Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

2011. szept. 7. 16:53

Köszi szépen :)

Tudom hogy szerencsém volt, kevés olyan őszinte, egyenes ember van mint ő. Bár mindenki ilyen lenne!

Szerintem is gyáva dolog szeretőt tartani, sok férfi ismerősöm van aki ezt csinálja. Van két gyerek, és egy már nem túl szép asszony, viszont nem élnek szarul.... hát ezért marad.

2011. szept. 7. 16:53
Sajnos aki már elvált férfival kezd, az is így járhat.
19. Re87 (válaszként erre: 17. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:50

Nemrég derült ki.Kivágtam,mint a macskát.Több,mint 2évig csinálta.Van egy közös gyermekünk,aki nagyon nehéz eset.De jóban akar lenni,gondolom hogy a saját lelkén könnyítsen...

Engem ezek után már ne szeressen senki!Én sem fogok senkit!

2011. szept. 7. 16:49

Mért ne kezdjünk nős férfival? A kérdésben benne van a válasz... mert nős!


És ha valaki ezek után siránkozik az tudhatta volna előre. Persze ezek alól kivétel ha nem tudja a hölgy hogy a pasi nős. Bár szerintem hamar kiderül mivel nem tud annyi időt vele tölteni, ottmaradni éjjel stb...

17. sundance (válaszként erre: 13. - Re87)
2011. szept. 7. 16:48

Semmi gond, azért vagyunk itt, hogy dumáljunk! :)

Téged a párod csalt meg eszerint és veled sem akar szakítani? Mindkettőtöket akar? Ne menj bele, mert csak megaláz! Dobd ki a p.csába! Találni fogsz mást, aki csak téged szeret!

16. ogrené (válaszként erre: 10. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:47
Szívemből szóltál!
15. orsy_m
2011. szept. 7. 16:46

No Ági, most fognak kővel megdobálni...:D

Neked szerencséd volt....amúgy az a véleményem - minden rossz tapasztalatom ellenére - hogy akit el lehet csábítani a férjtől/feleségtől, az előbb-utóbb úgyis elment volna. Csak mással...

Én (sajnos) mindkét oldalon álltam már, egyik rosszabb volt, mint a másik...igen, tudom, senki nem tartott pisztolyt a fejemhez, de aki nincs benne egy ilyen helyzetben, nem tudja, milyen lehet....:(((((( Arról meg ne is beszéljünk, milyen a megcsalt oldalon állni....

14. sundance (válaszként erre: 12. - 3fcc53e39c)
2011. szept. 7. 16:45

Szerencséd volt. A legtöbben nem merik otthon rögtön közölni, mi a helyzet, pedig ez lenne a normális. Van úgy, hogy rosszul választunk és csak későn találjuk meg az igazit, de a szeretőtartás nem megoldás. Ez olyan gyáva dolog.

Nagyon szép a kisfiad, a kék sapkás kép tetszik a legjobban! :)

13. Re87 (válaszként erre: 10. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:45

Én mondtam az exemnek,hogy elhiszem,hogy szerelmes,hogy leszállta lila köd az agyára,de hogy ennyi idősen ennyire nem tud mérlegelni,az érthetetlen!A legnagyobb szerelem is elmúlik,azt a saját bőrünkön is tapasztaltuk,de valami maradt utána,mert nem akart szakítani,én hiába akartam,ő neki meg hiába volt más.Nem értem miért nem lett volna neki jó,ha nem kellett volna többé bújkálniuk!Áh,komolyan nem értem ezt az egészet!És akkor folyton mondogatja,hogy legyek a legjobb barátja,meg menjünk el valahová,meg ilyenek.

Bocs,h itt tombolom ki magam,de eléggé felb@szott a cikk!

12. 3fcc53e39c (válaszként erre: 11. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:40
Persze hogy tudtam, mind a kettőnknek rossz kapcsolata volt.
11. sundance (válaszként erre: 9. - 3fcc53e39c)
2011. szept. 7. 16:38
Te a legelején tudtad, hogy nős pasival kezdesz?
10. sundance (válaszként erre: 8. - Re87)
2011. szept. 7. 16:36

Leköpni való mindkettő, a pasi azért, mert ezt műveli a családjával, a nő pedig, mert belemegy egy ilyen játékba.

Ha megromlik egy kapcsolat, jobb válni szerintem, de szeretőt tartani a másik háta mögött nagyon aljas dolog.

2011. szept. 7. 16:34

Szia! gratula a cikkhez, ez annyira igaz amit írtál!


Én a ritka kivétel vagyok, nős pasival kezdtem, bár gyerek nem volt. Ő az első randi után közölte otthon hogy válni akar, majd el is költözött. Sokáig nem hittem benne, hogy tényleg komolyan gondolja, számomra ez hihetetlen volt!!! Mindig mondogatta, hogy egyszer volt Budán kutyavásár, aztán egy nyaralás alkalmával megkérte a kezem! 1 éve házasok vagyunk, és van egy 9,5 hónapos kisfiam akihez éjszaka ő többször felkel betakarni mint én :D

Ő volt az első és az utolsó nős pasi az életemben :)

8. Re87 (válaszként erre: 7. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:30
Ezeknek az embereknek nagyon vastag a bőr a pofájukon!Mind a két félnek...
7. sundance (válaszként erre: 6. - Re87)
2011. szept. 7. 16:27
Ahogy mondod! Csak röhögni tudok az olyan pityergésen, hogy: "egyedül hagyott karácsonykor, nem marad éjszakára, nem tölti velem a hétvégét...stb." Uramisten, mégis mit képzélnek az ilyenek???
6. Re87 (válaszként erre: 5. - Sundance)
2011. szept. 7. 16:25
Én is azt mondom,hogy az ilyenek megérdemlik egymást!Ráadásul aki család mellett szeretőt tart,az időzített bomba!
2011. szept. 7. 16:23

Szia! Nagyon tetszett a cikked.

Nekem az a véleményem, hogy aki tudatosan nős pasival kezd és képes szétszedni egy családot, az megérdemli ezt az összes szarságot!

4. Re87
2011. szept. 7. 16:22

Remélem igazad lesz!

Erre a témára most nagyon sok mindent tudnék írni,mert pont most estem bele(nem mint szerető),de nem fárasztom magam!

2011. szept. 7. 16:19
Komoly témát boncolgatsz.Igazad van.Aki a feleségét a gyermekei anyját hosszú távon megcsalja semmi biztosíték nincs arra,hogy a szeretővel nem ugyan ezt fogja tenni.
2011. szept. 7. 16:19

Tök jó ez a cikk!! Eddig se kezdtem volna nős férfivel, de ez a cikk annyira érzékletes volt, hogy még ha kedvem lett volna az is elment :)))


Grat!! Személyes tapasztalat?

2011. szept. 7. 16:08
Miért ne? Ennek számos oka van. És ha épp ilyen "kapcsolatba" léptél, nos előre elmondom, mi vár rád.
Persze vannak kivételek, és happy end lesz a vége, és boldogan éltek, amíg meg nem haltok, de ezek a kivételek. Az esetek többségében vagy szerető maradsz, akár a feleség szintig is eljuthatsz. Esetemben nem ez történt, de azért hátha tanultok belőle!

Ugrás a teljes írásra: Miért ne kezdjünk nős férfival?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook