Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


62. opál
2007. júl. 15. 08:54
Nem annyira jó az,hidd el!!:-))
61. iriszb
2007. júl. 15. 08:09

én is mint az előttem szólók bajban lennék,

de biztos jó lenne....

60. opál (válaszként erre: 59. - Doricica)
2007. júl. 14. 18:40
Nekem mondod!!:-))
59. Doricica (válaszként erre: 58. - Opál)
2007. júl. 14. 18:39
jujuj:D
58. opál
2007. júl. 14. 18:38
Bajban vagyok.....segítség!!!:-(((
2007. júl. 14. 18:08
hat ez jo kerdes!azt hiszem en is nagy bajban lennek!:D
2007. júl. 14. 18:07
Bajban lennék.
55. ec63a7fc29 (válaszként erre: 49. - Lizus0103)
2007. ápr. 25. 20:13

Igazi, mert nem felejtettem el, s nem tudok haragudni rá, szívesen emlékszem az akkori énjére. Bár nincs már meg úgy a kapcsolat, de még nagyon tudom szeretni.Bármilyen bunkón viselkedik is velem, akkor is átlátok rajta, s nem tud felhúznisemmivel.


Mit csináltam? Mivel Ő is ott hordja az agya nagy részét, engedtem, hogy menjen amerre akar. Fiatal, csini csajokat mindig fog találni. Drukkolok neki, hogy boldog élete legyen.

54. 69ae2f8b7e (válaszként erre: 47. - Virág3)
2007. ápr. 23. 07:53
Kedves Virág3.Mennyi az az idő amíg elmúlik az érzés?
2007. ápr. 10. 14:46
Örlődnék, most is ezt teszem. Szar dolog, ha az ember nem tudja mit akar, és mit miért tett/tesz!
2007. ápr. 8. 00:47
MÁR VÓLT ILYEN A RÉGI MUNKA HELYEMEN,CSAK NÉZTÜK EGYMÁST SZÓTLANÚL. EGY SZER AZTÁN EGGYÜTT UTAZTUNK A BUSZON HAZA,ÉS ELKEZDTÜNK BESZÉLGETNI.NAGYON JÓ HOGY IGY TÖRTÉNT,MERT IGY A BARÁTJÁNAK FOGADOTT"SZINTE MINDENT ELMONDOTT A CSALÁDJÁRÓL.ÉS ÉN MARADTAM NÉMA TANU (CSAK ÁLMODOZTAM ÉJSZAKA RÓLA )DE JÖTT A NAPPAL ÉS MINDEN MENT A MAGA KITAPOSOTT ÚTJÁN TALÁN JOBB IS IGY, SENKI NEM SÉRŰLT CSAK ÉN"LELKIEKBEN,-DE EZ MÉG KIBIRHATÓBB MINT HA EGY CSALÁD OMLIK ÖSSZE.SZINTE MEG KÖNNYEBBÜLÉS VOLT HOGY ELKERÜLT ONNÉT MÁSHOVA DOLGOZNI.
2007. ápr. 5. 10:06

A mostani kapcsolatomból rengeteg minden hiányzik, főleg a kommunikáció. Páromnak abszolút nincs semmiről véleménye. Az öt év alatt próbáltam finoman formálni hallgatag jellemét, de nem sikerült.

Már igazából rám sem figyel. Sem mint mondanivaló tekintetében, sem mint nőként. Öltözhetek nőiesen, soha egy elismerést nem kapok.


Az együtt töltött idő alatt egyszer sem gondoltam arra, hogy megcsalom. Rengeteg alkalom lehetett volna rá. Nagyon sok jó és rossz dolgot átéltünk ketten, talán ez is ami visszatartott. Sokáig harcolt értem.

De én is sokáig harcoltam érte...


Belefáradtam a folytonos tetszeni akarásba és abba, hogy erőfeszítéseim sosem érnek célt.

Van egy fiú, akivel msn-ezni szoktam, és ő mindig dícsér.

De ebből is a párom profitál. Mert rejtett vágyamat felé fordítom, anélkül, hogy a másik fiúra gondolnék közben.


Remélem mindig képes leszek erre, hogy tartsam magam.

Vajon ő is képes erre?


:(

50. opál
2007. ápr. 4. 17:53

Ha a párod az igazi....akkor elmúlik!

Ha mégsem,akkor engedni kell a vágynak,de persze nem azonnal és ki kell puhatolni a "szándékait"!

Ha skalpokat gyűjt ejteni kell,ha pedig őszíntén akar bennünket....szabadjára engedni a bennünk szunnyadó.....(nem is folytatom!!)

49. Lizus0103 (válaszként erre: 48. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 4. 16:04
Szia!Mit tettél a kivételes esettel? És honnan lehet tudni hogy az igazi vagy sem?
2007. ápr. 3. 20:25
Nehéz eset, mert ha valaki, akivel együtt vagy nem figyel rád, óhatatlanul valaki más iránt elkezdhetsz érezni valamit. Velem is volt már úgy, hogy izzott a levegő valakivel, de általában hamar elmúlt. Egy kivétellel, de azt az első pillanattól érezni lehetett, hogy az igazi.
2007. márc. 19. 19:21

Nagyon nagyon el kell gondolkozni azon,hogy vajon megéri-e!

Velem is előfordult már nem is egyszer,hogy nagyon nagy vonzalmat éreztem valaki felől/iránt,de idővel elmúlt!

2007. márc. 19. 19:06

Felülvizsgálnám a kialakult helyzetet, és döntenék minél előbb, bármilyen nehéz is.

Még nem voltam ilyen helyzetben, mert a mostani társam nagyon megfelel minden tekintetben.

2007. márc. 19. 18:20

Régebben szakítottam volna előbb-utóbb az akkori barátommal, mert akkor biztos h hiányzik még belőle vmi. De most h már rátaláltam az én kis Titámra, senki és semmi nem tudna olyan hatással lenni rám, h gondolkodóba essem vagy bármi!!

Csak az én kis Egyetlenkém tud hatással lenni rám!!(de azt nagyon:D:P)

2007. márc. 15. 22:35
Magamba mélyednék, hogy vajon miért? Mit találok a másikban, ami esetleg a páromban nincs meg? És valóban szükségem van arra? Ha jó a párommal a kapcsolatom, akkor ellenálnék a vonzalomnak.
43. rocker (válaszként erre: 41. - Ica!)
2007. márc. 15. 21:22
Segitettel,persze.Egy kicsit elgondolkodtam az altalad irottakon .Azt hiszem igazad van,es most valamit tennem kell,hatha felizzik a regi parazs.
2007. márc. 15. 20:02
Talán,kipróbálnám?!
41. ica! (válaszként erre: 39. - Rocker)
2007. márc. 15. 18:17

Gratulálok a 12 évetekhez! :)

Ha ennyi mindent megéltetek már együtt, jót és rosszat egyaránt, és mindig kitartott melletted akkor szerintem ne legyen kétséged afelől, hogy ő-e az Igazi! Nem tudom, miért nem érzed, talán mert már annyira megszoktad hogy ő az. Szerintem ne legyenek kétségeid!

Nem hiszem, hogy segítettem volna, de azért szívesen! :)

Hát igen, egy picikét tényleg elkanyarodtunk na de ennyi kellett. :)

2007. márc. 15. 16:29
Voltam már ebben a cipőben! Túl kell lépni rajta, ha nem akarsz tőle semmit. Nagyon nehéz belőle kilépni ha már nyakig vagy a "pácban"!
39. rocker
2007. márc. 15. 16:23

most nem akarok okostojas lenni,de 12 eve vagyunk egyutt,eltunk meg szegenyseget,gazdagsagot,jot es rosszat,oromet es banatot.Talan ez tart meg ossze,meg a gyerek.De valahogy ugy erzem ,megsem az igazi,talan tul nagyok az elvarasaim.Ezen erdemes elgondolkodnom.Koszi!

Vetted-e eszre,hogy a temarol kisse lekanyarodtunk?de valahol ez is oda tartozik.

38. ica!
2007. márc. 15. 16:12

Nem hiszem.

Majd ahogy telik az idő és egyre több problémát fogtok együtt leküzdeni, akkor érzi csak az ember igazán, hogy milyen jól is választott. :)

37. rocker
2007. márc. 15. 16:08
Na nekem meg most sem sikerult rajonnom.Remenytelen eset?
36. ica! (válaszként erre: 35. - Rocker)
2007. márc. 15. 15:10

:) Szerintem nincs baj veled.

Vagy akkor velem is van. :)

Nekem is úgy volt, mindenkivel akivel 1 vagy több évig jártam azt hittem, ő az igazi. Aztán mikor megismertem a későbbi férjemet, rájöttem, hogy előtte senki sem volt az.

35. rocker (válaszként erre: 34. - Ica!)
2007. márc. 15. 14:55
Tenyleg letezik az Igazi?A hazassag elott volt par kapcsolatom,s mindenikrol akkor azt hittem,O az Igazi.Velem van baj,vagy ez mindenkivel igy van?
34. ica! (válaszként erre: 32. - Rocker)
2007. márc. 15. 14:34

Bizony, olyan is van, amit írtál. Valakit végigkísért a "mi lenne ha..." érzés.

Az idő csak abban az esetben oldja ezt meg, ha az a másik nem is olyan nagy hatást gyakorol rá csak fellángolás, ami idő után elmúlik. De ha tényleg az a másik az Igazi, akkor nem fognak elmúlni az érzések, sőt, talán még erősödnek is.

Szerintem. De nem vagyok szakértője a témának. :)

2007. márc. 15. 14:11
Megtudnam mennyire eros az a masik hatas. En nem tartoztatom meg magam (ami nem megcsalast jelent, csak igyekszem megismerni a masikat) Igy kiderul valodi-e a masik hatas, vagy tenyleg csak a tiltott gyumolcs vonz. Nekem ez a modszer bevalt, volt, hogy igy leptem ki egy 6 eves kapcsolatbol, es a masik hatas mar 4 eve tart. Erosnek bizonyult.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook