Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. júl. 2. 22:34
Igazad van vizslava, el kellene tudnom dönteni. De nem megy. Nem találkoztunk két napja, bár egy cégnél dolgozunk. Jövő héten szabira megyek. Ha tudom függetleníteni magam tőle, akkor talán nyertem. De tudom, ma is kerestem, ha arra jártam, amerre dolgozik. Igazából hiányzik a kedvesség, az udvarlás.Nőnek néz és bókol. Nehéz ez. 25 év után valami más, valami új. Persze eszem ágában sincs borítani. És hogy a kékszemű akar-e tőlem valamit, azt én sem tudom biztosan. Csak célozgat, de nem zaklatás szintjén, nem szexuálisan kétértelmű megjegyzéseket tesz, csak nagyon tudja, mit mondjon. Lehet, ő is megijedne egy komolyabb lépéstől. A lényeget megfogtad: a kék szem (és a kedvesség). Talán ha kiírom magamból, elmúlik.
271. vizslava (válaszként erre: 270. - Vágy1966)
2014. júl. 2. 11:50
Talán azt kéne végiggondolnod, hogy érdemes-e esetleg tönkretenni a saját házasságodat (és esetleg a másikét is), néhány pásztoróra miatt? Ha fontos a házasságod, akkor térj magadhoz minél előbb. Nem tudom milyen a házasságod és milyen a férjed, de csak olyat tegyél meg vele, amit te is elfogadnál ha ő megtenné. Sürgősen el kell döntened, hogy milyen értékek neked a fontosak. Felnőtt ember vagy, csak el tudod dönteni.Bár az sem egyértelmű, hogy ez a kékszemű akar-e tőled valamit egyáltalán, vagy csak te ábrándozol jódolgodban.
270. vágy1966 (válaszként erre: 267. - 388b941089)
2014. jún. 30. 22:09
Megpróbálom... De olyan kedvesen beszélt ma is Hozzám. Nem tudtam elállni az útjából. Vagy nem akartam?
2014. jún. 30. 07:09
Örülnék neki!
268. 6fef80bd7d (válaszként erre: 267. - 388b941089)
2014. jún. 30. 07:09
:D
267. 388b941089 (válaszként erre: 265. - Vágy1966)
2014. jún. 30. 07:02
Szoritsd ossze a fogad ;) :D
2014. jún. 29. 22:17
Ha valaki priviben osztaná meg a tapasztalatát,véleményét, azt sem bánom! :-)
2014. jún. 29. 22:17
Végigolvastam a fórumot. Találtam érdekes és elgondolkodtató dolgokat. Nem keresem az alkalmat arra, hogy esetleg elcsattanjon egy csók, vagy más történjen. De nem biztos, hogy "elugranék". Valaki ezt nagyon szépen fogalmazta meg. Nem engedné el a boldogságot maga mellett. Egész életében azon gondolkodna, mi lett volna, ha.. Egyszer hallgathatunk a szívünkre. Olvastam szép történeteket arról, hogy férj, család mellett jól esett a másik. Az egy másfajta törődés. És lehet, hogy jót tesz a házasságnak. Vanessza7, köszi, csak nem tudom, hogyan. Szinte minden nap találkozunk.
264. 388b941089 (válaszként erre: 258. - Vágy1966)
2014. jún. 29. 19:51
Majd elmulik, ne emeszd magad ;)
2014. jún. 29. 19:27

(Közben leszakadtam...) Szóval azóta sex közben rágondolok,meg egyébként is sokszor. Egyszerűen nem értem magam, nem volt még ilyen. A szemeibe szerettem bele? Zavarban vagyok, ha beszélünk. Az egész olyan, mint amikor kamaszok nem tudnak mit kezdeni magukkal a kiszemelt partnerrel. Közeledem az ötvenhez, szóval nem vagyok túl fiatal.És ő is két gyerekes apuka. De valami izzik körülöttünk, ha találkozunk. És olyat érzek, ha meglátom, vagy rágondolok, amit talán tini koromban. Olyanokra vagyok kíváncsi, aki tudja, miről beszélek. Nem csaltam meg a férjem, és remélem, nem fogom, de néha a szívem vezet, nem az eszem. El nem tudtam képzelni, hogy férjes asszonyok miért lépnek félre, amikor egyébként elégedettek a házasságukkal. Már értem. És azt is: soha ne mondd, hogy soha.

Talán nem voltam teljesen követhető, de össze vagyok zavarodva.

262. 0d5c6945ab (válaszként erre: 261. - D1e807c461)
2014. jún. 29. 17:47
ha kapcsolatban vagyok akkor nincs semmi hatás. nem gondolnék rá.
261. d1e807c461 (válaszként erre: 260. - 0d5c6945ab)
2014. jún. 29. 17:44
akkor is, ha hatással lenne rád?
2014. jún. 29. 17:42
elküldeném melegebb éghajlatra
259. 6fef80bd7d (válaszként erre: 258. - Vágy1966)
2014. jún. 29. 17:15
nyilvánvaló kell a változatosság hagyd ott a férjed nyugodtan!
2014. jún. 29. 16:43
Nem tudom, olvassa-e bárki... Olyan helyzetbe kerültem, mint a topic indító. Több min 20 év házasság, 2 gyerek, anyagi biztonság. Munkahelyen szembejött egy kék szempár. Nekem annyi. Kedves szavak, ha találkozunk. Valahogy mindig a közelembe kerül. Ő a műhelyben dolgozik, én az irodában. Ha lemegyek, mindig ott van a 40 ffi közül mellettem. Ajtót nyit. Honnan kerül elő, nem tudom. 10 évvel fiatalabb. Vágyom rá. Nem volt semmi, de...
2014. máj. 28. 08:36
Sziasztok!Ismerős a szitu.Én az illetővel csak a közösségi oldalon beszélgetek...de számomra még az is sok.Tudja,hogy a párommal élek és van két gyönyörű kislányom.Kétszer küldtem el a francba finoman szólva...egy ideig jó is volt és azt hittem,sikerül elfelejtenem.Még le is tiltottam az oldalon.De ez csak egy ideig tartott.Azóta a családomra koncentrálok erősen.És megpróbálok ellenállni a kísértésnek.
2014. máj. 27. 07:32
semmit,sosem hagynam el a parom.
255. pandi71
2010. febr. 10. 18:45
Megzavarna,huhh.Nehéz válaszolni.Inkább ne legyen ilyen.
2009. nov. 11. 19:47
Köszi. Neked is.
253. redapple (válaszként erre: 252. - 5201aef1e3)
2009. nov. 11. 00:02
Igen valóban nem lehet ettől elszakadni érzelmileg. Ha véget akarsz vetni az egésznek meg kell szüntetned minden kapcsolatot, ha látod őt mert mondjuk egyhelyen dolgoztok, akkor ez szinte lehetetlen! Hasonló cipőben járok. És úgy érzem hónapokig fogok még szenvedni, ha nem döntök időben, hogy mi a francot akarok! Kitartás neked!
2009. nov. 10. 20:27
Sajnos minden a régiben.... csak örlődöm, szenvedek, nem értem magam. Így, hogy mindennap találkozunk, nem tudok tőle elszakadni érzelmileg.
251. 5201aef1e3 (válaszként erre: 250. - Juditka1982)
2009. nov. 8. 16:27
Köszi a bíztató szavakat... de jó Neked, hogy meg tudod osztani valakivel ezt a dolgot. Én teljesen egyedül érzem magam a problémával. Egyébként lehet, hogy igazad van..., nem kellene kihagyni. Egyik pillanatban azt gondolom, hogy miért is kellene leélni úgy az életemet, hogy nincs benne egy kis "fűszer"?, nem igaz? De utána jön a másik gondolat, hogy nem lehet, hogy jó ez így, ahogy van....
250. juditka1982 (válaszként erre: 249. - 5201aef1e3)
2009. nov. 7. 21:25
Én nem tudtam kihagyni. Nekünk is 10 éves a kapcsolatunk és már nincs meg a tűz. Adtam esélyt magamnak, hogy legyenek boldog pillanataim. Szerintem jól döntöttem, bár megmondom őszintén én is félek. Ha lebukok akkor mindennek vége. De nagyon oda kell figyelni és talán nem lehet baj. Jelenleg ebben bízok. Nem akarlak rosszra csábítani, de ha úgy gondolod élj a lehetőséggel. Néha jól esik, ha valaki a rosszra bíztat. Szerencsére nekem van egy barátnőm, aki e téren nem hagy cserben. Szólj, hogy mi a fejlemény. Kíváncsi lettem!
2009. nov. 7. 17:07
Sziasztok! Sajnos én is ebben a hülye helyzetben vagyok, több mint 15 éves kapcsolatban vagyok, de valami hiányzik.... És akkor jött ez a munkahelyi dolog, ott mindennap látom, beszélünk, izzik a levegő köztünk, ráadásul fiatalabb, mint én kb. 7 évvel. Néha olyan nagy a kisértés. Egyébként a párommal megvagyunk, csak már kihült a kapcsolat, néha van vita-veszekedés, de az hol nincs? Egyre többet gondolok rá. Nem tudom mit tegyek, az eszem azt diktálja, hogy felejtsem el, hiszen ez nem helyes, de a szívemnek nem tudok parancsolni. Ti mit tennétek?
248. juditka1982 (válaszként erre: 247. - Redapple)
2009. nov. 6. 22:19

Írok neked privit, de most itthon van a férjem és így nem lehet!

Puszi!!!

247. redapple (válaszként erre: 246. - Juditka1982)
2009. nov. 6. 21:22
A te helyzeted olyanban más, hogy a szerelmednek is van párja. Ez a pasi meg singli. Annyira hülye helyzet ez. De totál féltékeny is vagyok rá. Attól félek, hogy lesz valakije egyszer,dehát nekem van párom!...Most már féltékeny is vagyok rá.Ha van kedved esetleg priviben is beszélhetnénk, nem akarok mindent leírni...Én már megint rá gondolok!!! Falba verném a fejem, ha tudnám hogy elmúlik ez az érzés.
246. juditka1982 (válaszként erre: 245. - Redapple)
2009. nov. 6. 16:36
Én viszont teljesen megértelek! Ma találkoztam vele és hát maga a gyönyör. Egyszerűen imádom és azt, ahogyan rámnéz.....felejthetetlen. És szerintem lassan Ő is belém szeret!
245. redapple (válaszként erre: 243. - Juditka1982)
2009. nov. 5. 21:14

Az én párommal is ugyanez a baj. Nagyon kedvelem őt és meg is értjük egymást, van miről beszélgetni és sokszor meg is nevettet. De mégsem olyan, nem kényeztetős mint ahogy te mondod, nem érzem magam nőnek mellette teljesen. Hiába veszek bármilyen szexi ruhát, mégsem úgy viszonyul hozzám,még se úgy néz rám, mégsem úgy érint.De pedig tudom hogy nagyon szeret, de sokszor úgy érzem mintha ha csak a "barátom" lenne.Pedig tényleg nem hanyagolom el magam, más pasik is mindig megjegyzik, hogy milyen csinos nő vagyok, nem azért mondom mert beképzelt vagyok...Nekem kell hogy valaki úgy nézzen rám, mint az a bizonyos ő, úgy érintsen, attól vagyok teljes nő. Nekünk még nincs gyerek és ezért gondolom, hogy ki kéne lépnem, nem tudom, hogy vissza tudom e hozni még a szenvedélyt a jelenlegi kedvesemmel.

Sokszor úgy érzem, hogy az elfojtott vágyak csak megölnek. Az a baj hogy lassan már gyereket is szeretnék...Tudom hogy a párommal lehetne, de nem érzem azt a szenvedélyt. A szenvedélyt most az iránt a bizonyos "ő" iránt érzem. Meghülyülök ettől az érzéstől. Éjjel-nappal ő jár a fejemben, sokszor hajnalban felébredek és megőrülök magamban. Igen lehet a hormonok is..... Nem értem!! NEM ÉRTEM MAGAMAT SEM!

2009. nov. 5. 09:52

Sziasztok! Velem is volt hasonló. Nem is egyszer. Ennek ellen lehet állni. Ezt okozhatja elhanyagoltság, boldogtalanság, vagy egy szimpla hormontúltengés.


Tudjátok ezt hívják úgy, hogy KÍSÉRTÉS. Talán szerelem is kialakul. Egyébként a feromonok is kiválthatják. Ha nem találkoztok az illetővel sokáig, mert kerülitek, akkor el fog múlni! Vagy csalódni kell benne. Ha boldogok vagytok a jelenlegi párotokkal és sok a veszíteni való, akkor hagyjátok veszni ezt az érzést! Ha nem vagytok boldogok, akkor lépjetek tovább.

243. juditka1982 (válaszként erre: 241. - Redapple)
2009. nov. 5. 09:41
Tudom mit érzel. Én is reggeltől - estig rá gondolok. azt sem tudom, hogy szerelmes vagyok e vagy nagyon kötődök, de még nem volt előtte szeretőm. Ő az első! Boldog vagyok, de én nagyon szeretem a családom és vele együtt a férjemet is. Nem is tudok rá rosszat mondani csak egyszerűen nem érzem magam mellette nőnek. Ő nem az a kényeztetős típus, aki esetleg megdicsérne vagy csak szimplán mellém bújna. Csak akkor bújik, ha kell neki valami. És nagyon vágyom erre a tüzes érzelemre és erre a harcra, hogy talizhassak a szeretőmmel. De ronda ez a szó! De ez van. És Te miért gondolod, hogy kilépnél a mostani kapcsolatodból?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook