)
2014. ápr. 3. 10:15
Dr. Kovács Annát mindenképp tudom ajánlani. Az első szülésemnél férjemmel az ügyeletre estünk be (több itt nem részletezett ok miatt), nem volt fogadott orvosom, ennek ellenére 100%-osan lettem ellátva. Amíg a kórházban voltunk minden nap meglátogatott, érdeklődött, ellátott tanácsokkal. Csak jót tudok róla mondani!!!!!! Ha tehetem mindenképpen nála fogok szülni legközelebb is! Amennyire tudom a délpestiben dolgozik és a G1ben is rendel. Fiatal, mosolygós, végtelenül türelmes, és nagyon alapos. Kiváló szakember!
2014. febr. 12. 11:53

Én is új doki keresésben vagyok, illetve leszek. Most voltam rákszűrésen és borzasztóan megszenvedtem. Most és így 3 nap után is vérzek és a hasam is görcsöl. Már előre rosszul vagyok ha arra gondolok jövőre is ezt kell átélnem. Úgyhogy most pasiról női orvosra váltanék, hátha jobb.

Ha tudtok jó orvost Pesterzsébet/Soroksár környékén megköszönném.

2014. jan. 30. 19:19
Ja, bocs, félre értettem, már világos a kérdés:)
65. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 63. - Cullinan)
2014. jan. 27. 11:19

Inkább neked vannak szövegértelmezési problémáid! ;)


A férfi nőgyógyász olyan ember, aki férfi és emellett még nőgyógyász szakorvos is! :D A női nőgyógyász meg nő és nőgyógyász szakorvos! Nagyjából ennyi a megoldás, de ha magadtól nem is jöttél rá, elég lett volna végigfutni a válaszokat és máris kiderül, hogy mi volt kérdés! :D

64. tavasz007 (válaszként erre: 63. - Cullinan)
2014. jan. 26. 23:35
miért? nincs?
2014. jan. 26. 22:32
Ez a mondat nagyon tetszik:) Női nőgyágyászt keresel? miért, van férfi nőgyógyász is?:))))))))
2014. jan. 22. 08:39
kösziiii
61. mese habbal (válaszként erre: 60. - Tavasz007)
2014. jan. 20. 19:44

itt is megírom szívesen: Dr Rigó Barbara

A MOM parkban az oxivit centerben van a normál rendelése, hétfő délutánonként

60. tavasz007 (válaszként erre: 59. - Mese habbal)
2014. jan. 18. 22:12
koszi, megirnad nekem akar privatban, hogy kihez jarsz?
59. mese habbal (válaszként erre: 58. - Tavasz007)
2014. jan. 18. 21:24

szerintem nagyon változó lehet.. én tudok egy nagyon jó női nőgyógyászt, de sajnos ő is már csak magánban rendel.. van irdatlan drága rendelése is (kútvölgyi maternity-ben), de van "sima magánrendelése", ahol egyáltalán nincs elszállva... nekem pl egy átlagos vizsgálat, ahol csinált UH-t is a spirál ellenőrzése miatt összesen 7000 Ft volt. amikor rákszűrés, meg kenet meg minden van, akkor szoktam 10-11 ezret fizetni.

nála szültem anno, de akkor még rendesen rendelt a sote klinikán is, azóta is hozzá járok, de ha szülnék megint, akkor nem tudom mi lenne, mert az már így megfizethetetlen nála...

2014. jan. 18. 11:50

kicsit frissítek...

milyen árban van egy vizsgálat?

2013. máj. 13. 13:17
én is csak azt tom kihez ne menjetek :D most nekem is nagy dilemma ez :/ a sok idióta miatt viszont nem akarok meddő lenni vagy bármi a hanyagságuk miatt. A Rókusba Dr. Balogh Pálhoz ne menjetek! velem nagyon bunkó volt, hüvelygyulladással mentem oda és mikor kitágított mint egy tehenet és a fájdalomtól felszisszentem ezt mondta: "nem kötelező" (anyád!-már bocs). ráadásul az ien mindenféle asszisztensek ott mászkáltak el a lábam között (szószerint).
2012. jún. 21. 15:41
dr. Varsányi Hajnalka és dr. Bábinszki Ágota. Nagyon jó orvos és jó ember mindkettő. Én az előbbinél szültem, ő elfoglaltabb, magánrendelésés várni kell. Mindketten a Belvárosban rendelnek és az Istvánban és Telkiben dolgoznak.
55. Sibetti (válaszként erre: 54. - E32d76b828)
2011. dec. 14. 12:10
Dr. Mészáros Márta a Nyugatinál! Én nagyon szeretem!
2011. dec. 14. 10:59
én anno végigjártam A-Z...nincs
2011. dec. 14. 10:56

dr Pop Andrea

nála szültem az első gyerkőcöt, nála fogom a másodikat is. Az Istvánban rendel, a G1 intezetben van a maganrendelese (ez az egy szol egyedul ellene, 5 percre lakok az Istvan korhaztol, a g1 meg a varos masik felen van)

de o a legjobb :D

52. mese habbal (válaszként erre: 50. - BBabba)
2011. dec. 2. 09:01
meg kell erősítenem, én is hozzá jártam sokáig! sajna tényleg rengeteget kell rá várni... viszont ha valaki szülni szeretne, akkor tudni kell róla, hogy ő már nem vezet szüléseket.. én is sajnos azért jöttem el tőle, mert terhes lettem, és mondta, hoyg ő végigcsinálja a terhesgondozást, de szülést már nem vállal, így a Péterfyben ügyeleten szülten volna, ha nála maradok...
2011. nov. 30. 15:29

a lehető legnehezebbet kérdezted...ha nem lenne ott a "jó" könnyebb volna...

rengeteg zsé a létra tetejére eljutni és rálátni h nincs jó nőgyógyász...sok szerencsét

50. BBabba (válaszként erre: 41. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 30. 15:07
A VI. kerületi rendenelőintézetben (Csengery utca) Aszódi Ágnes doktornő nagyon kedves és lelkiismeretes. De érdemes időpontot kérni, mert anélkül akár 3 órát is kell várni.
2011. nov. 30. 14:48
Én Dr. Sávaihoz járok, kedves, lelkiismeretes. XII.kerületben van magánrendelése.
2011. nov. 30. 14:07

Nekem volt egy tündéri,kedves,de elment szülni,viszont ennek már 2éve! érdemes megkérdezni,lehet megint dolgozik.

Mammut-nál van ,dr.Gajdos Edit

IMÁDNIVALÓ

2011. nov. 30. 12:47
igazából az a bajom,hogy 13 napja késik a tesztem negatív és volt egy kis barna folyásom mikor meg kellett volna jönnie,de azóta semmi.Őszintén félek!:( Van aki azt mondta,hogy menjek el az aruóra utcára.Ott most két férfi nőgyógyász lesz.
2011. nov. 30. 12:30
vagy a nőgyógyászati ambulancián! Nem tudom hogy mi a helyzet veled.
45. d550c57e19 (válaszként erre: 44. - Babát.szeretnénk)
2011. nov. 30. 12:30
szia, ott úgy van hogy minden nap van terhesambulancia, és ott bejelentkezel és kérdezik hogy kihez mész. Szerintem, ha őt választod Hívd fel a terhesambulanciat és kérd el a számát vagy kérdezd meg hogy tudod elérni és beszélj vele. Nekem nincs meg most a száma mert váltott telefonszámot én is így fogom keresni.
2011. nov. 30. 12:20
Mikor rendel a SOTE-n? időpontot kell egyeztetni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook