Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diétával kapcsolatban segítenél? fórum

Diétával kapcsolatban segítenél? (tudásbázis kérdés)


18. f3000dc5ef (válaszként erre: 17. - Mariska2)
2012. okt. 25. 18:49

Jók bizony :D

Ha sok tengeri herkenytyűt és halat eszel akkor nem is lesz gond. az omega 6 és omega 3 arányra kell figyelni :D

17. mariska2 (válaszként erre: 16. - F3000dc5ef)
2012. okt. 25. 18:47

A szojaval mindig is megmaradt a kello tavolsag koztunk. (Probaltam mindig is kerulni)

A foldimogyororol nem tudtam, de az sem volt a bevasarlo listamon :)

Kesudio kedvencem nekem is. Diot, pisztaciat(sozatlan), tokmagot szoktam vasarolni. Ezek jok?

16. f3000dc5ef (válaszként erre: 15. - Mariska2)
2012. okt. 25. 18:41

Igaz :D Kesudió - verhetetlen :D


Azt ugye tudod, hogy a földimogyoró is hüvelyes? tehát tilos, ahogy a szója is.

15. mariska2 (válaszként erre: 13. - F3000dc5ef)
2012. okt. 25. 18:38
Ebben igazad van. Imadom a tenger gyumolcseit es a halat. Nassi helyett pedig nagyon finomak a magvak. Azt hiszem fog ez nekem menni :)
14. mariska2 (válaszként erre: 12. - M22m)
2012. okt. 25. 18:28
En attol vagyok rosszul mikor a masfel eves gyerek kolat iszik a cumisuvegebol es fagyival etetik. Lattam mar ra peldat nem is egyszer. A terhes nok egymas utan dobjak el a cigiket es azt mondjak, hogy azzal artana a gyerekenek ha leszokna, mert az milyen stresszt jelentene.
13. f3000dc5ef (válaszként erre: 11. - Mariska2)
2012. okt. 25. 18:24
:D nem nehéz. Pláne ha az ember tudja mit miért nem :D és jókat lehet enni :D
12. m22m (válaszként erre: 9. - Mariska2)
2012. okt. 25. 18:19
anglia:)))hát ez az ország egy katasztófa:)))ennyi szó szerint dagadt ember föleg nőt és gyereket mint ami itt van,persze ezt te is látod.szoktam nézegetni mit vesznek az emberek.brutális.szénhidrát szénhidráttal.a reggelijuk se gyenge:)szerencsere nem itt élek,de sokat vagyok itt,épp most is,de elhiszem hogy elhiztál:)itt sportolót nem látni,talán a profik azért keresnek annyit.én is sok sikert kivánok!
11. mariska2 (válaszként erre: 10. - F3000dc5ef)
2012. okt. 25. 18:16
Koszike! Ahogy olvasgatom nem is lenne nehez betartani, mert en is azokat a dolgokat tartom egeszsegesnek ami megengedett. Egy dolog van a huvelyesek. En nagyon szeretem a borsot, lencset, babot es nem gondoltam, hogy ezt sem lehet.
10. f3000dc5ef (válaszként erre: 9. - Mariska2)
2012. okt. 25. 18:03
Szurkolok :D
2012. okt. 25. 17:58
Ertem koszonom szepen. Szerintem megfogadom a tanacsodat es valtoztatok az aranyon. Olvastam mar a paleos taplalkozasrol. Lehet nem artana kicsit jobban bele melyednem.
8. f3000dc5ef (válaszként erre: 7. - Mariska2)
2012. okt. 25. 17:51

Ez már jobban hangzik. Dehogy vagy buta.

Az az igazság, hogy én eléggé paleos szemszögből nézem a dolgokat. :D


Csak rossz nézni, hogy mennyit szenvednek emberek a fogyás miatt, betegségek miatt. Mikor játszi könnyedséggel lehetne segíteni sok mindenen. Persze nem mindenen.


A gyümölcs szuper. A tk kenyér nem sokkal, vagy semmivel se jobb mint a fehér.

Szerintem nyugodt szívvel emeld a fehérje (hús!) arányát, és a zsírét is!


Amivel a legjobban lehet fogyni, az a ketogén. Nem erre találták ki, de nagyon működik.

2012. okt. 25. 17:47
Segitenel akkor ebben nekem, kerlek. Igazabol biztosan buta vagyok, de nem igazan ertem. Szenhidratot nem csoki es ehhez hasonlok formajaban eszem, hanem gyumolcs es teljes kiorlesu magvas kenyerek es ehhez hasonlok. Elore is koszi.
6. f3000dc5ef (válaszként erre: 5. - Mariska2)
2012. okt. 25. 17:41

Bocsi, de ez az arány egyáltalán nem jó :(


Vannak esszenciális fehérjék, és zsírok. De nincs esszenciális szénhidrát.

Miből kellene többet enni?

2012. okt. 25. 17:37

Bocsi nagyon hosszura sikeredet.

Nekem semmilyen mas dieta nem vallik be csak az 1200kcal-os. Par evvel ezelott is ezzel sikerult fogynom kb 8 kilot (tobb felesleg nem is volt rajtam) En akkor nem szamoltam csak a kaloriakat. Az elejen nem akartam semmirol lemondani csak mindenbol keveset enni. Ahogy teltek a hetek azt vettem eszre, hogy egyre konnyebb betartani, mert olyan eteleket kezdtem kivanni, amiben keves a kaloria es egeszseges is. Raadasul sokkal jobb lett a kozerzetem es a tornahoz is meg jott a kedvem. Aztan abba hagytam a szamolgatast, de sikerult evekig tartani a sulyom, mert nem tertem vissza a rossz szokasaimhoz.

2 eve megvaltozott az eletem, mert kikoltoztem angliaba es itt sajnos elszaladt velem a lo es 10kilot felszedtem magamra. Egy eve erik bennem az elhatarozas, hogy ujra fogyozzak. Sokszor neki altam, de hianyzott a kitartas es nem akartam szamolgatni se. DE 3 hete megelegeltem, hogy nem fogyok es azota szamolok. Az elso heten alig volt olyan nap hogy sikerult betartani. Most megint kezdem eszre venni, hogy valtozik az izlesem es jobban kivanom az egeszseges kaloria szegenyebb eteleket.

En probalok 50g fehejet 150g szenhidratot es 40g zsirt enni.

Ha adhatok meg egy tanacsot sosem menj 1200kcal ala, mert az nem jo a szervezetnek. Nekem igazabol ugy allt be regen, hogy 1200-1400 kozott ettem. Nem kell 1nap alatt megvaltani a vilagot. Ha lassan is de fogyni fogsz igy is, ha kitarto maradsz.

4. f3000dc5ef (válaszként erre: 3. - M22m)
2012. okt. 25. 17:22

Bolero, cola zeró tele van aszpartammal. nagy ívben kerülni. Vizet, és csak vizet inni.


A többi jó. Gyakorlatilag paleo :D Én két pofára ettem/eszek úgy fogytam/fogyok. Nem mindegy mit.

3. m22m (válaszként erre: 1. - Well)
2012. okt. 25. 17:19

norbi update.nem is értem mit szenved itt olyan sokmindenki mindenféle xarral.a legegyszerübb legjobban tartható.nekem rengeteg ismerősöm fogyott vele,és nem vettek 1 norbi terméket sem meg.mondhatni röhögve.

3alapszabály.

0 cukor

0 szénhidrát

0 só(vagyis tengeri lehet)


ennyi.

iszol vizet vagy bolerot,vagy pl kola zerot

káveba masba édesitöt

tészta pékáru kilőve

stb


pöri csemegeubival finom,vagy csirke sok zöldésggel,sok saláta,darálthus tekercs,stb annyi féle kaja van hogy nem tudsz kifogyni es nem kell itt világba kaloriat szamlalni.az ismeröseim 1500-2000 között ettek,de igazabol nem foglalkoztak vele.alapszabaly betartva es annyi.update 1 es kodu kaják.

2. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Well)
2012. okt. 25. 17:04

? így első hallásra nem hangzik jól. Én a helyedben baromi gyorsan elfelejteném.


De ha mégis: akkor szénhidrát nulla.

Cukor? semmi. bár ez következik az előzőből :D

1. Well
2012. okt. 25. 16:57
1000-1200 kcal-ás diétát szeretnék tartani, tudja valaki, hogy egy nap mennyi legyen a szénhidrát, fehérje bevitel? Mire kell még figyelni? Cukor max mennyi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook