Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


21. 44f6f4c0c1 (válaszként erre: 9. - Bebihano)
2007. máj. 29. 19:07

Szia Bebihano (meg mindenki,aki itt van :) )!


Igen,kell a támogatás:)!

Nekem ez az első napom,aminek hál' Istennek,már a vége felé járok.

Nem NEERA szirupot vettem,hanem egy kanadai juharfa-szirupot,100%-os, "A" osztályút 1890 Ft-ért a negyed litert.Őrölt fehér borssal nyomom,holnap csípős paprikával,majd gyömbérrel és így tovább.Ma már legurítottam vagy' 3 liter folyadékot:mentes ásványvíz+ez a szirupos álom :)

A csalánteám odakinn ázik a konyhában,az lesz a következő fél liter...

Van valaki,aki mostanában kezdi,kezdte a kúrát?

Én 7 napot terveztem egyelőre és a 4-5 kg-os fogyás!Áhhh!Ugye,nincs már messze?!

20. RLindi
2007. máj. 19. 13:57
Sziasztok!Én is el szeretném kezdeni a juharszirupos kúrát! Szeretném megkérdezni esetleg nincs vki aki mostanában belekezdene?Mondjuk én csütörtökön tervezem kezdeni..Hm?Jobb lenne nem egyedül!
19. Huncutka84 (válaszként erre: 18. - D77e128ed9)
2007. máj. 14. 21:20
Nekem írt...:) Kitartott, ma volt a 7. napján:) Csak nála nem indult meg nagyon a fogyás...
18. d77e128ed9 (válaszként erre: 17. - Sophialoren)
2007. máj. 14. 09:27
szia!Kitartottál?
2007. máj. 9. 14:21
na nincs itt senki, aki egy kicsit is bíztatna???? második nap és korog a gyomrom!!!!
2007. máj. 8. 16:57

na lehet, hogy "megérkeztek" az első elvonási tünetek? lángol a fejem és lüktet is..remélem elmúlik:)

Az első napon (ma) kicsit túlborsoztam a löttyöt, ezért eléggé csíp. Holnap jobban figyelek. De nem tudok meginni 2 litert!!! Ez a legnehezebb. Én alig ittam azelőtt (az is a bajom), nagyon nehezen gyűröm le a kortyokat. Más is így van ezzel?

(evagluck: ezek szerint együtt kezdtük!:)

2007. máj. 8. 15:55

sziasztok!

Én is ma kezdtem, ill. tegnap előkészültem.Már csak ittam tegnap, de akkor még nem a szirupot.

Hát most éppen nagyon éhes vagyok, tehát nekem nem veszi el az étvágyamat, ha ráiszok még egy pohárral...

2007. máj. 7. 10:46
Sziasztok! Én ma kezdtem a juharszirupos kúrát. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy bírom majd. Nagyon szeretnék fogyni.Eddig csupa bisztatót írtatok. Remélem lesz kitartásom!
13. mapremshakti (válaszként erre: 9. - Bebihano)
2007. ápr. 23. 20:37
Szia Bebihano! A NEERA 6100 Ft, és nem csak juharszirupot tartalmaz, hanem különböző pálmafák nedveit is, így minden olyan vitamin és ásványi anyag megvan benne, ami a kúra során kell a szervezetnek. Ráadásul másik előnye, hogy a kilók nem jönnek vissza, süteményt - édességet később sem kivánod. Nekem 10 nap alatt 9 kg ment le, azóta havi 1 - 2 kg. Augusztus óta a -23 kg-nál tartok, és bátran mondhatom, egy percig sem fogyóztam. Ezzel ellentétben ha a sima juharszirupot abbahagyod, az édeset tovább kivánod...Tudom miről beszélek...ha valamikor 55 kg-ról nem akartam volna 50 lenni, nem "fogytam" volna egészen 103 -ig :((
12. mapremshakti (válaszként erre: 8. - Hanci)
2007. ápr. 23. 04:58
Sziasztok! Bátran próbáljátok ki a NEERA szirupot, elolvasva sokkal nehezebbnek tűnik a 10 nap, mint végigcsinálni. A sikerélmény pedig nem marad el. Abban a korban vagyok, amikor a kg-ok inkább már jönnek, mint mennek....mégis már a -23 kg-nál tartok. Igaz, volt is miből.
2007. ápr. 23. 00:14
Sziasztok!! Tegnap elkezdtem a Neera kúrát, mivel sok jót hallottam erről a fajta tisztitókúráról, ezért döntöttem úgy hogy kipróbálom. A 2. napon vagyok túl,sokat küszködtem az éhséggel, de végülis sikerült legyőznöm azt az akaraterőmmel. Ha valakit érdekelnek a személyes tapasztalataim e rövid időn belül, kérdezzen itt, vagy privát üzenetben, szivesen válaszolok...
2007. ápr. 22. 01:17

Sziasztok! Én megvettem a "Tisztítókúra mesterfokon"-t:

0. nap: lefekvés elött egy pohár hashajó tea, lehetőleg 50-50% szenna- keverék tea

1-10. nap: reggel: 1 liter tisztított vagy forrás vízben (de mindenféleképpen flurmentes) feloldunk 2 csapott teáskanál jódozatlan tengeri sót. Ezt lehetőleg egyszerre kell meginni. Aki nem bírja a sós vízet annak hashajtó tea.

Napközben: 6-12/3 dles limonádé: 2 evőkanál frissen facsart biocitrom- vagy limelé + 2 evőkanál B osztályú szerves juharszirup+ 1/10 teáskanál cayenne bors+ 2,5 dl forrás v tisztított víz.

Este: a hashajtótea.

Mást nem szabad fogyasztani a kúra során.

Ha kérdésetek van és benne van a könyvben, akkor szívesen válaszolok...

ÉN MA KEZDEM! Drukkoljatok!

2007. ápr. 21. 06:54

Sziasztok böjtölők, tisztítókúrázók, fogyózók!


Pár gondolatot, tapasztalatot szeretnék veletek mgosztani. Én is kipróbáltam a "juharszirupos" kúrát. Rólam annyit, hogy a kávét úgy ittam, mint más a vizet, süteményen meg csokoládén pedig vígan el lennék életem végéig. (Volt alkalom, hogy még a tortabevonót is megettem) Tipikus Gombóc Artúr szindróma. Mindenevő vagyok. 68-69 kg voltam és 168 cm magas. Nem éreztem már kövérnek magam, de az a bizonyos 38-as mosás után még mindig nehezen jött rám. Ráakadtam a Tisztítókúra felsőfokon című könyvre. Nem drága, 1580 Ft, de ha interneten az alexandrától rendelsz könyvet 25% kedvezményt jelent élből és 10.000 Ft felett ingyen házhzoszállítják. Tehát érdemes elolvasni, meg fogod látni, hogy EZ A NEERA, csak nem a kereskedelem nyereségét növelve szépen becsomagolva. Ha jól láttam, a Neera szirup egy hetes adagja 7600 körül van. A könyv juhar szirupot ír, eredeti megoldásként B-s. A szirup 10 napra 3600 Ft. Megspórolsz 4000 Ft-ot, nem is beszélve arról amit nem eszel meg.


Most a saját tapasztalat. Ez a hetedik napom. Gondolom az érdekel elsősorban mindenkit, hogy 4-5 kg-ot fogytam. NAGYON FONTOS: aki sós vizet választja reggelre, feltétlenül JÓDOZATLAN sót vegyen. A jód csúnya dolgokat képes csinálni nagy mennyiségben. Az első két nap fájt egy kicsit a fejem, a koffein elvonása miatt. A kaja tegnap hiányzott először igazán. Tök könnyedén birom. Sőt tényleg jobban érzem magam. Pl. 4 óra alvás után sem akarom másnap összesni. Simán kelek reggel, pedig nincs sem kávé sem egyéb serkentő. Éjfél körül fekszem minden gond nélkül. Nagyon szívesen támogatok bárkit, kérdezzetek nyugodtam. Sok sikert.

2007. ápr. 17. 21:14
Én kipróbáltam a juharszirupos kúrát.Csak jót tudok róla elmondani.Ha a 3.napot kibirod,akkor könnyedén végigcsinálod!Ma van a 8.napom és -6 kg-nál tartok!Kitartás!!!!
7. d77e128ed9 (válaszként erre: 6. - 531a4728b6)
2007. ápr. 14. 15:46
ez a neera kúra.A www.neeera.hu-n olvashatsz róla,de itt is van fórum ami erről szól.
2007. ápr. 14. 15:30

Sziasztok!

úgy döntöttem a végére járok és holnaptól megcsinálom.

kéne viszont valaki akinek beszámolok kb kétnaponta mondjuk privátban(azt sűrűbben nézem) mert így biztosabb,hogy végigcsinálom

jól jönne a segítség, ha vki hajlandó írjon nekem privátban

köszi

2007. ápr. 13. 19:41

Nem tudom, hogy mi a neve.

a menete:12evőkanál juharszirup, 12 evőkanál citromlé és egy csipet cayenne bors(nem tom hogy így írják e) mindezt feloldjuk 1.5-2liter vízben és egy napra elosztjuk, ezt folytatjuk 7-10 napig aztán visszaszoktatjuk magunkat az emésztésre

4. d77e128ed9 (válaszként erre: 2. - 531a4728b6)
2007. ápr. 13. 19:28
a neera kúrára gondolsz???Mert elvileg az a juharszirupos.De ez nem feltétlenül diéta,hanem böjt.Vagy tisztítókúra...
2007. ápr. 13. 17:49

Szia!

Ha leírod, mi a menete, többet fogok tudni mondani.

(Borítékolom, hogy értelmetlen divatdiétáról van szó.)

2007. ápr. 13. 16:49

Sziasztok!


Sok jót és sok rosszat is hallottam róla és kíváncsi vagyok, hogy kipróbálta e már valaki és ha igen milyen eredmények ill. tapasztalatok vannak.

2007. ápr. 13. 16:47
Kipróbáltátok már a juharszirupos diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook