Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
212. Franc22
2008. júl. 30. 11:18
hát, megprobálnám kerülni a harmadikat. És mérlegelnék is egyuttal. Hogy megérné e vagy nem.
211. egy Hoxázó lány (válaszként erre: 207. - 4282d8f4c9)
2008. júl. 30. 10:52
Jó volt, később előjött a lelkifurdalás egy kissé, de idővel kiderült ennek meg kellett történnie ahhoz, hogy ez az illető egy későbbi nehéz időszakomon átsegítsen. Ha anno nem találunk egymásra, akkor később nem lett volna lehetősége segíteni.
2008. júl. 30. 07:12
nekem is komoly a kapcsolatom ill egy életre szól - reményeink szerint - de hagytam...;) és nem bántam meg....
209. adri25
2008. júl. 29. 20:53
semmit,mert komoly a kapcsolatom,és nem rontanám el ilyen dologgal
208. juditka1982 (válaszként erre: 206. - Egy Hoxázó lány)
2008. júl. 29. 20:23
Priviben nem lenne kedved megosztani velem a töténeted?Igazán érdekelne!
207. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 206. - Egy Hoxázó lány)
2008. júl. 29. 20:21

már mint, hogyan igazolt?

jó vagy rossz volt vagy megbántad?

206. egy Hoxázó lány (válaszként erre: 205. - 4282d8f4c9)
2008. júl. 29. 12:45
én is hagytam, hogy megtörténjen, és később az idő engem igazolt.
2008. júl. 22. 12:43
hagytam, h megtörténjen!!!
204. juditka1982 (válaszként erre: 203. - Vigyorka)
2008. júl. 2. 16:04
Köszönöm szépen és igyekszem jól választani!!!
203. vigyorka (válaszként erre: 202. - Juditka1982)
2008. júl. 1. 23:13

épp ezért nem szabad kihagyni... én is bánom :(

sok sikert :) és boldogságot :)

202. juditka1982 (válaszként erre: 201. - Vigyorka)
2008. júl. 1. 06:40
Látod én is ezt érzem.Itt vagyok a férjem mellett mert nagyon szeretem, de úgy érzem néha kell egykis plusz.Én is az eszemre hallgattam, de úgy néz ki kaptam még egy lehetőséget az élettől és nem hagyom ki.Nagyon megbántam annó!!!
201. vigyorka (válaszként erre: 200. - Juditka1982)
2008. jún. 30. 23:52
egyetértek veled! bár az én történetem még nem olyan régi, de én is elrontottam egy kapcsolatot, mert nem tudtam eldönteni, hogy mit akarok. Az eszemre hallgattam a szívem helyett, most úgy érzem hiba volt... hiányzik és néha nagyon tud fájni, ha visszagondolok, hogy olyan érzéseket váltott ki belőlem, amilyet még soha nem éreztem... és elvesztettem, csak mert féltem :(
200. juditka1982 (válaszként erre: 187. - Csiperke33)
2008. jún. 30. 20:09

Szia Csiperke33!


Én tudom miről beszélsz.Nekem is vannak hasonló érzéseim egy ffi iránt, pedig én is férjnél vagyok és van egy kislányom.A mi kapcsolatunk is nagyon régi már, de azért szeretem a férjemet.

Szerintem tudat alatt a szíved mást érez, mint amit az eszed megenged.Én beleszerettem ebbe a ffi-be és nagyon megbántam, amikor 4 évvel ezelőtt visszautasítottam a közeledését.Gondold meg mit teszel, de én még 1x nem hagynám ki, mert egy akkora űrt hagyott bennem és hiányérzetet.Mindenkinek nem kell megfelelnünk.Tudom, hogy most enegem itt meg fognak szólni, de ezt érzem és csak azt akartam tudd nem mindenkinek a "helyes" út a jó!!!

199. egy Hoxázó lány (válaszként erre: 193. - D11bdb3c52)
2008. jún. 20. 12:57
mert már valami nem okés a pároddal! gondolkodj el ezen... nemcsak a biztonság és a megszokás tart mellette?
198. csiperke33 (válaszként erre: 196. - Neveletlen)
2008. jún. 20. 11:19
Hatással lehet, de nem biztos hogy megcsalja a párját:)
2008. jún. 20. 00:17
Virag 3 ,Fantasztikus no vagy gratulalok!Orulhet az a ferfi kinek a parja vagy.
2008. jún. 20. 00:14
na ugye. Igaza volt a baratomnak.igy mondta minden no.........))
195. lolinno
2008. jún. 19. 22:34
mérlegelnék...volt ilyen és a párommal maradtam...megbántam :)
194. 70b077364a (válaszként erre: 193. - D11bdb3c52)
2008. jún. 19. 20:56
Nem akarlak megbántani de szerinted mennyi értelme van igy összeköltözni??
2008. jún. 11. 15:54
ÉN már nem tudok mit tenni! Sajnálom magamat! 1-szer megcsaltam a párom amikor laposodott a kapcsolatunk.Most minden rendben van, lassan összecuccolunk 5 év után.Most meg már akármennyire is szeretem kíváncsi vagyok másokra és nem birok ellenállni és megint megcsaltam (igaz az csak szex érzelmek nélkül) dehát akkor is miért nem tudom ezt abbahagyni????
2008. jún. 11. 11:56

Régen ha ilyen volt, bevallottam és leléptem.

Mostmár megállapodtam egyhelyben, mint a Samu nadrágja.

191. Franc22
2008. jún. 11. 11:49
én rám az exem sajnos még mindig nagy hatással van, és nagyon nehéz ellene tenni, de ha arra gondolok hogy a mostani párom mennyire szeret,a kkor mindig észhez térek
2008. jún. 9. 14:27
Nálamegyszer fordult elő, volt 2,5 éve párkapcsolatom együtt is éltünk. Elkezdtem egy esti egyetemen a másoddiplomámat, és az első héten, első látásra beleszerettem a csoporttársamba. Olyan nagy hatással volt rám, hogy aludni se tudtam, csak rá tudtam gondolni, álmodoztam! 1 hét múlva szakítottam, összejöttünk,(az első látásra szerelem kölcsönös volt:) és ma már 2 éve nagyon boldogok vagyunk! El sem tudom képzelni az életem mással!
189. csiperke33 (válaszként erre: 188. - Virág3)
2008. jún. 6. 18:14
A szerelem egy idő után átalakul szeretetté és tiszteletté (jobb esetben), ekkor már nincs "lángolás". De nagyon hiányozhat ez az érzés.
188. Virág3
2008. jún. 6. 18:08
Ha a párom egyelenlő a szerelmemmel, akkor ilyen nem fordulhat elő szerintem....legalábbis nálam biztos nem.
2008. jún. 6. 17:52
11 éve élek boldog párkapcsolatban, 2 fiúnk is van. Szeretjük egymást, mégis van valaki, akivel nagyon jó beszélgetni, ha találkozom vele, napokig ő jár a fejemben. Megismerkedésünk óta teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Miért van ez? És hogy lehet elfelejteni? Egyáltalán el kell felejteni?
2008. jún. 4. 16:30
miért vonzódunk másokhoz is amikor valakit szeretünk??? Valaki mondja már meg miért piszkálja a fantáziámat egy másik pasi??? Állandóan talizunk és ő is fantáziál és attól félek belemegyek a kis játékába! Olyan van, hogy csak szex és más semmi? Érzelmek nélkül! De a páromat szeretem viszont a másik pasit kívánom
2008. jún. 1. 19:32
Ilyen még nem fordult elő.
184. vigyorka (válaszként erre: 181. - Sziszy84)
2008. jún. 1. 12:21
azóta egy kicsit tovább fejlődtek az események... ugyanis a pasival egy helyen dolgozom, így minden nap találkozunk azóta is... nekem is beindult minden egyes vágyam, és valóban olyat érzek, amit még soha senkivel. Hónapok után elcsattant az első csók, de tovább nem nagyon jutottunk, mert aztán közölte, hogy ő nem szeretne most komoly kapcsolatot, és ennyiben maradtunk... persze én időközben nagyon megszerettem. rájöttem hogy a jelenlegi párommal sincs rendben a kapcsolatunk. Ez a gondolat persze első perctől kezdve bennem volt, hiszen akkor nem mentem volna bele ebbe az egészbe! És nem emiatt, de egyelőre úgy néz ki, hogy annak is vége. Talán így a legjobb...
183. alyce
2008. máj. 31. 10:35

Én lassan már 6 éve vagyok együtt a párommal. Szeretjük egymást, jól kijövünk, abszolút happy minden (persze, vannak hullámvölgyek, de kinél nem?). Ez idő alatt egyszer volt olyan, hogy megismerkedtem az akkori munkatársával. Tetszettem neki, találkozgattunk, aztán először úgy indult a dolog, hogy csak szex. Aztán ezek a találkozások besűrűsödtek, napi szinten láttuk egymást. Én beleszerettem, meg szerintem ő is belém. Mondogatta is sokszor, hogy szeret...Neki is volt barátnője, nekem meg ott volt a barátom. Aztán a párommal abban az időszakban eléggé elhidegültünk egymástól, szerintem neki is volt valakije...egy veszekedés alkalmával le is zártam vele a dolgot. Bíztam abban, hogy a másik pasira utána számíthatok. Sajnos nem így történt. Valahogy kiszivárgott az életemből. Van nap, amikor még megkeres, szerintem bánja az egészet. Neki akkor nem volt mersze dobni a barátnőjét.

Jelenleg is hasonló cipőben járok. Az illetőt már régebb óta kinéztem magamnak, de sosem voltam kezdeményező típus, így csak nézegettem, amikor megláttam:) Aztán februárban elmentünk a csajokkal egyet bulizni. Ez a srác egyébként azon a szórakozóhelyen kidobó. Észrevettem, hogy egész este néz, meg figyel, de nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet. Aztán fényképezkedtünk a barátnőimmel a disco-ban, és odament a b.nőmhöz, hogy kéri azokat a képeket, amik rólam készültek. Teljesen ledöbbentem, hogy egy ilyen jó pasi érdeklődik utánam. A kabáttárolónál rá is kérdezett, hogy akkor mi lesz a képekkel. Mondtam neki, hogy keressen meg iwiw-en, és akkor felvesszük a kapcsolatot. Ő meg megadta az e-mail címét. Rá két napra csörög a telefon. Ő volt:) Aznap egész nap beszéltünk telefonon, msn-eztünk, teljesen be volt rám indulva. Sajnos csak később tudtunk találkozni, mert pont akkor voltam beteg. Aztán találkozgattunk, sajnos több is volt, mint kellett volna...bár mindig is vágyam volt egy ilyen tuti jó pasival lenni:) Aztán végülis belenyugodtunk mind a ketten, hogy nem lesz ebből több, mert neki is volt barátnője, nekem meg ott van a barátom. Csak aztán 1-2 hónapja szakított a csajával. Azóta találkoztunk még egyszer, és beszélgettünk. Nekem kezdte elmondani a problémáit, meg hogy mennyire szereti a csajt, meg ilyenek...tök szarul esett. Azóta sem beszéltünk.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook