Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok ajánlani megbízható, nem túl drága magán nőgyógyászt Budapest III. kerületében? fórum

Tudnátok ajánlani megbízható, nem túl drága magán nőgyógyászt Budapest III. kerületében? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 1. 16:45
Tudom, hogy régi a forum, de indokot én is várnék. Ilyen nincs, hogy valakinek indok nélkül belegázolnak a jó hírébe. Sztanyikhoz járok, operált is, szakmailag és emberileg is párját ritkítja. Illetve ő a kismamáit kénytelen ritkítani, vagyis újakat csak nagyon nehezen fogad, annyian vannak. És ugyanúgy látja el azt is, aki nem tu fizetni, ugyanolyan lelkiismeretesen és kedvesen. Úgyhogy én írtam indokot, olyan indokot nem tudok, amiért lebeszélnék mást, de szerinten más sem...
3. Havran (válaszként erre: 2. - Babuci25)
2011. okt. 21. 20:34
Indokot kaphatunk?Ugyanis én pont kedden készülök hozzá,magánrendelésre,én is most keresek a III.kerületben olyat aki a margitba dolgozik és itt van a közelben magánrendelés,egyenlőre ő jutott,de én is szivesen várnék javaslatokat valami jó dokira.
2011. okt. 21. 20:25
SZTANYIK akihez NE MENJ... Pállfy már jó a Margitba...
2011. okt. 21. 19:51
Tudnátok ajánlani megbízható, nem túl drága magán nőgyógyászt Budapest III. kerületében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook