Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
471. babsy_v (válaszként erre: 453. - CsillagTM)
2011. szept. 12. 21:33
Igen, azok csajok. Én nőket írtam.
470. spinneli (válaszként erre: 459. - Bnedora)
2011. szept. 12. 20:04

Aho, az agyi kapacitás ennyire az alján van, természetesen erre fogják, mint felelősség, vagy racionális magatartás kimaradt, maradnak az egyéb élvezetek, ennyi jutott na.

:)

469. spinneli (válaszként erre: 448. - Herzi)
2011. szept. 12. 20:01
Nem nagyon tudok undorítóbb dolgot elképzelni,mint hogy egy nő azért csináltasson suttyomba gyereket, hogy megtartsa a pasiját, és lendítsen a döglődő kapcsolatán.
468. eda2332104 (válaszként erre: 463. - E3786dd7b2)
2011. szept. 12. 19:43
Csak szimplán furcsa hogy a többség (kollégák, környezet) egyszerűen azt várja el hogy koromnál fogva automatikusan sóvárognom kéne ezek után. Ha meg nem akkor, jön a "mit akarsz kezdeni az életeddel" lemez. Mintha csak ezt lehetne kezdeni. Mint egy egy opciós választási lista.
2011. szept. 12. 19:18

Szerintem a legtöbb dologban egyszerűsítésre kell törekedni. Vagy ahogy itt fogalmaztok: fekete/fehérben látni a dolgokat.

Mert ha nem így csinálod, akkor rögtön tudsz gyártani kiskapukat, hogy megindokold a viselkedésedet.

Pl. a fórum témájánál maradva:

- szerintem azért ne, mert nem jó. Nem ízléses, nem sportszerű, kódolva van benne az, hogy fájdalmat okozol másnak (eleve a férfi feleségének), egyszerűen nem tiszta ügy.

- sokak szerint nem gáz, ha a házasság boldogtalan, nem gáz, ha csak a gyerekek miatt vannak együtt stb - tehát kezdődik a kiskapuk, menekülési útvonalak gyártása.

466. Herzi
2011. szept. 12. 18:42

Ebbe a beírásomban nem is másoltam tőled semmi idézetet...Higgadj le, akinek nem inge nem veszi magára, de látom magadra ismersz.


Ha nem ítéled el őt akkor ok, semmi gondom veled...de már megbocsáss, de Te osztottad az észt hogy milyen védekezési módszerei lehettek volna...mi ez ha nem pálcatörés más felett?


Baklövés?- igen, ezért írtam le az én példámat. Vak szerelem volt,megborultam...és baklövés volt az is hogy alárendeltem magamat minden érzelmemnek, megalázkodtam. Nálam ez "másfajta" még nagyobb baklövéshez vezethetett volna. Hidd el őrület volt akkor az életem.


Meddő vita ez, így ebben a formában tényleg az. Ha kiszállnának veled együtt mások is a csak fekete-csak fehér világból akkor megértenétek a másik oldalt is.

2011. szept. 12. 18:27

:DD Álljál már le!

Ezt a szót használtam, de ettől még nem törtem felett pálcát...megkérdeztem,hogy lehet egy 32 éves nőt felcsinálni,miután elmeséltem, hogy mi volt x évvel ezelőtt..leírtam,hogy milyen védekezési módszerek lehettek volna,minden irigy, és rosszindulatú megjegyzés nélkül...nem ködösítettem, és nem szidtam! Te meg még mindig ezen lovagolsz.

És légyszíves ne másolgass be ide tőlem idézeteket, mert pontosan tudom,hogy miket írtam...


Ha vak szerelmes voltál, hogy nem lett belőle baklövés...? akkor te sem voltál igazán szerelmes...


Részemről lezártam ezt a felesleges vitát, Neked van egy álláspontod, meg nekem is...én nem várom el,hogy velem érts egyet.

464. Herzi
2011. szept. 12. 18:15

Kételkedek más szavában, mert "ködösít"- állít valakiről valamit, akinek nincsen az élethelyzetében.


A felcsináltatta magát kifejezés önmagában undorító, és túl megy egy határon amit én senkivel szemben nem engednék meg magamnak. Azt hogy megbeszélte-e pasival, vagy nem, az hogy milyen viszony, szerelem volt-van közöttük egyedül ők tudják megítélni- könnyű más felett pálcát törni.


A baklövésről pedig annyit, hogy ezt írtam: mert ha az ember igazán szerelmes akkor egy kicsit mindenképpen megborul...ki így, ki úgy. Amikor egy nős pasi mellett megettem azt amit nem kellett volna, vagyis nem ígért ő semmit de azt se mondta hogy csak alkalmi kapcsolatra vágyik... akkor nagy-nagy sírás, és évekig tartó lábadozás lett belőle. Lehetett volna belőle baklövés is, vak szerelmes voltam. És igen van olyan hogy egy nő minden elvét feladja-feladná a Szeretett X-ért. Sok évembe került, megfizettem a tanulópénzt...de tudom hogy nem ítélhetek el senkit. Se azt aki megcsal, se azt aki egy nős férfival kezd. Van aki erre érzékenyebb, könnyebben csapdába esik...van aki tudatosan elkerüli, van aki tudja irányítani az érzelmeit, de van aki felett eluralkodik. Nem vagyunk egyformák, és ez a világ ettől szép. Ha egyszer a Férjem megcsalna és megtudnám, megbocsájtanám neki...lehet az életben az a bizonyos pillanat, amikor jön valaki aki "kihagyhatatlan". Ez bárkivel előfordulhat, de úgy mondanám hogy valakinek soha nem adatik meg. Egy ismerősömnem 5 hónap boldogság jutott az életben egy Férjezett asszonnyal, de mindig azt mondta hogy az a szenvedély és szerelem ami abban volt az maga volt a tökély, és neki legalább ez megadatott. Valakinek egész életében 30év házasságban sem jut több. És ebben igaza van.

463. e3786dd7b2 (válaszként erre: 454. - Eda2332104)
2011. szept. 12. 17:47

...Csak a túlzott tiltakozásod szúrt szemet!

Az utolsó mondatoddal pedig teljesen egyetértek!...

462. Volpertinger (válaszként erre: 459. - Bnedora)
2011. szept. 12. 17:21

Egyetértek.

Plusz milyen hülyeség már, hogy ha vlaaki nem követett el baklövést, akkor kész a diagnózis: nem is volt még igazán szerelmes.


Tehát szerelmesnek lenni= baklövést elkövetni.


Hát ez baromság :))))))

461. 0b18315731 (válaszként erre: 451. - Herzi)
2011. szept. 12. 15:48
:-DDDDÉn szóltam!Puszi:-)
460. eda2332104 (válaszként erre: 459. - Bnedora)
2011. szept. 12. 15:47
Na ez az...
459. bnedora (válaszként erre: 451. - Herzi)
2011. szept. 12. 15:36
Ne fogjatok már mindent a "nagy szerelemre". Manapság mindenki nagyszerelmes? Azért vagyunk emberek, hogy érzéseinket kordában tudjuk tartani. Undorító ez a felfogás, hogy ha én szerelmes vagyok, akkor nekem mindent lehet?
458. bnedora (válaszként erre: 443. - Herzi)
2011. szept. 12. 15:32
Már ne haragudj, de te miért kételkedsz mások hozzászólásában?
457. bnedora (válaszként erre: 455. - Kri76)
2011. szept. 12. 15:29
Azért van ilyen is, főleg, aki bizonytalan az érzéseiben. Sajnos, a másik fél pedig ezt kihasználja.
456. agis (válaszként erre: 437. - Herzi)
2011. szept. 12. 15:15

Az a nno, aki "veletlenul" ugy esik teherbe, hogy a terveirol nem beszel a pasival, akitol gyereket szeretne, az igenis felcsinaltatta magat.


Mert ebben az esetben a ferfi az oromeet lelte az egyuttletben es nem csaladalapitasi tervekkel kozosult vele. Mindezt ugy, hogy a no abban a hitben ringatta, hogy o mindent megtesz a nem kivant poronty ellen.


Szerintem, es nem vagyok ven szipirtyo.

455. kri76 (válaszként erre: 398. - C1a4b1e34b)
2011. szept. 12. 15:06
Nem szól előre egy pasi sem: "Nős vagyok, csak alkalmi partnert keresek."
454. eda2332104 (válaszként erre: 452. - E3786dd7b2)
2011. szept. 12. 14:53

Azért a "csajozás" és a nősülés nem éppen ugyanaz. Hazudjam azt hogy nősülni akarok meg három gyereket négy éven belül? Az mire lenne jó? Arról meg nem én tehetek hogy mindenki ugyanúgy van bedrótozva, s ha kiderülnek ezek akkor lelép.

Nem érzem a késztetést se erre se arra. Lehet hogy ez változni fog, de azt meg honnan tudhatnám.

453. CsillagTM (válaszként erre: 428. - Babsy_v)
2011. szept. 12. 14:23

egyrészt: "vízbe fojt" (bocsi)


másrészt: ez elég erős sarkítás azért. láttam én már csajokat gyakorlatilag "leállatiasodni" a szexért (hogy az érzelmi kitörésekről ne is beszéljek), és van jó pár "felálló farkú, mégis emberként viselkedő" pasi :D

452. e3786dd7b2 (válaszként erre: 449. - Eda2332104)
2011. szept. 12. 14:17

Egy:-)Említetted egyszer, hogy ez így Neked sem jó!

Kettő:-)Meddig szeretnél még "tanulni" a más hibájából?! ..még kb. úgy 40-50 évig? ..majd Lajos bácsi az összegyűjtött infóval csajozni indul egy görbebot és egy járókeret társaságában??..:-) ..vagy mi lesz?..

451. Herzi (válaszként erre: 450. - Gagababi)
2011. szept. 12. 14:15

Te képzelődsz...hol írtam én ítéletet rólad? Másolj már ide egy mondatot. Hol osztom én az észt, azt ti teszitek...állítotok valakiről avlamit- amiről fogalmatok sincs.


Baklövést nem követtél el?- lehet hogy mégsem voltál annyira szerelmes. mert ha az ember akkor mindenképpen kicsit megborulsz.

450. Gagababi (válaszként erre: 448. - Herzi)
2011. szept. 12. 13:51

nem ítéltem el, azt mondtam, hogy ez a lehető legrosszabb megoldás, és lett volna választása...gondolom azért nem mesélte el a sztorit úgy ahogy történt, mert szégyelli. De az ő élete..

Egyébként meg szégyelld te magad, hogy kiforgatod más emberek szavát, és kioktató stílusban beszélsz! Néhány mondat alapján ítélkezel rólam, és akkor osztod az észt.. Otthon a családoddal beszélj így, és ilyen cinizmussal!

Egyébiránt meg képzeld el, -nem mintha közöd lenne hozzá- voltam olyan szerelmes, hogy csinálhattam volna baklövést, de nem tettem,..de még csak az életem felét éltem le,úgyhogy bármi megtörténhet..

449. eda2332104 (válaszként erre: 438. - E3786dd7b2)
2011. szept. 12. 13:43

Egy: senki nem mondta hogy nem érzem így jól magam.

Kettő: "Az okos a más hibájából tanul." mondást nem én találtam ki. Ettől függetlenül az ilyen estekre is igaz. Szerintem nem kell minden hibát elkövetni hogy tanuljon belőle az ember.

448. Herzi
2011. szept. 12. 13:37

Ha ismered is akkor miért mesélnek róla? Tudod magadtól is a sztorit,nem?

De ha azért elítélsz valakit, akit ismersz is,mert így próbálta megtartani a pasit hát szégyelld magadat. Biztos nem voltál még olyan szerelmes hogy baklövést kövess el, hogy ne gondolkozz hanem csak cselekedj...bizony-bizony vannak kétségbe esett őrült szerelmek...és szerelmesek.


Doris, köszi...hasonlóan gondolkodunk.:)

447. Gagababi (válaszként erre: 445. - Herzi)
2011. szept. 12. 12:44
Úristen! Egy olyan személyről mesélték, akit ismerek, de nem ez a lényeg,hogy ismerem-e..
446. 0b18315731 (válaszként erre: 445. - Herzi)
2011. szept. 12. 12:40
Nagyon jól látod a dolgokat,komolyan,olvasom mindig amiket írsz,mert úgy gondolom én is zt reagálnám amit te!Szuper vagy!Puszi
445. Herzi
2011. szept. 12. 12:29
" elmeséltem egy történetet, úgy, ahogy nekem is mesélték"- ez hallomás!
444. Gagababi (válaszként erre: 442. - Herzi)
2011. szept. 12. 12:23

mondtam olyat,hogy nem ismerem a csajt? Ismerem személyesen is.


Pedig nagyon is vannak olyanok, akik szándékosan "kitoltak" magukkal..de azt hiszel, amit akarsz...

443. Herzi (válaszként erre: 440. - Bnedora)
2011. szept. 12. 11:25

a magcsalt, és a megcsaló oldalon?


Te is hallottál ilyet? Jól van...biztos forrásból? Pléna jó...de végülis azért hiszed csak el, mert olyan jó ezen csámcsogni. Ismered az illetőt, tudod milyenek a körülményei? Nem...hát, akkor semmi közöd hozzá...maximum feltételezhetsz, de nem állíthatod hogy az úgy is van.

442. Herzi (válaszként erre: 439. - Gagababi)
2011. szept. 12. 11:23

miért, a pasik nem szoktak szélsőségesek lenni? Persze csak az ő Párjuk a szent, a másik ribi...de csak addig amíg nem teszi szét a lábát neki is.

nekem ítélkezős szagú ha valakire a körülmények, és a személye ismerete nélkül ráhúzzák: felcsináltatta magát :( Ugyanis nem hiszem el hogy valaki szándékosan ki akarna saját magával tolni, valószínűleg nem ezt és nem így szerette volna.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook