Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
621. 0f4eb06690 (válaszként erre: 619. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:12

Semmiképpen ne keseredj el! Ha teheted, a gyermekeid közelébe menj, ha teheted, hiszen attól hogy felnőttek, még szükségük lesz rád. Ha nem tudnak a pasiról, akkor nincs mit magyarázkodnod... esetleg idővel.


Konkrétan ha nincs hová visszamenned, akkor marad az, hogy kihúzod magad és megpróbálsz új életet kezdeni. Hidd el, hogy lehet, és fogsz majd találni olyan pasit, aki nem hagy magadra, amikor a legnagyobb szükség lenne rá. Ezt most nem is akarod hallani, meg el sem tudod képzelni, de lesz olyan, hidd el. Elvégre az ember társas lény,egyedül nem jó. Társra van szükség és nem csak szexpartnerre. Azt azért gondold végig, hogy a férjeddel való elhidegülés nem az új kapcsolatod következménye-e?

620. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 619. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:07

Mindenki követhet el hibákat. Hol jobb neked, egyedül az albérletben esténként, amikor elalszol és arra gondolsz, hogy ő a felesége mellé bújik-e be? És ezerrel zakatol benned a kérdés, hogy miért????


vagy otthon, de megalázkodva? Egyik sem a legjobb alternatíva az biztos...

De a nős pasitól ennél többet ne várj. Ha 4 évig nem borított, akkor már szerintem nem fog... Megígér mindent , aztán visszasunnyog anyuci szoknyája mellé... Gyávák, megfontoltak, ? Ki tudja...

Nem tudnál úgy hazamenni, hogy nem élsz együtt a férjeddel, hanem mondjuk szintén albérletben de közel a családodhoz?

Elválsz a férjedtől, megosztoztok, és tiszta lappal indulsz újra?

619. butalibuska (válaszként erre: 618. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 20:58

30 évet hagytam magam mögött. Nem szeretem már a férjem. Nem tudják, hogy miatta jöttem el. Nem tudnak a kapcsolatunkról. Senki sem tudja. 4 éves bújkálás :(

Megalázkodás lenne visszamennem. Ágytól már több év elváltunk, most asztaltól is. Hova menjek vissza ?

618. 0f4eb06690 (válaszként erre: 616. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 20:48
Találó nevet választottál, de bízom benne, hogy nem helyrehozhatatlan, amit tettél. Először magadban kell elrendezned az érzéseidet. Mindent feladtál érte, mivel felnőtt gyermekeid vannak, úgy gondolom nem egy-két évi házasság van mögötted. Te borítottál, ő nem, sőt ha jól értem jól rá is ijesztettél ezzel. Dehogy akarja otthagyni a feleségét. Ezt kell neked is megértened. Ha veled akarna lenni, akkor veled lenne. Elhitted, amit itt a fórumon is páran: hogy be mer vállalni. Egyedüli ebben a helyzetben amit tehetsz: visszamennyi a családodhoz. Gyermekeiddel és a férjeddel - akik előtt gondolom nem titok már, hogy miért mentél el- őszintén megbeszélni, hogy tévedtél, és hogy megbántad, hiányoznak. Gondolom, hogy a férjed most nem hiányzik, de adj magadnak és neki időt, hátha másként látod majd a házasságotokat, ha kicsit kitisztul a fejed és rájössz, hogy ez nagy tévedés volt, ez a pasi becsapott. Ha a férjed ezek után visszafogad, akkor ő tuti, hogy szeret. Tanulság: sokszor csábítóbb a járatlan út, de elhagyni nagyon kockázatos. Hosszú és sírással tarkított lesz a következő időszakod, de ha kitartó vagy, akkor helyrehozható a jövőd.
617. spinneli (válaszként erre: 582. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 20:41

Végre egy igazi troll.

:)

2011. szept. 14. 20:35

Segítsetek !

Tudom, hogy vétkes vagyok. Könyörgöm most tényleg segítségre van szükségem és nem felháborodásra.

Kicsúszott a lábam alól a talaj. Ha most rosszul döntök már tényleg nem tudom helyrehozni az életem.

4 éve ismerem. Nős. Én is házas, de mi már csak papiron, már akkor is.A négy év alatt lakóhelyemtől 20 km-re megteremtettem magunknak egy albérletben a kuckónkat, ahol együtt lehetünk és ábrándozhatunk.És a világ szeme elől elbújhatunk. Nehezen , de 1 hónapja otthagytam a családom,felnőtt gyerekeim. Azóta napi 2 órát utazom a munkahelyemre. És azóta nem jön a kedvesem, mindent kitalál, mindig van valami ok. Ha telefonon hív állandóan leszid, hogy miért siránkozok. Nagyon nehéz egyedül, hiányoznak a gyerekeim. És borzasztó, hogy egyedül hagyott.

Legszívesebben visszamennék, de akkor a férjem azt hinné, hogy ő hozzá.Itt vagyok tök egyedül 1 nagy városban, megalázottan. Hogy szedjem össze magam ?

615. 0b18315731 (válaszként erre: 613. - Dominós)
2011. szept. 14. 19:42
Oké!Örülök!
614. 0b18315731 (válaszként erre: 610. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:41
Mindenki annyi,amennyire tartja magát!Ennyi!Amúgy meg mások véleménye engem sem érdekelt,itt sem nagyon,akik leírnak...azért sem,mert azok véleménye érdekel,akik közel állnak hozzám és azok nem az itt fórumozó királylányok..:-)Akinek nem inge..!Ez ilyen!Magadnak és ne másnak akarj megfelelni.Én legalábbis ezt vallom!Addig maradj valamiben benne,amíg boldog vagy és megkapod amit akarsz,ha nem?Lépj tovább.Szerintem ebben velem most egyet fogsz érteni.
613. dominós (válaszként erre: 541. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 19:40

Diplomába nem szoktak dolgozni...:)))

Köszi, nyugodtan alszom ezután is.

612. 0b18315731 (válaszként erre: 608. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:38
Igen,sajnos ezek vannak.Ezért,ha egy nő gyereket vállal,mindezeket amit le írtál kötelessége tudni.Innen jött az,hogy egy nő elsősorban magának vállal gyereket.Egy nő is kereshet jól..ha egy nő sikeres és van pénze,akkor a pasi szerintem többre értékeli.Manapság nem feltétlen a férfiak keresnek jobban.Nem feltétlen a nők mennek a pasik pénzére,szerintem.Mondjuk ha a büszkeségnél tartunk én speciel arra is büszke vagyok,hogy sosem tartott el senki sem és talán arra,hogy bármikor x gyerekkel is boldogulnék egyedül,nem csak magam miatt,nekem olyan a családom is,hogy szuper!:-)Ezért is és sokmindenért hálás is vagyok az életnek!
611. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 605. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 19:37
Ha nem állsz le velük, honnan tudod, hogy büdösfarkúak? Ráadásul mind?? :)))
610. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 604. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 19:36

Aha, értem...

én már nagyon régóta vagyok szerető, több mint egy évtizede), és soha nem rejtettem véka alá a dolgot. Vannak barátaim, munkatársaim, szomszédaim, akikkel nagyon jóban vagyok. Úgy érzem, szeretnek, megbecsülnek. Soha egy beszólást, negatív kritikát nem kaptam tőlük. Néha kérdezik, hogy vagyunk, mi újság. Lehet, hogy egy kicsit csodabogárként kezelnek, de hogy alsóbb polcon" lennék náluk, valahogy nem érzem...

609. 0b18315731 (válaszként erre: 599. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 19:34
Sajnos hiába,hiszen senkinek sincs a fejére írva x év után mi történhet,botlik-e vagy sem!Nem kell,valóban jól gondolod én is így gondolom.Viszont kevesen,ezért van manapság több válás és kevesebb házasság.Nem csak anyagi okok miatt.
608. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 597. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 19:32

Azért nem hiszem, hogy minden könnyebb nekik, de nőként én is úgy érzem, hogy több helyen kell egy nőnek állnia a sarat, hogy megbecsüljék.


Jól kell dolgozniuk a munkahelyükön, szépen kell vezetniük a háztartást(mosni, főzni, takarítani), természetes jó szeretőnek kell lenniük, és persze tökéletes anyának.

a férfinek pedig ott a munka: ha abban sikeres, akkor már minden oK, a többi nem számít...

607. 0b18315731 (válaszként erre: 601. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 19:31
Semmi baj!:-)Van ez így néha!:-)Attól még nem vagyok én sem kevesebb tőled és te sem kevesebb tőlem.Meg van az okod rá,hogy neked az,nekem is,hogy nekem ez a véleményem!
606. Volpertinger (válaszként erre: 603. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 19:31

jóvanmár :)

ez már kezd annyira kontraproduktív lenni, komolyan, lassan kedvem támad rámászni egy nős pasira :))

605. e998af6faa (válaszként erre: 600. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:31
:), igen, ez elég sajnálatraméltó is. mocskos büdösfarkú csalónösek, én nem állok le velük. én undorodom tölük, és javaslom mindenkinek, irtsuk ki öket a társadalmunkbol, nem kivánok velük egy levegöt szivni!
604. Volpertinger (válaszként erre: 602. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:30
Nem, ez nincs folyamatosan a fejemben. Mindössze abban nyilvánul meg, hogy bizonyos dolgokban tőlük nem feltétlenül kérek tanácsot.
603. e998af6faa (válaszként erre: 593. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 19:28
köszönöm:), csak teszem a dolgom :), nagy szakértöje vagyok a témának, a csaló nösek boncogatásának, mert undorodom tölük, és számomra ök nem emberek, hanem alávaló senki luzer nulla hulladék jellemtelen férfiatlan gyenge jellemü idioták!!!
602. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 589. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 19:26
Amikor ezekkel a barátaiddal találkozol, beszélgetsz, akkor mindig eszedbe jut, hogy ők tulajdonképpen csalók? rossz érzésed van irányukba?
601. Volpertinger (válaszként erre: 597. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 19:26
Ok, akkor eltér a véleményünk.
600. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 598. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 19:24

Tudod mit, most már nem kell tovbb fokozni:))


Sajnálom, hogy egy ilyennel jöttél össze, egy ilyen büdösfarkúval...

2011. szept. 14. 19:23

Nem kell megcsalni senkit. Ha nem megy ki kell lépni, illetve megfontoltabban választani férjet/feleséget. Nem lóverseny.

Na minden jót!

598. e998af6faa (válaszként erre: 584. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:21
bármikor tudom fokozni a pusztulatos nösek alávaló életének ecsetelését. ezek a génhibás,aberrált,nullák ahogy csödöt mondanak otthon,olyan erövel hazudoznak és vetik bele magukat az élet sürüjébe, otromba, büdösek, mert büdösek!!!nem tudom mért nem fürdenek, vagy mért nem rndesen a moslék disznók, fuj!!!hányinger!!! mért nincs olyan paragrafus, hogy a csaló nöst akár a szeretö is kinyirhatja amint elöveszi, elö kaparássza a kis büdös nyeszlett rudikáját, amin ott rohad a túró is, mert arra se képes az ilyen hazug, hogy lemossa, honnan lenne rá képes, ha hazug, akkor koszos is!!!! redves!!! ki kéne nyirni az összes csaló nöst a francba! minek élnek?? csak rontják itt a levegönket, elveszik mások elöl a lehetöségeket, vagy akár elviszik az utolsó kilo kenyeret a boltbol egy épp nem csaló ember elöl. hogy rohadnának má el a csaló nösek!
597. 0b18315731 (válaszként erre: 594. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 19:14
Én pedig a nőket becsülöm többre,mert a nők mindig többet vállalnak mint a férfiak.Ha egy pasi félre..akkor ugye jajj szegény..ha egy nő,akkor mocskos...holott a nők,dolgoznak,gyereket nevelnek,háztartást vezetnek,feleséges és persze legyenek tökéletes szeretők...Még a pasik?Dolgoznak,gyereket nevelnek.Érdekes,de sógorom mióta nővérem szült neki egy kislányt változott a stílusa,apás szülés volt.Azóta jobb a viszonyuk,hiszen ő kijelentette,örül neki,hogy pasi és nem nő.Na igen!:-))A pasiknak minden könnyebb!Megcsalni is a nőt.A nőknek átlagba kell hozzá érzelem is,pasiknak meg fel áll és megáll az ész!Sajna,szerintem!
596. e998af6faa (válaszként erre: 578. - Df2a740c00)
2011. szept. 14. 19:13
megyek majd éjjel a jósmüsor helyett,kik szintén jol átverik az idiotákat, de még mindig jobbak, mint a hazug patkány nös hulladékok!megyek is a tv-be majd ott fogom szidni a nöseket,ez lesz a melom, pálcát törni felettük.
595. e998af6faa (válaszként erre: 577. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 19:10
azokat is utálom, mocskok, de ök legalább nem hazudnak. vagy hazudnak??? mert ha valakinek hüséget ejtek ki a pofámon, akkor tartsam is be, különben nem vagyok ember, csak egy rohadék. ez igy van!!! a csaló embert bitóra. mert átver mást, aki megbizot5t benne, szerette, épitett rá, tervezett vele!! mocskos csaló nösek, ti nem vagytok emberek!
594. Volpertinger (válaszként erre: 592. - Aniko.k)
2011. szept. 14. 19:09
Hát nem, sőt. Nem vagyok túl nagy véleménnyel a fajtámról :))
593. 0b18315731 (válaszként erre: 590. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 19:08
:-DDDDDDDDDDDDDDKönnyem folyik lassan a nevetéstől!Le a kalappal előtted!Józanul!
592. aniko.k (válaszként erre: 86. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 19:08
Tokeletesen egyetertek veled ! Es ugye mi nok sem vagyunk sokszor artatlan baranyok.;-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook