Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
651. Gagababi (válaszként erre: 648. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 22:17
Igen, én is azt mondom, ha menni akar, el kell engedni...ahogy tettem anno is az első komoly kapcsolatomban, megcsalt, rájöttem, hazudozott,végül bevallotta, és én azt hittem,hogy annyira szeretem,hogy meghalok nélküle, mégis elküldtem...aztán 1 év múlva attól a csajtól is elvitték, és kinek a vállán sírt, vagyis csak akart? az enyémen, de elküldtem melegebb éghajlatra..Orchideának igaza van, tényleg szarháziak...tisztelet a kivételnek, mer azért vannak rendes férjek.:)
650. 0b18315731 (válaszként erre: 649. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 22:12
Hatalmas egy nő vagy!Komolyan!Bízok benne mások is így látják és nem törölnek!Szókimondó,őszinte!Kevés van belőled!Teljesen egyet értek,csak sajnos belőled kevés ilyen van és sajnos az a baj,hogy téged nem értékeltek régen,bízok benne ma már megkapod amit szeretnél és akitől kell kapnod látja,hogy mekkora kincsre tett szert!Puszi
649. e998af6faa (válaszként erre: 644. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 22:07

ok :), csak mert nem akarom hogy töröljenek :). igyekszem. csak én hányok ezekitöl a csaloktol és szeretnék neki hangot adni, hogy vegyék észre magukat ezek a mocsok csalók, hogy nem valok a társadalmunkiba, és jobb helyük lenne nekik mondjuk gázkamrában. vagy akasztva. nem azért mert szeretnek csajozni. nem. azért, mert valaha valakinek örök hüséget esküdtek és az a valaki alapozott a szavukra. hozzáment, estleg lett kisbaba, közös vagyok, erre a mocsok félrekur. és összetörik valakinek a szive, álma, mindne. egy csalo mocsok miatt. hát én ezen az elven vagyok kiakadva. nem szeretm az ilyen hazugságot. nem hazudok annak akit szeretek. akiit meg már nem szeretek, azt se verem át, hanem mivel nem szeretem, elhagyom. pont ez a lényege. nem megcsalom. nem csalok. nem vagyok egy hazug féreg. soha nem csalok. és aki ezt teszi, az egy mocsok, aljas patkány.

amugy sajnálom butalibuskát. a tanácsom az, hogy a nösembert felejtse el, egy mocskos unkorrekt féreg, <ert csalta azt a nöt, a feleségét, akinél most is pitizik. te nem vagy hibás, mert te nö vagy, szegényke, elcsábultál, ráadásul van egy troger férjed, egy luzer alkesz, szoval nem moka az életed.l javaslatom, felejtös a hazug tetü nös. add vissza az albit, nem kell az és sose fizess egy pasi helyett. menj haza, csináld ki a piás férjet, minnél hamarabb menjen a sirba. az albin megtakaritott pénzen vegyél neki még erösebb szeszeket, hátha feldobja a pacskert és élhetsz egyedül. de az is lehet tök aranyos a férj, csak depresszios szegény birka, kéne vele barátkozni, kicsit megismerni, lehet jo fej és akkor jol meglennétek. valamelyik a kettö közül. vagy kicsinálni, vagy megkedvelni. szerintem mindkettö jo, mert vagy megszabadulsz töle, vagy boldoggá tesz. de a házrol ne mondj le, azt te fizeted. sok sikert, menj haza gyorsan.

648. 0b18315731 (válaszként erre: 637. - Gagababi)
2011. szept. 14. 22:03
Ez milyen igaz!Senki sem szeret második lenni.Én is inkább azt választanám,de szétszedni családot sem szabad.Mondjuk szerintem aki elvihető azt hagyni is kell menni.Hiszen aki viszi,attól is elvihető lesz egyszer,persze lehet tévedek!:-)
647. 76d055b916 (válaszként erre: 645. - Volpertinger)
2011. szept. 14. 21:57

Talán mert így már kialakult egyfajta egyensúly,és ha elválna,minden elromlana! Lehet,hogy úgy már nem tudnának működni!

Talán...

646. e998af6faa (válaszként erre: 641. - Gagababi)
2011. szept. 14. 21:56
hát csaltak már meg, mint mindenkit..., és udvarolgattak is hazug mocskos nösek, szóval én behányok tölük, és nem hiszek nekik. undoritó szánalmas hazug hulladékok, senki ne higgyen nekik. én nagyon rühellem öket, külön féregfajként tekintek rájuk. sunyi, gerinctelen csuszomászo fajnak. egyszerüen nagyon az elveim ellen van ez a "társam átba.szása" igy a csaló nösekre nem is tudok máshogy tekinteni, mint a legutolsó mocskos patkányokra .
645. Volpertinger (válaszként erre: 634. - Gagababi)
2011. szept. 14. 21:55
bennem is ez fogalmazódott meg...
644. 0b18315731 (válaszként erre: 632. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 21:50
Életke!Nagyon erős vagy!:-)Értelek én,de túlon túl személyeskedsz!Meglátod ha nekem kérték a törlésemet,de nem töröltek azért,mert mindegy,téged nem biztos,hogy nem fognak.Kicsit lightosabban!:-))Amúgy puszi!Írta,nem leoltást kér,segítséget!
643. 0f4eb06690 (válaszként erre: 636. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:48
Igy is képzeltem.... Családi ház- stb- ellentétben egy albérlettel. Nézd, a házat is te tartod fent, az albit is, hát menj haza, aztán majd alakul tovább. Gyerekek elköltöznek pár éven belül, addig legalább süthetsz-főzhetsz és kényeztetheted őket, hogy utána is legyen miért hazamenniük. A férjed meg? hát nem tudom... ugytünik ott a házban neked jobban van helyed, mint neki.
642. 0b18315731 (válaszként erre: 619. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:48
Én véleményem!Döntöttél,nem feltétlen rosszul.Ne hívd,ne keresd.Felnőttek a gyerekeid.Én anyósom is x év után kezdte újra,nem pasi miatt mentek szét.Vagy ha visszamész anyagilag és a szingliségedet tartsad.Kezdj új életet és a pasik meg úgy is megtalálnak.Lehet ez is aki miatt léptél,csak megijedt,hogy léptél és összezavarodott.Hagyni kéne neki kis időt és ha nem jelentkezik,akkor bizony ennyi volt!
641. Gagababi (válaszként erre: 640. - E998af6faa)
2011. szept. 14. 21:47
Mitől vagy ennyire dühös rájuk? Neked is volt egy csaló férjed?
640. e998af6faa (válaszként erre: 633. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 21:46
most komolyan, ti még joban is vagytok a feleséggel?? a csaló férj meg pasáskodva jön megy, egyszer hozzád, majd haza? azt hiszi biztos ö a király, nem? nagyon nagy arca lehet és császárként járkálhat a pórnép között az egyszerü halandó csaló nös férfiak között, akiknek titokban, sunyiban kell csalniuk. ö az élet császára, mert neki szabad. hatalmas lehet az ilyen mellénye. hogy tudtok egy ilyet ketten is elviselni??? félre ne érsd, nem szeretnélek megsérteni, csak tényleg érdekel, mi szeretnivaló van egy olyan förmedvényen, akinek nem elég egy, kettö kell??? ha jó gazdag, megértem, én is beszállnék, jol lehuzni, aztán mehet anyjába, viszont ha nem, akkor hozzám se érjen a koszfészek.
639. Gagababi (válaszként erre: 635. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 21:44
ezt nem nekem szántad:D én a kérdező vagyok :)
2011. szept. 14. 21:44
Libuska, ne keseregj, nagy döntést hoztál, nem lehetsz gyáva, ha volt merszed ezt meglépni, akkor lesz merszed újra építeni az életed.
2011. szept. 14. 21:43
Eszembe jutott egy ismerősöm mondása.."inkább legyek ünnepelt szerető, mint megcsalt feleség" ...úgy volt,mint Te,hogy a pasija nős volt, de a srác boldogan elvált volna miatta, de az ismerősöm nem akarta...félt, hogy akkor elmúlik a varázs, amit érez iránta a srác...és pár évre rá mégis egy pár lettek, gyerekük is van, és bizony volt parázs köztük..kíváncsi vagyok,hogy most mit mondana...
636. butalibuska (válaszként erre: 630. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 21:43

Hiányzik és anyagilag is nehéz. Évek óta én tartom fent ezt az albérletet és viselem a családi házunk összes terheit. Mindent tőlem vonnak,és ezután is. A gyermekeimtől nem vehetem el, a férjem örülök, ha a cigijét, italát kifizeti.

Az egy hatalmas emeletes ház. Ez meg 1 ócska lyuk.

635. 0f4eb06690 (válaszként erre: 634. - Gagababi)
2011. szept. 14. 21:42
Nekem is fura, hogy miért nem éltek akkor együtt? Miért nem válik el, hogy a hétköznapokat is veled és ne a feleségével töltse. Ne haragudj, lehet, hogy írtad, csak elkerülte a figyelmemet.
634. Gagababi (válaszként erre: 633. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 21:39
De akkor miért nem válik el a muksótól? Akkor lehetnétek együtt 100%ban.
633. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 628. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:31
Hát szerencsére én jó helyzetben vagyok,és vannak együtt hétvégéink is és ünnepeink is. De ez nagyon hosszú idő eredménye, és egy normális feleségé.
632. e998af6faa (válaszként erre: 622. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:31
na basszus, a sok mocskos nös lúzer hazug szemétláda...., nem semmi. megint átvert egy koszos nös valakit, vagyis még a saját családját is. nös férfi soha, de soha nem válik, esetlegh pasáskodva pár napra, hétre kilép a kapcsolatábol, hzogy benyomkodhassa az uj lukba a töpszli kis büdös, turos himbilimbikéjét, ami ugyan semmire nem jo, mert kicsi is, meg büdös is na és persze egy mocskos koszos hazug nösnek a a koszos kis micsodája, de tényleg ez van. nös ember4 soha nem hagyja el az asszonyt. a nök szoktak boritani mindent. ök válnak, ök zavarják el a hazug alávalókat, ha szerelmesek lelépnek, de a luzer csaló pasik soha, de so9ha nem lépnek, mert ehhez is gyáva idioták. hányinger. de tényleg az. fuj. le kéne löni mindet. vagy legalábbis gáz nekik, az tuti. ausvic :). oda valók
631. 0f4eb06690 (válaszként erre: 628. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:31
Mindenképpen a családoddal, felnőtt gyermekeikkel és ha van, akkor a párjaikkal... Nyugi, lesznek még szép ünnepek...
630. 0f4eb06690 (válaszként erre: 626. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:29
És nincs is értelme megmenteni azt a házasságot? Gondolj a következő 30 évre- ki tudja mennyi van... Az otthon nem csak a férjedből áll, hanem gondolom megszokott környezetből, család, rokonok, szomszédok, barátok, és bizonyos fokig egyfokú egzisztencia. Nem fog hiányozni? Nem érne meg még egy újrakezdést- ez esetben otthon?
629. 9536810fa1 (válaszként erre: 628. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:28
... azt nem olyan nehéz, de hogy az ember önbecsülése csúszik lejjebb és lejjebb és lejjebb.... és egyszer csak azt veszi észre, hogy semmit nem ér már a saját szemében... és ugye, ha magunkat nem becsüljük, nem tiszteljük, akkor más se fog bennünket... ... nah erre kínos ráébredni. :/
628. butalibuska (válaszként erre: 623. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 21:24
Hogyan lehet egyedül megélni a hétvégeket, az ünnepeket ?
627. e998af6faa (válaszként erre: 617. - Spinneli)
2011. szept. 14. 21:22
köszi, de a csalók a trollok . bár én is lehetek troll, söt, igazi troll :), olyan cuki név :).
626. butalibuska (válaszként erre: 621. - 0f4eb06690)
2011. szept. 14. 21:21

Egyértelmű, hogy van összefüggés a férjemtől való elhidegülésnek és az új szerelemnek.

Már nagyon régen megromlott a kapcsolatunk. Elsődleges oka az alkohol volt. Míg őt nm ismertem minden energiám arra fordítottam, hogy próbáljak a házasságunkból és belőle is a legjobbat kihozni.

Miután Őt megismertem hagytam, hadd romoljom tovább. Nem akartam már megmenteni.

625. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 622. - Butalibuska)
2011. szept. 14. 21:18

Nem vagy egyedül, vannak gyerekeid, rokonaid, ismerőseid, munkatársaid. Nincs valaki, akivel megoszthatnád a dolgokat?

ekem is van már egy felnőtt gyerekem, vele mindent meg tudok beszélni. Megért engem, és azt mondja, anya néha hülyeségeket csinálsz, de azért szeretlek.:)

624. e998af6faa (válaszként erre: 611. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 21:17
ért mert egy koszos csaló nös, csak büdös lehet. büdös is!! hányinger. mocsok férgek, hazudoznak otthon, közben máshol nöznek. ocsmány patkányok, irtani kéne öket gázzal.
2011. szept. 14. 21:16

Vgy még egy alternatíva:

Elfogadod, hogy szerető maradsz, és így maradnak a dolgok. Ha nem erőlteted, hogy a pasi hagyja el a családot, akár kiélvezhetnéd a jó oldalát is a dolognak. De ehhez marha sok tolerancia szeretet és megalkuvás kell.


én nagyon szeretem az szeretőmet, elfogadtam, hogy nem válik el, a felesége elfogadta, hogy vagyok, ugyhogy nagyjából lenyugodtak a kedélyek.

622. butalibuska (válaszként erre: 620. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 21:15

Igen , ez lenne a jó: 1 új élet. De nagyon szeretem, és nagyon fáj, hogy pont most hagy el, hagy magamra, mikor segítség kellene.

Borzasztó nehéz egyedül új életet kezdeni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook