Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2181. gumikacsa
2012. ápr. 16. 20:36
ok :) Koszonom :)
2180. Huncutka84 (válaszként erre: 2179. - Gumikacsa)
2012. ápr. 16. 19:04

Mivel 3 napoztal... Pl ha van otthon narancsod, azt facsard ki es igyad.

Zoldsegek... fozd meg sok leben. Turmixold le oket a leben es azt igyad.

2179. gumikacsa
2012. ápr. 16. 18:50
Koszi! Egyebkent most akkor hogyisvan? Mit ehetek?
2178. Huncutka84 (válaszként erre: 2177. - Gumikacsa)
2012. ápr. 16. 17:41

Akkor igen, valoszinu h elkaptad...

Jobbulast!!!

2177. gumikacsa
2012. ápr. 16. 16:59

Hat en is remenykedtem, hogy csak detox tunet, de tegnap estere mar 38 fok volt a lazam, es most reggel is lazas vagyok... :S

Es a lakotarsamtol kaptam el szerintem, neki ugyanezek a tunetei vannak mar 3 napja.

Amugy a nyelvemen epphogycsak volt valami kis feher lepedek.


Szoval abbahagyom. Nemszeretnem, hogy valami nagyobb bajom legyen.


Koszi az eddigi tamogatast, nagyon sokat segitettel. Egyszer majd lehet, hogy ujra nekiallok. :)

2176. Huncutka84 (válaszként erre: 2175. - Gumikacsa)
2012. ápr. 16. 16:01

Ez lehet detoxtunet is... tudom h hulyen hangzik, de van eselye. Gondold vegig, h volt-e ra lehetoseged, h elkapd a nathat, vagy csak ugy elojott. Takony folyik, nyelved sargas-zold, viszket a fuled ez mind lehet a szervezetedbol tavozo mergektol... sot akar a homerseklet emelkedes is. raadasul bojt alatt, mivel a 3. napon vagy, marmar leallt az emesztesed, es attol fazhatsz mocskosul.

Nem vagyok orvos, ugyh ha ugy erzed, akkor hagyd abba!

(raadasul ha nathas vagy, akkor citromos teat innal... :) )

2175. gumikacsa
2012. ápr. 16. 05:29

S. O. S.


Asszem kezdek beteg lenni. Benathasodtam.

Azt olvastam, hogy lazasan tilos lebojtolni.

Sztem hoemelkedesem van, de azert megvarom a holnap reggelt.

Jha es ez volt a 3. nap.


Otletek?

2174. Huncutka84 (válaszként erre: 2173. - Gumikacsa)
2012. ápr. 15. 01:04

Probald meg szivoszallal, vkinek ugy konnyebb... En speciel szamoltam a kortyokat, gyorsan lenyeltem 8 nagy kortyot, aztan imadkoztam, majd megint nyolcat, ameddig el nem fogyott :))

A fejfajas detoxtunet. Lehet h vmi hianyzik, pl koffein, de az is lehet h vmi szabadul fel, amitol faj.

Hajrá!!

2173. gumikacsa
2012. ápr. 14. 23:48

Koszi a tippet. :)


Hat a sosviz ma sem ment. @ dl plusz par korty. Egszeruen mindig olyan erzesem van, hogy ki akarom hanyni. :S

Egyebkent az a ket deci 30 perc alatt "vegigszaladt" rajtam...

Azert nem adom am fel, holnap reggel ujra probalkozom vele.


Egyebkent meg faj a fejem egesz nap. :S

Es rossz kedvem is van. Asszem ezek a cukor-elvonasi tunetek.


Majd megszokom. :)

2172. Huncutka84 (válaszként erre: 2171. - Gumikacsa)
2012. ápr. 14. 15:14

Ihatsz kamillat nyugodtan, igazabol majdnem barmilyen teat ihatsz, termeszetesen cukor vagy edesíto nelkul.

Az ilyen novenyi alapteakat barmikor lehet inni, amit nem szabad, azok az izesített fekete teak.

Drukk!!

Viszont tenyleg meg kene innod a napi adagod, h ne eheztesd ki a szervezeted. Probalj beiktatni vmi szabalyossagot, pl minden oraban 1 poharral...

2171. gumikacsa
2012. ápr. 14. 06:53

Naszoval. Ez volt az elso napom.

Az egyetlen problemam, hogy egyszeruen nem birok meginni 3,5 liter folyadekot egy nap. :S

Sohasem voltam jo ivo. szoval most este 10 ora van es van meg hatra kb egy liter folyadek amit magamba kellene diktalni.

Ehes az vagyok egy kicsit, meg ennek is de igazabol tisztaban vagyok azzal, hogy ez csak par nap az eletembol...eszek en meg finomakat. :)


Hat holnap ujra nekifekszek a sos viz temanak...Nem igazan varom. :S

Nekem ez az emesztesgyorsitas olyan rosszul esik.

Hasmenesem eddig csakis es kizarolag akkor volt, ha beteg voltam, szoval most is ugy erzem magam mintha beteg lennek...

Pedig tudom am, hogy nem. :)


Azzal nyugtatom magamat, hogy milyen nagyon szep leszek ha befejezem a kurat. :) Remelem igy is lesz. :) :D


Egy kerdes: Csak borsmenta teat lehet inni?Kamilla nem jatszik? XD

2170. Huncutka84 (válaszként erre: 2169. - Gumikacsa)
2012. ápr. 13. 22:48
Azert voltal ilyen szarul, mert el vagy "tomodve". Ne add fel, egyre konnyebb lesz! Holnap probald meg ujra'
2169. gumikacsa
2012. ápr. 13. 22:03

Jodmentes tengeri so, haat volt valami ra 2 orara hogy megittam, gondolom vegigert rajtam, mert mar nem kell rokaznom. XD

Virslit ettem. Tegnapelott 2 db-ot, meg azelott 2 db-ot.

2168. Huncutka84 (válaszként erre: 2167. - Gumikacsa)
2012. ápr. 13. 19:59
Milyen sot hasznalsz? Amit megittal az atment vagy elakadt vhol? Ettel a napokban husit?
2167. gumikacsa
2012. ápr. 13. 19:31

Nem tudtam meginni a reggeli sos vizet...csak a felet, es attol is hanyhatnekom van mar 1 oraja... :S

A fejem mar most faj nem kicsit... XD


Remelem jobban leszek, mert igy nem birok a juharszirupos lotyibol inni. (aminek egesz jo ize van :) )

2166. Huncutka84 (válaszként erre: 2165. - Gumikacsa)
2012. ápr. 13. 03:24
Majd szamolj be a fejlemenyekrol :)
2165. gumikacsa
2012. ápr. 12. 22:50

Nos...akkor en is csatlakoznek. :)

Kizarolag meregtelenites celjabol csinalom ezt a mizeriat. :)

Holnap kezdem. Ma megvettem mindent hozza. (kiveve a cayenne borsot...mehetek megegyszer boltba XD)

Jha es mivel nem bizom mar az amerikai elelmiszerekben (per pillanat itt elek,es meg 3 hetig), ezert desztillalt vizet vettem, attol csak nem lehet bajom. :)

2164. Huncutka84 (válaszként erre: 2163. - MissShirley)
2012. ápr. 10. 01:03
Kitartas :)
2012. ápr. 9. 20:11

Én ma kezdtem. Éhes ugyan nem voltam egész nap, de elég nehéz számomra azt nézni, hogy más mit eszik. :) Egész nap azt mondogattam magamban, hogy erős vagyok és végig tudom csinálni, de estére egy kicsit elbizonytalanodtam, mivel hiányoznak már most az ízek. :S Azt hiszem körülöttem senki nem hiszi el, hogy végig tudom csinálni, úgyhogy a "csakazértismegmutatomnekik" attitűdöt veszem fel. Hála égnek rátaláltam erre a fórumra, azt hiszem ez elég erőt fog adni fejben, hogy végig tudjam csinálni.

Amúgy a lötty íze reggel még tetszett, estére annyira már nem, de mivel még 6 napig ezt iszom, elképzelem, hogy mennyire ízlik. :D

2162. Huncutka84 (válaszként erre: 2160. - Kirantottsajt)
2012. ápr. 2. 16:54
Gyomortaltalmat es vizet veszitettel 10 nap alatt... nem tudom mit csodalkozol.
2161. Mona6908 (válaszként erre: 2160. - Kirantottsajt)
2012. ápr. 2. 11:36
A külsődön sem látsz semmi változást? A ruháidon pl.
2012. ápr. 1. 15:34
sziasztok en vegigcsinaltam a fogyas erdekeben leginkabb de ami azt illeti egyaltalan nemvagyok megelegedve 53kg-rol 10 nap alatt csak 49kg-ra fogytam es mikor mar kezdttem visszaallitani magam mar akkor a merleg vissza 52kg-mot mutatott pedig meg szinte nem is ettem szerintem kiakadas!!!pedig becsuletesen betartottam mindent meg tornaztam is kozben..nemt.mire velni!:(
2159. Huncutka84 (válaszként erre: 2156. - Pitonita)
2012. márc. 13. 03:17

Huu bocsi, csak elkalandoztam. Lehet h drága a juharszirup, de ha kiszámolod, h nem költesz kajára, nasira, ücsire, akkor mindjárt jobban jösz ki :)

Mikor hány napig csináltam, de már régen nem:), lehet kéne. Mostanában inkább rááltam az egészséges kajákra, soksok vízre meg a sportra. Most éppen "Beachbody" megszállott lettem, onnan tornázok mindenféle videokra, úgy mint a Brazil Butt lift meg a P90.

Amúgy h állsz?

2158. Huncutka84 (válaszként erre: 2157. - Tuzki)
2012. márc. 13. 03:14
Ha csak fogyni szeretnél, akkor nem ez a megfelelő diéta számodra. Sport+ egészséges étkezés és napi 4 liter víz. A fekete kávéval szétrombolod a kura lényegét és amúgy is savas leszel tőle, úgyh még a gyomrod is fájni fog...
2157. tuzki
2012. márc. 5. 09:25

Sziasztok!


Barátnőmmel holnap kezdjük el a kúrát,annyi a kérdésem... tudom hogy ez tisztítókúra lenne,de én lényegében fogyni szeretnék. Nagy baj ha reggel iszok fekete kávét 1 édesítővel? Nálam sajnos elengedhetetlen a kávé,anélkül szinte lőttek a napomnak.

2156. pitonita
2012. márc. 2. 16:39
igen szoktam csinálni az öblitést. volt úgy hogy stagnáltam 2 napig. meg a tegnap voltam edzeni is és uganannyi kiló vok ma is mint a tegnap. Leolvadhatna rólam hamarébb is a kilók...eddig csak 5 ment le de mintha nem láccana:( szóval lehet 20 napot? lehet megcsinálom csak már sajnálom a pénzt a sok juharra:))) te mennyi kilót fogytál? hány napig csináltad? kivancsi vaok en erre a nyelvtisztulásra, ma szivószállal ittam a lötyit
2155. Huncutka84 (válaszként erre: 2154. - Pitonita)
2012. márc. 2. 05:08
hát ugye annyi, h elég sok szükséges vitamint/tápanyagot vonsz meg ez alatt a pár nap alatt a szervezetedtől, amit a kúra után szintén szépen "vissza kell építeni". Meg sokan az x. nap után már nem éhesek, és a lötyikúra átmegy vízböjtbe, mert már a limonádét ( juharszirup+citrom+víz+cayenne)sem kívánják és az tényleg veszélyes. A juharszirup tele van minden "jóval", ezért kéne minden nap legalább 10-12 limonádét inni... Nah ezért írják h orvosi felügyelettel, h ne ess át a ló túloldalára. Ha betartasz minden szabályt, akár 20 napot is lötyizhetsz:) És hidd el, tényleg letisztul a nyelved. Ha még nem, akkor még van benned "truyti", aminek ki kéne ürülnie :) Szoktad az"öblítés/mosás" ciklust tartani? (este hashajtó, reggel sós víz) mert az igen fontos lenne a tisztuláshoz
2154. pitonita
2012. márc. 1. 20:33
hello, a nyelvemröl szerintem nem fog lejönni, 10 nap után nem jött le akkor ezután se, sztem a lötyitöl. Én csinálnám több mint 14 napig de aztirja h. orvosi felügyelettel. Képzeld azt álmodtam h. bevágtam 3 tányér levest:)))). Az 1 pohár limonádé ahol irtad a juharszirupra érted?
2153. Huncutka84 (válaszként erre: 2152. - Pitonita)
2012. márc. 1. 05:30

nah az tök jó, gratula!! Figyeld a nyelved, és ha bírod a kúrát, addig csináld, amíg szép rózsaszín nem lesz/lepedék nélkül.

Én pont azért higítottam, mert nekem nagyon tömény volt a frissen facsart narancslé. Csinálhatod úgy, h egy pohár limonádé, egy pohár narancslé... az se baj, ha 2-3 napig csak még ezeket iszod, esetleg zöldséglevesnek a levét, majd turmixold össze a zöldségeket és lehet enni a turmix levest:) Ki mit szeret:) A brokkoli nem annyira ajánlott, legalábbis engem nagyon felfújt:)

és persze minnél több vizet igyál, a toxinoknak távoznia kell!

hajrá!!!

2152. pitonita
2012. febr. 29. 19:52
nem semmi. De egész nap narancslevet kell inni? a rostját is szabad? és mellé igyak még mindig 2 liter vizet? ma volt a 9-dik napom de jol birom semmi gond nem volt eddig, csak az első nap fájt a fejem.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook