Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
531. Liviaa (válaszként erre: 512. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 17:00
hogy előtt mindig vessző:)
530. 0b18315731 (válaszként erre: 527. - Mzs119)
2011. szept. 14. 16:59

Tanulj meg olvasni,írtam nem politizálok.Viszont jah,nem is ereszkedek le a szintedre,már bocsánat.

Tudod kit oktass ki?Van szerintem olyan a környezetedbe.A véleményedet meg magas ívben...miért?Nem hinném,hogy kértelek arra,hogy írdd meg,itt a pont!Puszikaaaa:-)))Robbanj fel nyugodtan!Tudom,hogy igazam van és amúgy meg jah,én az vagyok magamra,rólad kétlem,hogy ez elmondható.

529. Herzi (válaszként erre: 528. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 16:55

ez azért így erős, amiket írsz. Kinyílik a bicska a zsebemben...vannak rendes nős pasik, pl. a Férjem;) De viccet félretéve, kivel akarsz te összefogni? A női társadalommal...szerinted a nőtársak összetartanak?


és vigyázz, te is mindjárt kapsz a helyesírásodért :(

2011. szept. 14. 16:52
Kérem az egész nöi társadalmat, hogy fogjunk össze a nösek ellen, hogy azok a hazug patkányok ne tudjanak perverzkedni örömükre, ne legyen örömük az életükben :)! Annyira hányok tölük, fúj!!! Senki ne álljon le hazug nös gyökérrel, olyan lúzerek, hadd verjék csak egyedül, mocsok perverz disznók!
527. mzs119 (válaszként erre: 524. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 16:49

köszönöm, ismerem az idézetet. Egy pillanatig sem szeretném az utadat járni, azok alapján, amit itt meg lehetett tudni rólad.


Az a baj, hogy nálad a nem tetszik a véleménye és a személyeskedik kifejezés szinonímák. Pedig nem azok.

Ki mondta, hogy politizálsz? miről beszélsz?


Amúgy igazad van, büszke lehetsz magadra, szép kis bizonyítványt állítottál ki.

2011. szept. 14. 16:46

Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...

Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. ... S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem.

Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz !


--------------------------------------------------------------------------------

2011. szept. 14. 16:46
Nekem az a véleményem a nösekröl, akik csalnak hogy jellemtelen, gerinctelenférgek, viszik haza az éct, a gombákat, mocskos patkányok, hazug szemetek, mélyen megvetem öket, átvernek valakit, aki bizik bennük, hát ez bizony hányinger!!
524. 0b18315731 (válaszként erre: 520. - Mzs119)
2011. szept. 14. 16:44

Nem szól rólam,de azt nem tűröm el,hogy ki oktassanak egyesek,másik,ha nem tetszik a véleménye és személyeskedik,akkor sajnos én nem az a nő vagyok,aki szó nélkül hagyja,ha valaki direkt...vele.Amúgy pedig megjegyzem csak idéztem és kérdésedre a válaszom egyikre sem,miért?ÉN MAGAMRA VAGYOK BÜSZKE ÉS ARRA AMILYEN EMBER VAGYOK,ITT EZEN A FÓRUMON IS LÁTSZIK,HOGY KEVÉS VAN ebben az országban,sajnos éppen ezért tart ott,ahol.Viszont politizálni,nem politizálok.

Amúgy pedig,jobb ha mindenki úgy ítélkezik,hogy az adott illető útját végigjárja,van erre egy jó idézet,majd mindjárt elküldöm nektek okosok!

523. mzs119 (válaszként erre: 520. - Mzs119)
2011. szept. 14. 16:43
az még kimaradt, hogy azt hangoztatod, hogy a tied is egy vélemény, amit jogod van elmondani (ami így is van), de akkor miért nem tudod elfogadni azt, hogy esetleg másnak is lesz RÓLAD véleménye? Éppen csak le nem h*lyézed azokat, akik nálad ezerszer értelmesebb, nyugodtabb, letisztultabb, átláthatóbb, tagoltabb, logikailag sokkal összeszedettebb hozzászólást tudnak írni. mégis milyen alapon? Ők is csak a véleményüket mondják el, nem?
522. 0b18315731 (válaszként erre: 513. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 16:40
Ha ezt merted,mert egy jellemtelen,gerinctelen ember vagy 51 évesen és ha már személyeskedsz,akkor merjél kérlek válaszolni.Remélem odáig is jutottál,hogy mi a munkám.Viszont Drága kétlem,hogy téged sokan tisztelnének a korodat tekintve,hiszen ezzel itt be is bizonyítottad,hogy alkalmatlen vagy rá!Tudod kettőnk között nem csak a korban van különbség,hanem ott is,hogy én reggelenként még sem akarom szemen köpni magam a tükör előtt és vajon te?Szerintem,ha már személyeskedünk,ha te magadat nem is,sokan köpnének le téged emberileg.Direkt gerinctelen és rosszindulatú.Ha támadsz,akkor a kérdésemre is legyen merszed válaszolni.Ha nem mered?Akkor kárnak mentél ebbe bele,hiszen nekem te nem vagy ellenfél Édes Drága Erika!
521. Herzi (válaszként erre: 519. - Gagababi)
2011. szept. 14. 16:36

szerintem ez rajtad is múlik, ha Apukáddal megérteted hogy ennek most nagyon örülsz, és maradjon is így és szeretnéd ha nem okozna ájdalmat a Pici Unokájának- akkor ha valaha egy kicsit is megbánta hogy nem volt anno igazi Apuka, akkor nem követi el még egyszer ugyanazt a hibát. De persze semmi nem biztos, de kívánom hogy így legyen.


Az együttérzést köszönöm:)

520. mzs119 (válaszként erre: 513. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 16:35

Erika, a számból vetted ki a szót :-) amíg megetettem a gyerekeimet, addig te leírtad az aggályaimat......én bizony még értettségit sem adtam volna.....


amúgy Doris: nem veszed észre, hogy saját magadat figurázod ki? Trágár ovónéni? melyik részére vagy büszke? már csak azért is örülök, hogy nem végeztem el az egyetemet, így legalább nem lettünk "kollégák". Szerintem ma már a diplomás jelző legalább annyira degradáló, mint régen a szakmunkás volt, hiszen mint a mellékelt ábra is mutatja, ma Magyarországon bárkinek lehet diplomája.......egy jó szakember aranyat ér, de mire jó egy diploma, ha nem társul hozzá műveltség?


A másik: a fórum témája a "Miért ne kezdjünk nős férfival?" és nem "Adjunk teret Doris "fröcsögésének" (ne haragudj, de nem tudom másnak nevezni)......már leírtad legalább 3szor a saját történetedet, aki akarta elolvasta. Nem arról van szó, hogy nem lehet véleményt nyilvánítani, természetesen a tiéd is egy vélemény, de miért kell az egész fórumnak rólad szólnia?


itt a pont.

519. Gagababi (válaszként erre: 514. - Herzi)
2011. szept. 14. 16:28

Igen, de meddig imádja? két-három, esetleg öt éves koráig..és ez még sokkal jobban fájna, mint ahogy velem viselkedett. De igyekszem kihasználni minden együtt töltött időt!

Apu miatt ugye a nagymamámmal sem olyan volt a kapcsolatom, nagyapámat már nem ismertem, és én megfogadtam,hogy a fiam mind a négy nagy szüleivel közeli viszonyban lesz,azt szeretném,hogy szeressen mindegyikhez majd menni..

Sajnálom,hogy nincsenek szüleid:(

518. 0b18315731 (válaszként erre: 515. - Herzi)
2011. szept. 14. 16:24
Éppen ezért!:-))))Éppen ezért imádok fórumozni,hiszen mindig rá jövök mennyi direkt rosszindulatú ember él ebben az országban.Másik!Szánalom az és undorító,hogy jön valaki x nickel és kér x naplóra olvasási jogot majd törli magát és x nickel visszajön és minősítget.A múltam is én vagyok és jah nem gyenge,de éppen ezért nem gyenge nő sem,tehát azt azért jobb ha mindenki tudja,hogy mindenki valaki a nick mögött és mindenki fontos valakinek és jobb nem személyeskedni,hiszen sosem tudhatod ki ül a másik oldalon.Én nem hinném,hogy voltam itt direkt genyó valakivel is,ha igen én kérek elnézést!Üdv:Trágár és egészítem mostmár helyesírásból 1-telen óvonéni!:-))))
517. 0b18315731 (válaszként erre: 512. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 16:20
Érdekes,szerintem meg ha műveltség része is,nem feltétlen biztos,hogy különb ember vagy nálam,azért mert te éppen gyorsan is írsz és helyesen is!Szánalom vagy!:-)))Szép napot neked!Okoska!Puszi
516. 0b18315731 (válaszként erre: 513. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 16:17

:-)))Érdekes vagy,számomra még is undorító a stílusod.A korral sajna nem adják a bölcsességet!:-)))Igen jól vagy tájékozódva rólam.

Ezek szerint,olyan ember vagy,amilyen én sosem leszek,olyan idősen mint te pláne nem.

Valaki biztosan téged is szeret:-)))Vigyázz,mert amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten!

515. Herzi (válaszként erre: 513. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 16:15
Na ez pedig már pofátlanság...ez lett a téma? A másik kivesézése? Egy netes fórumon szerintem bárki is nehezen bizonyítja azt hogy erkölcsös, tisztességes, vagy akár hogy diplomás ember. Te sérthetetlen vagy? Örülök hogy ennyi tökéletes ember van ebben az országban, de akkor miért is tartunk itt? :(
514. Herzi (válaszként erre: 511. - Gagababi)
2011. szept. 14. 16:12
Azért az is valami ha unokáját imádja. Tudom sovány vigasz, de bárcsak visszakaphatnám Apukámat- minden erőmmel azon lennék hogy legyenek közös élményeink, ismerjük meg egymást. Sajnos, már egyik Szülőm se él így ha lesz is unoka, sajnos Nagyszülei nem lesznek...:(
513. 0f4eb06690 (válaszként erre: 512. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 16:11
Ismét egyet kell értenem: Nem baj, ha valakinek nincs diplomája, de ha már van, és itt megjegyzi, akkor illene helyesen írnia. Egyébként diplomától függetlenül az érettségit is úgy vette? általános iskolában még előfordulhat, hogy valaki ilyen hibákat ejt, de érettségit nem kellene adni annak, aki nem elég érett:) 27 évesen elég szép múltja van, a helyesírást is megtanulhatta volna.
512. eda2332104 (válaszként erre: 509. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 16:05

Érdekes. Nekem még azt oktatták hogy a helyesírás része az alapműveltségnek. Mint ahogy illik tudni legalább azt hogy mi az alapvető különbség Bartók és Byron között.(Azért ez megérne egy utcai körkérdést.) Úgy látszik ez is kiment a divatból.

A felületességem meglétének vagy hiányának megítélését meg bízd csak a környezetemre.

511. Gagababi (válaszként erre: 506. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 16:00
Köszi. Nehéz volt, sokszor elmondtam a véleményem, de már elég idős vagyok ahhoz, -és saját családom van-, hogy én is a saját érdekeimet nézzem. Sajnos ő már nem fog változni, de már nem fáj. Az unokáját szereti, törődik vele, de tudom,hogy ez is csak addig tart,amíg a másik két gyerekétől nem lesz másik unoka..de aztán lehet,hogy tévedek...majd idővel kiderül-..
510. 0b18315731 (válaszként erre: 509. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 15:55
9 ki maradt...bazzzzzzz egye fene bevallom lottón nyertem a diplomámat is!:-DDDDNa bummm most jön,hogy mekkora sügér vagyok számolni se tudok,baccus,lehet!:-))Viszont így is szeret aki szeret,te pedig most utálj!:-))))Hidd el,én így is jól érzem magam!:-)
509. 0b18315731 (válaszként erre: 498. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 15:53
Amúgy 5 éve diplomáztam ez egy,másik hogy nem dolgozok benne,harmadik életembe nem írtam ennyit mint újabban mióta ide erre az oldalra járok,negyedik jól döntöttél,én sajna 4 évet.Ötödik és nem utolsó sorban nem azzal keresem a kenyeremet,hogy tudok helyesen írni vagy sem,hatodik van aki így is szeret,hetedik,ha nem tetszik ne olvasd el,nyolcadik érdekes,hogy ennyire fontos neked ki hogyan ír,tizedik voltak ennél értelmesebb hozzászólásaid is.11-ismét be igazolódott,hogy nem vagyok jó ember ismerő így éteren keresztül pláne nem.Rosszindulatú egy ember vagy!:-))Remélem téged is szeret így valaki,hogy felületes vagy....nekem meg ez a véleményem.Lehet tévedek,most ez jött át rólad,de nem vagyok tévedhetetlen!Bye
508. 0b18315731 (válaszként erre: 504. - Df2a740c00)
2011. szept. 14. 15:48
Köszike!Végre valaki aki érti is amit írok,érdekes a helyesírásom sem zavart?:-))De jó!:-)))Puszi érte!Szép napot neked!Ott a pont és köszi-köszi-köszi!Cupp
507. 0b18315731 (válaszként erre: 498. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 15:46
Életke!Lehet a helyesírásom sok kívánni valót hagy maga után,sajnálom,ha te eddig látsz és ebből vonod le a következtetést.Másik fórumon egy 60 éves bácsi x diplomával sem ír helyesen.Nem a helyesírás vagy a helytelen írás adja azt,hogy valaki jó vagy éppen rossz ember.Te ha ebből ítélsz meg engem,akkor sebaj!:-)Én nekem igazából ez sem fáj!Legyen így!Szép napot neked!Helyesírók gyöngye!:-DDDLájkolom én is a hozzászólásodat egye-fene!Okoskám!:-DDD
506. 0f4eb06690 (válaszként erre: 501. - Gagababi)
2011. szept. 14. 15:45
Nem érdemel meg téged, tudom, hogy rettenetesen nehéz elfogadni, hogy máshová tartozik és már amikor elhagyott benneteket, akkor is a saját érdekeit nézte. Azóta felnőttél, nyugodtan olvass be neki és majd lesz még idő, amikor neki lenne szüksége rád.
505. 0b18315731 (válaszként erre: 502. - Kri76)
2011. szept. 14. 15:43
Egyetértek,nem is lesz,de ez csak akkor lesz így,ha mindkét fél,úgy áll hozzá.A vér kötelez ezzel is egyet értek.Igazából igazad van,csak abban nem,hogy hiába vonják a biológiai apától és a fizetéséből,mondjuk nálunk nem vonják,mert idáig nem jutott a történet,hanem utalva van,de mindegy is,szóval akkor is a normális kapcsolatokba úgy működik szerintem,hogy minden közös és nem enyém tied,tehát a háztörlesztő,rezsi és persze a hitelek is közösek.Mivel vállaltam,tehát így és mivel dolgozok,így és mivel közös háztartásban élünk,így magamtól is elvonom azt a minuszt,amihről én nem tehetek,mert valóban az ő vérük és nem az enyém.Én úgy gondolom,hogy nem csak az apán múlik,de adott esetben nálunk exike Párom ellen neveli a gyereket és a élettársát titulálja apának.Ő tudja,igazából,Párom még lesz 100%-os apuka és nem csak biológiai és nem csak papíron.
2011. szept. 14. 15:41
Hát akár tetszik, akár nem, "rosszabb helyeken" bizony így megy, ahogy Doris írja. Új nő, új gyerek, a régi iránt pedig lanyhul az érdeklődés. Az más kérdés, hogy ez egy nagyon igazságtalan dolog a gyerekkel szemben, de attól még sokszor így van.
503. 0f4eb06690 (válaszként erre: 483. - Bertuska76)
2011. szept. 14. 15:40
Három hét múlva nála is laktál? Addig hajléktalan voltál ? (a három hét nem túl sok idő). Pár napig zaklatta az asszony? Jól megutálhatta a pasidat. Drukkolok, hogy téged is ilyen hamar " építsen le", mint a volt feleségét. Gyerekei nincsenek? A te pasid is nős lesz ismét, ha elvesz feleségül, így megértem a tanácsodat: nős pasival ne kezdjen az ember - gondolom főként a téddel.
502. kri76 (válaszként erre: 497. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 15:33

Kedves Doris!

A gyerektartást a biológiai apa jövedelméből vonják, ami szerintem azt jelenti, hogy a pasinak kell fizetnie és a mindenkori új pár ezzel együtt fogadja el őt.(Soha nem az új feleség fizeti szerintem. A bíróság is a jövedelmének adott százalékát tiltja le. Persze, a felek ettől eltérően megállapodhatnak egymás közt.)

A gyerek az előző házasságból soha nem tehet arról, kik a szülei, milyen a viszonyuk egymással...stb. Nem lehet áldozata a felnőttek háborújának.

Feleségek jöhetnek-mehetnek, de a vérnek köteleznie kéne. Apumnak volt 2 felesége, elvált, de a mai napon csak az egy vér szerinti lánya áll mellette. (Ja, az egyik volt felesége az én anyám. Amúgy a másikkal sem volt soha bajom. A válás óta is beszélő viszonyban vagyunk és a mostoha húgommal is.)

Szerintem az indulat csak indulatot szít. Az ember meg önmagát minősíti a viselkedésével.

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook