Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a 90 napos diétával kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a 90 napos diétával kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 13. 09:25

Szia! Én egy hónapig csináltam a 90 napos diétát, és 5 kg-ot fogytam tőle. Viszont egy baj van vele, hogy ha abbahagyod a diétát, és nem figyelsz az étkezésre ( külön a szénhidrát, protein, keményítő és gyümölcs) akkor hamar visszaszedheted a leadott kilókat, sőt, akár a dupláját is vissza lehet szedni. Sajnos velem ez történt. Ezért azt javaslom, hogy mikor végigviszed a diétát, utána fokozatosan, szépen lassan állj vissza a rendes étkezésre, de akkor is figyelj arra, mennyit eszel. Remélem tudtam segíteni. Persze mindenkinél más, de a legtöbb ember szervezete hajlamos a visszahízásra, ha nem figyel oda az étkezésre a diéta után. A leadott mennyiség attól függ, kinek mennyi súly feleslege van.

Sok sikert a diétához! :)

2012. márc. 8. 08:17
Köszönöm , hogy te is meg osztottad velem a tapasztalataidat a diétával kapcsolatban!!!
10. vital (válaszként erre: 2. - Zsanzi88)
2012. márc. 7. 19:54
szia! Nekem már csak 1 hónap van hátra. Én eddig 4,5 kg-ot fogytam. Még 1-1,5 a cél. Szerintem meg is lesz, így leszek 58 kg. Többet nem akarok, 52 éves vagyok. A gyümölcsnapok szörnyűek, közben bűnözök is.Másnapra annyira összeszükül a gyomrom, hogy alig tudok enni.A mennyiségre nem szoktam odafigyelni. Egyáltalán nem éhezek.
2012. márc. 7. 17:53
168 cm vagyok.
8. simple (válaszként erre: 7. - Zsanzi88)
2012. márc. 7. 17:52
És milyen magas? Szerintem tíz kiló tuti lemenne a három hónap alatt. Kinek mennyi van, mondom a férjemen volt bőven és ő 15-öt ledobott, ami átlagban havi 5 kilót jelent. Nekem is az elején nagyon megindult, de a végére belassult, igaz nekem nem volt nagyon miből fogyni.
2012. márc. 7. 17:38

Minimum 15 kiló , de jobb lenne a 20.

Sajnos nagyon kövér vagyok, 86-87 kiló .

6. simple (válaszként erre: 5. - Zsanzi88)
2012. márc. 7. 17:32
Tehát csak jó tapasztalataim vannak. Neked is nagyon tudom ajánlani. Sokat szeretnél fogyni?
5. zsanzi88 (válaszként erre: 4. - Simple)
2012. márc. 7. 17:11
De jó!!! Ügyesek vagytok , gratulálok!!!
4. simple (válaszként erre: 1. - Zsanzi88)
2012. márc. 7. 16:54
Soha nem voltunk rosszul. A férjem több súlyból 15 kilót, én kevesebből 8 kilót fogytam. A férjemnek magas volt a vérnyomása, így gyógyszert szedett rá rendszeresen, ez a diéta alatt megszűnt, az orvosa le is állította a gyógyszerről, azóta sem szedi.
3. simple (válaszként erre: 2. - Zsanzi88)
2012. márc. 7. 16:52
Nekünk bevált, a férjemmel csináltuk, jól lefogytunk mindketten. Egy évig nem jött vissza semmi. Jó, mert nem kell éhezni, mégis fogysz.
2012. márc. 7. 16:50

Hát , én azt hittem sokan próbáltátok illetve csináljátok a 90 napos diétát ezért , dobtam fel a nagy kérdéseimet , de úgy látom tévedtem , vagy csak még mindenki dolgozik és el foglalt , hogy írjon ...

Azért remélem lesznek akik meg osztják a tapasztalataikat a diétával kapcsolatban!!!

2012. márc. 7. 15:35

Ki mennyi idő alatt mennyit fogyott ?

Volt- e a diéta alatt valamilyen egészségügyi probléma , pl hasmenés , rosszullét...stb. ?

A diéta végeztével nem voltál illetve vagy rosszul , ha együtt eszel pl fehérjét meg keményítőt?

Stb...aki próbálta , vagy csinálja ezt a diétát kérem írjon , hogy miket tapasztalt.

Köszönöm szépen!

Zs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook