Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nimfapapagáj fórum

Nimfapapagáj (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. szept. 24. 21:05

Nekem volt 1 évig egy nimfa papagájom.

Egyszer csak beszált az ablakunkon:) kb. 1 évet bírtuk elviselni. Szürnyű hangja volt. Éles rikácsoló, ha varrtam a géppel azt utánozta:) Meg ha valaki kalapált, stb. Beszélni nem tanult meg, bár az is lehet nem erölködtünk. Elég öntörvényű volt:)

Aztán elajándékoztuk...

2009. szept. 24. 20:53
Én úgytudom azt is meglehet tanítani csak türelem kérdése. Nekem volt egy nagyon szelíd kéznevelt, ha beszélni nemis de bújni nagyon tudnak! ha tudok teszek fel rola képet nézd meg!
2009. szept. 24. 20:50

szia. kislány koromban volt egy tojó nimfám, kézzel nevelt, nagyon szelíd, de sosem beszélt.


most egy fiú és egy lány van, a fiú volt hamarabb, most kaptam hozzá a csajszit. de teljesen más ha már ketten vannak! :))) nagyon élvezik egymás társaságát!

2009. szept. 24. 20:45
Sziasztok! Most van először tojó nimfám. Van olyan köztetek aki tart tojónimfát egyedül? Esetleg beszélni meglehet tanítani? Mert úgytudom, hogy a hullámosoknál csak a hímet lehet hangutánzásra bírni. Én úgy hallottam, hogy nehezebb de pár szót a nimfa tojót is megtanul. Ez igaz? Légyszi írjatok! Köszi!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook