Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


152. vmágika (válaszként erre: 151. - 512009e634)
2008. máj. 15. 15:53
Így is van!(Húúú,pedig ha nam lenne az a "büntetés"...!)
2008. máj. 15. 13:47
3 éve vagyok férjnél, nem csaltam meg soha. Bár voltak, akik bepróbálkoztak. Elmúlt már a rózsaszín köd, de még mindíg szeretem és tisztelem a férjem. Nekem ő, és a családunk ( 2 gyerekünk van) sokkal fontosabb, mint egy múló fellángolás. Annak a másik pasinak is biztosan vannak hibái, mindenkinek van, ő sem lenne jobb. És hát biztosat a bizonytalanért feladni... Büntetlenül pedig nem lehet csinálni semmit, kicsi a világ, előbb-utóbb úgyis kiderülnek a dolgok. És amíg otthon megkapom, amire vágyom (meg kell beszélni a dolgokat), felesleges másfelé nézelődni.
150. vmágika (válaszként erre: 149. - 7004ca251b)
2008. máj. 14. 14:39
Ki mondta,hogy mentség?!Mégcsak utalást sem tettem rá!Sőt!Inkább oda akartam kilyukadni,hogy lehet inkább még a szabadságra vágyott a "boldogító igen" előtt és ezért volt korai,elkapkodott döntés.Az első időkben oly gyakori jelenség,a rózsaszín köd,oly sok minden későbbi rosszért "hibás"!Hm,persze,hogy nem mentség,de ki tudja azt megmondani 100%-ig,hogy mi lesz esküvő után?!Nincs az az a ember a Földön!Tehát, korai házasság NEM egyenlő a meggondolatlansággal és a hűtlenkedéssel.Legalább is nem feltétlenül következménye.Ebben azt hiszem egyet is értünk.
149. 7004ca251b (válaszként erre: 148. - Vmágika)
2008. máj. 14. 13:52
Ha fiatalon is ment férjhez,az nem mentség.Én 18évesen mentem először férjhez,aztán 23évesen.Soha egyikőjüket sem csaltam meg,pedig nagyon jó pasik vesznek körül...
148. vmágika (válaszként erre: 146. - Juditka1982)
2008. máj. 14. 10:34
Szerintem először is a férjeddel beszéld meg,hogy mit szólna a nyitot házassághoz.Nem azért,mert pártolom,de még mindig így tisztességesebb,mint a háta mögött.Ha utólag derül ki,akkor az mindkettőtöknek nagyon kellemetlen lesz.Viszont,ha tudod,hoy annak a másiknak csak egy egyszeri kaland lennél,akkor felejtsd el,mert a házasságodon mély nyomokat hagy,egy életre!Csak halkan megjegyzem,hogy a másik verzió is,a nyitott házasság.Nem lehet félrekefélni(bocs a csúnya szóért) következmények nélkül,nem véletlenül nem ajánlom!Nem mentél te korán férjhez?
147. 7004ca251b (válaszként erre: 146. - Juditka1982)
2008. máj. 14. 09:40
Ha képes vagy megcsalni a férjed,csak azért,mert van egy kínálkozó lehetőség,akkor már megromlott valami köztetek.Nem az a gáz,ha más bejön,az se,ha lefekszel vele,néztem az adatlapod,fiatal vagy,élvezd az életet,de ha valakihez hozzá mentél,szerintem emgérdemli,ha másért nem is,az egykori szerelmetekre való tekintettel/tisztelettel,hogy megmondod,elhagyod,vagy megromlott valami és aztán csalod meg...
2008. máj. 14. 09:34

Sziasztok!Valaki csalta már meg a párját közületek?És ha igen, akkor el tudta titkolni, vagy nem engedte a lelkiismerete?

Nekem most lenne egy kínálkozó lehetőség, de nem tudom mit tegyek.Szeretem a férjem, de ez a férfi már évek óta bejön és most kezd közeledni felém.Bár nem akarunk kapcsolatot, csak jól akarjuk érezni magunkat.

2008. ápr. 17. 17:56
Azt hiszem Krokka te beleestél ebbe a pasiba,mint maci a málnásba.De ha mindketten tudjátok hogy hol a határ,mi az amit még szabad,akkor talán nem lesz probléma.Sok sikert kettötöknek!!!
144. autos69 (válaszként erre: 129. - Hajnalok)
2008. márc. 28. 19:26
20 éve vagyok én is házas , én is meg ijjedte ,de olyan jól esett ,hogy valaki még úgy néz rám mint egy nőre és a nőt látta bennem nem az anyát és nem a feleséget.
143. Donyta
2008. márc. 5. 10:09
Hagynám a hatást fokozódni!
142. vigyorka (válaszként erre: 141. - Mestengo)
2008. márc. 5. 08:29
köszi :) de én lassan kezdem épp az ellenkezőjét érezni... na majd kialakul :)))
141. mestengo (válaszként erre: 140. - Vigyorka)
2008. febr. 28. 17:27
ez azt jelenti, hogy nagyon jól működsz, mint nő. :) sztem. mert persze nálam is van hogy megtetszik valaki, de én inkább hazamegyek, és hozzábújok a szerelmemhez.:) és ettől még a szerelmed teljesen élő lehet a párod iránt!
2008. febr. 25. 16:05
én most kerültem hasonló helyzetbe... :( elkezdtem gondolkodni, hogy valami nincs rendben jelenlegi kapcsolatomban, de kilépni mégis félek... feladni a biztosat a bizonytalanért... ráadásul szeretném először magamban tisztázni, hogy nem csupán egy múló fellángolásról van-e szó... nem történt semmi, szóval nem csaltam meg a páromat, de élből nemet sem tudtam mondani... szeretném megismerni, mielőtt döntök...
139. csokimanócska (válaszként erre: 114. - C04a1319d7)
2008. febr. 20. 23:46
Szerintem hívd meg egy kávéra és próbáld tisztázni a felállást ha már Ő is észrevette, hogy csíped őt. Ha elutasít, nyugodj bele - így tisztességes!
138. csokimanócska (válaszként erre: 105. - E7a6785cc7)
2008. febr. 20. 23:42
Figyelj! - ez a pasi semmit nem ér! "Tálcán, megfőzve" add át magad neki? Ugyan! ez egy skalp vadász! Gyorsan felejtsd el!- ettől még a "postás" is tisztességesebb!
2008. febr. 20. 21:13
Többesélyes a dolog....:)))
136. mestengo (válaszként erre: 114. - C04a1319d7)
2008. febr. 20. 18:21

gondolkodj el: szereted még a párod? van értelme folytatni egy kapcsolatot így? nem kéne egy másik, szenvedélyesbb után nézni? MEgelégszel a biztonsággal, amit ad, vagy nem elég?

ja, és élvezd ki a szerelem érzését. sajnos-el fog múlni...

2008. febr. 20. 18:17
velem ez nem nagyon fordult még elő... más pasikat nem is nézek meg :)
2008. febr. 20. 12:32

El sem tudok ilyet képzelni!

Nagyon szerelmes vagyok még mindig a férjembe, és akár hiszitek akár nem nem is nézek más férfira!

Nekem külsőre a férjem a tökély nálla helyesebbet úgysem látnék akkor meg minek:DD

2008. febr. 20. 10:43
Figyelmen kívül hagynám...mostmár!
2008. febr. 20. 10:19
Hát bepánikolnék.De ilyen nem fordulhat velem elő:)
2008. febr. 20. 10:12
Csatlakozom az előttem szólóhoz..
2007. dec. 17. 20:28
Az vagy jót tenne a kapcsolatunknak, vagy véget vetne neki.
2007. nov. 10. 12:32
Volt már rá példa nálam is 20 éve vagyok házas, egy bizonyos határig tetszett a dolog aztán baromira megijedtem, szinte bepánikoltam és gyorsan elrijogattam a pasit mellőlem.Sokat gondolkodtam ezen és bizony az ember bizonyos érzelmek hatása alatt könnyen elveszítheti a fejét, aztán amikor kijózanodik másként látja a helyzetet és meg is bánja, hál isten nem volt még késő.Hozzáteszem hogy szeretem a férjem és nem hiányzott semmi a házasságunkból.
2007. nov. 10. 12:21
Titkosvallomás! Nem akarok így nem ismerve a teljes szitut itélkezni, de én egy ilyen pasi miatt nem sodornám veszélybe a kapcsolatom. Nekem elég furán hangzik amit leírtál. Ha egy pasi tényleg odavan egy lányért , az küzd....
2007. nov. 10. 11:57
Semmit, megesik...
2007. nov. 10. 11:57
Elgondolkodnék a mostani kapcsolatomon, hogy minden rendben van-e köztünk, lehet, hogy kihűlt már a szerelem, és azon izmoznék, hogy rendbehozzam az otthoni dolgokat.
2007. okt. 29. 22:42
2 gyerek után bajban lennék azt hiszem.De úgy hiszem engem ez a veszély nem fenyeget.Az az érzés még egyszer nem fog rám találni.Megismételhetetlen volt, és sok évig tartott.Néha még most is rám tör, csak persze már másként. 13 év után úgy hiszem ez nem is olyan rossz. :)
2007. okt. 24. 13:50
Ha rám törne a szerelem, élvezném. Jó érzés, feldob, szebbnek látom a világot. Miért is irtanám ki magamból? A vágy az amit ki kell írtani, ne birtokolj senkit.
123. a66308f214 (válaszként erre: 114. - C04a1319d7)
2007. okt. 24. 13:02
Próbálnám kitörölni az agyamból.De nem lehet. Kerülni akarom.hogy ne nézzek a szemébe, mert szégyellem előtte, hogy egy fantasztikus, jóképü, szorgalmas férj mellet teljesen a rabja lettem. És hogy egyáltalán: azt érzem, amit. Mégis mindenütt keresem. Rohadtul nehéz. Mindez mellett: nagyon szretem és tisztelem a férjem és a családomat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook