Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hazudik a kolleganőm egy férfival kapcsolatban? Történet.... fórum

Miért hazudik a kolleganőm egy férfival kapcsolatban? Történet.... (tudásbázis kérdés)


14. roncsika (válaszként erre: 2. - 025c5b6977)
2008. dec. 3. 13:30
Szerintem nagyon egyszerű a képlet. A csaj beleesett, ezért mond róla rossz negatív dolgokat, nehogy te is felfigyelj rá. Féltékeny, és csak magának akarja a pasit. Tök egyértelmű!
13. 025c5b6977 (válaszként erre: 12. - Csigusz 79)
2008. nov. 16. 18:35

Ez jó kérdés :) ugy vagyok bele hogy csalódtam benne emberileg egy nagyot, ez az én dolgom.

Azért nem őt kérdezem, mert nem akarom a pasit bemártani hogy elszólta magát véletlenül, mert gondolom akkor lenne közöttük valami beszélgetés féle, és akkor én lennék a szarkeverő, és nem akarok haragot.

Kettő ugy gondoltam nem kérem számon a csajt, mert az neki totál ugy jönne le hogy én is akarok valamit a pasitól, kettő mert szerintem ciki lenne neki hogyha számonkérném hogy miért hazudik.


Elkönyveltem magamba hogy ez a nő ilyen, leírta magát számomra, eldumálunk, bár vele csak pasikról lehet beszélni, de semmi különösebb kapcsolat nincs közöttünk.


A pasi kollegámmal meg jóban vagyok, és nem is akarnék vele haragot, sőt azt hiszem nem is jó a munkahelyi feszültség a kollegák között, ugyhogy egy ilyen semmiségen nem fogok "balhézni".

12. Csigusz 79 (válaszként erre: 2. - 025c5b6977)
2008. nov. 16. 18:16
Miért nem a kolleganöd kérdezed?
11. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 10. - 025c5b6977)
2008. nov. 16. 18:05
Lehet, hogy a kolléganőd nem akarja nagy dobra verni, hogy tetszik neki a pasi és inkább tagad(főleg, hogy van neki már egy barátja).
2008. nov. 16. 16:40

A nőnek van két gyereke, és egy fiatalabb pasija, de nem élnek együtt, a kisebbik gyerek közös.

A kollega ur is fiatalabb nála, és lehet az van amit írtál hogy küzd a pasi ellen.


A pasi valóban közönyös, és ugy szolta el magát, hogy a folyoson dumáltunk és jött a kolleganő és mosolygott vagy mi, és nem tudom miért jött ki ez a pasi száján :) vagyis mosolygott és valahogy ugy szolta el magát, de csak ennyi hogy nem csak beszélgetnek, többet nem lehetett kiszedni belőle. Csak hirtelen beugrott hogy napok ota mit hallagtok a pasival kapcsolatban a nőtől.

Hát végülis az ő dolga, csak számomra érthetelen ez a viselkedés.

9. judit71 (válaszként erre: 7. - 025c5b6977)
2008. nov. 16. 14:58
Ha a pasi közönyös, ahogy írtad, akkor hogy szóűlhatta el magát, hogy nem csak beszélgetnek????? És mit kellene ez alatt érteni?????? Ha én pasi lennék és megtudnám, hogy egy kolleganő fals információkat mond másoknak, leülnék vele, mármint a kolleganővel és megbeszélném...
2008. nov. 16. 14:54

Kapcsolatban él a kolegina?

Ha igen, akkor a csaj sztem erőnek erejével küzd a pasi ellen és saját magát akarja meggyőzni arról, hogy őt AZ a pasi nem is érdelki.


Közelében van egy "férfias pasinak"?

Válaszom mellette érzi nőnek magát...

Hmmm, ehhez mit szólsz?

7. 025c5b6977 (válaszként erre: 5. - Mano1)
2008. nov. 16. 14:53

A pasi teljesen közönyös ha erről a nőről van szó, ugyanugy beszél róla mint más kolleganőjéről. És valahogy tök véletlenül szólta el magát hogy ők nem csak beszélgetnek. Valahogy ugy jött ki a lépés amikor erről a kolleganőről volt szó, és mondtam hogy miket mond róla a nő, aztán mondta a srác hogy mástól is hallott már dolgokat hogy ez a kolleganő miket mondogat.

De azt a kolleganő is tudja hogy a srác, baromi jól érzi magát így ahogy van egyedül, és hogy ő nem akar semmi komolyabbat senkitől, talán ezért is van hogy a nő így viselkedik.

6. 025c5b6977 (válaszként erre: 4. - D0860dee94)
2008. nov. 16. 14:50

Azért érdekel a dolog, mert nem tudom megérteni az ilyen embereket. Talán nagy az igazságérzetem vagy mifene, de nem értem miért kell hazudni?!


És azért is érdekel, mert kiváncsi vagyok mások meglátásra. Én azt mondtam a srácnak hogy szerintem a nő többet akar mint mondjuk csók vagy mármi, és azért hangoztatja hogy neki alapjáraton nem jön be a pasi, mert ha engem nem érdekel egy pasi akkor nemi s dumálok róla folyamatosan, főleg nem így, hogy sok-sok negatív dolgot mondok róla. Nekem ezért furi.


Jó én is mosolyogtam rajta, ugyanakkor szarul is esett hogy miért kell átvágni, vagy hazudni vagy hívjuk ahogy akarjuk. Mert nem a tisztességes út a legjobb???


A pasi nem érdekel :) jóban vagyunk, nagyon jókat tudunk dumálni, ő is sok rosszat átélt meg én is, talán ezért is vagyunk egy hullámhosszon, de egyikünk sem akar párkapcsolatot, meg a másiktól bármit is.

2008. nov. 16. 14:50
Talán szégyelli bevallani, hogy fülig beleesett, vagy tényleg van valami köztük, de a férfi szégyelli őt, ezért nem mer róla beszélni. Ez egy jó kérdés. :)
2008. nov. 16. 14:46

Miért foglalkoztat ez Téged?

Én max. megmosolyogni tudom az ilyet.


Szerintem Téged is érdekel a pasi és azért izgat a dolog, nem?! :D

2008. nov. 16. 14:41
??
2008. nov. 16. 14:41

Van egy kolleganőm, és van egy kollegám aki tipikus jó pasi. És a kolleganőmmel elég gyakran járunk együtt haza és dolgozni mivel egy helyen lakunk. És ha a kollega kerül szóba a nő mindig mondja hogy hát neki nem kéne, meg kritizálja hogy sokat ad magára, meg mindenféle negatív dolgokat mond a srácról.

Közben meg folyton a srác körül lóg. És mivel én a sráccal is jóban vagyok, valahogy kiderült hogy ők ketten nem csak beszélgetni szoktak.


És ezt nem értem hogy miért mond negatív dolgokat hogy nem az esete, meg neki nem kéne, ha közben meg mégis van valami közöttük.

Azért érdekel mert nem értem miért kell hazudni, ill. mást mondani, mert vagy mondja el az igazat, vagy ne mondjon semmit, de az amit csinál számomra furi.

2008. nov. 16. 14:38
Miért hazudik a kolleganőm egy férfival kapcsolatban? Történet....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook