Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? fórum

Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2010. jún. 2. 12:15

Lányok, Billy a király :-). Nem tudom megunni ezt az 1 edzését, pedig már 2 egyforma után unni szoktam mindent.

Tegnap fejfájásra hivatkoztam, és belekezdtem egy Jillian Michaels féle yoga meltdown-ba. Alapvetően nem rossz, bár szerintem yogának picit gyors, csak úgy kapkodtatja a levegőt. De alapvetően pörgős, erőedzés. De most ez hiba volt. A sok fejlógatástól beindult a migrénem, és a napot hol az ágyban, hol a nagy fehér istenség előtt leborulva a fürdőszobában töltöttem.

De ma már hiányzott a nagy fekete csokikatona :-). Hemos, te melyiket csinálod?


:-) A lenőtt hajat Shakira megengedheti magának, de mi nem :-)

421. hemos (válaszként erre: 420. - Totesz)
2010. jún. 2. 10:14
Hát méreckedtem, de semmi kiugró eredménye nem lett! Hát ez van! Viszont már hetek óta be akartam festeni a hajam, csak nem volt festékem, aztán hétfőn felfedeztem, hogy mégiscsak van annyi maradékom, ami bőven elég és most legalább emiatt jobban érzem magam! Utálom mikor csumpi a hajam!
420. Totesz (válaszként erre: 419. - Hemos)
2010. jún. 1. 17:40

Nem is írtad,hogy végülis méreckedtél anyudnál a hétvégén?

Én ma nem futottam,fáj a lában nagyon....nem tudom mitől.De azért voltam konditerembe és csináltam egy kis erősítő mozgást,amit ugye én nem igazán szoktam,volt egy kis felülés,taposás,leg-magic,és súlyzóztam karra.

Hát mára ennyi futotta,ja meg még hullahoppozni szeretnék ma.

419. hemos
2010. jún. 1. 12:43
Csajok, megvagyok mára! Billy kemény volt, mint mindíg, de legyűrtem!
418. hemos (válaszként erre: 417. - Scara.bosco)
2010. jún. 1. 12:42
Fú, ha már mi is ott tartanánk...
417. scara.bosco (válaszként erre: 415. - Hemos)
2010. jún. 1. 10:56

ez egy ilyen nap.:-). Torna közben kiscsaj átállítja a sütőt, és hívja a tűzoltókat :-).

Nemsokára az én arany életemnek is vége, kezdődik a nyári szünet. Pont nyafogtam mennyibe kerülnek a táborok, mire azuram közölte, hogy fogjam fel úgy, hogy vásároltunk pár hét nyugalmat. Mindjárt nem is olyan drága :-)

416. hemos (válaszként erre: 414. - Scara.bosco)
2010. jún. 1. 10:11
Alattomos mosogatógép. Próbálkozz megtorlásként lelki terrorral és fenyegesd meg áramtalanítással!
415. hemos
2010. jún. 1. 10:10

Leülök három percre a géphez, közben a lányom sumákban megrágott egy százas papírzsepi csomagot aztán az ágyra öntötte a teámat és finoman átlapozta a szakácskönyvemet! Olyan kreatív :)

Lassan nekikezdek az edzésnek, de elötte berakom a sütőbe a kaját, ami nem az ebéd, hanem még csak a reggeli lesz.

2010. jún. 1. 09:35

Na, elszállt az egész bejegyzésem :-(.

A lényeg, sánta vagyok. Tettleg bántalmazott a mosogatógépem. Én meg lábfejjel ügyesen hárítottam, amikor a lenyitott ajtajának a sarkával támadott. Kiütéssel győzött, bedagadt a lábam :-(.

Viszont találtam egy brutál kis intervalt. Érdemes belekukkantani. bodyrock.tv . Az edzés neve pedig frappánsan kiss my tight ass workout:-). Asszem előtte ásnék egy sírt magamnak, amibe belezuhanhatok a végén :-)

413. Totesz (válaszként erre: 410. - Hemos)
2010. máj. 31. 17:47

Rá se ránts,engem is csesztettek már,nem kell vele foglalkozni,hiszen tudod nagyon jól,hogy már elkezdtél tornázni,úgyhogy majd egy pár hónap múlva azt mondhatják,hogy jé mennyit fogytál...

Bár érdekes azt nehezebben akarják észrevenni,és megjegyezni az emberek....vajon miért?

Na mindegy,az a lényeg,hogy ma is randiztál Billy-vel.

Én is futottam ma,de nem nagyon ment,nem tudom miért.

Centiben nem mértem magam,majd 15-én,mert akkor lesz két hónapja,hogy mértem magam.Hát majd kíváncsi leszek.

Ma 63kg-ot mutatott a mérleg,tudom a -2kg nem sok,de tényleg fogalmam sincs honnan mehetett le.

412. scara.bosco (válaszként erre: 410. - Hemos)
2010. máj. 31. 15:55

Na, ezt úgy szeretem. Kedves rokonok, akik azzal fogadnak, hogy júj, de meghíztál :@.

Bár vannak olyan időszakok, amikor érzem én is, hogy anyám, mekkora a hasam.

Azt már tisztán látom, hogy a hasam már sosem lesz formában. Lehet, hogy fölül szép lesz, de az alsó sosem. 2 gyerek az 2 gyerek. Azuram úgyis aszonta', ha egyszer mocskos gazdagok leszünk ( a kis optimista), vesz nekem új cicit, magának meg hajat :-)))). De lehet, hogy inkább addig kigyúrja magát, lesz 62-es karja (most is van, csak hosszában:-), inkább arany kutyaláncot vesz, és befesti a spánielünket fehérre, ő lesz a családi pitbull :-))

411. zerika79 (válaszként erre: 410. - Hemos)
2010. máj. 31. 15:25
ne is mond én is megkaptam ugyanezt a hétvégén 2 ismerős is + kérdezte tőlem csak nem jön a harmadik? jaj tiszta ideg lettem,bár tudom ,hogy nagy a hasam azért is akarnám minél előbb lefogyasztani,De a gyerekektől nem igazán jut időm tornázni itthon .A férjemnek mikor mondtam,hogy kondi bérletet akarok venni azt mondta ne vegyek ,csak néha menjek mert nem bír a két gyerekkel szegényke:P
410. hemos
2010. máj. 31. 11:39

Képzeljétek! Tegnap mindenki azzal csesztetett, hogy milyen nagy a hasam és : -Mi van, megint terhes vagy? (na ehhez nem fűzök kommentárt, miértis lehetetlen)

Amúgy én is láttam magamon és tök kivoltam, aztán estére megjött! Na megmyugodtam, hogy akkor emiatt voltam így felfújódva! Szóval ma kínok közt, de megcsináltam az edzést Billy-vel. Ráadásul olyat, ami hasra megy!

409. hemos (válaszként erre: 408. - Scara.bosco)
2010. máj. 31. 11:36

Jól nyomod! Bírnám én is az ilyen sportnapokat, dehát én még babázok!

Viszont a víz nem árt a csajoknak, max még kisebb lesz a miniszoknyájuk :) Asszem én is adtam volna nekik véletlenül :)

408. scara.bosco (válaszként erre: 406. - Hemos)
2010. máj. 31. 11:20

Ez így nem jutott eszembe :-).


Hétvégén linkeltem. Illetve majdnem. Tegnap sárkánynapon voltam :-). Először kis csi-kung (lélegzős, nyugizós, thai-chi-s), majd evező verseny :-). Tök jó volt, utoljára vagy 15 éve ültem kenuban. Fel is törte a hátsómat a fapad, és egy picit érzem a hátamat. Persze minden versenyt elvesztettünk, mert nálunk volt a hajóban a legtöbb gyerek, meg csaj (16-18 személyes hajó). A csajt értsd: "ne húzd olyan közel a lapátot az oldalához, mert vizes leszek :-)", meg miniszoknya, magas sarkú ezüst szandál. Nem mintha a meghívóban nem szerepelt volna, hogy sportos lazában, mert ez egy sportnap :-). Sebaj, én beleadtam mindent, és azé' is összevizeztem:-). Nem szándékosan, csak így sikerült. Persze én is kaptam rendesen.

407. zerika79 (válaszként erre: 404. - Hemos)
2010. máj. 29. 22:25
hát szerintem nem normi a csjszi ,meg biztos nem is szoptatott sokáig
406. hemos (válaszként erre: 405. - Scara.bosco)
2010. máj. 29. 18:27

Hát tíz perces turnosokra van megvágva egy edzés és a hosszától függően van 3, 4, 5 és 6 részes, de teljes, egybefüggő edzések. Ráadásul úgy vannak tagolva, hogy két gyakorlat közben lesz vége, így nem két felülés köz kell odarohanni, hogy rányomj a következő részre.

Lehet macerásnak tűnik, de szerintem nem az. Már 8 hete csinálom így és nem zavaró!

405. scara.bosco (válaszként erre: 404. - Hemos)
2010. máj. 29. 16:25

Én se gondolom, hogy ennyi idő alatt képes lennék rá :-).

A youtube-ról? Hogy? Ott csak tök rövidek vannak, nem? Én ott csak belenézni szoktam. Néhány anyagnál azért tuti agybajt kapnék, ha fizettem volna érte :-).

404. hemos (válaszként erre: 401. - Scara.bosco)
2010. máj. 29. 14:23
Nem tudtam, de nem lepődök meg rajta! Viszont brutális lehet a csaj, ha ilyen hamar tudott regenerálódni szülés után. Én azért azt mondom, kell hagyni időt a szervezetnek szülés után, hiszen nem semmi az a pár hónap, dehát nem vagíyunk egyformák!
403. hemos (válaszként erre: 400. - Zerika79)
2010. máj. 29. 14:21
Én a youtoob-ról nyúlom az edzéseket. Nem szívesen adnék ki pénzt DVD-re hiszen elég sűrűn váltogatom.
402. scara.bosco (válaszként erre: 401. - Scara.bosco)
2010. máj. 29. 08:20
Billy-nél persze csak mellényúltam :-)
401. scara.bosco (válaszként erre: 400. - Zerika79)
2010. máj. 29. 08:19

Itthon nem tudom lehet-e kapni őket. Anno nagyon sok éve árulta a Tv-shop, persze horror áron :-). De az a bagázs, aki a legtöbb fitness videot feltölti a youtube-ra, egész baráti áron árulja őket. Van egy csomó új is, ami nincs meg. Tudtátok, hogy az a nagyon szálkás nyeszlett szőke "néni" a felesége? Ő csinált egy szülés utáni tae bo dvd-t szülés után 3 hónappal :-O.

Ja, amit elfelejtettem. Heti legalább 1 nap pihenőt célszerű tartani. És pl. szombatonként egy jógás vagy stretching órát. Billy-nál talán a Fondation nevű cuccos ilyen. Abban a pontos technikákat is bemutatja lassan.

2010. máj. 28. 16:18
Billy Blanksre youtube-ról tornáztok vagy dvd-ről?lehet kapni boltba dvd-t.A hasizmos videójára már tornáztam nagyon be jött.A kajával,úgy vagyok ,már csökkentettem az adagot és sokkal kevesebb kenyeret eszem.Igaz rendszertelen az étkezésem:(kb7 kg a feleslegem legalább is ha annyi le menne + a hasam akkor meg is lennék elégedve magammal.
399. hemos (válaszként erre: 396. - Zerika79)
2010. máj. 28. 15:36
Én csak megerősíteni tudom scara.bosco-t. Én is Billy Blanks edzéseit csinálom, kéthetente váltok köztük. Most egy nagyon rövid, max 20-30perces edzést csináltam, de mondjuk kellett hozzá gumikötél, amit én boka és csuklósúllyal pótoltam, de nem is az egész edzés alatt kell. Szóval a lényeg, hogy talán ez volt az eddigi legkönyebb és legrövidebb edzése a srácnak és lásd ott van lentebb, hogy mennyi ment le rólam. Bár én már két hónapja nyomom és már egy beindult folyamat része ez az eredmény, de azért jó. Én egy baba után vagyok és nekem is a hasam lóg, de volt a Billynek egy olyan edzése is, ami brutális hasgyakorlatokat tartalmazott. Lehet, hogy most megint ahhoz térek vissza!
398. hemos (válaszként erre: 394. - Totesz)
2010. máj. 28. 15:29

Hát én is örülök, bár meglepődtem, hogy tényleg kisebb lettem. Viszont szerdán voltunk a családdal a Margit szigeten és csináltunk képeket és azon még mindig debella vagyok. Az egész felsőtestem Óriási!

Mérd le magad Te is, hátha meglepődünk!

397. scara.bosco (válaszként erre: 396. - Zerika79)
2010. máj. 28. 15:14

Hm. Erre egy amerikai testépítő edző azt mondta, hogy leginkább a tányéreltolást :-).

Én azt mondom, mindet csináld :-). A zsír a cardiotól fog eltűnni általánosan. A többi pedig feszesíti az izmokat, ezáltal tűnik a fogyás nagyobb mértékűnek centiben, hiszen az adott izmok nem lógósak, löttyedtek. Ezért van, ha a centi változik, de a kiló mégsem. Az a standard, hogy egyik nap cardio/intervallum, másik nap erősítés. De pl. amikor elsődleges cél a súlyvesztés, a cardio a hangsúlyosabb. Vagy nagyon szeretem a kombinált edzéseket. Pl. a már sokat emlegetett Billy Blanks-et. Cardio közben erősít is mondjuk fekvőtámaszokkal, gumikötéllel. De ezt sok dvd-n csinálják már. Ha pl. csak olyan kevés egybefüggő időm van, mint ma, akkor általában kiválasztok egy fél órás has edzést. Mert a többi részt (comb fenék) a cardiok is egész jól edzik, de sokszor hiányérzetem van a hassal. Nekem is borzalmas nagy pocakom volt mindkét kölökkel:-). Vagy pl. az én nagy kedvencem Shaun T Hip hop abs nevű edzése, ami elsősorban cardio, de folyamatosan olyan gyakorlatokat végeztet, amiben dolgozik a has. De ilyen a Turbo Jam is. Ezért nagyon jók a kickbox, thai box típusú edzések. A sok rúgás, ütés mind csak akkor megy, ha közben folyamatosan feszül a has.

Ma egy 32 perces Fat burning ab attack nevű edzést csináltam a Crunch-tól (youtube-on belenézhettek). A csajnak gyönyörű izmos teste van, de nem hiszem, hogy ettől :-). Nem volt rossz, de azért nem is a halálos adag :-)

396. zerika79 (válaszként erre: 389. - Scara.bosco)
2010. máj. 28. 14:14
én speciel nagyon örülök hogy felvilágosítasz minket.A hasra vissza térve 2-dik babám után nagy maradt a hasam,has izmozok + kondizni is most akarok elkezdeni járni,+ a cardio.+ gondolkodok társas fitneszen is ami has ,comb,fenék.Te mit ajánlanál melyiket csináljam többet,hogy a hasamról a zsír el tünjön?
395. scara.bosco (válaszként erre: 393. - Hemos)
2010. máj. 28. 13:35

2 hét alatt ez nagyon klassz.

Biztos a hátad. Nekem is sok ment le a mellbőségemből az eleje óta, és persze cici is (de volt miből:-)). Viszont a hátamból jelentős. Persze nekem azért jobban látszik, mert magasabb volt az alapsúlyom. De már nem vág be a melltartó, nem látszanak kis hurkák, és egyik nap valami fekvőtámaszos gyakorlatnál megpillantottam magam a TV állvány üvegében :-). Bizony egész másképp néz ki a hátam.

Ja, csak, hogy legyen mihez viszonyítani. Most vagyok 73 (kg és nem év:-) és 82,5-ről indultam. A cél valahol 57 és 60 között van. Majd meglátom meddig megy, és amivel jól érzem magam. Nem dőlök kardomba, ha nem megy 60 alá. Szerintem 19 éves koromban voltam utoljára 60 alatt. Meg most majdnem nagyon azok a ruhák, amiket kb 70 kg körül hordtam.

Hajrá nekünk :-)

394. Totesz (válaszként erre: 393. - Hemos)
2010. máj. 28. 13:07

Szia!

Na hát a csípő és derék -2cm az nagyon jó ám!!

A mell,meg hát nem tudom,lehet,hogy fogytál hátban,csak szerintem az számodra annyira nem látható még a 7cm változás sem, mert hát ugye nem látod teljesen a hátad és így neked annyira nem szembetűnő,legalábbis ez az én véleményem.

Úgyhogy összességében nagyon ügyes vagy.

Lehet én is lemérem magam,mert ma már majdnem 63kg-ot mutatott a mérleg (még kell egy kicsi),és tudom,hogy ez nem olyan sok,de sehol nem veszem észre,hogy fogytam volna.Na majd meglátom.

Még délután megyek kondizni az még hátravan.

393. hemos
2010. máj. 28. 11:58

Totesz!

Megvolt a méreckedés és elég érdekes eredményt kaptam! Tehát a két héttel ezelötti méreteimhez képest a kövi eredmény lett:

comb: maradt, de azt nem bánom, mert elégedett vagyok vele

csípő: -2cm

derék: -2cm

kar: maradt, de az se zavar, mert ott inkább izommá akarom átalakítani

mell: -7cm, amit nem értek, mert soknak is tűnik, meg nem látszik. Próbáltam mindenhogy mérni, de sehogyse több. Vagy rosszúl mértem múltkor vagy még azt tudom elképzelni, hogy a hátam ment le, mert abból van hova fogyni.

fenék: az is maradt, de az még jó, mert kicsi a fenekem!

Hát ez van. Kilókat holnap mérek anyáméknál!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook