Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


122. kitta73
2007. okt. 21. 20:56
Ha más lenne rám hatással,valószinüleg elgonolkodnék a jelenlegi kapcsolatomon,mert valami valoszinüleg már nem müködne.
121. klaresz
2007. okt. 21. 12:18
Nagyon elgondolkodnék a mostani kapcsolatomon.
2007. okt. 21. 11:11
az uj mindig erdekesebb. lehet, hogy nem erne meg, de akkor is kiprobalnam. nem csalnam meg, hanem szakitanek a parommal. ha az ujjal nem jo, akkor esetleg alazatosan megprobalam visszalopni magam az ex-em szivebe. nem szep dolog, de ez van.
119. aac9aafc80 (válaszként erre: 116. - C04a1319d7)
2007. okt. 8. 11:06

Szerintem ez természetes. Nekem is van olyan hogy meglátom egy régi pasimat,vagy olyan valakivel találkozom össze aki tényleg nagy hatással van rám,hogy olyankor torkomban dobog a szivem.

Nade a biztosat a bizonytalanért........azért mondtam hogy annak a másiknak nagyon sokat kell bizonyítania ahhoz hogy vele kezdjek új életet.

2007. okt. 8. 08:59
Olyan nics.Max akkor ha éppen nincs párom...
2007. okt. 8. 08:47

Én is abban bízom hogy ha nem látom és nem beszélek vele hamar elfelejtem! Deolyan rossz hogy állandóan ő jár a fejemben! Nehéz lesz átlépni rajta! :(

Bárcsak lenne mégegy esély mindent máskép csinálnék!

116. c04a1319d7 (válaszként erre: 115. - Aac9aafc80)
2007. okt. 7. 16:38
Nagyon köszi a választ, én is ezzel nyugtatom magam. Ha nem látom hosszabb ideig, akkor jobb lesz, de ha látom, újra visszazuhanok...
2007. okt. 7. 15:52
Hát azt a másikat nem venném komolyan. Lehet hogy csak pillanatnyi fellángolás, akár az én részemről ,akár a másik részéről.A páromon kívül akkor érdekelne igazán komolyan az a pasi, hogy ha az a pasi bebizonyítaná hogy tényleg szeret, kellek neki, fontos vagyok neki,ha látnám hogy tényleg érdeklem, küzd értem........legalább is azt hiszem ez lenne. De nem tudom:)
2007. okt. 7. 15:12

Ez a fórumcím az én mostani életemre igen is jellemző. A problémám a kérdés megválaszolásával van. Mit tegyek? Ezt nem tudom....Szívesen veszek minden véleményt...

Adott az én 8 éve működő kapcsolatom, sosem volt igazán szenvedélyes, de örültem, hogy szeretnek, örültem, hogy így ragaszkodnak hozzám. Ez a családommal való rossz kapcsolat után érthető is volt. Van valaki, akhez odabújhatok, akit szerethetek, örülök, és hogy valakinek szüksége van rám. Ragaszkodom hozzá, ő nekem a biztonságot jelenti. 7 év zajlott le így. Egy éve már, hogy megismertem egy fiút, aki nagyon nagy hatással van rám. Amikor csak látom, amikor csak hallok róla intenzív szívverés, kalapálás, örjöngés. Hihetetlen, ilyet én még nem éreztem soha. No, mondhatnánk rá, ez a szerelem, de reménytelen....Reménytelen, mert házas, reménytelen, mert sokkal kisebb nálam, reménytelen mert nem is igazán az esetem, nem az álomférfim. Tudatilag írányítanám magam, hogy nem, ez a srác nem hozzád való, de belül mégis valami erősebb, sokkal erősebb, mint az én tudatom. Ráadásul még házas is, és úgy gondolom, hogy nem akar semmit tőlem, bár én már tettem utalásokat a helyzetre...de egyszeren lehetetlen, és szerintem ezt ő is tudja....no és a párom? Mit tegyek????

113. Donyta
2007. okt. 6. 09:03
Az velem ritkán esne meg. De ha mégis, repülnék a karjaiba!
2007. okt. 6. 08:01

Mostanában elég nehéz levenni a lábamról, így aztán hatással sincs senki rám.

Valahogy kijött rajtam a méla férfiundor, azaz ha ránézek valakire, akkor rögtön azt látom meg benne, ami negatívum.

111. annah (válaszként erre: 97. - Elizabeth3)
2007. okt. 5. 20:37
ha tényleg "csak a párod" és semmi több, vagyis csak azért vagy vele, mert valamikor őt választottad, akkor kockáztatnod kell, még akkor is, ha egyedül maradsz a végén. nincs mit veszítened, ha már nem érzel szerelmet vagy szeretetet a jelenlegi párod iránt.
110. 613c0e0120 (válaszként erre: 108. - E7a6785cc7)
2007. okt. 5. 20:23
Időnként mindenki elbizonytalanodik. De ezek csak ideiglenes hullámvölgyek, attól még igazi az, akivel együtt vagyunk. Ha úgy érezzük :)
2007. okt. 5. 19:32

Előbb-utóbb belelógna a kezem a bilibe és felébrednék.

Addig meg filóznék, jól döntöttem-e, mikor a páromat választottam.

2007. okt. 5. 19:28

Külsőre, stílusra pont olyan, amilyen pasasra mindig vágytam! Főleg ezért kavart fel ennyire! :(

A párommal jó a kapcsolatom, imádjuk egymást, bár sokszor vitatkozunk, és olyankor elbizonytalanodok, hogy talán mégsem ő az igazi!

107. coline (válaszként erre: 105. - E7a6785cc7)
2007. okt. 5. 19:22

Ebben ellég nehéz tanácsot adni,nagyon boldogtalan lehetsz most.

A saját véleményem:ez a pasi manipulálni próbál téged vagy esetleg zsarolni.Ha valódiak az érzései jobban megértene téged(te megértenéd,fordított esetben?)mivel te kapcsolatban vagy nemkönnyű csak ugy lefeküdni valakivel, még ha van is szikra köztetek.Az a duma,hogy vagányabbnak hitt... gondolom eltelt egy pár év és nem vagy csapodár sem.

Ha ő tényleg komolyan gondolja azt,hogy ez miatt nem fog szóba állni veled akkor a helyedben elgondolkodnék mit is érezhet Ő irántad.

Én is voltam hasonló helyzetben én is igy döntöttem és nembánom mert idővel letisztult a kép.

Nagyon sok kitartást és ne bánd meg,hogy nem történt semmi.És ha megfogadod a tanácsom ne Te gyözköd,hanem Ő UDVAROLJON körbe téged.

(Ha valaki nem ért velem egyet elfogadom,mert nem vagyunk egyformák) Sok sikert akárhogyis döntesz!!!!!

106. Icus (válaszként erre: 105. - E7a6785cc7)
2007. okt. 5. 18:43
Te milyen kapcsolatban élsz? Gondold végig, kit és mit veszíthetsz? Mérlegelj, egy kis szex megéri feladni az eddigi életed. Ha nem ér semmit ugorj bele, de akkor se egy olyannal, aki mivel nem fekszel le vele nem áll veled szóba, "mivel nem vagy elég vagágy"!!:(( Úgy elhajtottam volna, hogy csak na...
2007. okt. 5. 18:38

Bajban vagyok! Felbukkant egy régi "szerelmem", akivel régen nagyon jóban voltunk, de sosem jártunk. Pedig akkor is nagyon tetszettünk egymásnak, és ezt be is vallottuk, de mindkettőnk kapcsolatban volt. (Nagyon egymásra voltunk gerjedve!) Ráadásul én a legjobb barátjával jártam, és jóban voltam az ő barátnőjével.Tehát nem lett köztünk semmi kapcsolat.

Viszont most, ennyi év után teljesen véletlenül összefutottunk, és eltöltöttünk egy kis időt együtt. Ő fügetlen, én viszont kapcsolatban élek. Elég nyíltan kimutatta, hogy szeretne egy "kicsit" többet is, ami anno elmaradt. (szexet) Én viszont ellenáltam, csak egy kis simogatás volt, semmi több. De ő most csalódott bennem, mert "vagányabbnak hitt". És most szóba se akar állni velem! :(

Én viszont nagyon szeretném újra látni, nem(csak) a szex miatt! De rosszul esik hogy nem akar találkozni velem, mert ő nem ilyennek ismert meg. Tényleg elég idétlenül viselkedtem, de nagyon zavart voltam. Furcsa volt őt újra látni.

Mit csináljak, hogy megint beszéljen, találkozzon velem? :( Olyan makacs, azt mondja, mindenkinek csak 1 esélye van.

Hogy lehet meggyőzni egy sértődött pasit???

(Mondjuk arról, h igenis találkozni akar még velem :)))

104. baby33
2007. okt. 4. 08:12
16éve vagyok férjnél négy gyermekem született valójában szeretni szeretem páromat de soha nemvoltam szerelmes belé kb1éve megismertem vkit akit teljes szivemmel szeretek nemtudok létezni nélküle állandóan szomoru vagyok nehezen haladok dolgaimmal szóval nemmegy családot nemrughatom fel gyerekek miatt de érzem igy rámegyek nemtudtam ennyire lehet szeretni nagyon nehéz megoldás?van mert én nemtudok
2007. okt. 2. 18:23
Előfordult ilyen, persze a párom ezzel ugyanígy volt. Már nem értettük meg egymást és csak veszekedtünk, ezért jólesett, hogy volt valaki, aki szépeket mondott nekem:) Szakítottunk is, mindkettőnknek lett valaki más (egy kis változatosság 4 év után), de aztán a párom rájött, hogy mégis én kellek neki. Azóta megint együtt vagyunk. Én azt mondom, hogy kell néha egy kis kitérő, de közös megegyezés alapján, hogy tovább működjön egy jó kapcsolat. Persze ez sem mehet a végtelenségig...
102. Ági28
2007. okt. 2. 13:40

:-)

Köszi Panna! Ha kiderül valami megírom. Bár egyre jobban belegondolva a volt barátból nem lesz új.

101. Panna1
2007. okt. 2. 13:29

Van néha, hogy egy harmadik segít kilépni a meglévő, de nem működő kapcsolatból, és olykor ez a harmadik is eltűnik rövid idő múlva. A kérdést magadban kell tisztázni, hogy akarsz-e egyáltalán a mostani pároddal továbbra is együttmaradni. Ha nem a válasz, akkor miért kell megvárni a volt pasiddal a dolgok alakulását? Ha igen, akkor foglalkozz a pároddal, és a régi pasinak a gondolatát is hessegesd el! Legalábbis azt hiszem én így tennék, azt hiszem.

De a te érzéseid, a te helyzeted, a te életed, aminek én csak agy kis mozzanatát ismerem, és lehetnek olyan dolgok amik más irányba visznek, mint amit az ember helyesnek gondol.

Azért szorítok, hogy jól dönts, és sikerüljön letisztázni magadban a dolgokat! :-))

100. Ági28 (válaszként erre: 99. - Panna1)
2007. okt. 2. 12:48

Igen, ő eléggé elkényelmesedett. Persze én is egy kicsinykét. Csak amíg a barátom kevésbé volt kényelmes mint én, akkor még eszembe sem jutott, h gondoljak a régire. Egy apróbb nézeteltérés után találkoztunk újra a régi barátommal és jó volt vele megbeszélni olyanokat is amiket a mostanival nem.

A 1-2 barátnőm eddig mind azt mondta, h menjek bele ebbe a kapcsolatba. Csodálkozom is rajtuk rendesen. Nem hiszem, h lesz a dologból valami. A legvalószinűbbnek azt tartom, h megint jól összeveszünk és pár évig megint nem beszélünk...

99. Panna1 (válaszként erre: 96. - Ági28)
2007. okt. 2. 12:33

Minden kapcsolatér tenni kell, hogy jól működjön. Hajlamosak vagyunk ezt elfelejtve elkényelmesedni, ahogy a barátod is.

És fantáziálni lehet, de mielőtt cselekszel azért vedd komolyan, amit az eszed súg! Az is jó, ha beszélsz olyan régi ismerősöddel, aki mindkét kapcsolatodat látta, látja. Kívülről. Az őszinte, jó szándékú külső véleményken érdemes komolyan elgondolkozni!

98. Ági28
2007. okt. 2. 12:29
Kockáztatni nem fogok. Lett volna rá lehetőségem. CSak a fantáziámban jutok el oda, ahová már nem szabad! Arra jó, h a barátom látja a változást és egy kicsit most jobban figyel rám! És a hiúságomnak is jót tesz.
2007. okt. 2. 12:25

Ha valaki szerelemben él, és jön egy 3. az csak időszakos fellángolás lehet, a szalmaláng ami nem sokáig tart, és ha mégis az új mellett döntesz akkor hamar ki fog hűlni és visszasírod a régit.


Ha nics már szerelem, csak a "párod", és jön egy új akkor is nagyon meg kell gondolni, hogy vajon tényleg megéri e mindent kockáztatni, lehet, hogy csak egy futó kalandra jó, de semmi másra nem és utána ott állsz majd egyedül.

96. Ági28
2007. okt. 2. 12:21

Ez nem ilyen egyszerűűűű

Tudom, h sok akadálya van annak, h újra legyen köztünk valami. Ha az eszemre hallgatok, ami valószinű, akkor nem is lesz semmi. CSak jó néha fantáziálni.

A jelenlegi kapcsolatomban pár dolognak meg kellene változni ahhoz, h megint jó legyen. És nem csak nekem kellene... De a barátom elkényelmesedett. DE ez egy másik fórum témája...

95. Panna1 (válaszként erre: 93. - Ági28)
2007. okt. 2. 12:15
Akkor gondolj arra, hogy valamiért vége lett a volt pasival. Most se működne jobban. Megérné kockáztatni a mostani kapcsolatot?
94. caravell (válaszként erre: 88. - 2c0bd9b733)
2007. okt. 2. 11:54
Igen!
93. Ági28
2007. okt. 2. 11:54
igen. 5 éve vagyunk együtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook