Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
32. rocker (válaszként erre: 10. - Ica!)
2007. márc. 15. 14:02

Az ido szerintem nem old meg semmit,sot,nem talalkozol vele,a tiltott gyumolcs meg kivanatosabb lesz.Mi lenne,ha....

A hazassag egy hordo,a tetejen ott a mez,egy ujnyi,ha ezt sietsz benyalni,maradsz az alatta levo szarral.Kisse pesszimista felfogasa a dolgoknak,nem vagyok megcsalasparti,de ha valaki irant erzek valamit,azt kimutatom,esetleg megteszem.Anelkul,hogy ezt a parommal ereztetnem.

Egy eletem van,es nem akarom elszurni a "miert nem-ekkel"

2007. márc. 7. 22:26
Nagy bajban lennék! :-))))
2007. márc. 7. 21:56
Most éppen ebben a helyzetben voltam, de átgondoltam, és rájöttem, a páromat sosem tudnám becsapni és megcsalni, így sikerült legyőznöm ezt a másik nagy hatást!
29. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 27. - 2ab728965c)
2007. febr. 13. 02:17
Miert vetted le a kepedet??? Azon a harisnyas kepen (az egyetlenen rolad) igazan szexis kisugarzasod volt, es en nem hazudok ha nem gondolnam azt, nem irnam le! tTessek mosolyogni tanulni, de sokat es ugy szivbol jovoen es a lelked is ra fog hangolodni! Irgum burgum!
28. ec63a7fc29 (válaszként erre: 9. - Adamoni)
2007. febr. 13. 01:35

Én is hasonló helyzetben vagyok.Éppen ezért nem erőltetem a dolgot, csak élvezem az érzést. Régen költözött már lepke a gyomromba, vagy bizsergett a szívem. Vannak emberek akik vonzzák egymást, vannak, akik észre sem veszik a másikat. Nálam az vált be, hogy természetesen viselkedek. Vállalni lehet az érzést, ha szeretünk valakit. Ha nem beszélek róla, csak érzem, akkor honnét tudhatja más? Hja, hogy izzik körülöttetek a levegő?

A gyerekeidnek boldog szülőre van szükségük... S ha a régi párod már nem hozza ki belőled ezeket az érzéseket, az nem biztos, hogy a te hibád...

2007. febr. 9. 18:29

hehehe....vakok és gyengén látók előnyben...


de azért köszi....:)

26. tünde733 (válaszként erre: 25. - 2ab728965c)
2007. febr. 9. 18:27
Ne butáskodj már!Láttam a képedet,és tök jó nő vagy!!:)
2007. febr. 9. 18:22

nagyon tudná emelni a béka segge alatt lévő önbecsülésemet...

csakhogy engem nem érdekelnek a férfiak, így aztán ők is így vannak velem, és igazuk van.:((

24. tünde733 (válaszként erre: 22. - 3cf80f2b78)
2007. febr. 9. 18:20
Erika!Lehet,hogy a párodnak is van valakije,azért nem érdekli hova mész?
23. Lizus0103 (válaszként erre: 22. - 3cf80f2b78)
2007. febr. 9. 18:17
Ha tudja hogy van valakid , miért nem tesz ellene hogy másnál keresd a törődést és szeretetet?? És ha így van miért nem engeditek el egymást, vagy a szíved még visszafelé húz??? pusz
2007. febr. 9. 18:00
Sziasztok!!Én most éppen ebben a helyzetben vagyok,de nem nagyon tudom,hogy mit csináljak!A jelenlegi párommal egy ideje már nem jó a kapcsolatunk,és jött az a bizonyos harmadik,aki olyan dolgokat hozott ki belőlem,mint anno a mostani párom!Szóval rengeteget gondolok rá,ha hív telefonon,dobban a szívem stb...!!Teljesen kész vagyok,őrlődöm,idegileg sem nagyon bírom,azt érzem,belehalok ebbe a kettős játékba!A mostani párom tudja,hogy van ,de nem mond semmit,sőt nem szól ha elmegyek itthonról,pedig tudja,hova megyek!Tudom,hogy szeret,de bizonyos dolog miatt ez már kevés nekem,és talán ezért is keresem másnál a boldogságom!Persze senki nem garantálja,hogy ez jobb,vagy rosszabb lesz,én sem tudom,csak annyit,hogy most nagyon jó!köszi,hogy leírhattam,és ha van tanácsotok,szívesen olvasom!!
2007. febr. 9. 15:27

Aha!

Van egy probléma, ami idáig vezetett, mert mindig csak az idegeskedés...

Majd ha lassan megoldódik, meglátom, mi lesz.

20. Shally (válaszként erre: 18. - Zsuzso100)
2007. febr. 9. 12:36
Akkor lehet a gyengédség, meg a kedveskedés hiányzik, nem?
19. zsuzso100 (válaszként erre: 13. - Lizus0103)
2007. febr. 9. 12:10

És Te, hogy állsz?

Ha gondolod priviben is folytathatjuk!

18. zsuzso100 (válaszként erre: 16. - Shally)
2007. febr. 9. 12:09

Alapjában véve jól megvagyunk, de veszekszünk is, mind mindenki más.

Csak ez a másik fél úgy közeledett, ahogy még senki, vagy pedig elszoktam már a kedves szavaktól, meg az ilyen érintésektől?! Az a baj, hogy tudja, hogyan kell egy nőt levenni a lábáról.

17. Shally
2007. febr. 8. 20:23

Bocsika...ez átment 3-szor..:)))

hihi

16. Shally (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2007. febr. 8. 20:22
Minden szempontból jól megvagytok a pároddal? Mert nekem a tapasztalatom az,hogy akkor jön egy 3. ha valami nincs meg az adott kapcsolatban.
15. Shally (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2007. febr. 8. 20:22
Minden szempontból jól megvagytok a pároddal? Mert nekem a tapasztalatom az,hogy akkor jön egy 3. ha valami nincs meg az adott kapcsolatban.
14. Shally (válaszként erre: 11. - Zsuzso100)
2007. febr. 8. 20:22
Minden szempontból jól megvagytok a pároddal? Mert nekem a tapasztalatom az,hogy akkor jön egy 3. ha valami nincs meg az adott kapcsolatban.
2007. febr. 8. 18:59
Sziasztok! Látom miről csevegtek és gondoltam regisztrálok, mert én is pont ilyen helyzetben vagyok. Sajno snem igazán hiszek az elkerülős megoldásban, mert attól függetlenül az érzés megmarad nem?
12. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - Ica!)
2007. febr. 8. 15:50

Én ezt sajnos nem tudom megoldani. :-(

Ugyanakkor jó is, várom a találkozást.

De most tartom magam, és nem teszek semmi pozitív lépést felé.

2007. febr. 8. 15:49

Nincs semmi baj a párommal, csak van egy másik, aki minden alkalmat megragad, hogy hozzámérjen, kedves legyen...-amitől (jó értelemben) borsózok.

Senki hangja, érintése nem volt ilyen hatással, pedig igazán nem is volt semmi, talán nem is lesz...

10. ica!
2007. febr. 8. 15:42
Háát...az tényleg nagyon rossz szitu!!! Szerintem is az a megoldás, hogy ha lehet nem találkozni az illetővel és az idő megoldja!
2007. febr. 8. 14:55

Nagy gond,az biztos!Én beleestem ebbe,nincs semmi gond a párommal,mégis van valaki,aki iránt többet érzek,mint kellenne.Bennem kavarognak az érzések,amiket próbálok elfolytani,mivel tudom,hogy végig a családom mellett szeretnék maradni.Piszok érzés!

Hogy mit tegyünk?próbáljunk meg minnél kevesebbet találkozni vele.Főleg,ha tudod a célod.

8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - Hobitka)
2007. febr. 8. 14:43

Piszok kellemetlen az, ha ranez az ember a masikra, es nem erez semmit, es ne is erjen hozza, es hagyja beken. Ha idaig eljutsz, onnantol nem lehet eroltetni, mert nem fog menni. Ha van szeretet, bizalom, baratsag, akkor meg ujra kibimbozhat a szerelem. keresni kell a masikban a szepet es jot, ha talalsz, akkor meg lehet jo.

Ha ram valaki nagy hatassal lenne, az elso ilyen erzesemnel elnyomnam magamban, es eselyt sem adnek annak, hogy ez bennem kifejlodjon, pont mert minden szempontbol ragaszkodok a ferjemhez. Ha ez a ragaszkodas megszunne, nem tudnam elnyomni es kilepnek. Ha ez gyerek mellett tortenne, az maga lenne a katasztrofa. Akkor jon a nok senyvedo sorsa.

Ugy sajnalom Hobbitka :( Nincs rosszabb, mint szerelem es vonzodas nelkul elni. Olyan, mint egy sotlan etel.

7. Hobitka (válaszként erre: 6. - 93a74b44ea)
2007. febr. 8. 14:02
Igen én is azt hiszem. Úgyhogy inkább azon munkálkodom, hogy megmentsem a házasságom! Elvégre nem is olyan rossz pasi a párom. Valamiért csak hozzá mentem! :-))) Csak ne lenne ennyire lusta!!!!
6. 93a74b44ea (válaszként erre: 5. - Hobitka)
2007. febr. 8. 14:00

Szerintem pontosan ilyen felelősséget kell érezned, ha már szültél két gyereket.

És valóban, semmire nincs garancia. Szerintem túl nagy lenne a kockázat.

5. Hobitka (válaszként erre: 4. - 93a74b44ea)
2007. febr. 8. 13:58
Pedig néha úgy érzem! Annyira szeretnék úgy élni, hogy az nekem is jó legyen! Szeretni úgy, ahogy szeretnék. De itt van a két lurkó...Hogyan vátoztathatnék? Pedig minden olyan szépen indult. Most már tudom, mi az az elhidegülés. Nem gyűlölöm a párom, csak egyszerűen nem szeretem. De ő imád és tudom nem engedne el. Na ehhez a harchoz vagyok gyáva! Ha jönne valaki, aki ugyan olyan érzéseket keltene bennem, mint hajdanán éreztem, nem tudom 100%, hogy nem-e engednék a kísértésnek... Pesze csak akkor, ha biztos soha senki nem tudja meg! :-)) De ugye erre nincs garancia, tehát mégiscsak elásnám jó mélyre az érzéseimet!
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 2. - Hobitka)
2007. febr. 8. 13:52
szerintem ez nem gyávaság...
2007. febr. 8. 13:43
Én is bajban lennék de megprobálnék nem tulajdonitani neki jelentőséget!Nem vinne rá a lélek hogy lépéseket tegyek.Amugy pedig már jól megtanultam felejteni!!!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook