Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi történne, ha méhen kívüli terhességi műtét utáni ciklusban terhes lennék? fórum

Mi történne, ha méhen kívüli terhességi műtét utáni ciklusban terhes lennék? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 1. 05:20
Válts dokit! Szurkálás, erős görcsre nem kért egy laborvizsgálatot hcg-re? Egy petevezetőd bánta a késlekedést. Nekem volt missed ab, volt spontán vetélés, és aztán kiderült az IR, pajzsmirigy-alulműködés. Closty csak diétával, és progeszteronnal együtt ért vmit, de akkor annyira, hogy ikreink lettek! :-) (4 év kínlódás után egy jó doki 4.hónapra a "hasamba varázsolta" őket, nyilván kellett a sok ima is mellé). Most pihenj, és amint lehet, hajrá! :-)
2015. jún. 25. 22:49
Most a műtét előtt egy héttel voltam nála, mert erős szúrások jöttek a hasamba és a végbelembe. Nem látott semmit, de mondta még korai is volna. Nyugodjak meg, gondolkozzak pozitívan. Aztán pár nap múlva már csak görnyedve tudtam járni, nagyon görcsölt mindenem. telefonba azt mondta, hogy amíg nem vérzek,nincs baj. Másnap este csak elmentem az ügyeletre, mert ő volt bent. Akkor már bent is kellett maradnom. reggel műtét volt, már volt belső vérzésem is....... Maradt egy petevezetőm. Kontrolon mondom neki, hogy csinálja meg végre az átjárhatóságit, hogy a maradék petevezetőm rendben van-e.
2015. jún. 25. 22:45
Ez a méhen kivüli másfél év próbálkozás után jött össze. Ez idő alatt volt hormon vizsgálatom, ami rendbe volt. Closty kúra, ami eredménytelen volt. Meg valószínű egy spontán vetélés. Azért csak valószínű, mert akkor 8 héten át nem jött meg, de minden teszt negatív volt. Majd erős vérzéssel megjött. orvos szerint valószínű, hogy spontán vetélés volt. Mondta, hogy majd csinál átjárhatóságit. Azt hiszem ilyen szülés utáni gyulladással ezzel kellett volna kezdeni. De hát én nem adhattam utasítást az orvosnak, hogy mit csináljon...
2015. jún. 25. 22:31
Lehet ez volt az oka a méhen kivülinek.
2015. jún. 25. 22:27
Múlt hétfőn volt, még friss az élmény. Ez a hirtelen terhesség csak egy kósza gondolat volt, kivárnám mindenképp az időt. 22 hónapja már szültem, van egy imádott kisfiam. Nehéz, fogós szülés volt. Majd rá egy hónapra magas lázzal kórházba kerültem. Kiderült, hogy bent maradt egy kis darab méhlepény, gyógykaparás lett belőle.
2015. jún. 25. 20:45
Bocsánat igazad van,a megtermékenyített petesejt.Siettem
12. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Nyunyóka83)
2015. jún. 25. 20:04
Csak a pontosság kedvéért, nem a hímivarsejt tapad meg.
2015. jún. 25. 19:59
Ne foglalkozz,a rosszindulatú válaszokkal.Személyes tapasztalatom nincs(Hála Istennek),de az ismeretségi körömben volt aki gyorsan babás lett,méhen kívüli terhesség után,és egészséhmges babát szült.Persze az elején,többet ment orvoshoz,hogy minden rendben van.Ha a hímivarsejt jó helyen tapadt meg,akkor semmi gond nem lesz!
10. reva81
2015. jún. 25. 19:58

Először is sajnálom :(

Éltem át hasonlót, 8 hetes terhességnél.... igaz nem méhen kívüli volt, de a 3 hónapot nem viccből mondják az orvosok és nem unalmukban hidd el.Nekem augusztus végén volt a műtét, és a novemberi ciklus után kezdtünk újra próbálkozni, és sikerült egyből és minden rendben ment. Szerintem várjátk ki a 3 hónapot,addig vitaminok ezerrel ,egészséges életmód és lelki felépülés szükséges. Nehéz volt kivárni, de ahhoz,hogy ne élhess át mégegyszer hasonlót, rdemes betartani ;)

Mikor volt a műtéted? Megvolt már a kontroll is?


Jó egészséget kívánok!

2015. jún. 25. 19:57

Bizonyára a megbolygatott hasüregnek kellene hagyni időt a regenerálódásra; laikusként én arra gondolok, hogy még nem forrtak össze a szövetek kellőképpen, s a növekedő méh miatt problémák lehetnek. Gondolom nagyobb a vetélés kockázata, felehetően nincs rá felkészülve a szervezeted.

Szerintem ez történne.

Orvos mit mondott, miért kellene várni? Ő azért szakszerű és logikus magyarázatot tudna adni, itt szerintem az emberek 99 %-a csak véleményt formál.

2015. jún. 25. 19:49
Javítás: fogalama- fogalma és átéli- átélni
2015. jún. 25. 19:46
Normális hangvételű válaszokat vártam volna, nem fröcsögéseket! De mindegy! Egyébként amíg valakinek fogalama nincs, hogy miért kérdezem vagy, hogy miért nem várnék sokat, addig nem kéne ilyen válaszokat írogatni! Egyébként nem olyan emberek ítélkezésére voltam kiváncsi, akiknek valszínűleg fogalmuk sincs, hogy milyen átéli ilyesmit. Aki átélt hasonlót az szerintem nem ilyen hangnemben válaszolt volna. Olyan emberek válaszára vártam volna, akik esetleg így jártak. Biztos van olyan, aki hamarosan terhes lett és leírta volna a tapasztalatát. Ha normális válasz helyett fröcsögésre vágytam volna, akkor valami fórumot nyitottam volna. De mivel a tudásbázisban tettem fel a kérdést, így bunkó emberek kíméljenek. De ha valaki annyira lelki szegény és esetleg ebben leli egyetlen örömét, hogy ilyen oldalakon másokat pocskondiáz, hát hajrá. Nem foglalkozom vele. Mások bunkó stílusa nem az én iQ szintemet minősíti! Köszönöm annak aki megérti ezt a választ! Azt meg főleg ha valaki normális hangvételű választ ír!
2015. jún. 25. 18:40
Mûtét után nem volna kedvem azonnal hancúrozni.
5. siss27 (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2015. jún. 25. 18:38

Jó gyorsan fel tudja dolgozni,hogy már rögtön a következő csinálásán jár az esze.Pfff...

A doki válaszolt a kérdésére amúgy,nem is értem mit akar a fórumozóktól.

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Dc077b3b46)
2015. jún. 25. 18:36

Medve anyám...

ösztön mellett lehetne némi eszed is

2015. jún. 25. 18:18

Nem tarthatnád meg.


Ember!


Szerinted kamura beszél a doki!????

2015. jún. 25. 18:09
orvos 2-3 hónap szünetet mondott, de mi lenne ha mégis terhes lennék? Baj lenne belőle?
2015. jún. 25. 18:09
Mi történne ha méhen kivüli terhességi műtét utáni ciklusban terhes lennék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook