Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli sorstársak fórum

Munkanélküli sorstársak (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2008. dec. 18. 09:56
Nekem is kellene valami jó kis állás,sajna nagykanizsán nincs lehetőség!
2008. dec. 18. 09:49
Gratulálok! Végre valakinek sikerült.
84. jnka
2008. dec. 16. 17:28

Sziasztok! Képzeljétek, végre találtam munkát,csaknem1 évnyi intenzív keresés után! Január 5-től kezdek, könyvelni fogok egy cégnél - még soha nem csináltam, így eléggé izgulok miatta, de egyben nagyon örülök is neki :)

Mindenkinek további jó keresgélést és sok sikert kívánok!

83. stokimagdi (válaszként erre: 81. - Smudlaagi54)
2008. dec. 15. 09:01

Sziasztok!


Én drukkolok mindenkinek, nem vesztem el, itt vagyok, veletek vagyok. Drukkoljatok Ti is nekem, mert több mint 2 hónapja vagyok már ebben az irodában, de ba...a meg, még nem kerestem semmit.

Kaki van a palacsintában, el vagyok maradva a számlákkal, és nem hogy karácsonyi ajándékra nem lesz, de már kajára sem.

A fenébe is nagyon el vagyok keseredve, idáig csak ment a pénz a semmiből a ktg-ekre, és nem jön vissza semmi. Még azt a hülye bizonyítványt sem kaptuk meg, ugyan kitörölhetem vele a fen...em, mert azért nem adnak a közértben semmit.

No elég a panaszból, lányok minden jót mindenkinek, drukkolok, puszi sziasztok.

82. Pomi
2008. dec. 14. 20:39

Sziasztok!


Sikerült valakinek munka? Még lehet reménykedni így ünnepek előtt?

Üdv lányok, sok kitartást!

81. smudlaagi54 (válaszként erre: 80. - Stokimagdi)
2008. nov. 21. 06:58
DRUKKOLOK!!!!!
80. stokimagdi (válaszként erre: 79. - Pomi)
2008. nov. 20. 19:57

Én biztos hogy szorítok mindenkinek!

Hát dőlhetne már, mert eléggé kakiban vagyok, de egyenlőre még nem nagyon akar dőlni.

Üdv. lyányok!

79. Pomi (válaszként erre: 78. - Stokimagdi)
2008. nov. 20. 12:07

Szia!


Gratulálok a vizsgádhoz! Meglátod nemsokára csak úgy dől a lé :)

Én is járkálgatok állásinterjúkra. Eddig még semmi eredménye, holnap is megyek és nagyon bizakodó vagyok, mert itt lenne a munka a közelünkben :) Szorítsatok! :)

Üdv

Mindenkinek

2008. nov. 19. 19:41

Sziasztok lyányok, sikerült a vizsgám.

Jó lenne ha már munka meg pénz is lenne belőle.

77. Pomi
2008. nov. 14. 09:31

sziasztok


Hát az igaz, hogy az is baj, ha kicsi a gyerek de az is ha nincs. Én ebben a cipőben járok sajnos. A munkáltatók pedig nem könnyítik meg a dolgot. Hihetetlen diszkirminánsak a nőkkel. Az állásinterjúkon olyan magánéleti kérdéseket kapok, ami törvényellenes és mégis pofátlanul felteszik. Én meg azt sem tudom hogyan válaszoljak rá, hogy ne legyek se hazudozó se ellenszenves. Sajnos nőként sokkal nehzebb az álláspiacon boldogulni.

Ez van, hajrá lányok, bízzunk a lehetetlenben! :)

76. stokimagdi (válaszként erre: 75. - 7aab4d3657)
2008. nov. 13. 22:29
Drukkolok Nektek Lyányok!!!
75. 7aab4d3657 (válaszként erre: 70. - Stokimagdi)
2008. nov. 10. 15:53
Hello! Még mindig itthon :-((( a Munkaügyi Központban már kidudorodunk az ajtón. Ez a recesszió nem jött jókor, mit mondjak...
74. pymary
2008. nov. 7. 11:02
Munkanélküli leszek?? ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!És a férjemmel egyszerre. Merthát 1 helyen dolgozunk.
73. stokimagdi (válaszként erre: 72. - Jnka)
2008. nov. 4. 20:07

Sziasztok

Bocsi hogy beleszólok, én is hasonló cipőben jártam, csak azért kotyogok bele. 8 éve lakom vidéken, és ez a munka most jött össze, eddig a gyesen kívül, voltam tyúkfarmon, kenyérgyárban, és 3 nyáron dinnyeföldön. Szomorú, de sajnos ez a helyzet. Ha vidéken élsz, vagy kicsi van, akkor előbb utobb eljutsz odáig, hogy bármi legyen csak dolgozhass. A fenébe is, jóval lejjebb adtam én is mert közgazdasági végzettséggel a dinnyeföldön, hát mit mondjak, nem volt valami felemelő. Nem nagyon bírtam fizikailag sem. Hozzá kell tennem, hogy Pesten 20 évig dolgoztam irodába. Megszakítás nélkül. Itt meg kimerítettem az összes munkanélküli szart, és mindenhol mindenki vizszintesen csóválja a fejét. Se munka se pénz. Amit írogattam idáig, ha olvastátok, véletlenül jött össze, és ugy gondoltam megpróbálom, vesztenivalóm nincs, mert nincs más lehetőségem. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen helyen kötök ki, de muszály megpróbálni, mert egy fizetésből 2 gyerekkel, négyen vagyunk, hát gondolhatjátok, vagy kaja, vagy rezsi, de még az egyikre sem elég.

Lányok én nagyon drukkolok mindegyikőtöknek, mert tudom mi ez, én 8 éve csinálom.

Puszi mindenkinek

72. jnka (válaszként erre: 71. - F9a0a36712)
2008. nov. 1. 21:46

Igen, így érzem én is, hogy talán a pici jelent gondot a munkáltató szemében. Pedig mondom, hogy anyuékkal élünk, aki nyugdíjas, így az állandó felügyelete megoldott betegség idején is.

Korábban azért nem kellett ennyi idő ahhoz, hogy munkát találjak, ált. 1-2 hónapon belül találtam valami kedvemre valót. Attól tartok, hogy nekem is jóval lejjebb kell adnom, mint amire képes vagyok :(

71. f9a0a36712 (válaszként erre: 67. - Jnka)
2008. nov. 1. 14:25
Bocsi, hogy így beugrom a fórumba, én is ebben a cipőben jártam (remélem, csak múlt idő). Vállalj be akármit, csak azért, hogy lássa a jövőbeli munkaadó, hogy képes vagy gyerek mellett dolgozni. Nálam folyamatosan ez a bibi. "Kicsi a gyere, a bölcsiben beteg lesz, akkor is én fogok otthon maradni vele, ha a nagyanyja is velünk lakik, stb...." Most bevállaltam egy állandó hétvégés állást, mert valahol el kell kezdeni. Szar ügy, én is jóval lejjebb adtam annál, mint amit tudok.-(
2008. nov. 1. 14:21

Mi van Veled, Tigrisliliom? Nincs még semmi???

Pomi? Neked?

Lányok, nagyon izgulok. Annyi a papír mint a szar.

A hiteleket már kezdhetjük jövőhéten, a biztositásból 18.-án vizsgázom. De nem akarok üzletkötő lenni, viszont a jelzáloghitelek mellé kötelező a biztositás. Azt hiszem, nekem igy elég is lesz.

Viszont! Nem is olyan rossz dolog ez a biztosítás, csak én nem vagyok képes "annyit " beszélni róla. De most már értem a lényegét, és nem szidom őket.

Minden attól függ, milyen az üzletkötő, lányok, nem mindegy, hogy a saját zsebét nézi, vagy az ügyfél érdekét. A lényeg az, ha korrekten csinálod neked is megvan belőle a haszon.

Csak ilyen munkára úgymond " születni" kell.

No drukkolok, sziasztok.

2008. nov. 1. 14:11

Sziasztok, még mindig nem vesztem el, csak kevesebb időm van.

Drukkolok mindenkinek, és magamnak is, 18.-án hatósági vizsga.

Puszi mindenkinek

68. SF
2008. okt. 31. 19:53

4 éve keresek állást, hiába. Tanító végzettségem van, mást nem is tudnék csinálni (max. árufeltöltést, egyébhez nem értek).

A Munkaügyi központban csak néztek rám bután, hogy mi az ördögöt akarok én még tanulni??? 1,5 évig jártam hozzájuk, de egyetlen ajánlatot nem kaptam. Hogy meg ne bolonduljak, írni kezdtem, ebből viszont nem lehet megélni.

Tanulni nem tudok, mert nincs miből. Van ugyan pár nyelvleckém itthon, de egyedül, motiváció nélkül semmire se megyek.

És erre most a lányomat is kirúgták...

67. jnka
2008. okt. 31. 19:48
Sziasztok! Én is csatlakoznék. Sajnos :( Még gyesen vagyok január végéig, de már február óta keresek munkát, mivel a régi helyemre nem tudom visszamenni. Teljesen kétségbe vagyok már esve, gondoltam, hogy nehéz lesz, de hogy ennyire?! Általában a második körig eljutok, de aztán mégsem engem választanak. Nem tudom, mit ronthatok el :(
2008. okt. 18. 23:17
Sziasztok, még vagyok, tiszta káosz, de azért próbálok tanulni, drukkolok mindannyiotoknak.
65. frutty (válaszként erre: 64. - Pomi)
2008. okt. 16. 14:18
nyúgi csak,kitartás majd sikerülnekünk is!
64. Pomi
2008. okt. 16. 14:16

Sziasztok lányok!


Hogy vagytok? Valakinek sikerült a munka már?

Nekem még nem :(

Ez van. De azért szép az élet! :)

Üdv Nektek

Kitartást!

2008. okt. 11. 07:59
Nem hívtak vissza. Szóval nem én lettem a befutó. Hát, ez van...
62. Cirmanella (válaszként erre: 61. - Stokimagdi)
2008. okt. 10. 09:17
Drukkolunk,sikerülni fog a vizsga!Ebben 100%-ig biztos vagyok!!!:O)
2008. okt. 9. 19:11

Sziasztok, itt vagyok, nem tüntem el, csak káosz van a fejemben. Fogok rendszeresen jelentkezni, ne izguljatok, veletek vagyok.

Nagyon sok lesz a tanulni való, hitel, biztositás, magánnyugdijpénztár. Jászberényben egyik nap ilyen oktatás, az irodában, a másik nap olyan. Aztán jövőhét vége és a következő hét vége 2-2 nap hatósági vizsgára oktatás Szolnokon. Kemény dolog, OKJ-s vizsga, vagyis egy teljesen új szakma. Nagyon izgulok, nagyon fosok, nem semmi fába vágtam a fejszémet.

Drukkolok mindenkinek, nekem is drukkoljatok, mert rám fér.

Puszi mindannyiotoknak

2008. okt. 9. 11:29

Sziasztok!

Én is munkanélküli vagyok.

Nem gondoltam ilyen nehéz munkát találni.

Azért én még bízom benne,hogy csak-csak akad számomra is valami.Nehéz ilyen helyzetben nem letörni.

2008. okt. 9. 05:42

Sziasztok! Hát nem tudom, hogy sikerült-e az interjú, mert egy vezetővel beszélgettem, szerintem jó volt. A feladat nagyon tetszene meg a csapat is, de azt mondták, hogy csak az igazgató dönthet, vele is kell beszélnem. Én beszélnék, de az a nagy kédés, hogy ő akar-e velem beszélni...


Most várok, hogy visszahívnak-e. De egyelőre reménykedem.


Stokimagdi, mi lett veled?

Pomi, köszi hogy gondoltál rám! :-)))

58. Pomi
2008. okt. 7. 12:20

Sziasztok lányok!


Hogy vagytok?

Stokimagdi sikerült a munkahely?

Tigrisliliom voltál állásinterjún?

Szorítok Nektek!!! :)

Kitartást!!!

57. stokimagdi (válaszként erre: 56. - 7aab4d3657)
2008. okt. 5. 11:56

Szia, Pont ezért izgulok, de nagyon.

Szorítunk Neked, nagyon-nagyon.

Nekem is drukkoljatok, nagyon.

Puszi mindenkinek

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook