Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mivel kell etetni egy kéthetes nimfapapagájt az üzletben kapható lágyeleségporon kívül? fórum

Mivel kell etetni egy kéthetes nimfapapagájt az üzletben kapható lágyeleségporon kívül? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 1. 14:37
Segítséget szeretnék kérni! A papagályom 1 hete nyalogatja a rácsot! Más gond nincs eszik iszik vidám nem gubbaszt csak ez a nyalókázás nem tudom miért van, miért csinálja?!Ha valaki tud valamit írjon! Köszönöm előre is!
2008. márc. 29. 18:24

Kérlek benneteket, meg ne sértődjetek!


A "papagály" helyesen PAPAGÁJ -


igen, pontos "j"-vel!!!!!


/"ly"-vel nagyon "báncsa" a szememet!/

2007. aug. 21. 10:12
Nekem is nimfa papagályom van de ő már 11 éves. Adhatsz neki főtt tojást lereszelve, sárgarépát lereszelve meg mindenféle gyümölcsöt, zöldéget, salátát. Lényeg, hogy reszeld le, hogy könnyebben meg tudja enni. A tojást nagyon nagyon szeretik, meg a kenyér héját. De vigyázz kenyérbelet ne nagyon adj neki mert felpuffad
2007. aug. 21. 10:11

Szia! Apukám papagályokat tenyészt.

Főz nekik tojást,répát,(lereszeli)Meg szokott adni nekik reszelt almát.Amíg nagyon kicsik,addig csak a tojássárgáját.

2007. aug. 21. 09:39
Mivel kell etetni egy kéthetes nimfa papagályt az üzletben kapható lágyeleség poron kívül? 5 napja van nálam, 3 óránként etetem, de fogy a s

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook