Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a juharszirupos diétával kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2151. Huncutka84 (válaszként erre: 2150. - Pitonita)
2012. febr. 29. 03:32
Egy párszor... én az első felépítő napon is felhígított narancslevet iszom :) De ki h bírja/tudja. Nagyon rosszul tud lenni az ember, ha nem jól zárja le a kúrát. Rám egyszer rámtört egy falási roham, már nem is tudom hanyadik nap után. Tanítványoméknál rakott krumpli volt és egyszerűen nem tudtam neki eollenállni... 3 nagy tányérral benyeltem. Életemben nem voltam annyira rosszul mint utána. Kihánytam az egészet, kezem lábam remeget, teljesen kivert a víz, a gyomrom úgy fájt napokig, h majd megőrültem tőle... és még sorolhatnám, egyszerűen borzasztó volt. Vigyázni kell!
2150. pitonita
2012. febr. 28. 18:48
köszi szépen, te már csináltad? az első felépitő napon csak narancs levet kell inni? ez igaz?
2149. Huncutka84 (válaszként erre: 2148. - Pitonita)
2012. febr. 21. 06:17

2 csapott teáskanál jódozatlan tengeri só 0,98 l tisztított forrásvízbe... és minden reggel kell.

felkészítő napok

0. nap este hashajtó tea

1-14. nap reggel sósóvíz, majd egész nap a "limonádé", meg víz, esetleg tea, majd este hashajtó tea

15--- felépítő napok

2148. pitonita
2012. febr. 17. 18:50
sziasztok, elszeretném kezdeni csak nemtom mennyi sós vizet kell meginni minden reggel, amugy minden reggel kell? bocsi h nem olvastam vissza
2147. tiomed (válaszként erre: 2146. - Ibocska)
2012. febr. 1. 23:51

Én valószínűleg holnapután kezdem el, ha sikerül mindent beszereznem hozzá...


Hogy érzed magad az első nap után?

Szurkolok neked!

2146. Ibocska
2012. febr. 1. 12:12
Sziasztok. Én tegnap kezdtem. Csinálja most valaki a kurát?
2145. Huncutka84 (válaszként erre: 2144. - Jofre)
2012. jan. 27. 04:40

hagyj kötözködjek... 14 nap :) 2 a rávezető, min 10 a kúra, min 2 a levezető :-)))

Én ma naponta min 4 liter vizet iszom, nah ez is jól méregtelenít... aszem 10 percenként rohanok pisilni :))

2144. jofre (válaszként erre: 2141. - Asdf12)
2012. jan. 26. 09:15

Én még annyit tennék hozzá, hogy rögtön vizet is köt a szervezeted!

A testünk SOKKAL kitartóbb, mint az agyunk...:(

Azért van így kitalálva, - gondolom én - hogy túléljünk sok nehéz helyzetet. Mint pl. a juharkúra:)

HA okosan csinálod, akkor lesz eredménye! Írtam másnak is, hogy a félbehagyott kúra SOKKAL ártalmasabb, mint az el sem kezdett!

(saját tapasztalatból)

5 nap semmire sem elég. Az alap kúra 10 nap! Nem véletlenül.

Azért ne add fel, hanem győzd le az elméddel a pocakodat!:)

2143. helena66
2012. jan. 25. 10:01
Majdnem meggyógyultam,még két napig kell szednem a gyógyszert. Utána nincs kifogás elkezdem a tisztító kúrát. Remélem utána könnyebben megy majd a fogyás.
2142. Huncutka84 (válaszként erre: 2141. - Asdf12)
2012. jan. 25. 00:58

5 nap alatt lement rolad 3,3kg gyomor es beltartalom, amit szepen lassan visszakajaltal....

Ha fogyni szeretnel, akkor nem tiszttitokurazni, hanem dietazni kell. Napi 5xi "kis adag" etkezes rostban es fehrjeben gazdagon + sportolas... 2 honap alatt lemegy 4 kilo ami nem jon vissza!

2141. asdf12
2012. jan. 24. 18:38
Sziasztok. En 5 napig csinaltam 64kg voltam es lementem 60.7re, 3 napja hagytam abba, 1 nap csak kifacsart narancslevet ittam, 2. nap ettem ebedre meg vacsora zoldseglevest, 3 nap meg meg ettem reggelire zoldeget, ebedre sima hust zoldkorettel vacsorara meg 2db extrudalt kenyeret 2 szelet csirkemell sonkaval meg paprikaval. Sztem ez egyaltan nem sok. Most este raalltam a merlegre es 62.2 voltam. Nagyon kiakadtam. Valaki tudna segiteni, h ez mitol lehet vagy maskepp kene ennem esetleg? KERLEK, VKI IRJON!!!
2140. helena66
2012. jan. 24. 10:12
Sziasztok, nem kezdtem el, mert durván influenzás lettem, most pedig már arcüreggyulladásom van, úgyhogy antibiotikumot szedek, ha vége lesz akkor tudok kezdeni. Legalább a betegség alatt ráhangolódok.
2139. Huncutka84 (válaszként erre: 2136. - Jofre)
2012. jan. 24. 01:41
:) Mindig szoktam olvasgatni a "zoldfulueket", nehogy vki nagyon eltevedjen :) Aztan hatha ram tor az ihlet... :)
2138. Huncutka84 (válaszként erre: 2137. - Fehér csoki)
2012. jan. 24. 01:38
Hidd el, egyszer kipróbálod és a hashajtó tea lenne a legkisebb gondod :))
2137. fehér csoki (válaszként erre: 31. - Huncutka84)
2012. jan. 23. 10:54
Banyek ez most komoly, 1 bögre hashajtó?! Milyen kúra ez?!
2136. jofre (válaszként erre: 2135. - Huncutka84)
2012. jan. 23. 10:49

Szia!:)


Jó "régi motorosokat" olvasni!:)

2135. Huncutka84 (válaszként erre: 2134. - Helena66)
2012. jan. 22. 02:55
Én itt vagyok hátszélnek, ha kellek... :)
2134. helena66
2012. jan. 21. 17:46

Sziasztok,

Újra elkezdem a kúrát, egyszer már végig csináltam én is 7 kilótól szabadultam meg van miből, mostanra visszajött csőstül. most nemcsak a kilók érdekelnek,hanem az,hogy mokirra tisztulok ki? Szóval azt kell várnom,hogy rózsaszínű legyen a nyelvem? Összeszedem magam, nagy levegővétel és kezdek, vasárnap vagy hétfőn....

2133. jofre
2012. jan. 10. 06:01

A Biosziget.hu-n a juharszirup 3.647 Ft/0,5 l!!!

30 napos pénzvisszafizetési garancia is van!

Szállítási költség 990 Ft, 25.000 felett ingyenes.

2011. dec. 22. 19:20
nagyon kihalt ez a topic :S
2131. Nikkancs :) (válaszként erre: 2129. - Turoscsusza)
2011. nov. 23. 20:26

7 kg ?:O Aztaaa, nem semmii :)))


Nekem kb 1 ment le szerintem, vagy max 2

Remélem ha újra elkezdem nekem is lemegy kb annyi, mert 41-42 kg szeretnék megint lenni

2130. Bettus92
2011. nov. 23. 16:46
Ja és van egy bontatlan d minőségű szirupom fél liter.Ha valakit érdekel.
2011. nov. 23. 16:45

Szia Bettus.

Nekem es a 10. napom. En jolbirom nagyon. Eddig 7kg ment le. Tele vagyok energiaval. A hetvege nekem is kemenyebben ment mint hetkoznap de meg egy kinai bufebe is elmentem a parommal es magvartam mig megeszi a kajat. Durva volt de ittam vizet mig evett. :)Sajnalom hogy neked abba kellett hagynod de biztos vagyok benne hogy igy is fogyni fogsz.

Csao

2128. Bettus92
2011. nov. 23. 16:21

Sziasztok.Bocs hogy eddig nem írtam de a héten minden nap vizsgáztam.

Sajnos én sok jót nem tudok írni nektek :( Ugye én szombaton kezdtem.Hát délelőtt még elég jól meg voltam,tanultam,délután folytattam közbe ittam a lötyit.Délutánra már elég borzalmas volt az íze és aztán csak egyre rosszabb.6óra körül elkezdtem mosogatni nem tudom bele telt e 10perc de elkezdtem szédülni és szaladtam hányni is,ezt még 3* megismételtem, de már csak folyadék jött belőlem mert a délelőtt folyamán legalább 5* voltam wc-n.Na persze észrevették a szüleim, apa egyből: terhes vagy?! mondom nem,de hogy elhiggye el kellett mondanom mindent, közölte ezt most azonnal hagyjam abba.Mondtam jó.Aznap már nem mertem többet inni belőle, de másnap folytattam miután ugyan azt történt mint előzőnap nem mertem már többet inni belőle és egyébként is én nagyon éhes voltam főleg vasárnap, de aznap már nem mertem enni sem.Úgy hogy én így abba is hagytam.Másnap már nem mertem inni mivel vizsgáztam.

Azóta annyi hogy nem eszem csak gyümölcsöt,zöldséget és korpás kekszet, esténként iszom salaktalanító teát, napközben meg maté teát (éhség csökkentő hatása van).Ebbe beleegyezett apa is és ezt elég jól bírom, nem vagyok éhes.Tudom így nem tudok teljesen méregteleníteni, de nekem egyébként is a fogyás volt a célom.Remélem az sikerülni fog.Ezt kb. 2-3 hétig szeretném csinálni.Remélem lesz valami eredménye.

Aki csinálja annak kitartást.

Ja és nekem eddig 1.5kg ment le :)

2011. nov. 20. 23:12

Sziasztok. Orulok nikkancs hogy sikerult. Nekem ma van a 7.napom. Ma en nehezen birtam de sikerult. Voltak vendegeink es kinaltuk oket edesseggel , utanna meg atmentunk a parom uncsitesojahoz es ott is edesseg de sikerult. A parocskam is tamogat. En fogyni is szeretnek es tisztitani is. 3 kg-ot goytam eddig. Szerintem az eleg jo 1 het alatt. Mindig is nehezen fogytam. Energiam nekem is sok van. Viszont az elso 4 napban nem volt. A 2. napon szedultem es csillagokat lattam de ehes nemvoltam. En is imadom az edeset es izlik is. Csutortokon lessz egy Amerikai haladas parti ahova hivatalosak vagyunk es fozok is ra. Akkor tervezem eloszor enni. Az lessz a 11. nap. Szerintem keszitek egy zoldseg kremlevest es abbol fogok enni.

Na joejt mindenkinek es kitartast holnapra.

Bettus kitartast holnapra es sok energiat.

Nikkancs sajnalom hogy valamin nem segitett a kura de ha en segithetek nyugodtan irj privit.

Puszika

2011. nov. 20. 13:51

Sziasztok :)

Húúú azta de rég írtam már, pedig amikor abbahagytam akartam írni csak aztán sose jutottam el odáig,hogy írjak. Na sebaj, majd most =)

Na szóval azt írtam utoljára, hogy 4 napig csinálom, és abbahagyom, igen ám, de akkor úgy döntöttem, hogy végig csinálom, mármint, hogy 7 napig csinálom, és utána 2-3 napig csak frissen facsart narancslé, és nem érdekel mit mond barátom. Hát jól is tettem, mert egyáltalán nem voltam rosszul, sőt....annyi energiám volt,hogy csak na :) Ennek már több mint 2 hete :) Most Anyum is ki fogja próbálni xD Azt mondja, sok a "mérge" és ki akarja méregteleníteni magát, hát hajrá neki xD Hatalmas akaratereje van, szóval menni fog neki az tuti, csak fogyni ne nagyon fogyjon szerintem...az nem lenne jó! Max 1-2 kg, de annál többet remélem nem fog


Egyébként olyan jó érzés, hogy kibirtam, nem hittem volna, hogy ilyen erős vagyok :) Pedig a családtagjaim kínoztak rendesen, na szép tőlük xD Direkt azt főztek amit imádok, és ott ették jóízűen....! Gonoszak xDDDD Na de én mondtam nekik, hogy azért se adom fel, és lám sikerült :) Most nagyon büszke vagyok magamra :)

Egyik nap sem voltam éhes, és energiahiányom sem volt, pedig én az A-val csináltam. 2. nap összetettem barátommal meg öcsimmel egy szekrényt, és el se fáradtam, aztán 3. nap kitakaritottam az egész házat, eliptikus trénereztem, leg magic-eztem, Rubint Réka 2007-es tornáját is végig csináltam, és annnyira sok energiám volt még utána is...:) Tényleg sok energiát adott, meg a közérzetem is jobb lett, olyan boldog vagyok :)

Viszont egy valamibe nem segített, bár azon nálam semmi se tud segíteni sajnos :( :( :( Bár majd egyszer.....



Na sebaj, a lényeg,hogy én ajánlom ezt mindenkinek!!! :) És nem kell attól félni, hogy éhesek lesztek, mert nem lesztek :) Vagyis gondolom, mert én nem voltam az!! :) Kitartást mindenkinek!! Majd téli szünet előtt csinálom majd 2-3 napig megint :)

2125. Bettus92
2011. nov. 19. 10:36

Sziasztok!Én ma kezdtem.Eddig elég jól viselem :), na persze kíváncsi vagyok hogy mi lesz holnap a véleményem :/ :)

Mondjuk már 1.5napja készülök rá,azóta csak vizet ittam és almát ettem.De ma elkezdtem félni hogy éhen halok :)

nekem az íze nagyon jó, meg jó is hogy édes mert én imádom az édességeket.

Remélem kitartó leszek.Sok fogyó kúrát csináltam már,de becsületesen végig csináltam mindet.Egy volt ami nagyon hatásos volt pl: szegedi klinika diétája-ajánlom mindenkinek.Azt kb.1,5éve csináltam utoljára ,azóta sajnos 20kg-t felszedtem és már nem érzem jól magam a bőrömben ezért döntöttem így hogy bele kezdek.

Tudom hogy ennek a kúrának nem a fogyás a lényege ,de én azért csinálom, meg egyébként is sok jót hallottam róla.

Akik most csinálják azoknak kitartást. És szeretném ha majd leírnátok hogy ki mennyit fogyott.

Én egyenlőre 7napra tervezem mert annyi juharszirupom van, de majd meglátjuk.

Ja és én sós vizet nem iszok elég rossz emlékeim vannak róla régebbről :S de helyette iszok szenna levelet úgy érzem ez is elég hatásos.

Holnap írok hogy ment.

2011. nov. 17. 16:00
szia mschole ha ez segit en csinalom. Ma van a 4-ik napom. Kicsit nehezen megy nekem is ma. En is rendszeresen meregtelenitek. Tavaly csinaltam a 2honapos zoldseg es gyumolcs turmix tisztitast. Azt nagyon elveztem. De ezt a juharszirupost most csinalom eloszor. Jonak tartom mert edes es ez sokat segit nekem a csoki kivanast elvonni :) Nagyon edes szaju vagyok. Szerintem neadd fel ha mar eddig eljutottal. meddig tervezted eredelieg?
2123. MsChloe
2011. nov. 17. 15:52
Sziasztok! Csinálja most valaki? Én ma vagyok a harmadik napomon. Eddig ez a harmadik alkalom, hogy csinálom, és fel voltam készülve, mert mindig ezen a napon vagyok ki a legjobban, de most azt tervezem, hogy feladom. Hideg van, és ilyenkor inkább gyűjtésre van berendezkedve az ember szervezete. Nem nagyon él a forum sem, pedig az szokott segíteni egy kicsit:)
2011. nov. 16. 21:33
koszi huncutka84
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook