Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2011. szept. 14. 15:33

Szia! Az én apám amikor elhagyta az anyukámat,engem is elhagyott...pedig nem lett volna muszáj, hiszen anyukám nem vonta meg tőle a láthatást, meg a nevelést...nem volt rám igazán kíváncsi, pedig a maga módján szeretett, a mai napig..lett új családja, két gyerek...egyértelmű volt, hogy ők az elsők neki, minden amit én nem kaptam meg tőle, azt nekik adta, ..(nem materiális dologra gondolok, hanem figyelem, szeretet, odaadás..etc). Gyerektartást sem fizetett, csak akkor ha a feleségének eszébe jutott, de akkor is a nő postázta..de hát annyira jelképes volt,hogy még a tankönyveimre sem futotta...Hiába hívtak meg magukról,-amit egyébként a felesége ösztönzött, de nem azért mert annyira kedvelt, hanem hogy lássam,hogy milyen boldog család*, és az apám hova tartozik- hiába nyomta a szöveget, hogy "te is családtag vagy".. őket folyton puszilgatta meg, ők voltak a középpontban, úgyhogy minden alkalommal keserűen,- na jó sírva- mentem haza.nem akartam sokat,csak egy kis szeretet..aztán csak egyszer nem mentem többet...és még mindig a gyerekkoromról beszélek...később,18 évesen, amikor nagyon csúnyán átvert, először, aztán kihasznált huszonévesen másodjára, és még párszor..mert közben persze szerettem..akkor nagyon beolvastam neki! Sokra nem mentem vele, de mindegy..

* a boldog család meg egy nagy hazugság volt, mert apámnak mindig is volt szeretője, és állandóan balhé volt...nem egy monogám alkat az öreg.

500. 0f4eb06690 (válaszként erre: 498. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 15:32
tetszik:)
499. eda2332104 (válaszként erre: 498. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 15:16

-kiforgatása

(önálló életre kelt a SPACE)

498. eda2332104 (válaszként erre: 497. - 0b18315731)
2011. szept. 14. 15:15

Azért ha már pedagógus vagy:

-történetünkben

-kioktatást

-kioktatás

-kiforgatása

-országban

-ebben a történetben

-annyira buták

-belekezdenek

Én csak egy évet húztam le a tanárképzőn.

2011. szept. 14. 14:59

Sziasztok!Igen én is úgy gondolom,hogy mindenhez két ember kell.Szóval:Páromnak van egy 2 és fél éves kisfia.A volt csajszi terhes 9 hónapos új kapcsolatában a szintén 22 éves pasijától.

Párom és én küldjük a gyerektartást,tehát amikor x vagy y azt írta,nekem nincs közöm hozzá,igen is van,ugyanis nem a kiscsaj küld nekem havi x-et,hanem én küldök neki és mondok le havi x ről,mert ezt vállaltam.Mi az első és mi a második?Bárki aki új életet kezd,egyértelmű,hogy ott ahol kezdi és lesz gyereke lesz az első!Miért?Ahhoz jár haza,azt nevelei,napi szinten többet lesz vele,mint azzal,akit x-kor lát.Bármennyire fájdalmas ez nektek kedves Ex nők és pasik,ezt mindig is így volt és mindig is így lesz.Az nem jelenti azt,hogy a volt asszonytól,pasitól a gyerekét az x pasi vagy nő,kevésbé szereti,de feltehetőleg az új kapcsolatba születendő gyereknek több fog jutni,mindig és ez így van rendjén.Természetesen a gyerek ártatlan és én sem akarok később sem sőt nem is leszek gonosz mostoha,attól függ a kedves ex mikor jön rá,hogy velem jobb jóban lenni,mert úgy a gyereke jár jobban.Hogyan és miért értem?Ha úgy alakul,jöhet nyarlani..bármi,ha mi felnőttek ezt jól tudjuk kezelni.Viszont a kiscsaj kefélt a mi történetünkbe félre és Párom arra ért haza,hogy lelépett,gyerekestül és mindenestül,igazából ő döntött így.

Másik dolog,nem kötelessége egy pasinak sem pénzelni a volt asszonyt,de aki teszi és a volt asszony él a lehetőséggel,jól csinálja és ha ezt a következő nő meg benyeli,nah az nem jól csinálja.Normális kapcsolatban meg úgy működnek a dolgok szerintem 28 évesen,hogy közös kassza van és ha marad,akkor zsebpénz és mindenki költi amire akarja,én sem szólok sosem bele,ha Párom a zsebpénzét oda adja a gyerektartáson felül,felőlem.Én úgy gondolom,hogy nem jogunk és kötelességünk viszont az egész új kapcsolatát megtámogatni a kis ..nem jellemzem Exikémnek,csak is a kis gyereket,akit ha én kölöknek írok is szivem joga mint végzett pedagógus,mert nekem van közöm hozzá és nem holmi okoska fórumozónak.Én véleményt írtam akkor is,nem ki oktatást kértem,mindenki a saját maga portáján legyen okos és ítélkezzen maga felett,tehát a vélemény és a ki oktatás más ember szavainak ki forgatása és ha végképpen nem jutok dűlőre vele akkor szólok a Moderátornak,hogy töröljék az oldalról,elég szánalmas,de mondjuk ilyen emberek élnek java részt az országba,ezért tartunk ott ahol.Szóval,nem Párom volt ebbe a történetbe a hibás,Exike dobta be a cunikáját a közösbe,mert akivel lelépett sem maradt együtt.Nekem mindegy!Az is biztos,hogy ha költünk a gyerekre költünk ténylegesen,azt ki örökli le,merre engem nem érdekel,de megy a gyerektartás és persze majd amit jónak látunk,de plussz pénz exikének biztos hogy nem,pláne nem bagóra.Nem hinném,hogy az az apa aki papíron és biológiailag apuka,mert a gyerek nevelésében nem vehet részt,annak a volt asszonytól lévő gyereke lenne és a volt asszony az első,mikor mást szeret és más családot tervez és feltehetőleg a következő gyerekeit,mivel én nem exike vagyok és családcentrikus,tehát családba neveli fel.A Párom sosem volt igénytelen és blablabla,jó,hogy egyesek akkora buták,hogy amikor többre már nem futja akkor bele kezdenek a személyeskedésbe.Mindenki magából indul ki.Ebben a cikkben,pedig és ebben a történetben is zárulhatott volna másként,ha máshogy áll hozzá a férfi.Az,hogy ki hogyan éli az életét és rontja el,mindenkinek maga dolga.

Üdvözlettel a Trágár Óvónéni:-DDDD

496. 0b18315731 (válaszként erre: 484. - Liviaa)
2011. szept. 14. 14:38
Köszönöm!Ott a pont!Puszi
495. mzs119
2011. szept. 14. 14:34

sundance, szvejja: van egy régi mondás, miszerint ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. (akinek nem inge, nem veszi magára kedves Dorisz)


Hogy a fórum eredeti témájára is reagáljak: házasság témában maximálisan konzervatív nézőpontokat vallok, pl hogy csak az a házasság lesz hosszútávon sikeres, ami a szerelemnél sokkal stabilabb lábakon áll (nem mondom, hogy nem kell hozzá, de jobb ha a házasság csak akkor köttetik meg, amikor a szerelem már múlóban vagyis átalakulóban van, mert ha a pár akkor is ki tud tartani egymás mellett, akkor nem kellenek ilyenek fórumok......vagy a régi, falusi pletykapadok).......üdv mindenkinek és sok boldogságot: egy 10 éve működő kapcsolatban élő, 7 éve házas 30 körüli nő

494. Herzi (válaszként erre: 493. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 14:14

Én éppen fordítva csináltam: amikor megtudtam hogy "kikezdett" (szerelmes levél,telefonálgatások voltak) a barátommal, másnap a barátnőmet elküldtem melegebb éghajlatra a kapuból:( így ért véget egy gyerekkori barátság. A barátommal utána még 10évig együtt voltunk,és más dolog miatt de végül az élet nem úgy akarta hogy együtt maradjunk.

Szerintem a nők "másznak" rá többször a pasikra. Persze mindkét fél kell a dologhoz.

493. eda2332104 (válaszként erre: 492. - Liviaa)
2011. szept. 14. 13:54

Az oké, de miért bocsájtottál meg neki? Ugyanannyi szerepe volt neki is ebben, kettőn áll a vásár.

Ez nem a bocs megittam a kávédat kategória.

492. Liviaa (válaszként erre: 491. - Eda2332104)
2011. szept. 14. 13:18
így van, de nem gondoltam, hogy meg tenné velem, ezért is gondoltam, hogy a barátom
491. eda2332104 (válaszként erre: 488. - Liviaa)
2011. szept. 14. 13:10

Végre valaki ezt is elismerte, nyíltan és kertelés nélkül.

Másrészt aki a barátja(ffi/nő) aktuális partnerével ágyba bújuk, az olyan messze van a baráttól, mint én attól hogy telkem legyen a Marson.

490. Liviaa (válaszként erre: 489. - Herzi)
2011. szept. 14. 12:49
Az én apám mikor megtudta, hogy lány vagyok, megköszönte de nem kért belőlem, és 17 éves voltam mikor úgy döntött mégis, aztán kiderült, hogy csak azért mert akkor költöztem össze az akkori szerelmemmel, aki eléggé el volt eresztve anyagilag, folyamatosan cseszegetett, hogy unokát akar, de persze nem akartam még gyereket, ahogy szakítottunk, megint rájött, hogy nem kellek neki, hozzáteszem, hogy sokszor adtunk neki erre-arra pénzt. Na nemrég megérkezett az unoka, de nem kell neki, mert nem egy gazdag pasitól van..
489. Herzi (válaszként erre: 488. - Liviaa)
2011. szept. 14. 12:42

Hajajj, a nők nagyobbakat hibáznak. A pasik talán érzelem-mentesebben mennek félre.:) Mi nők, pedig sokszor belehabarodunk.


A gyerekes dologban igazad van, az én szüleim is elváltak...Apám felém se nézett, miután fia született a másik házasságából. Kb.20éves voltam amire rájött hogy akkor ő büszke rám, és szeret engem. Hát, köszönöm akkor mit kezdtem volna már ezzel. Sajnos nem is maradt sok időnk, de nem haragszom rá más életet élt, és akkor az volt neki fontos...nyugodjon békében.

488. Liviaa (válaszként erre: 486. - Herzi)
2011. szept. 14. 12:38

igen, a nagy barátnők, volt egy barátnőm aki lefeküdt az aktuális pasimmal, de megbocsájtottam neki, a pasit kidobtam..

De akkor sem gondolom, hogy csak a pasikat kellene lehordani mindennek. Mi nők is tudunk nagyokat hibázni!

487. Liviaa (válaszként erre: 485. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 14. 12:36
de sajnos ez van, legalábbis ezt tapasztalom a környezetemben, nekem pl. anyám szült egy másik pasinak, és a húgomat szereti a legjobban, le is sz@rja a másik 3 gyerekét. és ez egy anya, nem is pasi. Ez van, új életet kezd, kilép az előző családjának a mindennapi életéből, és az "újra" koncentrál. De persze vannak ellenpéldák is, nem akarok általánosítani. Én így veszem észre. Ja meg, hogy nagyon sok házasság megy tönkre..
486. Herzi (válaszként erre: 484. - Liviaa)
2011. szept. 14. 12:30

Na, ebben igazad van. Tényleg tud mindenki állítani egy fontossági sorrendet azután hogy új életet kezdett.

A nők...hát igen, valóban nem szentek. Sőt, ha azt nézzük hogy sok pasi tisztességes a pasitársával,és nem szeretné el a másik feleségét, addig a nők cseppet sem lojálisak egymáshoz. De szerintem felnőtt emberek el tudják dönteni mit, és főleg hogy miért kockáztatnak. Ha ezt nem mérlegelik előre akkor is a saját felelősségük. PL. ha egy "barát" elszereti a barátjától a feleségét, de az asszony később mégis visszamegy a Férjéhez...akkor a barátnak kopp: se barátja, se asszonkája. De ugyanígy bármelyik másik fél is koppanhat.

485. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 484. - Liviaa)
2011. szept. 14. 12:27

De könyörgöm miért rangsorol egy szülő a gyerekei között?? Egyik, fontos, a másik meg nem annyira? Az egyiket szeretem, a másikat meg nem? Az egyikkel törődöm, a másik meg majd felő ahogyan tud?

Milyen lelkivilága lehet egy ilyen szülőnek?

Hogyan tud rangsorolni a saját húsa-vére között?


Minden kisgyereknek (nagynak is) rosszul esik az, ha az egyik szülője fontosabbnak tartja a testvérét mint őt. Sérül egy életre. Megrendül a bizalma saját apjában-anyjában...

484. Liviaa (válaszként erre: 479. - Trixi50)
2011. szept. 14. 12:10
Ez nem mindig van így, az én páromnak is van 3 gyereke, és nem feltétlenül ők az elsők neki, nem mindig a gyerek/ek az első, főleg, ha már van másik családja, ez persze ember függő, van olyan ismerősöm is, aki elhagyta a feleségét, és van egy kisfiúk, és imádja, neki a kisfia mindig az első. pedig már született az újtól egy lánya, és mégis azt mondja, hogy neki a Milán marad az első helyen, főleg mert vele kevesebbet tud lenni, de ez nem mindig van így. Szerintem ha egy férfi új életet kezd, had döntse már el, hogy kik hol állnak a fontossági sorrendben. Mindenkinek joga van új életet kezdeni, és nem mindig az a baj, hogy a pasi lép félre, érdekes itt a nőkről nem nagyon van szó, pedig ők sem szentek!
2011. szept. 14. 06:55
Nekem szerencsém volt. Kapcsolatban élő férfival kezdtem és 3 hét múlva már Nála is laktam. Ő határozottan leépítette a volt feleségét, bár még pár napig zaklatta az asszony, aztán telefonszámot váltott. Már 2 éve hírét sem hallottuk. Ilyen is van de nagyon ritka. Azonban tényleg egyetértek azzal, hogy nős pasival ne kezdjen az ember.
482. kri76 (válaszként erre: 481. - Randon)
2011. szept. 13. 23:02

Nekem a szüleim elváltak, mikor 10 éves voltam. A gyerekkoromban a válás után apum az új családjával csinált mindent, beígérte, hogy együtt megyünk nyaralni, de csak a második feleségét és a mostoha húgomat vitte el. Később meg megmutatták a nyaralási képeket. (Megsúgom, nekem, mint gyereknek szarul esett. Pedig fizetett anyumnak gyerektartást.)

Anyum is főleg az új élettársánál töltötte az időt. A lakást én takarítottam, a ruhákat mostam, kaját csináltam...Ja, és anyum bevállalt iskolai nagytakarításokat, társasházak festés utáni nagytakarítását, hogy megéljünk. Amikor nem takarítottam vagy tanultam, volt a házimunka vagy éppen mentem vele, hogy kész legyen időben a takarítással.

Kifejezetten gyönyörű gyerekkorom volt.

A kisfiamnak nem szeretnék ilyet.

Azért a gyerek érzéseit is figyelembe kell venni válás után. Az OK, hogy mindenkinek új párja lesz, de egy gyerek nem olyan, mint egy játék. Ha meguntam, nem dobhatom a sarokba!!! Nekik vannak érzéseik, még ha nem is mondják ki!!!

481. Randon (válaszként erre: 477. - 0b18315731)
2011. szept. 13. 22:22

Köszönöm Doris ! Valahol vártam ilyen választ ! 37 éves férfi vagyok , csak hogy képben legyünk . Nagyon szeretem a lányomat és ezért muszáj minimum telefonon beszélni vele ! Ami azt jelenti , hogy az anyját hívom és nem azt fogom kérdezni hogy van a lányom hanem azt hogy vagytok . Nekem elsírták mennyi a fűtés és hogy a lányom is melegszik , tehát fizessem a fűtés rá eső részét is. Meg hogy mennyit hagyott a postán a telefonszámla végett . Ami kimondatlanul is az én számlám. Ja és kirándulás és fényképek . Küldöm ! Itt jön be az asszonytartás .És ,hogy a 6 éves lányom azt mondta ha megismerkedem egy másik nénivel : szétveri a pofámat ! Mert a lányom nem beszél csúnyán , nem agresszív , nem cigány és még soha nem is mondott ilyet .Megdöbbentem . Remélem valóban az 1% vagyok. Ha megismerkedek valakivel a lányom és a lányom anyja beletudnak szólni az életembe . Tehát ott tartok amit babsy írt csak a másik oldalról .

Üdv !

480. 0b18315731 (válaszként erre: 479. - Trixi50)
2011. szept. 13. 18:20
Mekkora baromságot írtál.Már bocsánat,de én ismerek olyat aki 3 gyerekes családapa volt és jóban van a feleségével,de gyönyörű új barátnője van és később el is vette és egy tündéri loknis hajú szőke kisfiuk van én voltam az óvónénije és imádja az apját és az apja látogatja a gyerekeit,de a párja és az a kisfia az első akivel egy háztartásban él.Mekkora tévedésben vannak az exek és ex feleségek,holott ezt nem ők döntik el,hanem mindig a pasik,hogy nekik ki az első.Nem feltétlen a volt asszony az x gyerekkel,mikor már szeretne új életet kezdeni.Mindenki szeretne csak nem mindenki képes rá!
479. trixi50
2011. szept. 13. 18:00
Ha már nincs felesége akkor is a gyerekei lesznek az elsők és bármennyire"mondja hogy szeret"nem így van.Ez szép dolgog de nagyon fáj.
2011. szept. 13. 16:56
Ez bizony nagyon igaz, az elejétől a végéig, nos mind ilyen mocsok!!!!!!!!!!!!
477. 0b18315731 (válaszként erre: 475. - Randon)
2011. szept. 13. 15:01

Szia!Nem feltétlen,szerintem sok múlik azon,hogy a Párod hogyan kezeli a kialakult szituációt.Hiszen azért választott elvileg téged,mert szeret és veled akar most már élni.A cikk írója sem hibás,saját maga boldogságát kereste,csak éppen a pasija nem volt éppen százas.Körülbelül 1%-ék esélye volt pont az olyan pasit be vonzani,aki nem volt méltó rá!Gondolom mindjárt kapom a 100%-os feleségektől az igét.

Nem baj,én nekem akkor is ez a véleményem.

Aki szerint meg,az aki x gyerek után fizet tartásdíjat és x után kezdi újra az életét és az már másnak csak második és más is csak második neki,rosszindulatú,be gyepesedett,buta...Nem ragozom,mert újra törlésemet kérik!:-)))

Szép napot neked!A vége meg nem lesz igaz,mert a saját életedet alakítod és csak rajtad áll!Sok sikert hozzá és sok boldogságot!

476. CsillagTM (válaszként erre: 471. - Babsy_v)
2011. szept. 13. 13:59
ezen ne filozofálgassunk:) nőkre gondoltam, 18-60 között. csak mivel én 26 vagyok, magamat is "csajnak" tekintem, meg a velem egykorúakat is, szleng.
475. Randon
2011. szept. 13. 13:43

Sziasztok !

Hát ez az írás nagyon jól meg lett fogalmazva , tömören ,érthetően . A történet első fele igaz rám is és ha az eleje igaz akkor a vége is az lehet .

Köszi !

474. 0b18315731 (válaszként erre: 473. - Spinneli)
2011. szept. 13. 08:08
Teljesen igazad van,én is így gondolom.A fősulin volt egy jó barátnőm akit meg csalt a szerelme és ő kitalálta,hogy azt hazudja terhes.A pasi meglepődött,de egy hét után azt mondta,köszöni nem érdekli,vetesse el,mert ő akkor sem marad vele.Persze a mécses eltörött és az én vállamon sírt,én pedig már az elején szóltam,egy pasit sem lehet megfogni egy gyerekkel.Ezért is nagyon meg kell nézni kinek szül egy nő és még az sem garancia,hogy később a pasi nem dönt másképpen.A gyereknek aki örökre megmarad,habár hallottam már anya lép le sztorikat is és apuka neveli,de többségében az anyjánál a helye a gyereknek.Ha ezt így valaki megpróbálja átgondolni,akkor érti esetleg,mikor azt írtam,egy nő magának szül elsősorban gyereket.Egyesek és kettesek felháborodtak,pedig ez nem kérdés,hanem tény a mai rohanó világban!Elsősorban maguknak szülnek a nők és másodsorban a pasinak!
473. spinneli (válaszként erre: 472. - Babsy_v)
2011. szept. 12. 21:55
Sajnos én is rengeteg ilyet látok, egy gyereket eszközként használni...erre az én szememben nincs mentség.
472. babsy_v (válaszként erre: 469. - Spinneli)
2011. szept. 12. 21:39
Sajnos vannak ilyen nők. Nem sajnálom őket az alacsony IQ miatt, sem a pasit, a rá váró gyerektartás miatt, de a gyereket szörnyen. Vagy csonka családban fog felnevelkedni, vagy apával és anyával, akik állandóan veszekednek, mert apa anno lépett volna, de hát jött a gyerek... erre később rájön anya is, és ő is a gyereken vezeti le a frusztrációját.... megtörtént eset. :(
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook