Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért erőszakolnak a férfiak? Szerintetek normálisak az ilyen beteg pasik? fórum

Miért erőszakolnak a férfiak? Szerintetek normálisak az ilyen beteg pasik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
249. 80ASIQ (válaszként erre: 244. - Zolo)
2015. jan. 4. 10:59

Zolo férfitársam! Tisztelettel érdeklődöm, hogy mi a foglalkozásod, aminek keretében segítesz az áldozatoknak?

Látom, kemény meccset vívsz! Én szóltam! :D

248. unom (válaszként erre: 244. - Zolo)
2015. jan. 4. 07:21

Könyörgöm: ne akarj segíteni!!!

A te logikád az a logika, mely szerint a csador a nők érdekében van.

Inkább amellett kampányolj, hogy a nem mindig, minden körülmények közt NEM.

247. 569a7df0cf (válaszként erre: 245. - 569a7df0cf)
2015. jan. 3. 22:13
*Fojtogatni...
2015. jan. 3. 22:10
Akit érdekel, olvassa el Tarjányi Péter rendôrségi szakértô írásait... Bándy Kata kapcsán jutottam el az oldalához.
2015. jan. 3. 22:08

Ooooo, hat elmeletben kitepem kezet-labat es a hataba szurom a tamadonak...

De amikor hatulrol egy ovvel elkezdenek folytogatni, bizony mindket kezeddel az ovbe fogsz kapaszkodni, mert levegot akarsz kapni. Es el sem fogod engedni, hidd el, tapasztalatbol mondom. Aztan ha okollel bucira verik a fejed, bizony merlegelni fogsz, hogy megeri-e szejjelmarni az arcat, es agyonver duheben, vagy probalsz elve szabadulni...

Szoval fogalmad sincs rola mirol beszelsz, maradjunk ennyiben. Inkabb hallgattal volna, te fotelhôs!

244. zolo (válaszként erre: 235. - Unom)
2015. jan. 3. 22:03
Tudomásom szerint, hogy kivel él valaki együtt az közös elhatározás. Természetesen tudom hogy sok ilyen eset is van. A megoldás nem kell ilyen erőszakos állattal együtt élni. Vagy talán ez sem jó megoldás. Amennyiben én csak rossz tanácsokat tudok adni akkor mindenki csinálja azt amihez kedve van. Természetesen utána nem kell sírni, hogy rosszul döntött. Segíteni csak annak lehet, aki hagyja. Úgy látom itt hatalmas nagy problémát jelent, ha valaki segíteni akar.
243. zolo (válaszként erre: 242. - 569a7df0cf)
2015. jan. 3. 21:52
Nem tudom melyik országban élsz. Magyarországon 20 g. alatti gázspray törvényes és vadászbolt, fegyverbolt és hasonló helyeken lehet kapni. Széllel szemben nem szabad használni, mert saját magad fújod le. Az a jó, ha veszélyes helyen a zsebedben van. A hirtelen fújásra minden támadó meglepődik és több ember ellen is hatásos. Utána gyorsan el kell futni. A támadó nem lát a spray miatt és nem tud utánad futni. Ez egy lehetőség. Természetesen akinek nem drága az élete az keressen kifogásokat és ne védje meg magát. Ehhez mindenkinek joga van. Én azt mondom hogyan van lehetőség védekezni. Nem pedig a támadókat védem, ha ez valakinek nem lenne világos.
242. 569a7df0cf (válaszként erre: 232. - Zolo)
2015. jan. 3. 21:06

Az orszagban, ahol elek, illegalis a gazspray...

Egyedul voltam egy verofenyes reggelen a hazunktol par percnyire, nem elhagyatott kornyeken, nagy hiba...

2015. jan. 3. 21:02
240. 569a7df0cf (válaszként erre: 178. - Zolo)
2015. jan. 3. 20:54

[link]

Az aldozathibaztatashoz kulon gratulalok!

239. 569a7df0cf (válaszként erre: 215. - Zolo)
2015. jan. 3. 20:50
Azt csak hiszed, hogy segitettel! Ezzel a hozzaallassal csak artani tudsz egy aldozatnak.
238. 6b006fc769 (válaszként erre: 237. - Michelle.r)
2015. jan. 3. 20:27

"Nem akarod megérteni, hogy az erőszak nem a szexről szól, hanem a dominanciáról. "


Nem akarja...

237. michelle.r (válaszként erre: 232. - Zolo)
2015. jan. 3. 20:25

Eddig is világos volt. Nyilvánvalóan igyekszem elkerülni, megelőzni a helyzetet. Csak azt értsd meg, nem hozható összefüggésbe és nem magyarázható azzal, hogy kihívóan vagyok-e öltözve vagy sem.


Mi van akkor, ha valakinek pont a szakadt farmeromban és a férjem világoskék ingéen leszek kívánatos? Nem akarod megérteni, hogy az erőszak nem a szexről szól, hanem a dominanciáról.


Veszélyes a gondolatmeneted, mert ha tovább fűzzük a gondolatot, nyugodtan letéphetik a fülemet Rákóczi téren, úgy kell nekem, miért járok brill fülbevalóban?

2015. jan. 3. 20:12
Nemrég olvastam. Szülés után 3 nappal egy anyuka meghalt súlyos fertôzésben. Ugyanis a drága apuka nem bírt magával, és ugyebár neki joga van a feleségéhez, annak pedig kötelessége megadni, amit ô kíván!
235. unom (válaszként erre: 232. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:58

Gázspray: elveszik, lefújnak.

Tehát a nők ne menjenek ki egyedül a lakásból, ezt szeretnéd?

Nem jó, mert az erőszakok nagy része otthon történik, ismerős, családtag követi el, nem kihívóan öltözött nőkkel szemben. Ezt se tudtad?

2015. jan. 3. 19:57

Vajon a 70-80 éves nénire mikor ratör az ittas banda és a néni belehal, az micsoda???

Téged is gerincre kellene vágnia 2-3 pasinak!

Aztán megnézném, hogy állna a szádszéle!

233. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 227. - Michelle.r)
2015. jan. 3. 19:54
Sajnos az, hogy az ilyen mocskos alakot kimossa a @ból!
232. zolo (válaszként erre: 226. - Michelle.r)
2015. jan. 3. 19:54
Egyedül volt. Na ezt is írtam. Volt nála gázspray? Na ezt is írtam. Én azt szeretném, ha meg lehetne akadályozni. Igen is meglehet akadályozni, csak kicsit gondolkozni kell. Különben nagyon sajnálom akivel ez történt. Én azért írtam pár jó tanácsot, hogy ehhez hasonló eset ne legyen. Már ez is baj, ha nem lenne több ilyen? Tisztába vagyok vele sok elmebeteg ember van, aki a nőkhöz csak így közeledik. Erről is írtam. Én ha látom, hogy az utcán több részeg ember van, és én egyedül vagyok megpróbálom őket kikerülni. Azért mert részegek még nem támadhatnak meg, de ez nem így szokott. lenni. Tehát megelőzöm a bajt és nem utána jajgatok. Remélem így már érthető? Mindenre van megoldás, hogy lehet a bajt megpróbálni megelőzni. Az a baj, ha nem is foglalkozunk vele. Nekem is van olyan közeli hozzátartozóm akit fényes nappal akart egy hajléktalan megerőszakolni egy parkban. Az volt a baj egyedül volt gázspray nem volt nála. A parkban nem voltak emberek. Tehát ez is megelőzhető lett volna. Az volt a szerencséje, hogy szembe mert szállni a hajléktalannal és sikerült elfutnia.
2015. jan. 3. 19:50
Drága kenyér...
230. 6b006fc769 (válaszként erre: 229. - 6b006fc769)
2015. jan. 3. 19:43
Persze csak amikor nem engem képvisel, akkor:DDD
229. 6b006fc769 (válaszként erre: 227. - Michelle.r)
2015. jan. 3. 19:43
Nekem tetszik, sok-sok ilyen ügyvédet:DDDDDD
228. unom (válaszként erre: 226. - Michelle.r)
2015. jan. 3. 19:41

1. egyedül volt

2. csinos volt

Mindig lehet mentséget találni, az áldozatot hibáztatni :(

227. michelle.r (válaszként erre: 213. - I.Caroline)
2015. jan. 3. 19:40
Definiáld újra, hogy mi egy ügyvéd feladata :o)))
226. michelle.r (válaszként erre: 207. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:39
Ha ez igaz lenne, akkor ne próbálták volna meg fényes nappal futástól csatakosan a parkban megerőszakolni az egyik fórumtársunkat. Gondolod, hogy vörös rúzsban, harisnyatartóban és tűsarkúban futott? :/
225. michelle.r (válaszként erre: 198. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:36

Nincs igazad. Naná, hogy a gyakorlatban igyekszem megelőzni - eddig sikerült is ;o)) - de ha talpig sminkben, illatozva, totál meztelenül sétálok végig az utcán akkor sem történhet meg, ha azt mondom, hogy nem akarom.


Neked is felteszem a kérdést, ha otthon a seggrészeg férj a kocsmából hazaérkezvén megerőszakolja a csipékés hálóingben ajtót nyitó feleségét, akkor se sírjon a nő, mert miért nem öltözött burkába?

2015. jan. 3. 19:34
Pedig egyszerûen meg lehetne oldani a tapasztalathiányt: egy hétre bedobni ôket a Csillagba. Aztán had szóljon!
223. I.Caroline (válaszként erre: 220. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:28
Talán mert nem érdekel egy ilyen lelketlen ember lelke mint neked
222. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 215. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:28

Semmi nem lehet indok arra, hogy nôt - de akár férfit is - megerôszakoljanak! Semmi!!!

Ez csak férfiduma! Aki nem bír a ceruzájával... nos inkább nem írom le!

A rómaiak egyszerûbben oldották meg ezt a problemát :D

Amúgy meg nem vagy kriminálpszichológus!

221. unom (válaszként erre: 220. - Zolo)
2015. jan. 3. 19:28

A te módszered semmit nem akadályoz meg.

ott is erőszakolnak meg nőket, ahol kötelező a csador. Kifogás mindig van, te ezek gyártásában segítesz csak.

220. zolo (válaszként erre: 213. - I.Caroline)
2015. jan. 3. 19:27
Te nem tanulsz ügyvédnek, mert akkor ilyen nagy hülyeséget nem írnál, hogy kinyírod. Amennyiben tanulsz ez a másik baj te csak most tanulod, amit én már több évtizede tapasztaltam. Igazad van abban, hogy az ilyen bűnözőknek rács mögött a helye. Az áldozattal nem foglalkozol. Ő egy életre ezt nem tudja kitörölni. Tehát az a jó megoldás, ha ez nem történik meg. Így már érthető a dolog? Meg kell akadályozni és nem utána okoskodni.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook