Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mirena hormontartalmú spirál tapasztalatok fórum

Mirena hormontartalmú spirál tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2150. nagybiciklí (válaszként erre: 2148. - Mariskanéni)
2010. jún. 16. 22:13

Ne haragudjanak, de improviso közel nem olyan ostoba, mint ahogyan beállítják! Sőt! Szerintem az Indul a bakterház c. magyar filmet idézte. Már tessenek megengedni, de nem az ő hibája, hogy ilyen klasszikusokat nem tetszenek ismerni. És az öregnéne még vissza is múzik! Hát kedves hölgyeim!

Ritka fűszeres és bájos a hölgy humora, ne tessék bántani! És Ambientet is erősen megkritizálták! Hát bizony nem szedte szét senki a bejegyzéseket mert én újdonsülten is megtaláltam és biza' köszönöm AMBIENT!

Kérem Hölgyeim! Ne tessenek ennyire " savanyogni"!

Üdvözlet: Havasi Péter

2010. jún. 16. 21:58

Tisztelt Hölgyeim! Napok óta olvasgattam az önök rovatát. No nem magam miatt, hanem kicsi feleségem szenved hónapok óta. Kerüli az együttléteket, pedig azelőtt igen tüzes volt, gyakran erős fejfájása van,(azelőtt sosem!) és vissza-visza jövöget a havi vérzése is. Egészen megváltozott, aggódom érte! Én már könyörögtem neki, hogy felejtsük el ezt a módszert, de ő még kitart. A nőgyógyásza azt mondta rábízza a döntést, mert sok pozitív de bizony negatív tapasztalata is van már.

Remélem az Önök hozzászólásai segítenek majd döntésünkben!

Szép estét kívánok: Péter (egyedüli férfi "mirenás")

2010. jún. 16. 21:07

Mint az ovodában! Hát nők vagyunk? Nők vagytok? Miért ez a veszekedés? Ha nem tetszik a forum nem olvasok és nem írogatok!És főleg nem próbálom másokon kitölteni a kudarc okozta bosszúságot.

Tévedtek ha szt hiszitek,hogy a dokik azért javasolják a mirenát mert beton biztosan tudják,hogy be fog válni! Tisztában vannak azzal,hogy semmi nem biztos! Nekem előre elmondta az új dokim,hogy nem biztos,hogy be fog válni. De ami miatt felkerült arra tökéletes.

1. vérzés zavarok,erős vérzés

2. miómák- már nagyon keresni kell UHU-n őket,szóval zsugorodtak

3. fogazmás gátlás

Az,hogy begyűjtöttem a cisztát,okozhatta a nirena is,de okozhatta az is,hogy a régi doki elkezelt.Hiába bíztam meg benne 13 évig!

Előtte a Nuvaring gyűrűt használtam 5 évig! 5 év után már nem volt elégséges a hormon tartalma és felborította hormonháztartásomat. De ezért senkit nem kehet hibáztatni. Így történt és ennyi!

És kedves improviso nem hiszem,hogy van jogod bárki is letehenezni. Te vagy talán a tökéletes nő?

2010. jún. 16. 20:41

Gratula , ha ez volt a cél, akkor sikerrel jártatok, hisz ezer százalékosan szétoffoltátok a topikot.

Gratulálok, győztetek,most aztán örülhettek magatoknak a másik kis "kórustaggal" de piszkosul.( micsoda lelki nyomor, atya isten)

Én ilyen elmeroggyanttól mint amilyen Te vagy egyenesen bóknak veszem a sértést , úgyhogy danke sőn, csak így parasztosan, akarom mondani "tehenesen", érted ugye.

Legyen szép és elégedett estéd, remélem nagyon nagy élvezetben volt részed ezekkel a mesterségesen felszított hullámokkal és az eredeti témától eltérő 180 fokos fordulattal.

Egyúttal azonban le kell lombozzalak, nálam sajnos nem értél el maradandó sikert, ugyanis nem vagyok se sértett se indulatos, csak mosolygok, hisz magamfajta buta " bonyolult tehenek "mit mást is tudnának reagálnak az ilyen IQ-gazdag beszólásaidra, mint annyit hogy MÚÚÚÚÚÚÚ.....:)))))

2010. jún. 16. 18:00

Ha csak ez lenne a legkisebb hibád......Meglátásom szerint te konkrétan kötözködsz... még szerencse, hogy ilyenekből csak egy-kettő van ezen a fórumon, és ÖNŐkből áll a többség.

Ja, olvasd végig a nyelvtani kifejtéseidet.... én nem mernék a helyedben határozószókról, meg igekötőkről beszélni.. Ja, hogy csak elírtad?? Én is ezt mondanám...

Nincs több mondanivalóm számodra, talán csak még annyi, hogy 1 nap alatt ennyit köpködni, acsarkodni, szép teljesítmény, ha ezt annak lehet nevezni......



Kedves fórumozók, most már jöhetne a Miréna.....(is)

2010. jún. 16. 17:37

Ok- okozat összefüggésben áll egymással. Ha ismered is a tested (nagyon reméljük), azt a tested csak akkor tudja jelezni, ha már a miréna működésbe lép. Addig nem mondhatod, hogy tudtad előre, hogy fogsz reagálni rá, mert az jóslás.

Ahhoz meg nem kell sok ráció, hogy a sterilizálás irreverzibilis folyamat, míg a Miréna nem, valószínű ezért ajánlotta inkább az orvos ezt a megoldást. A petevezetéken történő meddővé tételnek is vannak negatív következményei, legalább lehet annyi, mint a mirénának.

De már értem, hogy ÖNŐ mit nem értett, hogy te miért nem érted....

2144. 4c31632418 (válaszként erre: 2143. - 099c0bed40)
2010. jún. 16. 17:05

Kívülállóként írtam, írom, amit rólad, vagy másról. Érdek nem vezérel, de a harag sem. Mandolin nagyon nagyot téved, ha azt hiszi, hogy az ilyen jellegű fórumok miatt nem jut időben vagy megfelelő szakmai "fórum" elé aki erre jár. Sőt, ellenkezőleg. Aki ide eljut, az vagy észrevette magán aminek nem úgy kellene lenni, vagy éppen keresi a számára megfelelő megoldást, és bizony máris másként látja az ember, ha kirajzolódik, hogy másnak is volt ilyen, ő mit tett ilyen helyzetben. Szakmai tanácsok adására pedig egyikünk sem kompetens, ezért szinte mindig a szakemberhez való fordulás tanácsa a mondanivaló vége.

Nekem már 5 éve van fennt, többek MN( mariskanéne) -hez hasonló indokok miatt is- picit nagyobb a méhem, 2 orvos myomát látott, ez a mostani nem, de minden kontrollkor méri, és megnyugtató, hogy nem növekszik. Szerencsés vagyok, hogy a szervezetem "befogadta", mert segít ezt is kiküszöbölni, illetve megfelelő védelmet nyújt. 5 éve még nem volt ilyen tapasztalat, de engem pl. megnyugtat, hogy MN is hasonló cipőben jár, megnugtatott, hogy talán csak sikerül leszedni, hogy nem "halok bele". Ehhez viszont a fórumosok kellenek, nem egy férfi nőgyógyász.

2010. jún. 16. 15:23

Ani, MINDENBEN egyetértek azokkal a dolgokkal kapcsolatban , amikről írtál.

Nem Rólam--félreértés ne essék!--hanem a cisztával és egyebekkel kapcsolatban.

Racionálisan és intelligensen gondolkozol, gratulálok hozzá, remélem nem kell soha az életedben annyi negatívságot összeputtonyoznod a nőorvosokkal mint amennyit nekem kellett.

Persze velem az is a baj, hogy hiperérzékeny vagyok, és kudarcgyűjtögető----ez tény, és nagy hibám is egyben. :(

2142. 099c0bed40 (válaszként erre: 2138. - 625b4da9ec)
2010. jún. 16. 15:18

Sajnáljuk hogy elmész, és azt is hogy jössz a mártír szöveggel, hogy itt hányan a torkodnak estünk.

Tudod azt szokták mondani, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is---ha még "némított üzemmódban" olvasod a topikot, ezen nem árt ha elgondolkodsz egy csöppet.

Továbbra is minden jót, szép napot Neked: E

2141. 099c0bed40 (válaszként erre: 2139. - Mariskanéni)
2010. jún. 16. 15:05

Igen, ez így van, nekem is az emberhez nem méltó bánásmóddal volt a legtöbb problémám, mert a doktorok többsége( annak ellenére hogy ugyanabban az intézményben dolgoztam csak más részlegen) úgy szólt hozzám, mintha a hátsó feléből rántott volna elő.

Lehet hogy azért mert sejtették hogy tőlem nem látnak borítékot?

Bár volt aki simán elfogadta annak ellenére hogy előtte harsogva hangoztatta hogy csak nem képzelem hogy ő akkora paraszt hogy eü. dolgozótól pénzt fogad el? ( és mégis...)


Az a baj, hogy telis-tele vagyok negatív élményekkel, amit azóta se tudok feldolgozni, és amitől elveszett a maradék kis bizodalmam még azok iránt is akikről Ani ír, hogy emberségesek és értik a szakmájukat és a modoruk is tisztességes. Mert tagadhatatlan hogy ilyenek is vannak, nem is kevesen.

2140. 099c0bed40 (válaszként erre: 2133. - 4c31632418)
2010. jún. 16. 14:57

Ani, Ő nem is akar semmit megérteni, neki az a lételeme illetve stratégiája hogy egymásnak ugrassza az emberkéket és szép módszeresen sorra szétoffolja az addig normálian működő topikokat.

Kár, mert ettől függetlenül lehet hogy Ő is egy értékes ember, csak a benne rejlő értékeket ezen a kekeckedésen kívül még nem nagyon sikerült megcsillogtatnia semmi egyébbel.


Én ne haragszom rá,( Te se tedd) ellenkezőleg, mélységes szánalmat érzek irányában, semmi egyebet.

2010. jún. 16. 14:29

Na puff neki!

volt olyan évem amikor havonta kétszer voltam orvosnál könyörögtem segítségért még sem történt semmi,csak hullott a pénz a zsebemből.

Igen megnyugtat,hogy vannak emberek akikkel megtudom a gondomat beszélni mert értik miről beszélek,tudják miről van szó!

Az orvos is tudja de lehet,hogy aznap vagy azon a héten már a sokadik nyavajgó vagyok neki és unja.

egyik oldalát értem hisz ő is ember,de ezt vállalata és ez lenne a dolga!

2138. 625b4da9ec (válaszként erre: 2134. - Mariskanéni)
2010. jún. 16. 14:00

Utoljára járok ezen a fórumon!

Mutasd meg nekem, hogy hol írtam bárkire, hogy hülye!????

Ha figyelmesen olvastál volna, leírtam, hogy én már döntöttem.

Pusztán arra akartam kilyukadni, hogy vannak emberkék, akiket megnyugtat egy ilyen fórumon olvasott hsz, (mint írod téged is) és esetleg nem megy időben orvoshoz.

Ezzel azt hiszem nem bántottam senkit ÖNŐ-t sem, mégis a torkomnak ugrottatok.


Én ezzel befejeztem, minden jót Nektek!

2010. jún. 16. 13:33
A laparoszkópos műtéttel maradéktalanul tudják eltávolítani a tömlő egészét, míg az uhu által vezérelt leszívásnál csak a tömlő tartalmát szívják le, a fala megmarad, és nagyon hamar ki tud újulni. Így laparnál kisebb az esélye az újraalakulásnak. De mint említettem, ciszta rengetegféle van, szerkezetbeli különbségeket uhun meg lehet állapítani. Ha panaszmentes vagy, tényleg elég a kontroll (De tényleg szükséges elmenned, bármilyen ellenszenves is a gondolat), d ha bármi panaszt okoz, meneszteni kell. Egyrészt roncsolja a petefészek szöveteit, másrészt nehogy átalakuljon..de ez csak a legrosszabb feltételezés. Ha úgy érzed, hogy bizonytalan az orvos, keress fel másikat is...de mindenképpen nézesd meg...
2136. mariskanéni (válaszként erre: 2135. - 4c31632418)
2010. jún. 16. 13:17

Hát már a nagy fiam mellé nem nagyon kéne kisbaba.

Meg hát a koromból kifolyólag sem szeretnék.

Nem tudom mi van benne,azt nem mondta a doki.

De nem leszívni akarja hanem laparaszkópiás műtétet.

a fene tudja,néha tényleg mintha rosszalkodna. olyan mintha érezném vagy már csk pszihésen van időként az érzem érzésem.

2135. 4c31632418 (válaszként erre: 2134. - Mariskanéni)
2010. jún. 16. 12:55

Ha mindenki hülye lenne, akkor nem lenne létjogosultsága a fórumnak, semmilyen témában.

Ciszta: írtad, hogy nagyon alapos az orvosod, és azzal ijeszteget, hogy szétrepedhet. Ha igazán őszinték akarunk lenni, tényleg előfordulhat. Amúgy a ciszták inkább a babát vállalóknak jelentenek igazi gondot, mert odavághat a normál ciklusnak, beágyazódásnak, stb. Ha már nem szeretnél szülni, a lelkiismeretes odafigyelés talán elégséges lehet, de ezt szintén nem lehet garantálni. Vannak un. vérrel telt ciszták, amelyek hajlamosak rosszalkodni. De ha figyelsz rá, és rendszeresen ellenőrizteted, akkor akár megúszhatod a leszívást.Szép napot!

2134. mariskanéni (válaszként erre: 2133. - 4c31632418)
2010. jún. 16. 12:22

Teljesen egyet értek veled Ani.

Ha itt mi mindannyian hülyék vagyunk akkor mandolin miért nem fordul orvoshoz.

Nekem nagyon sokszor hozott megnyugvást ha olvastam a fórumban néhány megnyugtató sort.

És ez nem csak öregnéneőzikéje hozzá szólásaiban nyilvánult meg.

és meg kell mondjam nagyon sokszor teljesen úgyan úgy voltak a dolgok ahogy a hozzászólásokban olvastam.

2133. 4c31632418 (válaszként erre: 2132. - 625b4da9ec)
2010. jún. 16. 11:59

Nagyon sajnálom, hogy még ennyi erőfeszítés ellenére sem sikerült megértened, miről is van szó....

Bocsáss meg, de azt hiszem, neked tapsolhatunk, mert bennt rekedtél......:-(((((((


Harag? Nézz magadba...

2132. 625b4da9ec (válaszként erre: 2131. - 4c31632418)
2010. jún. 16. 11:56

Nem is tudom, ki offolja szét a topikot!??

Feltettem egy kérdést, minden hátsó szándék nélkül, erre rögtön provokatőr lettem.

Ti meg játszátok ezt a dedós játékot, hogy majd mi segítünk haragudni.

Hát csak csináljátok!


Egyébként ha bárkinek sikerül megfoganni és benn maradni, annak tapsolok.

2131. 4c31632418 (válaszként erre: 2120. - 625b4da9ec)
2010. jún. 16. 11:48
Segítek, hogy megértsd, hát ugye az úgy van, hogy az anyánkban még szeplőtlenek vagyunk intellektus terén, illtve bizonyos adottságokat hozunk magunkkal, és bizony a nagy bötűs életben szedjük magunkra "tudást", ki mennyire mélyed bele.... Lehet azt innét, onnét, amonnét is... és biza csak akkor tudjuk a testünk rezdüléseit reagálni, ha ismerjük, ahhoz, hogy ismerjük, ismereteket kell gyűjtenünk , innét onnét, amonnét,.... circulus vitiosus (tud.: ördögi kör). Magyarul, ha nem tudsz, tudatlan vagy....
2010. jún. 16. 11:09

Akár orvospártiak vagyunk, akár nem, a Mirénát saját elhatározásunkból helyeztetjük fel, ORVOS ÁLTAL. Tehát ha vki feljogosít egy embert (itt orvost), hogy babrálhat a testével, akkor vhol meg is bízik benne, mert ha nem így van, akkor máshol van a bibi. Egyébként is. Elsőre bárki becsaphat, de másodikra már senki!!:-)) Az orvosok nem állnak mindenki felett, a "derékje" azonban megérdemli a bizalmat. De ez az élet területén mindenhol így van. Előbb is hansúlyoztam, kérjünk információkat, orvostól, szakembertől,és a fórumozóktól. Improvisionak:szerinted mindenre tudunk szakmai magyarázatot, De te mint "GONDOLKODÓ LÉNY" nem azon gondolkodsz amin kellene. Hmmm. miért nem????? Ha azon gondolkodnál, biztos nem írnál ilyen hozzászólásokat.

Mandolinnak: mindenki arra próbál ösztönözni, hogy orvossal beszéld meg (elsődlegesen) a problémádat, ez a fórum arra való, hogy a tapasztalatokat megoszd.

Öregnéneőzikéje megalapozott, emberi tanácsokat ad, nem orvosistent játszik, ezt mindig hansúlyozza is, viszont a tanácsai maximálisan helytállóak, senkit nem áltat " hülyeségekkel", és azt is leszögezhetjük, hogy jóval több embernek segített már itt, mint aki ostoba módon fúj rá, vagy a mirénát felruházza olyan tulajdonságokkal, amelyek minden rossznak okozói. Visszaolvastam ÖNŐ hozzászólásait eléggé "mélyen", ugyan nem tudom, mi az ő pontos szakmája, nem is fontos itt, de az a szerencsés egybeesés állt össze, hogy szakmailag is helytálló, intellektuálisan is, és emotionálisan is. Ez van akinek cseszheti a csőrét, de "evvan", nyugodjon bele mindenki, hogy bizony létezik olyan ember, aki szakmailag is tud segíteni, emberileg is, ráadásul még tapasztalatai is vannak. Kell még több?? Elvégre melyik férfi hord Mirénát?.... .

2129. 099c0bed40 (válaszként erre: 2128. - Mariskanéni)
2010. jún. 16. 10:49

Most is csak azt tudom írni amit a múltkor, és amit én sem magamtól találtam ki hanem olvasom és hallom mindenütt: az 5 cm alatti ciszták esetében a legokosabb dolog várni, és csak időnként ellenőrizni, nem pedig beavatkozni, ugyanis nagy esély van arra hogy a "belepiszkálással" nagyobb lesz a kár mint a haszon.


El ne hidd hogy "időzített bomba", a francokat, mindössze arról van szó hogy dokibácsi szeretne egy kis pénzhez jutni vagy nyeszetelhetnékje van, és ezért nagyon aranyos stílusban akit csak lehet "megvezet" ezzel a bomba-sztorival.

Az én méhem 20 (!) kórházi szaktekintély egyöntetű véleménye szerint is szemétre valónak nyílváníttatott már 10 éve, persze mind a 20 saját kezűleg akart "nagyműteni" ( milyen érdekes, ugye?) mígnem eluntam a cirkuszt és elmentem egy csak maszekban rendelő doktornőhöz, akinek nem fűződött semmiféle anyagi érdeke ahhoz hogy megműttessem magamat( mivel ugyebár ambulánsan nem lehet méhet kivenni).


Ő volt az első aki vette a fáradtságot, utána nézett alaposan hogy mi okozhatja a folyamatos vérzészavaromat, majd akkurátusan A-Z ig végigpróbált minden lehetséges praktikát---eredménytelenül.

A végén--mikor már széttárta a kezét hogy sajnos Ő se tud segíteni rajtam bármennyire is szeretne--- az jött be, hogy lefogytam 20 kilót, mert beállította a magas inzulinszintemet egy gyógyszerrel, egy másikkal meg a magas tesztoszteronomat lenyomta, és láss csodát: a "szemétre való méhem" 46 éves vén klimaxos létemre úgy szuperál, mint egy tinilányé, vérzészavarnak 2 éve nyoma sincs, ciklusaim óramű pontosak és nem hosszabbak 3 napnál.


A Doktornőhöz 6 éve mindig kétszer megyek, egy alkalommal a szülinapján köszöntöm meg egy nagyon szép cserepes virággal, egy másik alkalommal pedig a szokásos citológiai vizsgálat és UH történik meg, amelynek keretében együtt szokott örülni velem hogy ilyen "sikertörténet" lettem.


A nagyokos kórházi hiénák 20 évnyi "jótéteményei" következményeként már a puszta gondolatuktól is heveny hányinger jön rám, még az utcán is pillanatok alatt átmegyek a túloldalra ha nagy ritkán szembejön valamelyik :(((((((((((


Ennyit az orvos-orvos közti különbségről, no meg az emberi genyaságról, ami legtöbb doktornál csak annyit jelent, le van tojva mi a bajod, csak minél vastagabb legyen az a bizonyos paraboríték amit neki szánsz.

Nem tudom ők emlékeznek-e hogy anno nekik is el kellett mondani a hippokratészi eskü szövegét, és abban mintha nem szerepelne a "paraszolvencia" szó, mint olyan.


No berekesztem magam, mert nagyon elrugaszkodtam az eredeti témától, és személyesre vettem a figurát, bocsesz, akinek nem tetszik, kérem bátran ugorjon át, nem fogok megsértődni rajta.

2128. mariskanéni (válaszként erre: 2127. - 099c0bed40)
2010. jún. 16. 10:13

Persze vannak azért még rendesek is. Velem a régi orvosom bánt el de laposan. 13 évi voltam a paciense a fiamat nála szültem,és tessék már unta a sok rinyálót.

Aztán elkerültem egy másik kórházba egy nálam is fiatalabb dokihoz. Ő már más,néha úgy érzem túl lelkiismeretes, túl mélyen ás dolgokba.Egyenlőre elvagyok a cisztámmal,bár mindig megfenyeget,hogy ez egy időzített bomba, és fel fog robbanni. Kellett volna már kontrollra mennem de csak halogatom, meg az időm se nagyon engedi majd az összel úgy is esedékes lesz a rák szűrésem is.

2010. jún. 16. 09:51

:) Köszönöm Mariskanéni a szavaid, sajnos velem is hasonló történt, nem beszélve arról hogy 25 év eü-ben töltött aktív év után láttam és tapasztaltam olyanokat, hogy ihaj--- :((((


Az hogy mint kicsit hozzáértő amatőr szoktam tanácsokat adni, azt legtöbben nem rossz, ellenkezőleg, jó néven veszik, és megköszönik.

De ha figyeled, minden hsz-em elején vagy végén ott van az is , hogy nem vagyok sem orvos, sem szakember, tehát amit írok, az szigorúan csak egy amatőr magánvélemény, ami nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot.

Hogy a " Fehérköpenyes Istenek"-ről ennyire negatív véleménnyel vagyok, annak is megvan az alapos oka, nem, nem így születtem, tettek rá pár lapáttal hogy így alakuljon.

Ám ez is pusztán MAGÁNvélemény, természetesen vannak a doktorok között is rendes, alapos, nagy tudású és empatikus szakemberek, és akit nem ért még sok negatív élmény, az szokott kígyót békát kiabálni rám, hogy miért vagyok ennyire ellenséges velük.

Hidd el, megvan rá a jó okom, de nem fogom kitálalni, mert magánügy, és mert nem óhajtom ország-világ előtt kitálalni azokat a szemétségeket amit megtettek velem, illetve amiben "cinkosságot" kellett vállalnom velük annak érdekében hogy az állásom megmaradhasson----kész szerencse hogy 2006-ban eljöttem, ( illetve szerencsére leépítettek) mára már biztosan rég a föld alatt lennék ha ott maradok.


Remélem hogy nem lesz semmi teendő a cisztáddal, és azt is hogy minél kevesebbszer kell felkeresni a nőgyógyászt, így legyen.

Szeretettel üdvözöllek: Eszter

2126. mariskanéni (válaszként erre: 2125. - 099c0bed40)
2010. jún. 16. 09:37

Ne is figyelj rá,mit mond a mandolin. Ha nem teszik neki ez az egész akkor ne olvasgasson itt.

Igen is igazad van, és pontosan úgy van,hogy a dokik istenek képzelik magukat,főleg a nőgyógyászok.Kevés választott el attól,hogy csak pénz éhség miatt hagyjam magam kipakolni 35 évesen,csak mert a doki azt mondta,hogy nekem jobb lesz ha kipakol. És lássatok csodát nem hagytam. Lett mirenám megszüntek a panaszaim. Igaz,hogy cisztám is lett de majd csak alakul ez is valahová.

Ezt sem engedtem műteni. És pontosan azért mert vannak sors társaim akik ezt és azt is írtak fórumokon nem csak itt a Hoxan, más hol is.

Sőt más oladlon "orvos válaszol"-ban is kaptam olyan tanácsot,hogy nem kell fejjel rohanni a műtétnek. Igaz azt is tanácsolta,hogy rendszeres kontrollra van szükség nehogy baj legyen. De ezt te is elmondtad nekem.

2010. jún. 16. 09:11
Elég egyetlen provokatőr, s lám mit tud tenni, pillanatok alatt szétoffolta az egészet.
2124. vviki2
2010. jún. 16. 08:52
Mi van itt?!!!! Ez egy normális fórum volt....:-S
2123. 099c0bed40 (válaszként erre: 2120. - 625b4da9ec)
2010. jún. 16. 08:44

Mandolin kedves, nem lehet hogy összekeversz valakivel?

Én ugyan nem vagyok ott mindenütt, kizárólag a nőgyógyászatos illetve "dilis" topikokban, de ha még ezt is sokallod, ígérem hogy visszaveszem magamat a kedvedért, nehogy már rossz érzés legyen unos-untalan engem"kerülgetned".


Szép esős napot kívánok---: Eszter

2122. homokóra
2010. jún. 16. 08:12
Akkor ez előre kitervelt bűncselekmény volt..
2121. homokóra
2010. jún. 16. 08:05

"igyekszem azokat a fórumokat elkerülni, ahol fellelhető vagy, bár ez nehezen fog menni, mert mindenhol ott vagy. :))"


mandolin..te nem érzed, hogy ezzel mekkora marhaságot írtál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook