Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


92. Panna1 (válaszként erre: 91. - Ági28)
2007. okt. 2. 11:52
És párkapcsolatban élsz vkivel?
91. Ági28
2007. okt. 2. 11:20
A volt barátom van most "hatással" rám. Nem tudom mi lesz belőle. Vonz, h vele legyek, de az eszem azt súgja ne. És tudom, h nem is élvezném annyira amennyire szeretném. Viszont ha nem lesz semmi, akkor azon fogom törni a fejem, mi lett volna ha...
90. Panna1
2007. okt. 2. 11:12
kiserítettem= kiderítettem
89. Panna1
2007. okt. 2. 11:12
Egyetértek Nikivel! miután kiserítettem, hogy mi nem tetszik a kapcsolatomban, mi a baj, próbálnék beszélgetni a párommal. Ha rendbejött a dolog (vagy már eredetileg is minden rendben volt) és még úgyis túlzottan érdekel a másik, azt hiszem kerülni próbálnám. Aztán ha úgyis, akkor azt hiszem kétségbeesnék....
2007. okt. 2. 10:04
Elgondolkodnék, h mi vezetett odáig,mi hiányzik a kapcsolatomból.
2007. okt. 1. 12:57
Gyorsan beiratkoznék egy bigámia tanfolyamra!:)
2007. okt. 1. 09:53
Kipróbáltam a másik utat is. Ma már nem csábulok el: nem éri meg!
85. Rika1
2007. okt. 1. 07:08
Több éves házasság után is bizony előfordulhat,egy fellángolás..ami csak szerelemhez hasonló érzést produkál..,de ezt már mindenkinek saját magának kell eldönteni,hogy mennyire csábul el,és akár még az új kapcsolatból szerelem is kialakulhat...,vagy éppen észhez térít:)
2007. okt. 1. 00:11
8év után is szerelmes vagyok a páromba,nem tudom elképzelni a dolgot.
83. Zojci
2007. szept. 30. 23:07
Azt hiszem sokan azt gondoljátok,hogy veletek nem történhet meg! Szerintem ezt nem tudjuk irányítani,max kerülni az illetőt..
2007. szept. 30. 21:08

Azt hiszem, alaposan meglepődnék rajta...

Nem hiszem, hogy ez előfordulna ugyanis.

2007. szept. 30. 21:06
Nem is tudom!
80. eva25
2007. szept. 30. 13:26

Nem érdemes a családot kockára tenni egy másik miatt. Főleg ha annak is van családja. A nős hapsik nem igazán szánják rá magukat az érzelmekre, csak a kalandot keresik. Van hogy éveken keresztül is folyik a viszony, mert tudják, ha a hormonok müködésbe lépnek, van aki őket kiszolgálja.

Senki nem érdemli meg, hogy a család szenvedjen érte. Nincs olyan titok ami ki ne derülne. Mielött bele lépünk egy ilyen kapcsolatba, gondoljuk meg hogy kinek mit fogunk ezzel okozni. Szenvedést mindenkinek, csak annak a másiknak örömet, mert van aki öt kiszolgálja, amikor rájön az 5 perc.

79. Zojci (válaszként erre: 78. - Donyta)
2007. szept. 30. 11:56
Mi a baj? Ha nem túl indiszkrét..
78. Donyta
2007. szept. 24. 05:35
Jó lenne, akkor legalább kijuthatnék a nagy hulámvölgyből. Amibe nem magam miatt kerültem.
77. dundy
2007. szept. 24. 05:27
A páromnak másokra is van hatásra, Nekem nem lehet?
76. Zojci
2007. szept. 23. 17:42
Volt egy futó kapcsolatom,ami kb a csókig merült ki,nem igazán akartam mást,jó volt az érzés,hogy tetszem valakinek,aki ráadás eszméletlen dögös pasi volt! Azt hiszem kb 4* találkoztunk,beszélgettünk,de kényelmetlenül éreztem magam,folyton arra gondoltam,hogy ez nem jó! El is múlt,nem volt érzelem a részemről,talán emiatt nem volt nehéz megmondanom neki,hogy nincs több tali!
75. Zojci
2007. szept. 23. 17:37
Szerintem mindenki kapcsolatában vannak hullámvölgyek! Általában ha a partnerünktől nem kapunk kellő figyelmet,gondoskodást,szeretetet,akkor tűnik fel számunkra,hogy léteznek más ffiak/nők! El kell döntenünk,hogy megéri e felrúgni a kapcsulatunkat más miatt,hogy az a férfi/nő nem e csak egy fellángolás,nem csak egy darab puzzle ami hiányzott a párunkból! Nehéz... Ha szerelmet érzel,ami nem akar múlni érdemes fontolóra venni,vagy ha a kapcsolatodban boldogtalan vagy!
74. iriszb
2007. szept. 23. 15:51
Hát... azt nem tudom...
73. Cserfeske (válaszként erre: 71. - Cskata)
2007. júl. 25. 23:12
De én nyugi nem arra értettem,h nem vok szűz mert még az vok és még az is szeretnék maradni szal ne értsd félre!
72. Cserfeske (válaszként erre: 71. - Cskata)
2007. júl. 25. 23:11
Sya!Hát sajnos,h igen hát ezt a gondokat sajnos msot 13 évesen lassan 14 évesbe cseperedően!:STom elég fura de ez van...:SHidd el nem valami jó érzés:S
71. cskata (válaszként erre: 70. - Cserfeske)
2007. júl. 24. 10:16

jesszusom, Neked 13-14 évesen ilyen gondjaid vannak..???? :OOOOOOOO

Bocsi, de mikor kezdted..??? :O

2007. júl. 24. 10:07
Sajnos én pont egy ienbe vok!:SElég gázos ügy de hát sztem ezt magunkban lekell tisztáznunk,h most a párunkkal maradunk vagy a másikat választjuk sztem azt az ember eltudja dönteni igaz,h idő kell hozzá és komolyan elkell gondolkodni rajta de sikerülhet szal nekem aza véleményem,h mielőtt félrelépnénk azzal aki a párunk mellett nagy hatással van ránk azelőtt elkell gondolkodnunk rajta jól átkell gondolnunk!Mert véleményem szerint egy kapcsolat nem játék!Mert lehet az az illető nagy hatással van rád de lehet az csak apró fellángolás mig a párodat meg szereted csak összezavar az illető és miután a párodat otthagyod akkor gondolkodsz el amikor elhagyod,h a párodat szereted csak egy apró fellángolásért eldobtad!:S
69. iriszb
2007. júl. 23. 15:37
nemtudom.....:))))))
68. Virág3 (válaszként erre: 54. - 69ae2f8b7e)
2007. júl. 16. 15:18
Nekem pár hónapig tartott,mert megszakítottunk szinte minden kapcsolatot. Ha ezt nem tesszük,lehet még most is ugyanaz lenne a helyzet!
2007. júl. 16. 14:27
Nem hiszem,hogy egyszere két ember is nagy hatással tudna rám lenni.
66. mongi
2007. júl. 16. 14:21
Nem is tudom,de nagyon nem szeretném,ha ilyen történne velem!
65. ec63a7fc29 (válaszként erre: 64. - Opál)
2007. júl. 15. 16:28

Erre mondják azt, hogy az ember feje fölött köröz néhány madár, de az már rajtunk múlik, h fészket rak-e a fejünkre, vagy sem.



Igazad van, ezek az érzések a saját akaratunktól függetlenül jönnek, megpróbálnak, s ha olyanok mennek is. Egy idővel...

64. opál (válaszként erre: 63. - 0c97fbb607)
2007. júl. 15. 10:59

Ezt nem lehet kiszámítani és ez nem egy tudatos dolog....ez csakúgy rátör az emberre és megbénítja,bármilyen erős lehet a szerelem egy másik férfi közeledése mindig bajt okozhat!!

Ha éppen rossz pasztban vagyunk hajlamosak vagyunk elcsábulni,de innét még hosszú út vezet a megcsalásig,addig még százszor meg lehet gondolni és akkor már nincsen semmi baj!!:-)))

2007. júl. 15. 09:09

Azt hiszem én is nagy bajban lennék.

Hajlamos vagyok a félvilágot kifordítani a sarkából,egy érzésésrt.

Ámbár úgy érzem,hogy öregedtem annyit és bölcsebb is lettem talán,hogy legalább 10 ig számolnék,mielőtt ezt újra megtenném:DDD

Ettől függetlenül úgy érzem ,hogy sziklaszilárd a szerelmünk és ez a veszély nem fenyeget engem.

Persze a jövő azért jövő,mert nem tudhatjuk ,hogy mit hoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook