Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? fórum

Mit tennél, ha párodon kívül más is nagy hatással lenne rád? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. máj. 30. 16:39

Velem egy hónapja történt ilyesmi. Kapcsolatunk a párommal 8hónapos, és már pár hónapja együtt is élünk. Rengeteget voltunk együtt, éreztem, hogy nem jó ez így, hónapok teltek el úgy, hogy nem aludtunk külön. (egy hétvégén ez úgy esett meg, hogy én hazautaztam a családomhoz, ő meg maradt Szegeden)

Az egyetemi csoporttársaimmal 10napra külföldre mentünk egy tanulmányút-konferenciára. Egyik este táncoltam az egyik csoporttársammal (fiú:)) és hát a tánc, mint tudjuk, a vízszintes vágyak függőleges kifejeződése... Akkor megmozdult bennem valami. Az újdonság varázsa, vagy a tánc, nem tudom, de sokáig kínlódtam miatta. Semmi más nem történt, se egy csók, se semmi - a srác is kapcsolatban van - mindössze annyi, hogy kézen fogva sétáltunk vissza a szállásra. Nekem sokat jelentett, de valószínű, hogy csak fellángolás volt, azóta még csak nem is beszéltünk róla, aztán jött a vizsgaidőszak, és egyáltalán nem találkozunk. Hazajöttem, minden ment a régi kerékvágásban.

181. sziszy84 (válaszként erre: 140. - Vigyorka)
2008. máj. 30. 16:28

Szia! Velem is szinte ugyan ez történt a napokban. Kb. 3 éve megismertem egy nagyon helyes fiút, nagyon tetszett nekem, de én "sajnos" akkor kapcsolatban éltem, de nem voltam annyira szerelmes. Viszont ez a fiú, teljesen beindította minden egyes eltitkolt vágyamat. Megbeszéltük hogy csak sex, és más semmi. 3 hónapig ment, és utána valami megmozdult bennem. Azt hiszem belészerettem. Amikor ezt egy picit éreztettem vele, mint a "forgószél", továbbált. Azt mondta akkor, hogy én még nem vagyok érett egy komoly kapcsolatra. ( Na pesze! )

Útána megismertem egy fantasztikus pasit, és igazán szeret engem, én is szeretem őt. Már 2 éve a párom. Viszont a napokban újra felbukkant a múltamból az a ffi, még mindig nagyon tetszik nekem. És sajnos a tudtomra adta, hogy csak sexet akar, és mást nem. :-( Pedig én kis naív, azt hittem, h megkomolyodott, de tévedtem. Találkoztam vele, lehetett volna lehetőségem, de simogatás és csókon kívül nem történt más. Nem tudtam megtenni. Viszont beleborzongtam minden egyes érintésébe. És fantáziálok esténként, hogy milyen lenne vele újra, de csak még egyszer utoljára összebújni? De félek, hogy kiderülne, ez az egyik, a másik, hogy egy biztos kapcsolatot nem tudnék feladni, a totál bizonytalanra.:-/

Nem tudom hogy mit tegyek, mert szinte minden nap ír, hogy találkozzunk. :-/De sajna nem akar semmi komolyat. :-/Lehet hogy csak a titkolózás izgalma hajt engem? És miért nem lehetne "összegyúrni" a két pasit eggyé, és az lette a tökéletes!!! :-) Az egyik pasi totál szenvedély, a másik meg a totál biztonság, szeretet. :-) :-) :-)

180. f51a48237b (válaszként erre: 177. - Szupermen26)
2008. máj. 30. 14:11
Most beszéltem a Dórival, hogy hivjon a szombati nap miatt, remélem mindend elmond, és nagyon bizom benne, hogy talán segitünk a helyzeten, ha mégis beszélsz vele.Reménykedem.Persze, mire ezeket a sorokat olvasod, már tul vagy rajt . Az eredményét meg ugyis csak a szombati nap dönti el, helyesebben az azt követő éjszaka ill. a vasárnap számomra ,Nagyon félek a szombattól, de túl kell esnünk rajt, igaz ? A levelednek nagyon örültem, igazén nagyon jól estek a szavaid, köszönöm . Örülök neki, hogy annak ismertél meg, aki vagyok, és örülök neki, hogy annak ismerhettelek meg aki TE vagy !De drága a fizetség érte, és nem tudom, hogy meddig vagyok képes még elviselni ezt a lelki terrort, néha ugy érzem nem hogy csitulna, hanem még mindig uj formátumot ölt, és minden ponton utolér !Az meg hogy egyetlen petákot nem költöttél rám, igy volt helyes és szép, és igy volt hozzánk méltó ! TUDOD ! Ennyit a nyafogásról, rohannom kell, vár a könyvelés...El ne feledd a virágokat megöntözni !!Isten óvjon bennünket szombaton !! A végét tudod !
2008. máj. 29. 10:44
Nálam most kezdődik egy ilyen. 5 éve vagyok együtt a párommal most 21 éves vagyok. Megismertem egy tündéri fiút (férfit, mert 30 éves) és úgy kezdtünk jóba lenni. Először én nyomultam egy picit, dehát neki is van barátnője így ellenkezett, megállta. Most én hagytam az egészet és nem próbálkozom, erre most ő kezdi hogy nagyon sokat gondol rám és ő benne lenne. Nagyon édes és nehéz neki ellenállni nem is tudom mit csináljak! Én sajnos már 1 szer megcsaltam a páromat... és megbántam.De nagyon vonzódunk egymáshoz ezzel a fiúval egy cipőbe járunk sajnos...
2008. máj. 29. 08:42
Én ilyen helyzetből kiindulva belekeveredtem egy örületes viszonyba, mely flörtből indult, és átalakult teljesen mássá.Mindketten kapcsolatban élünk, épp ezért csak pár hét adatott nekünk ebből a fergeteges boldogságból,mély érzelemből, aztán jött a leleplezés.Rettenetes kínokkal, fájdalomal, szenvedéssel jár, nem tudom ki tudok -e lábalni belőle egyáltalán, vagy örökre megváltozott már az életem .A párom nem bizik bennem,a lelkiismeretem zakatol, a férfi akiért tettem valószinüleg uo.bizonytalan mint én. Mindez kiindult egy ártalmatlannak tünő szemszexből. Tehát igy kell vigyázni ezekkel az ártalmatlannak tünő hatásokkal .
177. szupermen26 (válaszként erre: 181. - Krokka)
2008. máj. 28. 15:49
Én is!
176. szupermen26 (válaszként erre: 179. - Krokka)
2008. máj. 27. 21:28
Valószínüleg ő is így van vele.Soha nem gondolta volna,hogy valaki ilyen érzelmeket tud kiváltani belőle.Ez volt élete legőőőrületesebb időszaka!!!Mikor nagyon-nagyon hiányzik,gondolj a boldog percekre miket együtt töltöttetek.Neki segít!Hidd el neked is fog!EZ EGY ŐŐŐRÜLET!!!
175. Katinkaboszi (válaszként erre: 174. - Vmágika)
2008. máj. 20. 18:13

Hááát, én cukkból mondtam a kedvesnek, h veszek egy sünikét. Ami a dobit illeti, hát találkoztam már vaddal és félőssel is.

A vad a családban volt, így nőtt fel, direkt vigyáznia kellett egy beteg asszonyra.

A félős, vagy ahogy mondod mulya (így)a szomszédban volt, de még attól is félt, amikor megsimogattam.

A kicsik kutyák pedig hangosak és mérgesek, nehogy azt higgye valaki, miszerint ők félnek.

174. vmágika (válaszként erre: 173. - Katinkaboszi)
2008. máj. 20. 15:31
Oké,csak aztán a süni meg a kutya legyenek meg jól egymással!A dobermanntól meg ne félj,nem veszélyes fajta,főleg ha picit visztek a házhoz és "szerényen" is nevelitek.Látnád a tesómék amstaff-ját!Állandóan fel kell/kéne venni,mint egy kisgyereket,csak hát ki bíraj már el azt a 30 kg-ot!Pedig ránézésre elég vadnak tűnik,mint általában minden harci kutya.Szegénykém olyan kis mulya(vagy muja?)természet!Nem lehet általánosítani,hogy harci kutya és akkor már bizti,hogy vad lesz.Engem a múltkor egy pincsi-féle kergetett meg.
173. Katinkaboszi (válaszként erre: 171. - Vmágika)
2008. máj. 20. 14:25
Imádom a sünikét, és akkor el is teszem a párom drótkeféjét az útból, ha mégis sikerül vennem egyet, mert a ház ura kutyát akar, méghozzá dobbermant, akitől én meg félek, így ráíjesztettem, ha azt hoz, veszek egy sünit én meg. :)))))
172. 512009e634 (válaszként erre: 171. - Vmágika)
2008. máj. 19. 10:30
:))))
171. vmágika (válaszként erre: 170. - 512009e634)
2008. máj. 18. 17:19
Semmi gond!Még jó,hogy nem eszem enberhúst.:)Különben is:tévedni emberi dolog!Mondta a sün és lemászott a drótkeféről.:)
170. 512009e634 (válaszként erre: 166. - Vmágika)
2008. máj. 18. 13:19
BOCSI, ezt jól benéztem! Tényleg neked volt a "megkövezéses " hozzászólásod, Juditka1982-nek a "büntetése" meg "korán férjhezmenős" Már nem látok! :)
169. 512009e634 (válaszként erre: 166. - Vmágika)
2008. máj. 18. 13:15
Ennek örülök! :) Mármint hogy senki nem haragszik senkire. Meg hogy megoldáson vagytok. Persze mindenki a "saját sorsának kovácsa", nem kötelező úgy tenni, ahogy azt itt mi tanácsoljuk. Döntsön saját belátása szerint. Csak azért írtam, hogy nem kövezek meg senkit, mert volt egy ilyen hozzászólása (lehet speciel nem rám). És még ki tudja milyen helyzetbe kerülök én is még az elkövetkezendő jó pár évben. Igaz a mondás, hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltess".
168. 512009e634 (válaszként erre: 167. - Vmágika)
2008. máj. 18. 13:07

Igen, volt már akitől megkaptam...

23 voltam, szerintem nem volt korán.

167. vmágika (válaszként erre: 165. - 512009e634)
2008. máj. 18. 09:54
Igen,Juditnak ezt kifejtettem priviben,hogy a "fiatalon mentél férjhez" kifejezés nem éppen a korára utalt.Úgy értem a kapcsolata volt még fiatal és éretlen.Még mindig úgy dondolod,hogy "korán"mentél férjhez???
166. vmágika (válaszként erre: 164. - 512009e634)
2008. máj. 18. 09:52
Nincs is semmi baj,senki nem haragszik senkire.Még szép,hogy mindenkinek megvan a maga véleménye,különbözőek vagyunk!Csak tudod volt már benne részem,hogy az utánam szóló nem csak a véleménykülönbséget nem tudta elfogadni,de még fel is volt háborodva.Az a tipikus "már-pedig akkor-is az-én-véleményem-a-szent-és-az-egyetlen-elfogadható" típus volt és "hitttéríteni" akart!Ezért írtam,hogy marhára nem érdekel ki mit gondol,akkor is ez az én véleményem,mégha másnak nem is tetszik.(Egyébként már a megoldáson vagyunk,de ha akar az illetékes erről beszélni,akkor majd ő elmondja.):)
2008. máj. 18. 09:44
Majd' elfelejtettem juditka1982: Egy idősek vagyunk, tehát ha te "korán" mentél férjhez, akkor én is.
2008. máj. 18. 09:37
Nem akarok senkit "megkövezni", és nem is akartam! Ez csak az én véleményem. DE nagyon sok kapcsolat ment már félrelépés miatt tönkre. (Lásd az emlegetett showműsorokat)És ha vágysz valaki másra, egy új izgalomra, ahogy írtad, akkor szerintem gondolkodj el a házasságodon, a kettőtök kapcsolatán. Egyetértek Luxival is. De mint írtam, ez csak az én véleményem. És nem ítélkezem!
2008. máj. 17. 00:07
Mármint kit?:)A férjet vagy a hódolót?
2008. máj. 16. 23:36
hatástalanítanám:-)))
161. juditka1982 (válaszként erre: 160. - Vmágika)
2008. máj. 16. 21:23

Küldtem privit!

Puszi!!!

160. vmágika (válaszként erre: 159. - Vmágika)
2008. máj. 16. 20:44
Ment a privi!
159. vmágika (válaszként erre: 158. - Juditka1982)
2008. máj. 16. 15:17
Sajna most nem érek rá!Csak délután vagy estefelé tudok bővebben írni,de ígérem bepótolom!Addig is minden jót!
158. juditka1982 (válaszként erre: 157. - Vmágika)
2008. máj. 16. 15:00

A férjem azóta hűséges ez tuti, mert akkor sem tudta eltitkolni és rögtön elmondta.Csak 1x fordult elő nála.Akkor szerelt le a honvédségtől és nagyon szabadnak akarta érezni magát és rajtam csattant az ostor.

Én meg kíváncsi vagyok mit élhetett át akkor meg igazából nagyon régóta közeli a kapcsolatom azzal a bizonyos ffi-vel.És vágyok vki másra, egy új izgalomra.Röviden ennyi!

157. vmágika (válaszként erre: 155. - Juditka1982)
2008. máj. 16. 14:24
Luxinak teljesen igaza van!Ne abból indulj ki,hogy "kölcsön kenyér visszajár"!Ezt azért "kell" megtenned,vagy nem megtenned,mert akarod.Vagy nem akarod.Normális kapcsolatban ,ami jár az egyik félnek,az megilleti a másikat is.Én ennél lejebb sosem adtam.A férjed azóta lenyugodott?Persze nem feltételezem,hogy beismerné,de az ösztöneid mit súgnak?Ha meg már többször is eljátszódik az eset,akkor ott már komoly gondok vannak,aminek általában a gyerek(is)issza meg a levét.Konkrétan arra vagy kíváncsi,hogy ha te is megtennéd,akkor el tudnád-e felejteni a fiút,vagy szép lassan belehabarodnál?És esetleg megbélyegezné a házasságodat.Erre mondtam én azt,hogy nem lehet bármit csak úgy büntetlenül megtenni...!Várom a válaszod.Lehet,hogy privit írok inkább azt követően.Bocs a többiektől,de nem minden tartozik a nagy nyilvánosságra!
156. 7004ca251b (válaszként erre: 155. - Juditka1982)
2008. máj. 16. 14:05
Nem tilos,sőt...de elég gyerekes,hogy ha neki lehetett,akkor nekem is lehet...egy házasságnak nem erről kéne szólnia.Ha nem csalod meg,akkor azért tedd,mert szereted és tiszteled őt is meg a kapcsolatotokat,ha megcsalod,hát lelked rajta,de akkor vállald be,hogy azért,mert már nem szereted,vagy mert még mindign em bocsájtatottad meg amit ő tett,vagy bármi más,de ne azzal "mosakodj" ,hogy ha neki lehetett,akkor neked is lehet.Neki sem lehetett,csak megtette,és nyílván ő is okkal...
155. juditka1982 (válaszként erre: 154. - Vmágika)
2008. máj. 16. 14:03

Szia!

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ha vki megtette, akkor azt el tudta vagy akarta titkolni?És, hogyan számolt el a lelkiismeretével?

Én teljesen hűséges vagyok jelenleg.Sajnos a férjem 4 évvel ezelőtt megcsalt és akkor felbukkant az életemben egy ffi., akinek akkor nemet mondtam mert azt szerettem volna ha a férjemmel minden rendbejön.Azóta van egy 2 éves kislányunk.És kb. 3 hónapja megint felbukkant nálam az a ffi.Nem tudom mit tegyek.Szívesen randizgatnék meg hasonló, de itt a kislányom, aki miatt nem merem megtenni.Másszor meg azon agyalok, ha a férjemnek lehetett egy kalandja akkor nekem miért tilos???

154. vmágika (válaszként erre: 153. - Juditka1982)
2008. máj. 16. 12:07

Tetszik az a "még" én sem csaltam meg.Árulkodó!Tudnék mesélni,de nem itt!Konkrétan mire vagy kíváncsi?

Mielőtt bárki megkövezne:hűséges vagyok a férjemhez.

2008. máj. 16. 11:07
Miért akkora bűn a hűtlenség?Mégis ezzel vannak tele a showműsorok!Szerintem nagyon sokan vannak, akik megcsalták a társukat valamilyen módon csak nem merik felvállalni és jönnek itt nekem "korai házassággal" meg a "büntetéssel".Még én sem csaltam meg a férjem csak a arra voltam kíváncsi volt e már valaki ebben a cipőben és ha igen, hogy lépett túl rajta!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook