Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? fórum

Megcsalt a férjem, én megbocsátottam, nem válunk, de lehetünk ezután boldogok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
784. 25c0404375 (válaszként erre: 783. - Liliom10)
2010. jan. 9. 22:52
Igazad lehet...olyan gané némelyik...
783. liliom10 (válaszként erre: 781. - 25c0404375)
2010. jan. 9. 22:50
Jó ötlet, de 3 gyerek és 3 műszak mellett nagyon nehéz ! Nem tudjuk, mennyire vesz részt a férj a napi munkákban, gyerekekkel mennyit foglalkozik ? Ha a férjek nem kipihent szeretőt kersenének, hanem kicsi tehermentesítenék a feleségüket, hogy este az ágyról ne csak az alvás jusson eszükbe, sőt még pár kedves szóval,átöleléssel,1-2 puszival a kedvét is ráhangolnák az estére, talán nem is lenne boldogtalan feleség.
782. b620454efe (válaszként erre: 780. - Liliom10)
2010. jan. 9. 22:45
Nem,nem haragszom. Sőt talán egy kicsit jobb hogy "valakivel" beszélek róla. Egyedül nagyon rossz. Már annyi mindent gondoltam, annyit bőgtem, hogy nem látok tisztán már a magam érzéseiben sem. Eddig küzdöttem érte, kettőnkért, de már nem vagyok benne biztos, hogy ezt erőltetni kell. Nem tudom valaha is lesz-e jobb.
781. 25c0404375 (válaszként erre: 779. - B620454efe)
2010. jan. 9. 22:38
Nem akarok okoskodni, de talán az jó ötlet lehet ha szerveztek jó sok közös programot, pl vacsi vhol kirándulás mozi vagy közös dvdzés.Ha egymásra hangolódtok a szex is beindul.én drukkolok.
780. liliom10 (válaszként erre: 777. - B620454efe)
2010. jan. 9. 22:35
Megértelek a gondolataid miatt,én is voltam így, sőt nemcsak gondoltam,hanem szeretkezés közben is sírva fakadtam, vajon most csak velem van vagy más jár a fejében ? Meg is kérdeztem, meg volt sértődve, hogy gondolhatok ilyet ? Ez van ! Az ember, ha megcsalják,és nem is egyszer, gondol ilyet.Ha még nem olvastad, nagyon ajánlom G. Chapman:Egymásra hangolva és A házasság négy évszaka c. könyvét, olvasd el, legjobb lenne, ha a férjed is elolvasná ! Ha a szexuális életeteket nem hozzátok helyre, nagyon boldogtalanok lesztek, vagy nem jósolok hosszú házasságot. Remélem, nem haragszol !
779. b620454efe (válaszként erre: 778. - Liliom10)
2010. jan. 9. 21:58

Kb ez a helyzet nálunk is, a szavak és a tettek szöges ellentétben állnak egymással. Nem tudom mit lehetne még tenni, hogy megértse nekem az kellene, hogy érezzem, lássam tényleg engem szeret, és nem másról álmodozik.

De a :Kezdjük újra, feletsük el a múltat! nem működik. Ha kezdjük újra akkor tényleg kezdjük, és ne csak felejtsük el ami történt, aztán minden marad a régiben.

778. liliom10 (válaszként erre: 774. - 2c2de63135)
2010. jan. 9. 21:39
Szia Greta ! Nem vagyok a háború híve, csak azt akartam írni, ha már semmi reményt nem lát a férje észhez térítésére, melyik nőhöz is tartozik,és döntsön végre, mert tönkreteszi a felesége idegeit,önbizalmát, stb.,ha úgy érezném, nem is szeret már engem a férjem,legalábbis nem tudom elhinni neki.Csak magamrál írok, hogy ezt a helyzetet én nem bírnám. Döntsön a férj, kivel akar élni ! Mi az, hogy döntött,és semmi nem változott ? Nem értem.
777. b620454efe (válaszként erre: 776. - Liliom10)
2010. jan. 9. 21:34

Igen, közös ágyunk van, de nagyon ritkán alszunk egyszerre kette benne. (Én 3 műszakban dolgozom)

az 1 év házasélet pedig nem igazán mondható normálisnak, pár próbálkozás, (kellemesnek nem mondható, ha közben azon jár az eszed: hogy én vagyok kéznél, de másra gondol,vagy hagyd magad előbb szabadulsz)

776. liliom10 (válaszként erre: 767. - B620454efe)
2010. jan. 9. 21:27
Szia Mikulásvirág! Ha jól értem, a 3 évvel ezelőtti megcsalás után 1 évig volt nálatok házasélet, és 2 éve nincs.Mi történt akkor ? Nem tudom, franciaágyban alszotok-e vagy netán külön szobában ? Szerintem próbálj kedves lenni, beszélni a férjeddel, mikor jó kedve van,csak van ilyen! Mért gondolja a férjed, hogy neked nem kell ? Mondja meg ! Te is bizonyítsd, hogy szereted,és néha kezdeményezni is kell, növeli a férj önbizalmát. Én nem tudok elképzelni ilyen hosszú időt egy házasságban szeretkezés nélkül, kivéve egy komoly betegséget vagy a hűtlenséget, vagy ha tényleg semmi szeretet, megkívánás nincs, csak lakótársak élnek egymás mellett, nem egymással.
775. 2c2de63135 (válaszként erre: 773. - B620454efe)
2010. jan. 9. 21:14

a gyerekek mekkorák? (nekünk is 3 van, most vagyok terhes a 4-kel)

ők éreznek ebből valamit? gondolom, ha ilyen szarul érzed magad, az kihat a viselkedésedre, legalábbis rajtam egyből meglátszik, ha valami bajom van, bár sokan jól tudják leplezni az érzéseiket, inkább magukban sírnak, vagy ha nem látja senki.

csak az adósság miatt nem szállsz ki? nincs valamilyen lehetőség, segítség, hogy megold a helyzetet, szülők vagy bármi?

így nem is lehet élni(bár sokan élnek így), de hidd el, ha van egy kis remény, hogy máshogy élj, vágj bele, az elején írtó nehéz lesz, de napról napra jobb lesz, ennél csak jobb lesz!

774. 2c2de63135 (válaszként erre: 771. - Liliom10)
2010. jan. 9. 21:10

szia! azért az ilyen háború sajnos kétélű dolog, ez pont fordítva(mint ahogy szeretnénk) is elsülhet...vagy rájön a férj, hogy a feleség küzd érte, na milyen jó kis nő és tetszhet is neki, vagy épp az ellenkezője, megerősíti a kapcsolatát a szeretővel. Bár, ha ez utóbbi következik be, akkor az olyan szempontból jó, hogy akkor nincs mit tenni vége a férj-feleség kapcsolatának, jobb elengedni egymást.

Én lehet inkább odamennék a munkaidő végére, és hazakísérném a férjem, olyan szándékkal, hogy : szia szívem, gondoltam eljövök eléd, menjünk együtt boltba, vagy csak sétáljunk haza együtt stb, ha a férj pár alkalom után berág, hogy nem akar munka után a feleséggel hazamenni stb, akkor sajnos ismét a szerető az első. nem?

és nem biztos, hogy mindenkinél a háború a megoldás, nálunk mikor kiderült, hogy nekem is van valaki, a férjem olyan szinten "kedves" lett, hogy úgy éreztem megfojt, mármint nem szó szerint, hanem nem tudtam így sem dönteni, tudtam ez nem ő, és csak addig tart a kedveskedés, amíg vissza nem táncolok, szószerint megfojtott a mondataival, hogy mennyire szeret. Ha csak békén hagyott volna, előbb tudtam volna dönteni, mit is akarok.

773. b620454efe (válaszként erre: 772. - 2c2de63135)
2010. jan. 9. 21:07
40 vagyok, az önbecsülésem, kedvem szóval mindenem a béka s.... alatt.
772. 2c2de63135 (válaszként erre: 767. - B620454efe)
2010. jan. 9. 21:02

szia! ezt én sem értem, hogy 2 éve semmi szex nincs köztetek? már bocs, de így hogy tudtok élni? valahol a szerelem/szeretet egyik "kifejező eszköze" ez nem?? Nem lehet hogy van valakije? azért a pasik ennyi ideig nem bírják enélkül...

Az a 3 évvel ezelőtti kapcsolatnak valóban vége? nem lehet, hogy csak a gyerekek miatt van veled? Amúgy hány éves vagy, ha nem túl indiszkrét a kérdés?

szerintem így teljesen felesleges együtt lennetek, nem? Miért érzed magad mosogatórongynak? (bocs ha rosszul idézek, valami hasonlót írtál a következő leveledben)

771. liliom10 (válaszként erre: 765. - Multi)
2010. jan. 9. 21:01
Szia Multi ! Már majdnem mindent leírtam Neked, mit gondolok, de most új információt írtál.A férjed fix időben dolgozik.Van valami rendszeresség abban,mikor megy a nőhöz ? Oda kéne menni 3/4 4-re a munkahelye közelébe és követni. Kocsival jár vagy mivel ? Megoldható ? Ha semmiképpen nem boldogulnék a férjemmel,én a nőnél folytatnám, hiszen már nem lenne vesztenivalóm.Nézzen a szemembe !!! Tudom, hogy nem intelligens megoldás, nem is tenném meg, de azért lehet, hogy meg is fenyegetném a nőt, hogy botrányt csinálok a munkahelyén, ha azonnal nem szakít a férjemmel. Aztán meglátnád, hogy reagál. Egyébként a férjednek mondtad már, hogy beszélni akarsz a szeretőjével ? Ha mégis szétmennétek, majd viszi oda a nőhöz a gyerekeidet hétvégén ? Erre gondoltál ? Tegyél meg mindent,hogy ők menjenek szét, ne Ti ! Érzem, mennyire el vagy keseredve, de küzdj, ne légy nyuszi, nem éri meg ! Tudod, szerelemben, háborúban mindent szabad (vagy lehet). Az én férjem is azt mondta, hogy sosem akart nekem fájdalmat okozni. Ezt én nem tudom felfogni,hogy úgy érzem, ennél jobban nem lehet megalázni,ő meg ezt nem fogta fel.Talán már kezdi, mert többször mondtam neki,és azt is, hogy addig mondom, még azt nem érzem, hogy átérzi végre, mit tett a lelkemmel.Persze, nem naponta, de még 2-3 hetente rámjön a sírógörcs,és akkor elmondom, amit érzek,gondolok a hűtlenségével kapcsolatban.
770. 2c2de63135 (válaszként erre: 765. - Multi)
2010. jan. 9. 20:57

szia!

igen, aki szereti a párját, nem könnyű meghozni egy ilyen döntést, én is hónapokig őrlődtem, ezernyi esély adása(nemcsak 1-2 volt, tényleg rengeteg), stb, már mindenki azt mondta hülyeség amit csinálok, ahogy én szeretném, hogy megváltozzon olyan sosem lesz, mert az már nem ő lenne. De én meg folyamatosan éreztem belül, hogy nekem a férjem kell, ő nem ilyen, az élet tette ilyenné, csak vissza kell találnia önmagához. Viszont egymás mellett nem ment, és ahogy elköltöztem, más városban munkát vállaltam, albérlet, szerintem neki ekkor esett le, hogy tudok én nélküle is élni, és rádöbbent, hogy nem fogjuk újból kezdeni. És ekkor szerintem megváltozott benne valami, átértékelte mit akar, sokat változott. (a fő problémákban és ez nekem épp elég, tökéletes ember úgy sincs) Bár az elején sokan mondták, hogy max fél évre tud valaki megváltozni, és pofára fogunk esni, de szerencsére nem így lett. 9éve volt, és nem "esett" vissza. sokan monják, mázlink van, ilyen millióból egy...lehet, akkor talán még jobban meg kell becsülni ezt az esélyt.

de ezt mindenki csak maga tudhatja mennyi esélyt ad a másiknak, ebbe nem szólhat bele seni(legalábbis ne engedd, ezt neked kell érezni, van aki az első esély után képes dönteni, hogy elég, van, aki csak 10x-re...)

769. b620454efe (válaszként erre: 768. - Nyuszó68)
2010. jan. 9. 18:23

Kezdeményezés?? Hmmm...

Ha napközben csak mosogatórongynak érzed magad, lenne kedved a nyakába ugrani?

De persze szoktam célozgatni rá, meg megteremtem a körülményeket....

és ha egy hét múlva megkérdem, nem tünt-e fel...

-MI tünt volna fel? Ja! Nem, mert ez nem kezdeményezés.

Szerinted hogy kellene? Felkérni: légyszives gyere.....!

Az nem megy, már túl sokat bántott.

768. Nyuszó68 (válaszként erre: 767. - B620454efe)
2010. jan. 9. 16:05

"Ő is azt mondja szeret, meg kíván , de 2 éve nem nyúlt hozzám."


Ha valóban szeret és kíván akkor ez hogy lehetséges? És te szoktál kezdeményezni?

2010. jan. 9. 15:49

Hasonló cipőben járok. 3 éve hogy megcsalt, de megbocsátottam, bár elfelejteni nem tudom. Én szeretnék boldog lenni, vele. Ő is azt mondja szeret, meg kíván , de 2 éve nem nyúlt hozzám. Nem beszélgetünk, nem csinálunk semmit együtt, én próbáltam beszélgtni, könyörögtem, próbálkoztam....

Mindig az a vége, hogy jól összeveszünk, ordítozunk és persze mindig az a vége, hogy én vagyok a hibás. Ha egyetlen percre felmerül hogy talán ő is tehet róla, elmenekül. Ő van megsértődve, mert állítása szerin én vagyok az akinek nem kell, én nem engedem közel, pedig nem is próbálkozik. Már ott tartok, hogy jobb lenne elválni, de 3 gyerekkel , adóssággal nekem se könnyű. Nem tudom mit csináljak még, érdemes-e?

Én próbálkozom, de már nem bírom sokáig.

Már meghallt a remény, hogy boldogok legyünk.

766. kingi7 (válaszként erre: 760. - Doro77)
2010. jan. 9. 08:46
Nem lehetnek boldogok, szerintem 99%-ék, soha nem lesz már olyan,mint előtte, mindig ott lesz a tüske..
765. Multi
2010. jan. 9. 08:34

Sziasztok egyszerre próbálok mindenkinek választ adni, és köszönöm a különböző véleményeket, szinte minden eszembe jutott már, de biztos, hogy ebben a megfogalmazásban és ez sokat segít.

Szóval az édesapja 2-án halt meg, tegnap volt a temetés, Nagyon nyomorultul érezetem magam, hogy én is pont ilyenkor vonom kérdőre, de ebben Ő a hibás. Én már nem bírtam tovább. Nem érti miért érzem hazugságnak az utóbbi időket. Amikor "megvilágosodtam" az október végén volt, de biztos csak akkor voltam a megcsalásban mikor rákérdeztem és nem tagadta (mivel úgy hitte már tudom. Ekkor a családot választotta, de sajnos itt sem tudtuk rendesen megbeszélni a helyzetet, mert a nagyapám novemberben halt meg. Már ez is elég lenne...Én megnyugodtam, olyan szerelmes nem tudom voltam-e valamikor, az elején talán tartotta magát, de egy újabb megbántottság szerintem elég volt, mikor felkereste a nőt. Kb. tudtam én, de nem mertem, akartam beszélni róla.Az Ő apja kórházban és itt volt a karácsony (ezek az én indokaim, amiért halogatni lehetett, és azt hinni minden rendben habár éreztem nem így van. Sajnos az fáj a legjobban, hogy szereti azt a nőt, hiszen ha nem így lenne, abba tudná hagyni. És sem tudom mi lenne a jó döntés. Már nincsenek akkora érzelmeim mint legutóbb, nem akarom bizonyítani, hoyg szeretem, Rajta a sor...

Az egészben az a szörnyű, hogy egyébként sem könnyű vele élni, könnyen megbánt másokat a szavaival még, ha a legjobb szándék vezérli is. Mielőtt még bármit is sejtettem volna, voltak olyan napok mikor úgy éreztem én ezt nem akarom tovább itthagyom, de majd csak akkor, ha a gyerekek nagyok lesznek. De mindig hozzátettem azt is, hogy nem biztos, hogy lesz erőm hozzá. Az az két ember akit megkérdeztem azt mondta maradhatok, de biztos újra megteszi, csak jobban vigyáz, itt a fórumon se sok ellenpélda van erre. iért akarok mégis hinni neki, magam sem tudom. Tudom, hogy nekem kellene döntenem, nem az Ő kezébe adni a döntés jogát, hiszen azt már eljátszotta. Most úgy gondolom, hogy adok neki egy kis időt, a gondolkodásra, hogy igazán tisztázza magában mit akar, ha eldöntötte, akkor pedig aszerint cselekedjen. Nincs még egy lehetőség. Ezt sem érdemli meg.

Találkozni a szeretőnél tudnak, ő is ezen a tepelülésen lakik, a férjem bármikor mehet, tárt karokkal várja. (és a férjemnek 8-tól 16-ig-os munkahelye van.

Ezeket a kérdéseket én is feltettem, hogy fordított helyzetben mit érezne, belegondolt-e, a válasz nem, és Ő sose akart nekem fájdalmat okozni, megbántani.

A nővel való találkozáson gondolkodtam, de tisztában van ő mindennel, de mivel nincs senkije ragaszkodik hozzá, és mindent megtesz érte, nem tudom volna-e értelme. Az eddigi cselekedeim alapján azt hiszem az intelligenciában nálam nincs hiány, inkább kicsit többet kaptam...Pl. egyszer nem vágtam a fejéhez, hogy megcsalt, attól, hogy mindennap ráolvasom kinek lesz jobb...

Szóval itt állko, tudom, hogy páros lábbal kellene kirúgnom, hogy a lába se érje a földet, sé mégse tudom megtenni. Vagy első alkalommal kellett volna, vagy várni, hogy a temetés után lecsituljon minden. De talán, pont a temetés miatt most magába száll, és átgondolja mi a fontos számára. Azt hiszem itt leszek még egy ideig és beszámolok...


Az iwiw volt az elsó ahol kerestem, de nincs.

764. liliom10 (válaszként erre: 763. - 2c2de63135)
2010. jan. 8. 22:54
Egyetértek,csak nem tudom, miért nem gondolnak az emberek erre ? Olyan esetről is tudok, amikor a férj elköltözött a szeretőjéhez, aztán mikor rákos beteg lett, a szeretőnek már nem kellett, a feleség visszafogadta,és ápolta haláláig.Már leírtátok,hogy könnyű 101 %-ot nyújtani, ha valakinek más dolga sincs, mint várni kipihenten a más nőhöz, családhoz tartozó szeretőjét,és lesni minden kívánságát. A feleség kizárt, hogy mindig mindenben tökéletesen teljesítsen, fáradt is lehet, ideges is, tele gondokkal, ha talán a férj neki segítene valamit, nem önző módon csak magát sajnálná,és a TV előtt ülne, vagy a számítógépnél chatelgetne, a feleség is érezné,hogy társ, nemcsak rabszolga, háztartási alkalmazott,ki minek érzi magát.
763. 2c2de63135 (válaszként erre: 754. - Doro77)
2010. jan. 8. 21:20

igen én is így gondolom!

amúgy csak addig jó a "szerető", amíg szerető "státuszban" van, mihelyst együttélnek ő is "csak" a szokásos napi életet élve nem lesz "zöldebb" (mármint a szomszéd fűje sem zöldebb), csak erre sokan akkor jönnek rá, ha már otthagyták a családot. Nem véletlenül "kéretőznek" sokan vissza, vagy jönnek rá mekkora baromságot csináltak. nem?

762. 2c2de63135 (válaszként erre: 753. - Doro77)
2010. jan. 8. 21:16

szia! szerintem senkit nem untatsz, ez a fórum is azért van, hogy elolvassuk egymás írásait, a véleményeket meghallgassuk, szóval ha jól esik szerintem te is írj nyugodtan!

A történetünkhöz még annyit, hogy azt írtam, mikor én is rádöbbentem, hogy szerelmes vagyok másba, akkor még semmi sem történt, és még másnap ezt így elmondtam a férjemnek. Odaálltam elé, el akarok válni, mert ez van. erre ő azonnal fogadkozott, majd nagy viták és rákérdeztem, hogy legyen őszinte, ő megcsalt-e valaha. és ekkor bevallotta, hogy igen, még az egyetem alatt, viszont arra már nem vagyok kíváncsi hányszor. De nagy különbség az eddigi sztoriktól, hogy ő nem kapcsolatot tartott fent, hanem csak 1-2x mással is volt(szerinte csak 1x, de ezek után mit higgyek??): ezt így az idő távlatából betudom annak, hogy tényleg elsők voltunk egymásnak, és én nőből vagyok, máshogy gondolkodom, ha jó a kapcsolat eszem ágában sincs mással lenni, minek? csak azért, hogy kipróbáljam? ez soha nem vonzott, viszont a pasik szerintem mások, most már megértem, hogy miért ne próbált volna ki valaki mást, és ezek szerint én "győztem", mert kapcsolata soha nem volt! Na persze ezt ekkor azért nem így gondoltam, egy világ omlott össze bennem. Tűzbe tettem volna a kezem érte...Gondolom sokan így vannak ezzel, ezért is fájó érzés annyira. És csak utána jött a másik kapcsolat, amikor már kb a 4-5. esélyt adtam az újrakezdésre és nem ment. Utána meg mint írtam ez egy mókuskerék, iszonyú nehéz kiszállni belőle!

Azt, hogy írtad, a férjed is megbánta és bízol benne, nem teszi meg máskor, én is szorítok, hogy így legyen, te ismered. Miközben mi azon voltunk, hogy megmentsük a házasságunkat a férjemnek is lett valakije, meg nekem is ott volt a másik. És az a lány tényleg gyönyörű volt (jó állítólag én sem vagyok csúnya, de szerintem ő tényleg különösen szép volt, )és mégis a végén engem választott, ő is lemondott a másikról végleg, én meg a másik pasin éreztem azt, hogy ő a nagy Ő, mégis a férjem mellett döntöttem. szóval, ebből csak azt szeretném kihámozni, ha a férjed melletted döntött és nagyon bánja, akkor higgy neki. Én is szeretném meg nem történtté tenni a dolgokat, de ezt ugye nem lehet. De nagyon sajnálom minden nap. A másik, hogy jó 1 évnek kellett eltelni, hogy semmilyen szinten és soha ne vágjuk egymás fejéhez a történteket, és még kb 2-3 évnek, hogy feszültség nélkül tudjuk a mostani eseményeket kezelni. Hiszen a lány is előkerül 1-1 baráti beszélgetésnél (tök véletlenül,) vagy az én volt kapcsolatom is elmegy melletünk az utcán, és már nincs feszültség. Az első ilyen alkalomkor a 2 pasi majdnem egymásnak esett! Ma már köszönünk egymásnak...8-9év után.

761. Doro77
2010. jan. 8. 15:39

én konkrétan belehalnék ha Multi helyében lennék.

bocsánat :(:(:(

760. Doro77 (válaszként erre: 758. - Kingi7)
2010. jan. 8. 15:33

Nem, soha nem lesz olyan. . . szerintem. . .


bocsi csak ezt nem értettem ezért a kérdőjel... :)

759. liliom10 (válaszként erre: 738. - Multi)
2010. jan. 8. 15:31
Azon gondolkodtam, mindent megpróbáltál-e már a férjednél,hogy észhez térjen ? Én a férjemnél nem sok empátiát tapasztalok. Megkérdeztem tőle, mit szólna,ha mostantól én ugyanazt csinálnám, amit ő, az ismerkedéstől az ágyig,és ott is mindent megtennék annak a férfinak, amit ő csinált a nőkkel ? De tényleg képzelje el ! És egy szava sem lehetne, mert nem én kezdtem ! Persze,ezt rólam nem tudja elképzelni,de soha nem is gondolt erre. " Amit nem kívánsz magadnak, azt ne tedd másnak !" Más. Te -ha már úgy érzed, semmi nem változtatja meg a helyzetet, nem derítenéd-e ki mindenáron, ki ez a nő? Nem mondja meg a férjed, ha mindenképp tudni akarod ? Ha nem, telefonon nem hívja ? A számát sem tudod kideríteni? Beszélned kéne a nővel ! Más, ha tudja, hogy van a szeretőjének felesége,és más, ha bele kell nézni a szemedbe ! Valaki mesélte, hogy talált egy tel számot a férjének a ruhájában (régebben),felhívta, találkozott a nővel,elmondta a férje rossz tulajdonságait,hogy elege van, nekiadja, vigye a férjét, de elég volt a hazudozásból. A nő soha többet nem találkozott a féjjel.A helyzettől függ, én lehet, hogy átmennék kicsit agresszívba,és lehordanám mindennek,amiért tönkreteszi a házasságomat. Ha gyenge a férjed, lehet, hogy a nőnél kellene folytatni.Láttam egy filmben, ahol a feleség behúzott a szeretőnek a nagy vitában, mikor megkérdezték, miért nem a férjének adta a pofont, azt mondta, mert őt szeretem, szükségem van rá teljes testi épségében. Persze most csak mindenféle eszembe jut,írtam, hogy küzdő típus vagyok, amíg csak van remény. Ha a férjed azt mondaná, elköltözöm,őt választom,akkor legalább döntene, de ha 2 hónapja titeket választott (hogyan? semmi nem változott), lehet, hogy mindenféle variációt neked kellene kipróbálnod,hogy valamilyen irányba eldőljön a helyzet,mert Te ismered magad, de én ezt így nem bírnám idegileg sokáig.
758. kingi7 (válaszként erre: 757. - Doro77)
2010. jan. 8. 15:15
Miért is???
757. Doro77 (válaszként erre: 755. - Kingi7)
2010. jan. 8. 15:04
???
756. Doro77
2010. jan. 8. 15:03

hogy ha eseleg van netje, és fen van a neten,

ez itt iwiw akart lenni )

755. kingi7
2010. jan. 8. 15:02
Nem,soha nem lesz olyan... szerintem...
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook